Výcvik pro BanGin

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic

Zapátral jsem v paměti a snažil se rozpomenout.Zhluboka jsem se nadechl a pomalu vydechl.Temně zabarvený sen se začínal osvětloval.Zavřel jsem oči a uviděl jsem černou kápi rukavice také černé,ale neviděl jsem mu do oči.Zaměřil jsem Sílu,abych toho viděl víc.A pak muž v kápi vytáhl světelný meč a vyhrožoval jím mému otci.Pak se sen rozplynul.Otevřel jsem oči a pověděl jsem Mistrovi:Mistře,viděl jsem nějakého muže v kápi se světelným mečem jak vyhrožuje mému otci.Pověděl jsem a zadíval jsem se ven.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic

Mistr neustále hleděl z průzoru, ale bylo vidět, že ho něco vyděsilo. Jako by něco viděl tam venku, za průzorem, i když tam nic být nemohlo.

Viděl jsem to samé co ty, ale jasněji. Právě teď !

Řekl mistr a uchopil tvé zápěstí, zavřel oči. Došlo Ti, o co mistrovi jde a udělal jsi to samé. Sotva jsi zavřel oči, zjevil se tvůj sen daleko jasněji než kdy před tím.

Postava v kápi Silou škrtila tvého otce....těsně před tím, než by se tvůj otec udusil ho muž pustil. Tvůj otec padl na kolena a hltal kyslík. Sotva se jeho dech jen trochu uklidnil, muž ho udeřil tak silně, že tvůj otec téměř odletěl....Zastavil se o zeď a hleděl muži do očí. Muž aktivoval světelný meč a jeho čepel nastavil tvému otci ke krku, pak si sundal kápi, a v obličeji tvého otce se objevil výraz obrovského zděšení. Ten muž se světelným mečem.....jsi byl TY !!!!

Sen se rozplynul a ty jsi se opět objevil na můstku Pride of the Republic. Mistr pustil tvé zápěstí a bylo vidět že ho něco velmi vyčerpalo.

Musím si odpočinout, najdeš mne v mé kajutě.

Pak se otočil a zmizel v turbovýtahu...
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic

Znova jsem si sedl na to místo okad mě vyhnaly.Celý jsem byl rozklepaný.Podepřel jsem si hlavu a přemýšlel:To,to není možné.proč bych zabíjel nebo vyhrožoval svému otci.Vždýt ho mám rád.Staral se o mě když jsem to nejvíc potřeboval držel mě nad vodou.Vychovával mě.Chránil mě!!!Pěstí jsem udeřil do stolu a poté jsem se snažil tu zlobu potlačit.Znovu jsem si pomyslel:Co se to semnou děje?!Dech se mi třásl,ruce nemohly zůstat v klidu též i mozek.V hlavě jsem mě bouři.Popomýšlel jsem dál:Musím vyhledat Yodu ten mi možná pomůže i když nevím.Vstal jsem od stolu a šel ke klonovy:Kdy dorazíme ke Corusantu?

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic

Předpokládaný přílet na Coruscant je za 12 hodin, pane

Odvětil klonový voják a dál se věnoval své práci. Po chvilce na tvém rameni spočinula ruka tvého mistra.

Jsi v pořádku ?
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic

V hlavě jsem měl zmatek,nevěděl jsem co si mám myslet.Otočil jsem se na Mistra a pověděl jsem:Jde to,ale mám strach nevím co si mám myslet a co to vůbec znamená.Zavřel jsem oči a začal přemýtat.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic

Právě strach ti brání v jasných myšlenkách, a pak , budoucnost je nejasná. Už to, že jsi viděl tuto vizi je neobvyklé. Navíc nevíš za jak dlouho se to stane. Může to být zítra, ale i za dvacet let. Hned jak přiletíme tě zavedu za mistrem Yodou, on už ti nějak poradí.


Mistr domluvil, a šel blíže k průzoru. Do příletu zbývá dvanáct hodin. Spousta času.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic

Jistě,Mistře odsekl jsem když byl ke mně zády otočil jsem se a šel se projít po lodi.Pořád dokola jsem si přemýtal to co jsem viděl nedalo mi to klid.Kolem mě procházeli klonoví vojáci,technici vyšší důstojníci,občas pozdravili nebo si něco četli na svých osobních počítačů a nebo jen tak se koukali ven z okna.Nepočítal jsem hodiny a už to bude bezmála jedenáct hodin.Zastavil jsem se a šel si sednout do pohodlného křesla nedaleko turbovýtahů za chvíli jsem usnul a zase se mi zdál ten sen.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic

Když jsi se probudil, byl jsi zralý na sprchu. Byl jsi upocený a polámaný, křeslo bylo pohodlné, ale ne na spánek, bolely tě záda, hlava, pálily Tě oči.
Chronometr ti ukazoval, že do příletu na Coruscant zbývají dvě hodiny. Prospal jsi necelých deset hodin, a prospal by jsi víc, kdyby tě nevzbudila ruka tvého mistra na tvém rameni.

