Výcvik pro Rand al´Thora (restart)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Kantýna

Překvapeně se mi zdvihne pravé obočí. Ale, to nezní právě uctivě. Ti bimmové to zase s tím vážením si rytířů Jedi nepřehánějí, čekal jsem větší uctivost.
Mistři nás sem vyslali pro další informace aby mohli co nejlépe posoudit nastalou situaci, nepovažovali za nutné nám zdělovat informace které již mají jelikož jsou pro náš úkol nedůležité. Není na nás padawanech posuzovat jejich jednání.
Musíme důvěřovat že udělají to nejlepší pro galaxii, ne jim jejich plány křížit vlastním jednáním.

Prosím tedy jestli máte nějaké informace, které myslíte že by mohli pomoci zdělte mi je. Dáme s ostatními dohromady co zjistíme a mistři zvolí další postup.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kantýna

Slyšel jsem, že Jediové jsou proslulí svým milosrdenstvím, ale netušil jsem, že se do jejich arzenálu zahrnuje i naivita. Poznamenal Cusster pobaveně.
Nicméně... Před třemi dny přistála na planetě diplomatická loď. Informoval mě o tom jeden z lidí co dělá pod Roofem. Snažil jsem se něco zjistit, ale jediné na co jsem narazil bylo, že si transport objednal jeden z diplomatů Peillner Weight. Jakmile jsem zjistil, že jde o politiku dal jsem od toho ruce pryč.

Politika je binec, ale myslím, že to brzo poznáte sám.
Uculil se.
Revan je důkazem tohohle vašeho přerodu a Rada zřejmě sahá k obranným opatřením... Soustředěný pohled vystřídal nedbalý výraz.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Kantýna

Jak jsem již říkal, jsem jen padawan, možná jsem naivní, ale věřím mistrům že se rozhodnou správně. Snad má naivita odejde s přibývajícím věkem obzvláště pokud se v mistrech zmýlím. Ušklíbnu se.

Takže zpět k věci, víte jen že transport byl obědnán diplomatem. O tom kam zmizela a proč mi nemůžete povědět vůbec nic? nezaslechl jste alespoň něco co by nám mohlo pomoci dát dohromady nějaké další informace? Jestli ne tak je to vše ztráta času ale už budu alespoň moci jít na smluvené místo.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kantýna

Cusster se mírně usmál: Nejste tak, hloupý jak vypadáte... Mohl bych se pokusit dešifrovat údaje z databáze Bezpečnosti, ale takovéto jednání by bylo protizákonné. Pokud budu mít imunitu, jsem ochoten spolupracovat. Dokud však nebudu mít nějakou záruku, tak vám nemůžu pomoci... Cusster se v této chvíli ukázal jako zdatný vyjednavač.

Dokud nebudu mít zelenou, tak nic nepodniknu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Kantýna

A vida jak najednou otočil. Já ale nemohu nic slíbit, mám nejmenší pravomoce v řádu. Bylo by fajn konečně něco vědět. Musím se sejít s ostatními, třeba vaši pomoc nakonec nebudeme potřebovat, ale rozhodně se zeptám. Triol snad bude vědět co dál. Měl by jsem už běžet ať na mě nečekají dlouho.
Vstanu od stolu. Pokud budeme vaši další pomoc potřebovat určitě se vám ozveme. Najdeme vás zde? Nebo mi dáte nějakou kontaktní adresu? Já se musím poradit se zbytkem skupiny.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Thyferra

Nebojte se, Zazubil se Bimm. Najdu vás.
Rozloučiv se s Cussterem jsi odešel z kantýny, chystaje se sejít s Triolem a Revanem.

Pane...? Jste členem skupiny obchodníků s Bactou, kteří zde nedávno přistáli? Otočil ses a zjistil si, že stojíš tváří v tvář protokolárnímu droidovi.
Jste členem skupiny obchodníků s Bactou, kteří zde nedávno přistáli? Opakoval zatvrzele droid.
V případě nesprávné identifikace bude tato jednotka zkratována. Současná pravděpodobnost správné identifikace nyní 67 procent.

Jste členem skupiny obchodníků s Bactou, kteří zde nedávno přistáli?
Jste rytíř Jedi?
Hledáte ztracenou loď?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“