Trénik pro Jan Rahn (cynamon)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant Akademie Jedi

I prez to, ze jsi svemu obliceji vratil normalni vyraz, tak v tve hlave stale probiha souboj mezi temnym hlaskem a tvoji mysli. Cehoz jsi jsou jiste vedomi vsichni mistri a mozna i vnimavejsi padawani v mistnosti. Vsiml sis, ze te obcas nektery z mistru zhledne pohledem plnym obav, avsak take citis v jejich pohledu jistou cast duvery a viry, ze to zvladnes. Avsak zdrojem huste atmosfery jsi nebyl ty, ale neco jineho. Po chvili se ze sve zidle zvedl mistr Windu a cela jidelna nahle stichla v ocekavani, vsichni citili, ze se neco stalo a mistr se vam to chysta ohlasit. A take ze ano! Po chvili mistr zacal hovorit vaznym hlasem:

Mozna si nekdo z vas vsiml nepritomnosti mistra Tina, coz vsak neni zpusobeno zadnou misi ani nicim jinym, ale jeho obracenim se na temnou stranu sily. Ovladl ho zrejme nekdo, jehoz identita je nam zatim bohuzel neznama, mame vsak take obavu, ze se mohl ten samy clovek pokusit ovladnout zkrze mistra Tina i nektereho z vas. Prosim, pokud mate nekdo nejake informace o zvlastnim pocinani mistra Tina, tajemnych zpravach ci baliccich, okamzite je vsechny, zduraznuji vsechny, sdelte me nebo jakemukoli jinemu mistrovi.

Pri poslednich slvoech se vyznamne podiva tvym smerem, kdyz domluvil, tak zase usedl a v jidelne se rozhorela debata na toto tema.

Uživatelský avatar
cynamon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 119
Registrován: 08.11.2007 17:44:57
Bydliště: Akademie Jedi na Yavinu 4
Kontaktovat uživatele:

zpráva

Příspěvek od cynamon »

Coruscant Akademie Jedi

Byl jsem vždycky samotář a tak jsem si sedl k osamocenému stolu a přemýšlel o svém vnitřním boji. Byl jsem flustrovaný, ale ten hlas jsem již neslyšel, alespoň protatím. Když jsem dojedl, všiml jsem si, že mistr Windu je ještě v jídelně a vydal jsem se za ním a uklonil se mu.
Mistře Windu, chtěl jsem Vám říci, že jsem všechno, co jsem věděl o mistru Tinovi, jsem řekl mistru Yodovi. Pak jsem čekal na jeho odpověď.
Alver Zarin - Nová republika, padawan Mistra Rassina Jaula
Mace Zakussa - Mandaloriánské války
Jan Rahn - Stará republika

Konec je pouze začátek
Hrůzy Impéria se nesmí opakovat
My nejsme válečníci, my jsme ochránci míru v galaxii

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant Akademie Jedi

Vetsina z pdawanu zive diskutovala v prubehu cele vecere o mistrovi Tinovi a neprestali ani kdyz se rozchazeli do pokoju, na vycvik ci do archivu. Po tom, co jsi se najedl jsi pristoupil k mistrovi Windu, ktery te s privetivym oblicejem vyzval, aby jsi mluvil. Kdyz si te vyslechl tak ti vazne odpovedel:

To je dobre mlady padawane, ale citim v tve dusi neustaly neklid, cim je to zpusobeno? Musis vycistit svou mysl a odprostit se od emoci.

Nakonec se prece jen jeste jednou pro jistotu zeptal:

Urcite neni uz nic, co bys nam mel rict? Nesnazil se ti nahodou nekdo v hlave delat zmatek?

Uživatelský avatar
cynamon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 119
Registrován: 08.11.2007 17:44:57
Bydliště: Akademie Jedi na Yavinu 4
Kontaktovat uživatele:

zpráva

Příspěvek od cynamon »

Coruscant Akademie Jedi

Nedávno mi někdo poslal holoprojektor se yprávou, ale jistě víte, že jsem ho odevzdal mistru Yodovi, mistře. A omlouvám se za všechny chyby, které jsem vykonal, mistře. Od nynějška budu sloužit Síle a Světlé straně. Odpověděl jsem mu a než stačil něco říct, jsem se zeptal, jestli dostanu mistra.
Alver Zarin - Nová republika, padawan Mistra Rassina Jaula
Mace Zakussa - Mandaloriánské války
Jan Rahn - Stará republika

Konec je pouze začátek
Hrůzy Impéria se nesmí opakovat
My nejsme válečníci, my jsme ochránci míru v galaxii

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant Akademie Jedi

Jiste, s mistrem Yodou si vazime tveho postupu a verime, ze uklidnis boure ve sve hlave a naucis se dobre zvladat sve emoce. Bude z tebe dobry rytir jedi, tomu stale verim mlady padawane!

To vsechno ti rekl laskavym hlasem mistr Windu a jeho slova te doslova rozehrala, potesila a motivovala. Potom jeste pokracoval:

Bud trpelivy, sveho mistra se dockas jiz brzy. Zatim by ses mel ale venovat meditaci a zvladani sebe sameho tady.

Pritom prstem ukazal na tvou hlavu a pak pokracoval:

Je to to nejdulezitejsi, pro budouciho rytire jedi, boj s mecem a vyuzivani sily te tvuj budouci mistr snadno nauci, ale ve sve hlave musis zacit sam. Ted me ale omluv, musim jit, musim neodkladne zaridit nekolik dulezitych veci.

Dodal uz jen typicke rozlouceni a klidnym a rozvaznym krokem se vydal k vychodu z jidelny.

