Výcvik pro kill-cesno

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae

Postavil som sa na nohy ale tentokrát ma zvierala strašná bolesť v slabinách. Ako to urobil? Bol tak rýchli! Znova som zapol svoj meč, zaujal bojové postavenie. Teraz sa musím sústrediť. Nesmie ma už ničim zaskočiť. Na tváry som mal kamenný výraz a po chrbte mi stekal ľadový pot. Znova som sa pustl do súpera. Útok som začal švihnutím meča s pravej strany mieriac na jeho rameno.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, osada Dreashdae

Přehodil si meč do levé ruky a zastavil klidně tvou ránu.
Volnou přavičkou ti najednou dal silnou ránu do obličeje.
Zavrávol jsi o pár kroků zpět.
Nesmíš zapomínat na obranu.
Stál tam jen tak klidně, meč stále v levičce.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae

Volnou rukou som sa chytil za nos, ponaprával som si ho. Niečo v ňom popukalo. On si zo mňa robí srandu? Tak to niee! A znova neodbitne som zaútočil ale tentokrát výpadom v pred.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, osada Dreashdae

I když držel meč v levé ruce tak dokázal tvou ránu vykrýt.
Zablokoval tvůj meč a obtočil se okolo tebe za. Když míjel tvá záda dostal jsi jeho pravým loktem mezi lopatky. Spadl jsi tak na zem.
Opět od tebe odstoupil.
Když ses zvedal tak sis všiml že se ti oba Sitští mistři smějí.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae

A opäť som bol na zemi. Môj pohľad tentokrát neupútal sithský učeň a lejo majstri, ktorým tento súboj pripomínal skôr pekné divadielko a ako bolo aj počuť tak sa na tom dosť zabávali. Ich smiech či skôr škrekot sa rozliehal po celéj tmavéj a úzkej uličke.
Nesmiem sa vzdať! V hlave mi kolovala táto dosť náročná myšlienka. CHORLUS POSTAV SA A KONEČNE ZAČNI BOJOVAŤ!!! Niečo vo mne ma tlačilo ďalej aj napriek tomu, že dosť vyditeľne prehrávam. Po nepatrej dobe som bol znova na nohách. Stál som chrbtom k mladíkovi, ktorý sa taktiež chichotal. Oprášil som si svoje oblečenie, ktoré bolo špinavé od prachu a od toľkého váľania sa po zemi. Otočil som sa súperovi tvárov v tvár. Zapol svoj svetelný meč, zaujal som bojové postavenie a s kamenným výrazom, s ktorého nebolo veľmi určiť na čo práve myslím som začal plne koncentrovať a nasávať Sílu ktorá bola vôkol mňa. Potreboval som sa uvolniť a hlavne zbaviť sa tej bolesti, ktorá obklopovala celé moje telo. Len tak som tam stál a čakal na ďalší zdrcujúci úder môjho súpera, ale bol som pripravený na čokoľvek.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, osada Dreashdae

Ač sis myslel že jsi připravený na cokoliv, tak ses mýlil.
Tvůj protivník totiž deaktivoval svůj meč. Narovnal se z bojového postoje a upravil si oblečení.
Test skončil.
Oznámil ti.
Tento souboj jsi nemohl vyhrát. Tvůj soupeř již velmi brzy opustí akademii a stane se pravým Sithem. Celá tato šaráda byla spíš o hodnocení tvého odhodlání a nátury.
Oznámil ti devarodian za tebou.
V testu jsi obstál. Ty se můžeš jít opět bavit do baru.
Vyřkla ortel Sithka, druhou větu již adresovala tvému soupeři.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae

Aj ja som deaktivoval svoj meč a mlčky kukajúc na obydvoch majstrov som tam len tak stál. O tak čakal som naozaj všeličo ale toto? Pozrel som sa na sithku a s nadšením povedal.
A čo teraz bude somnou?
Bol som natoľko šťastný s toho, že som obstál v teste, že som si ani bolesť spôsobenú súperom poriadne neuvedomoval.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, osada Dreashdae

Mistry nechávalo tvé nadšení zcela chladné.
Neraduj se předčasně, tohle byl jen test vůle. Ještě zkontrolujem že si i dostatečně schopný.
Usadil tě devarodian.
Zítra v poledne čekej před akademií.
Řekli ti a vrátli se do baru, tebe již zcela ignorovali.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae

Budem tam.
Odpovedal som devarodianovi ale skôr to vyzeralo, že sa rozprávam sám zo sebou, pretože on a jeho kolegiňa už boli dnu v bare. Zo zeme som si zodvihol plášť, poriadne som ho oprášil a nakoniec som si ho obliekol. Cez hlavu som si prehodil kapucu a celý dolámaný som sa vybral na svoju ubytovňu. Potreboval som si odpočinúť aby som bol zajtra v plnej sile. Ako som tak kráčal do svojho hotela, tak som premýšľal nad tým ako dopadol dnešný deň. Kráčal som pomali, možno kôli tomu, že som bol zranený ale predovšetkým som si vychutnával to síce bezvýznamné, aj keď s porážkou ale pre mňa víťazstvo. Už nemám ďaleko stať sa opravdovým sithom. Už len kúsok a som v akadémii. To boli myšlienky, ktoré sa my vyjavili ako prvé. Po niekoľkych minútach som dorazil pred hotel. Vstúpil som cez samootváracie dvere. Tentoraz na vrátnici nikto nebol. Šak som sa ani nečudoval, keďže bolo veľa hodín a väčšina obyvateľstva na tejto planéte už dávno spala. Nakoniec som dorazil do svojej izby.
Konečne som tu.
Unavene som zamrmlal popod nos. Prvé čo bolo, tak hneď som si opláchol tvár a prevalil som sa na posteľ. Netrvalo dlho a tie veľké žlté oči boli zatvorené. Ležal som tam ako poleno.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, osada Dreashdae

