Výcvik pro Clone 198

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia

To není dobré... plány a realita se nějak střetávají. Už nemám technika a takhle odolné superbattledroidy jsem neviděl ... a nemohu za ŽÁDNOU CENU riskovat, že přijdou další.
Rychle jsem přiskočil k technikovi. Vzal jsem jeho HDD a granáty. Už je potřebovat nebude. Potom jsem si to bleskově srovnal v hlavě a zavelel. Každý voják musí krýt sebe i své bratry, ale sebe přece jen o něco víc. Až tam vtrhnem, tak si každý z vás najde místo kde se může krýt. Nějakou stěnu, šrot- cokoliv. Jako první musíme zničit cíle a nepřátele, kteří se pohybují. Potom přijdou na řadu zafixované cíle jako věže. Pochopili?!
Viděl jsem, že někteří kloni berou granáty svým padlým bratrům a tak je to možná i dobře. Vevnitř na to ale nebudou mít čas...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia

Viděl jsi své bratry jak se připravují ke dveřím. Brnění špinavé a munice téměř vyčerpaná. Droidi vám opravdu daly zabrat.

Vojáci už byli připraveni. Demoman chystal výbušniny na zámek dveří. Nastavil nálož a odběhl, stisknul tlačítko a zmizel za zvířeným prachem. Prach usedl a ty jsi neviděl polovinu tvé skupiny, už byla dávno uvnitř a zajišťovala prostor. Demoman k tobě přiběhnul ...

Prostor zajištěn, pane !
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia

Výborně. řekl jsem demomanovi. NEsměl jsem svoje vojáky přetížit... jakto že říkám MOJI vojáci? To už mi válka leze na mozek? .... každopádně je musím šetřit. Techniku znáte. ZBRANĚ ODJISTIT !
Když jsem se podíval jak to na bojišti vypadá tak jsem viděl válku bez obalu. Vojáky zubožené ale s odvahou. Ta je teď v kombinaci s muškou přece jen něco víc, než lítost. Vzpoměl jsem si na bojvý pokřik.

Jeden muž, ALE TEN PRAVÝ PRO DANÝ ŮKOL dokončili větu vojáci. Tak je to správně. . .

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia

Zbytek vojáků vběhl dovnitř s bojovými pokřiky až jsi před bunkrem osaměl. Bylo vidět jen pár raněných, ale všichni bojeschopní byli uvnitř továrny....

Nad tebou létaly LAAT/i a vypadalo to, že bitva zdaleka není u konce.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia

Musel jsem dovnitř ale nechtělo se mi tam. Uvnitř byli určitě zase ti hloupí vytrvalí droidi... Ale musel jsem. Nabil jsem si svoji zbraň a hluboce se nadechnul. poté jsem vběhnul dovnitř. Senzory na helmě okamžitě zapli vidění ve tmě. Uviděl jsem krčící se vojáky a nějaký ten šrot či co to bylo. Přiskočil jsem za to a zeptal se vojáka na stav věci.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia

CL-028 : Pane, ztráty jsou minimální, postup je v normě, pane !

Kolem tebe létaly červené blasterové výboje. Demomani už zlikvidovali většinu stacionárních obraných systémů a začali zabezpečovat okolí EMP minami. Droidů přicházelo čím dál míň a tví vojáci postupovali dále do továrny. Později se ukázalo, že továrna je poměrně malý komplex ukrytý v podzemí. Vyráběly se zde jen určité části. Nejdůležitější oblast bunkru byla řídící místnost obsahující veškeré informace o výrobě a přesunu součástí.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia - bunkr

Podíval jsem se na místo odkud přicházeli droidi. Nemá cenu tam teď házet granát. Vyskočil jsem do dřepu a bleskově jse přeběhnul za jiný ¨kryt a přitom jsem střílel. Jeden droid mi připadal hodně ochozenej. Některé kovové pláty mu chyběly ale střílel stále přesně. Právě někoho zabil a to mě naštvalo. Vysunul jsem se a zuřivě střílel přímo do hlavy. Padl.
Potom jsem se ujistil, že tu už moc droidů není. Přeběhl jsem za nějaký výběžek u zdi a to bylo těsně u droidů. To možná byla chyba... ale teď o tom nemám čas přemýšlet.

Podíval jsem se na stav droidů a pak jsem plánoval vtrhnout do chodby odkud přicházeli a najít informační místnost.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia

Než jsi stačil vtrhnout do další místnosti, předběhli tě tví podřízení. Po chvilce se vrátil jeden.

Pane, prostor je zajištěn, jednotky zajistili celou továrnu, a připravují se k případné defenzivě. Ztráty jsou stále minimální, ale přišli jsme i o pár důstojníků.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia

Nevadí. Doběhl jsem k řídící místnosti a tam už byli -jak jsem očekával- kloni. Rozkázal jsem aby hlídali vchod a sám jsem vytáhl HDD. Zapnul jsem masivní platformu a tam bli různá data. Nevypadalo to podle mě jako Windows ani Linux nebo jiný standart Republiky ale stejně jsem se vyznal. Připojil jsem HDD k platformě pomocí rozhraní USB 5.2. A začal jsem přetahovat data do masivního USB 5.2 HDD. Záloha se hodí vždy. Jak na bojišti, tak v datech a ve všem jiném...
bude to trvat o něco déle. Musím být připraven na všechno ale droidi se nejspíše přes stráže nedostanou. Mohl bych přinést vzorky dílů aby republika vyvynula lepší techniku...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia

Při práci na konzoli se ti ozvalo z komlinku hlášení vojáků, střežících vchod.