Uživatelský avatar
cynamon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 119
Registrován: 08.11.2007 17:44:57
Bydliště: Akademie Jedi na Yavinu 4
Kontaktovat uživatele:

zpráva

Příspěvek od cynamon »

Coruscant Akademie Jedi

Odešel jsem z jídelny a došel do svého pokoje, kde jsem začal meditovat.
V meditačním snu se jsem viděl to, jak jsem se sažil yachránit tu twi'lečku před několika dny, ale tentokrát to bylo jiné, sice ji ohrožovali ti rodiané, ale já je zabil a oni se ani nebránili a pak jsem setnul hlavu twi'lečce.
Náhle jsem se probudil a slyšel smích. Zjistil jsem, že mám v ruce zapnutý meč a kolem mne bylo několik rozbitých věcí. Ten smích vycházel z mé hlavy a pak náhle utichnul.
Alver Zarin - Nová republika, padawan Mistra Rassina Jaula
Mace Zakussa - Mandaloriánské války
Jan Rahn - Stará republika

Konec je pouze začátek
Hrůzy Impéria se nesmí opakovat
My nejsme válečníci, my jsme ochránci míru v galaxii

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant Akademie Jedi

Po hrozivem snu jsi byl cely zpoceny a neschopny dale meditovat, zziraly te strasne myslenky a hlava te bolela tak, ze sis az myslel, ze se ti rozskoci. Krakoravy smich ti doznival v hlave a jistou zachranou od tve samoty a myslenek bylo nahle klepani na dvere, se kterym smich v tve hlave okamzite utichl a ty ses citil hned o neco lepe, jako by nekde blizko byl velky zdroj vyrovnane Sily, mel jsi podobny pocit Silove vyrovnanosti v blizkosti jako kdyz mluvis s mistrem Yodou nebo mistem Windu a ty sis uvedomil, ze tvuj cit pro silu neni az tak zanedbatelny, dobre jsi ted uz vedel, ze za dvermi musi byt jiste nektery z mistru ci rytiru jedi.

Uživatelský avatar
cynamon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 119
Registrován: 08.11.2007 17:44:57
Bydliště: Akademie Jedi na Yavinu 4
Kontaktovat uživatele:

zpráva

Příspěvek od cynamon »

Coruscant Akademie Jedi

Vstal jsem, zaplašil ten meditační sen a šel otevřít. Cestou jsem přemýšlel, kdo to může být. Pomalu jsem otvíral dveřa a doufal jsem, že za nimi je můj první mistr.
Alver Zarin - Nová republika, padawan Mistra Rassina Jaula
Mace Zakussa - Mandaloriánské války
Jan Rahn - Stará republika

Konec je pouze začátek
Hrůzy Impéria se nesmí opakovat
My nejsme válečníci, my jsme ochránci míru v galaxii

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant Akademie Jedi

Otevrel jsi v ocekavani dvere a bylo ti velikym prekvapenim, kdyz jsi za nimi uvidel malo, cernovlasou, dobre a mlade vypadajici zenu v robe mistru Jedi, ktera si te s prijemne hrejicim pohledem prohledla a potom ti pokynula na pozdrav. Byla moc hezky upravena a tobe se zdalo, jako by to byl prizrak. Pote te strucne oslovila:

Zdravim te, mlady padawane, me jmeno je Nina Ar´Dendhia odnynejska jsem tvou mistryni.

Pak nahledla do tveho pokoje, lehce zhnusene se oklepala a zase na tebe promluvila:

Co kdybychom hned zacali treba v treninkove mistnosti, abys mi predvedl, co umis?

Tahle otazka vyznela jako povel a ona se rozhodne otocila na pate a raznym krokem se vydala chodbou k treninkovym mistnostem.

Uživatelský avatar
cynamon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 119
Registrován: 08.11.2007 17:44:57
Bydliště: Akademie Jedi na Yavinu 4
Kontaktovat uživatele:

zpráva

Příspěvek od cynamon »

Coruscant Akademie Jedi

Následoval jsem ji k výcvikové místnosti a cestou jsem zdravil a ukláněl se mistrům. Zdálo se mi, že jsem v jedné chodbě zahlédl mistra Kenobiho, ale nemohl jsem zjistit, zda-li je to pravda, protože jsem musel za svoji novou mistryní.
Když jsem došel do výcvikové místnosti, hluboce jsem se ji uklonil a byl jsem zvědavý, co si na mě připravila, ale nahlas jsem to neřekl, ale muselo se to zračit na mé tváři.
Alver Zarin - Nová republika, padawan Mistra Rassina Jaula
Mace Zakussa - Mandaloriánské války
Jan Rahn - Stará republika

Konec je pouze začátek
Hrůzy Impéria se nesmí opakovat
My nejsme válečníci, my jsme ochránci míru v galaxii

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant Akademie Jedi

Prochazel jsi dlouhymi a klikatymi chodbami chramu a cestou jsi potkaval jak padawany, tak i mistry, ktere jsi uctive zdravil. Kousek pred tebou jdouci Dhendia se take zdravial s mistry, kteri ji castovali pratelskymi usmevy.

Po chvili jste konecne dosli az do jedne z treninkovych mistnosti, postavila se mistryne naproti dverim tvari k tobe, vyzvala te, abys zavrel a potom na tebe promluvila:

Dobre tedy, je cas, abys mi predvedl, co vlastne umis.

Pritom vytahl z pozaopazku mec a postavila se do obraneho postaveni Soresu, svou cepel vsak zatim nezazehla. Potom pokracovala:

Zachovej klid mlady padawane a utoc s rozvahou! A ted do toho!

Pak uz bez dalsich reci zrejme cekala, az zacnes utocit.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“