Vrátil ses zpět do svého pokoje, kde jsi únavou padl na postel a usnul.
Když jsi otevřel oči již svítilo světlo.
Spánek ti skutečně pomohl, cítil ses skvěle.
Pohled na chronometr ti oznámil že je již deset hodin.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae

Počas spánku ma prebudil strašný vreskot, ktorý bolo počuť z ulíc a taktiež sa to tam javilo úplne inak ako v noci. Aj keď som mal okno, z ktorého výhľad smeroval priamo na druhú stranu malej a úzkej uličky a na jej konci bola tak akurát veľká ošarpaná stena ďalšej budovy bolo jasné, že planéta už dávno ožila. Z ulíc sa ozívali repulzory rôznych speadrov a iných planetárnych plavidiel.
Pomali som rozliepal viečka na svojích žltých očiach a keď som už bol konečne schopný nejakého pohybu, tak som si pretrel dlaňami ešte stále rozospaté oči.
To už je ráno?
Zammrmlal som si sám pre seba a prevrátil som sa na pravú stranu, kďe bola malá polička a na nej starý zaprášený chronometer. Pozrel som naň a na display svietilo, že je desať hodín. No ak ide správne tak mám ešte dáke dve, tri hodinky do stretnutia. S úsmevom som sa posadil, zívol som si.
Fuj! Čo tu tak smrdí?
Nahlas som premýšľal a zároveň som si na položenú otázku aj sám odpovedal.
No to budem asi ja.
A na tváry sa my objavil škaredý úsmev. Hneď som sa vyzliekol, zobral som si uterák, ktorý patril tejto ubytovni, obtočil som si ho okolo pásu a vybral som sa do kúpelne, ktorá bola na konci chodby. Po osprchovaní som sa znovu obliekol, ale nemalo to asi žiadny význam, pretože som mal na sebe znova to isté oblečenie. Hladný som ani tak nebol, pretože som bol zvyknutý jesť strašne málo a ani som to dajak nepotreboval.
Tak a idem na to!
Pevne rozhodnutý spraviť aj ďalší test, ktorý pre mňa prichystajú som sa vybral pred akadémiu, nevediac do čoho idem ale s veľkým odhodlaním sa dostať dnu.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, osada Dreashdae

Ve společné sprše jsi narazil na Gammoreanku ve spodním prádle, jak si zrovna čistila zuby.
Raději jsi vycouval a počkal až skončí.
Po osvěžuující sprše jsi vyrazil k akademii.
Tam jsi dorazil asi 10 minut před polednem. Kromě strážného zde nikdo nebyl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae

Keď som kráčal smerom k bránam akadémie, tak v pozadí sa črtala len jedna postava. Bol to strážnik, ktorý tam stál bez akéhokoľvek pohnutia a v pravej ruke zvieral svoj blaster. Keď som konečne dorazil pred akadémiu, tak som začal vyťahovať chronometer z vrecka.
Dobre, že som si ho vypožičal z tej izby. A potmehútsky som sa zasmial. Pozrel som naň a zistil som, že som prišiel desať minút vopred. Opäť som ho dôkladne schoval do vrecka a oprel som sa o stenu, ktorá tvorila niečo ako obranné opevnenie okolo akadémie a vyčkával som na príchod majstrov. Snaď na mňa nezabudli. Na okamih mi preletela myšlienka.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, osada Dreashdae

Postával jsi před akademií.
Nějaký ruch zde nebyl žádný, studenti a mistři měli zřejmě lepší věci na práci než zevlovat okolo, a místní se zde raději nezdržovali.
Tak minula dvanáctá, a stále se zde nikdo neukazoval.
Čekal jsi tu a čekal, ale nikdo nepřicházel. Mezitím se vyměnila hlídka před vchodem, ale po mistrech zde nebylo ani vidu ani slechu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae

P nejakej tej dobe, som znova kukol na chronometer.
Už je dvanásť a stále sa nik neukázal. Začínal som byť nervoznejší a začínal som mať pocit, že na mňa zabudli. Okrem výmeny stráže sa tadeto nepremlel nikto ale mne nič iné neostávalo len čakať.
Rozhodol som sa, že si čas čakania skrátim keď sa budem prechádzať popred bránu akadémie a tak som aj učinil. Podišiel som zhruba osem krokov dopredu a potom som sa otočil na iný smer a takto som to opakoval a vyčkával. Kde su? Snaď sa včera až moc neopili. Hlavou mi brázdili rôzne myšlienky.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“