Výcvik pro Chacka (Alpha 53)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Chacka (Alpha 53)

Příspěvek od Pear »

Kamino:

Tma, všude byla tma, a ty jsi nic neviděl. Najednou tě oslnilo trochu světla, a ty jsi začal vidět obrysy. Ale zatím jsi nedokázal nic rozpoznat, na to jsi hybernoval moc dlouho. Ovšem slyšet jsi mohl docela dobře. Uslyšel jsi hlas, známý hlas. Tenhle hlas patřil jednomu z Kamiňonců.

Alpho 53, předurčily jsme tě k velkým věcem.

Opět jsi zavřel oči, a otevřel jsi je, když už jsi byl plně při vědomí.

Alpho 53, tvůj úkol brzy přijde. Zatím se můžeš přesunout do střelnice, poté tě Cody dovede do briefing room.

Opět se nad tebou nakloní Kamiňonan.
Naposledy upravil(a) Pear dne 10.2.2009 16:04:10, celkem upraveno 1 x.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Kamino
Proberu se a vyslechnu kamionana...Dobře jdu...Řeknu a vydám se na střelnici za Codym...
Co asi může bejt tak naléhavý aby mě aktivovali???A jaký velký věci???

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kamino

Cody tě odchytí chvilku před střelnicí, a odkloní tě od cesty. Vyvede tě na cestu k zbrojnici, kde když tam dojete, ukáže ti několik zbraní.

Vyber si jakou chceš. Zastřílej si táhmle a pak se mi nahlas.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Kamino
Dobře Cody...Řeknu a vezmu si DC-15a a začnu střílet po terčích...
Celkem se mi hodně daří ničit holografické droidy a tak si ještět vyzkouším dvě DC-15 a opět začnu střílet po terčích...
Když skončím střílet jdu za Codym:Dobře...Už jsem si zastřílel ale co mám za úkol Cody???

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kamino

Slyšels o Geonosis? I když je náš, seperatisti tam zřídily základnu. Proto tam pujdeš ještě s dalšíma jednotkama, aby jsme je definitivně dostaly z Geonosis. Budou tři týmy. Ti to vezmou jinou cestou, ARC pujde tady ze zadu, komanda tady zdola, takže tam budou nejspíše první, a nakonec vojáci to vezmou ztečí až komanda a ARC udělají svojí práci. Ty budeš členem ARC týmu "Zulu". Zbytek se dozvíš na Geonosis. LaaT vás vysadí několik stovek metrů před jejich základnou. Velit bude Alpha 49. Budete tři. Odchod.

Poví ti Cody vyčerpávající informace. Než se ti to rozleží v hlavě, on už dávno odejde.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Kamino
Dobře Cody...Řeknu a jdu se připravit na cestu...Cestou potkávám klony - bratry...
Projdu kolem nějakých týmů RC a zamířím do hangáru,kde už na mě čekají klony a velitelé...
Dojdu k nim a řeknu:Jsem Alpha - 53 mám se zde hlásit na nějakou misi...
Naposledy upravil(a) checkman dne 21.10.2008 15:23:54, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Trochu to rozveď, takhle holou odpověď nerad vidím. Co ti mám na to napsat? Odešel jsi? To si tam hned napiš jak si někam šel, kam si šel, pujdeš asi do hangáru předpokládám, tak to rozveď, odpustíme si zbytečný posty...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kamino

Alpha-53? Tady tě máme. Dobře. Takže situaci asi znáš. Vybavení máš asi taky co. Tady máš dvě tříštvý nálože. Budou se hodit..hmm..Dobře chlapi, nasedat, za pět minut vyrážíme. Plán si rozvedem ve vzduchu.

Zakřičí na vás velitel družstva. A nasedne jako první. Počká si, až nasednou všichni z týmu, ted amimo tebe už jenom Alpha-20 a jakmile se zavřou dveře ujme se slova váš velitel.

