Výcvik pro BanGin

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic-bitva

A skutečně ! Kolem tebe se začaly míhat tisíce zelených čar narážejících do trupu a odpařujících duraocelové pláty. Po pár okamžicích z lodi vytryskl plamen a od lodi začaly odlétávat větší kusy.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic-bitva

Lod se mírně naklonila a z velké díry na pravoboku začali vylétávat bojový droidi.Za nimi potom spadly bedny s nejrůznějšími zbraněmi,náboji do lehkých děl...apod.Potom jsem se s mojí lodí otočil zády k bitevníku,který pomalu začal vstupovat do atmosféry planety.Letka,která bojovala po mých bocích teď bojovala na jiných místech bitvy.Mistře kde jste poletím vám na pomoc!vypověděl jsem do vysílačky.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic-bitva

Nepřátelská loď se rozlomila na několik částí a začala se otírat o vrchní vrstvy atmosféry. Tvá letka likvidovala zbytky droidů, když jsi se snažil kontaktovat tvého mistra.

Mistr : Padaw...........................................leťet........na Pride of the.............................ruší naše...............past.

Sotva to dořekl, stíhačky klonů se začaly ztahovat zpět na vaši loď. Procházel jsi komunikační kanály, ale všude bylo slyšet jen praskání statické elektřiny. Najednou ti senzory ohlásily několik desítek lodí vystupujících z hyperprostoru. Byly dostatečně daleko, ale zdržovat se tu by byla hloupost.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic-bitva

Nasměroval jsem se na naši lod a rychle jsem se přemístil do hangárů naší lodi.Vyskočil jsem ze stíhačky a prošel jsem hangárem a viděl jsem jak desítky stíhaček přistávají štítem na palubu hangáru.Některé stíhačky byli poškozené,ale večina klonů tuto bitvu přežila.Vstoupil jsem do turbovýtahu s několika klony a vyjeli jsme na můstek.Na můstku byl pořádný zmatek.Průzorem jsem viděl jak se k nám blíží nebezpečně vyhlížející bitevní lodě Federace.
Komandére,okamžitě se připravte k ústupu proti takové palebné přesile nemáme šanci!A najděte mi Mistra,jsetli je v pořádku.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic-bitva

Comandére, za chvíli budeme na dosah těžkých turbolaserů

Oznámil klon sedící u sensorové konzole.

Přesuňte energii do štítů !

Reagoval komandér a otočil se k Tobě :

Pane, loď vašeho mistra nám zmizela z radaru. Nemůžeme nikde najít jeho signál. Poslední zjištěný vektor mířil přímo na nejbližší nepřátelskou loď.

Lodní kontrolor se zvedl ze svého stanoviště a přiběhl ke komandérovi.

Pane, jsme připraveni vstoupit do hyperprostoru.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Chvíli jsem přemýšlel,nevěděl jsem co si mám myslet proč by letěl na nepřátelské lodě,které mají čtyřnásobnou převahu.
Ne,musíme Mistra najít za každou cenu otočte lodě proti jejím bitevníkům a podletíme je jestli tam Mistr je tak ho musíme dostat!

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic-bitva

Rozkaz,pane !

Odvětil klon a vydal příslušné příkazy. Pride of the Republic se začala otáčet proti početné přesile separatistů. V hangáru startovaly stíhači a turbolaserové baterie zaměřovaly nepřátelské lodě. Když jsi pohlédl na displej radaru, uviděl jsi hejna supích stíhaček blížících se k vaší pozici.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic

Otočil jsem se na klona a rozkázal jsem:Aktivujte leasrová děla.Po chvíli se nademnou spustila světelná smršt a věčina trojstíhaček byla roztřílena.Podíval jsem se před nás a uviděl jsem jak na nás míří těžký křižník Providence.Připravte děla!Za chvíli jsme byly na dostřel.Na jedné straně Těžký bitevní křižník posílené Konfederavce a na druhé Acclamator oslabené Republikové flotily.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic

Separatistická Providence zahájila palbu. Turbolaserové baterie pálily na Pride a střely odpařovaly povrchové pláty. Na několika místech bylo hlášené protržení trupu. Opravářští droidi se ihned vydali opravovat škody.
Přistoupil k tobě komandér.