CL : Pane, máme problém, dva protipěchotní pavoučí tanky, vidím šest superbattledroidů, dvě droideky, a deset battledroidů. Na tohle nestačíme, žádám o povolení požádat o pomoc ,pane !
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia

Tak to je výborné... myslel jsem si když jsem do komlinku řval že ano. Tady potřebujem nejen granátomety, ale i jiné těžké zbraně. První vlnu útočníků jistě odrazí miny. položil jsem HDD na platformu a přemýšlel. Největší hrozbou jsou droideky. Ty vyřídím jako první. Běžel jsem po chodbě a podíval se do technické místnosti. Tam by moůy být elektrotyče. Vzpoměl jsem si na rozhovor s klukama. Potom musím zničit louskáčky nebo superbattledroidy. Na louskáčka můžu vyskočit jako akrobati ze záznamů. Zničim jádro a jeho noh mohu použít jako kryt.
Doběhl jsem na místo boje a hned pažbou skolil battledroida. Klekl jsem si a začal střílet do superbattla. Kolik jich zbývá? zeptal jsem se. Potom jsem hodil granát poslepu k místu u mnoha superbattledroidů a louskáčka.

______________________________
Prosim řekni mi kolik zbývá času do zkopírovaní dat a jestli mam tu eletrotyč.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia

Ještě dost,pane, problémy dělají ty protipěchotní pavoučí droidi. Už nám odrovnaly 6 mužů, pane ! Nevíme nak na ně, jsou vysocí dva metry !


Tvůj granát odhodil battledroidy, ale superbattledroidi jen ztratily nějaké pláty, a s odkrytýmy senzory pochovaly nebezpečně dál. Do pěti vteřim přilétl dělový člun a začal krouřit před vchodem do továrny. Letecká podpora likvidovala droideky a superbattledroidy. Naneštěstí přicházely další a další.

Hej, 198 !! Tady 369 !! Jsem ve člunu !! Za chvíli sem přiletí další, provedeme extrakci, tady nic nezmůžeme, hemží se to tu plechounama !! Musí se to tu vybombardovat !!

Pohlédl jsi nahoru a uviděl CL-369 jak na tebe mává z LAAT/i . Tvůj přítel ( teď už tvůj podřízený ) přivolal pomoc. Za chvíli vás vyzvednou čluny.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia

Zaklel jsem. Přístroje a ostatní věci za které jsme bojovali musí zmizet... Ale mám přece HDD... 369! Nič plechouny co postupují - dej mi chvilku. Doufal jsem že to stihnu.
Rychle jsem běžel do kontrolní místnosti a podíval se na status dat. Všechna byla ůspěšně zkopírována a přístup na net byl nulový a proto droidi ještě o toto místo usilovali. Chtěli nám zabránit v získání dat které jsme už měli. nebo v tom bylo něco víc? Asi ne. Vyndal jsem USB 5.2 drát z platformy a s HDD na stehenním chrániči běžel na místo boje.
Všechny jednotky pozor! Okamžitý přesun z bunkru do bezpečné vzdálenosti, opakuji OKAMŽITÝ PŘESUN KVŮLI BOMBARDACI! Viděl jsem dokonale vycvičené klony - ti jediní přežili - jak se jako jeden muž hýbou ven. Přidal jsem se k nim a vyndal jsem sniperskou zbraň. Měl jsem ji v záloze a začal jsem ničit droidí skennery a jiné snímací aparáty. Nejdříve superbattledroidy. U těch to šlo těžko, ale s pomocí obratných klonů jsem jich sejmul asi šest. Už jsme byli skoro venku.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia

CL-369 : Dobře, ale ne na moc dlouho, za chvíli tu jsou naši, aby vás vyzvedli !!!

O pár minut později, když jsi vyběhl z bunkru se svými 8 zbylými spolubojovníky se přes oblohu prohnal charakteristický, dunivý zvuk dělového člunu LAAT/i. Netrvalo dlouho a snesly se před vás 2 čluny. Zbylé 4 létaly okolo a likvidovali droidy. Nastoupil jsi se všemi do jednoho, vojáci, kteří hlídali vchod nastoupili do druhého. Oba čluny se vznesly a opouštěly oblast bunkru. Těsně před tím, než se zavřely dveře nákladního prostoru vašeho člunu jsi viděl něco co tě bodlo u srdce. Druhý člun byl zasařen naváděnou střelou. Dolů už se řítil jen zčernalý vrak ze kterého vypadávaly jen kusy ohořelého brnění vojáků. Ty a osm vojáků.....jediní ,kdo přežili masakr na Felucii, jediní, kteří dokázali splnit rozkaz, jediní, kteří slouží Republice......devět statečných.........devět čerstvě povýšených hrdinů na speciální úderné jednotky....jednotky ARC.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia - vesmír

VICTORY! prohnalo se mi hlavou. Konečně jsme zvítězili a planeta je naše. HDD mam u sebe a teď už nejsem jenom velitel čety... jsem ARC. Speciální průzkumné komando. Když budeme bojovat tak já mohu mít super zbraně a schopnost skoro absolutně velet. A co je na HDD? Dodávky droidů? nebo snad planet umístění?...
Podíval jsem se po těch klonech. Doufal jsem že uvidím klona 369 a že nezemřel v jiném LAAT/i. Ať to zvládnem... a je tu i Ten Jedi?

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“