Pojď, máme problém, potřebuji Tě na můstku. Dej se do kupy a za patnáct minut ať jsi tu !!!
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic

Vstal jsem z křesla a promnul si oči.O moc to lepší nebylo.Šel jsem do nejbliší umývárny a umyl si studenou vodou obličej,podíval jsem se do zrcadla a uviděl jsem čelověka,který má hodně problému a ta záležitost s otcem mu moc nepřispěla k lepšímu.Ještě jednou si umyl obličej a šel k nejbišímu turbovýtahu.Cestou se upravil stiskl tlačítko a výtah za pár sekund přijel nastopil jsem a stiskl Velící můstek.Výtah vyjel a dveře se otevřeli na Velící můstek.U turbovýtahu na mě čekalo pár klonových vojáků....

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic

Zpoza vojáků se vynořil i tvůj mistr a pokynul ti aby sis pospíšil.

Máme problém, separatisté se chystají zaútočit na systém Haruun Kal, nařídil jsem okamžitou změnu kurzu, Coruscant se odkládá. Až dorazíme, přidá se k nám članka rady Jedi. Jmenuje se Depa Billaba, určitě už jsi ji viděl na přijímacím řízení. Situace na tomto světě je komplikovaná. Polovina planety je pro separatisty, druhá pro republiku. Útoky musíme čekad odkudkoli, rozumíš ? Změna kurzu potrvá asi 15 minut a cesta tam pak asi 5 hodin, měl by jsi se jít připravit

Mistr se podíval z průzoru a dál nic neříkal.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic

Pokývl jsem hlavou a odešel zpět k turbovýtahům.Nastoupil jsem do něj a jel jsem dolů do hangárů zkontrolovat svůj stroj.Pomyslel jsem si,když jsem čistli lejsrová děla: Pane bože zase nějaká bita proti Separatistům.Jenom doufám že tam bude Grevius,že ho konečně rozstřílím.Ale asi jsem jenom plácal do větru.Z reproduktoru nademnou jsem uslišel:Vstupujeme na oběžnou dráhu Haruun Kal.Připravte se,prosímZ různých dveří vyběhlo mnoho klonových vojáků ke svým stíhačkám...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic

V tom chumlu bílé zbroje jsi zahlédl hnědé roucho svého mistra. Nastupoval do své Delty-7. Jediové již měli k dispozici lepší techniku, ale jeho Delta byla modifikovaná a udělal na ní spoustu práce. Když byl pohodlně usazen ve svém kokpitu, zamával na tebe a čekal, až budeš připraven. Hned po tom co jsi uzavřel svůj kokpit se ti v komlinku ozval tvůj mistr.

Připraven ?

Zeptel se, a aktivoval repulsory. Jeho Delta se zvedla metr nad zem a zasunula podvozek. Hned na to to udělala polovina letounů v hangáru.

Máš polovinu letky, padawane, dobře ji hlídej. Kloni ví, co mají dělat, nech je dělat svou práci. Dávej jim příkazy pouze pokud nastane jiná situace.


Dopověděl a zmizel za atmosferickým štítem hangáru. Jeho letka se pustila za ním.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic

Uchopil jsem ovládací rukojeti a vysílačkou jsem řekl klonům:Vpřed hoši.Kdyby jste měli potíže najdete mě na této frekvenci.Zabral jsem za ovládací rukojeti a vzlétl do vřavy bitvy.Udělal jsem otočku směrem dolu a uviděl jsem stovky klonových stíhaček jak postupně bojují s nepřítelem.Moje letka čítající 12 stíhaček ARC-170 letěla za mnou a po chvíli letu se rozlétla na své určité pozice.obletěl jsem droidský křižník a zamířil na hlavní bitevní lodi.Připojilo se ke mě pár stíhaček a začal nesmělý útoka na lod.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic - bitva

Z dálky se zdál nepřátelský křižník malý a neškodný, ale jak jsi letěl blíž, začal se velkou rychlostí zvětšovat. Nepřátelská loď dlouhá několik set metrů se chlubila 12ti páry aktivovaných turbolaserů plně pálících do republikových lodí. Kolem lodi se míhaly zelené , modré a červené čáry.

Dokončil jsi půlobrat a vyrovnal loď podél trupu nepřátelského křižníku. Po obou stranách tvého stroje byly dvě stíhačky pilotované klony. Byly v těsné sevřené formaci a kopírovaly každičký tvůj pohyb. Jakmile ti zapípala senzorová konzole, že vás pronásleduje droidí stíhačka, během chvilky konzole utichla. Tvá letka konala svou práci dobře.

"Pane, doporučoval bych zaútočit na hyperdrajv, mají v těch místech slabou konstrukci, kvůli zavěšování droidích stíhaček na trup."

Ozval se jeden z pilotů a vyčkával tvou reakci.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic-bitva

Dobře,klone,dobrý nápad.Pootočil jsem stíhačku na hyperdrajv.Křídla do útočné pozice a vyčkat na rozkazy.Pomalu jsem zaměřoval na tuto konstrukci a při tom jsem se snažil uhýbat nepřátelským stíhačkám.Připravite se k paldě,hoši.A palte na hyperdrajv.Po chvilce se jakoby se mi ze zad vyjevilo tisíce zelených světel.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“