Pane, jestli to takhle půjde dál, tak budeme zničeni. Doporučuji ústup do hyperprostoru,pane !
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic

Podíval jsem se na komandéra a chvíli jsem přemýšlel:Jesti odletíme už nenajdu Mistra,ale na druhou stranu zachráním mnoho klonů.Ale co.Promluvil jsem na klona:Dejte mu ještě chvíli.Zkuste ho lokalisovat!Rozhodl jsem a dál sledoval bitvu z průzoru.Republikové lodě se snažily udržet,ale proti takové přesile to nebylo možené.Ihned jak najdeme Mistra mizíme z tohoto pekla.Pomyslel jsem si.Jenom zelené čáry trhali jednu Republikovou lod jen několik set metrů nad naší.Po pár střelách z těžkých iontových děl se lod rozpadla a spadla na menší Separatistický křižník.Najednou se ve dveřích turbovýtahu zjevili vojáci z hangáru B a vypadali velmi unaveni bojem.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic

Komandér věděl, že má jediný úkol, chránit svou loď.
Nastavte kurz! Opouštíme soustavu.

Zavelel a dál pozoroval vybuchující republikové lodě. O pár vteřin později se kolem průzoru protáhly hvězdné čáry a loď vstoupila do hyperprostoru.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic-Hyperprostor

Celé hodiny jsem hleděl z průzoru na dolních palubách vedle ložnic klonových důstojníků.Promnul jsem si oči a šel si dát něco k jídlu a cestou jsem přemýšlel:A co teď,když mistr pravděpodomě už není mezi živými..Odešel jsem do jídelny a snažil se zapomenout,ale ke mě promlovala Síla z vesmíru jako kdyby se něco mělo stát,ale asi je to zase nějaká slepá ulička.Dojedl jsem a šel si lehnout na svůj pokoj,který byl nedaleko ložnic klonových důstojníků.Lehl jsem si a usnul.Pohltila mě temnota spánku.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic-Hyperprostor

Z počátku jsi měl obyčejný sen. Procházel jsi se s mistrem po zahradě v chrámu na Coruscantu. Meditovali jste, rozmlouvali nad politickou situací, rozebírali taktické postupy klonové armády. Později se ale tvůj sen změnil v cosi zvláštního. Zdálo se ti o bitbě, ve které tvůj mistr zmizel. Jako by jsi celou bitvu prožíval znovu. Zvláštní bylo to, že jsi viděl loď tvého mistra vylétávat z vybuchující separatistické lodi. Jeho loď však pohltil oheň a hned po té jsi vstoupil do hyperprostoru.

Probudil Tě alarm signalizující výstup z hyperprostoru. Loď s sebou mírně škubla a za průzorem se hvězdné čáry změnily v bílé tečky. Loď měla rozsáhlá poškození a bylo nutné opravit hlavní systémy a zacelit části lodi, ze kterých stále unikal kyslík. Opravy budou trvat nejméně týden, za tu doby by snad měly dorazit posily. Kapitán lodi už vyslal kódované soužadnice nejbližším volným lodím. nějbližší loď by měla dorazit během 5 hodin.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic-Kdesi ve vesmíru

Promnul jsem si oči a chvíli seděl na posteli a snažil jsem se restartovat mozek.Otevřel jsem oči a vyšel z pokoje,rozhlédl se kolem a nic zvláštního se nedělo až na to že sem tam proběhl Republikový voják.Pokračoval jsem po tunelu,který měl po pravé straně mnoho nápisů:Strojovna dolu,řízení obranny do leva,Velící můstek nahoru.vběhl jsem do strojovny a tam mnoho vojáku najen opravářských,ale i normálních bojových vojáku spolu opravovali palivové a jiné cisterny.Přišel jsem k vojákovi,který vypadal jakoby to tam řídil.Oslovil jsem ho a stál jsem na místě.Po chvilce se otočil a hned se ptám:Můžete mi říct co se stalo s hlavním motorem?A počkal jsem na odpověď.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic-Kdesi ve vesmíru

Pane, motory jsou v pořádku, ale plášť lodi je silně poškozený, štíty fungují pouze na nouzový zdroj a navigační počítač mí potíže rozeznat souřadnice, senzory jsou totiž také vyřazené.

Sdělil ti klonový voják, když projížděl stav lodi na konzoli.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“