Takže, nebudem to protahovat. Geonosis ještě stále není pod naší kontrolou, ale to mi těď změníme. Mimo nás tam ještě poletí komando Echo one, a klonová armáda, která zabezpečí poslední část úkolu. K tomu ukolu, budem vysazení asi třista metrů před zákaldnou, teda dosti blízko. Ihned se přesunem na sever základyn, kde položíme nálože na tyhle protivzdušný rakety a tyhle těžký děla. Ať je vyhodíme do vzduchu, počkáme na signal Echo one, a vydáme se na základnu, Pokud o nás nebudou vědět, tak se dostanem až sem, kde položíme nálože na hlavní generátor, jehož výbuch by se měl postarat o celou základnu. V tu dobu by mělo Echo one postupovat s náma. Až vyřadíme základnu, tak se vojáci postarají o zbytek. Pokud o nás budou vědět, a spustí alarm, tak vojáci zautočí hned, a odlákají od nás pozornost. My se vydáme ke generátoru, a pak to bude stejné. Nezapomeňte, že se vysadíme an místě, které má pod kontrolou nepřítel. Držtze se dole, a nehrajte si na hrdiny. Celou dobu budem spojení s velitelstvím. Žádnou podporu nemáme, my sme podpora. Odjistit a nabít, pokud všechno pujde hladce, do oběda budem zpět. A všichni.

Chvilku potom co to dořekl, vás oslnil proud světla, už jste dorazily na Geonosis. Byly jste blízko přistávací zóny, když vás zasáhl šrapnel z děla. Nekontrolovatelně jste všichni začali padat. Zabořily jste se pěkně nosem do písku. Byly jste asi sto metrů od místa přistání, teda asi čtyřista metrů od základny. Ležel si na písku, a bolela tě hlava.

Všichni v pohodě?

Optal se velitel.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Geonosis
Jo...V pořádku...Řeknu a pod helmou řeknu příval nadávek na separatisty...
Tak jo dobře co ted???Zeptám se a zkontroluju zbraně,blastery i nálože...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Geonosis

Tak těďka se vydáme k té základně.
Pomůže jednomu bratrovy na nohy, a mávne směrem na základnu.
Dobře, věď nás. Víš jak na to.
Předí ti velení na chvilku.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Geonosis
Dobře hoši...Jdeme...Řeknu a vydám se směrem k základně...Cestou kontroluji zdejší vrcholky kde by mohli být geonosané,kteří unášejí vojáky a ty pak ve vzduchu zabíjejí a zhazují na zem,a pak si vyhledávájí svou další kořist...
Jako v bitvě o Geonosis...Pomyslím si a vydechnu...Naposled zkontroluju svoji zbraň a když něco uslyším,schovám se za nejbližší kámen a "můj" tým udělá totéž...
Podívám se před kamen a tam jsou dva geonosané...To bude hračka...Pomyslím si a usměju se pod helmou...
Vylezu potichu a v jedné ruce držím DC-17 a v druhé vibročepel...
Zabodnu vibronůž do jednoho geonosana a do druhého vystřílím dvacet ran z DC-17...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Geonosis

To bylo štěstí.
Řekne jízlivě velitel.
Příště si radši takhle nehraj. Nechci tě tahat domů v pytli.
Nechá tě přejít do popředí skupiny.
Takže, byl bys tak laskav, a vzal nás konečně k té základně. Vysílačka mi blbne, ale slyšel jsme něco, jako že Echo One je připraveno. Takže rychle k těm dělům, nebo v tom budem sami! Jdi!
Připomene ti trošku "jiným" způsobem, že v téhle misi nejste sami.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Geonosis
No tak teda jdeme...Řeknu a vydám se v čele týmu přímo k základně,ve které máme prácičku...
To bylo štěstí...To bylo štěstí...Co si o sobě asi myslí???Sami v tom nebudem...Přece by zde nenechali ARC tým...Nebo jo???
Přemýšlel jsem a cestou k základně žádní geonosané nebyli v cestě a tak jsme nemuseli tasit zbraně a vystřelovat náboje...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Geonosis

Jak jste šli, tak jste nenarazily na žádný odpor. Po pár desítkách metrů jste narazily na oblígátní pevnost.
Takže, jsme na místě. Vidíš na střeše ty děla? Ty budeš muset zničit.
Ukáže nahoru, a přebije zbraň.
Dostaň nás tam, a rychle, pokud možno bez strát. A nejlépe, kdyby o nás vůbec nevěděli!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Geonosis
Harpuny...Řeknu a vystřelím harpunu na střechu a snad to ti kovovci neslyšeli...
Vylezu s týmem nahoru a připravím si nálože...První dělo-to co je nejblíže- je na něm nálož...Teď zbývají další tři...
Tak jo...Asi se z tohohle nedostanem bez boje...
Pomyslím si a připravím si DC-15a a zacílím...
Pal!!Řeknu členům a vystřelím na jednoho droida,kterému ustřelím kovovou hlavu a začnu se krýt za to jedno dělo...
Pak hodím prášič droidů někam do jejich chumlu a ti se okamžitě po záblesku světla deaktivují a vyřadí je z boje...

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“