Nick Terrcheck - výcvik pro Chacka

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

chrám Jedi, Yavin 4
Přeskoušení...Paráda...Konečně ukážu co je ve mne...Pomyslím si se smíchem na rtech a pak uslyším dívčí hlas,který křičel o pomoc...
Mistr se vydal za hlasem na pomoc a tak jsem se rozeběhl za ním a doběhl jsem ho asi v půli cesty...
Kdo to může bejt???Jaká dívka by se zdržovala v džungli a vyprovokovala by rancora???Nebo co to je za osobu...No nic...Musíme ji zachránit tak i tak...
Pomyslím si a s mistrem už se přibližujeme blíže a blíže...Už tu dívku cítím tak zhruba padesát metrů od nás...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Yavin 4

Síla vás zavedla na jakousi mýtinku v džungli, asi patnáct minut velmi rychlé chůze od chrámu (ve směru, o němž mistr Skywalker prohlásil, že by nebyl zrovna rád, kdyby se tam padawané a ti ještě mladší toulali), uprostřed níž rostl ohromný listnatý strom s červenými listy. V jehož koruně se černala plošinka vytvořená z dovedně namontovaných prken, trubek z různých vyřazených přístrojů a plastových desek. A nahoře se krčila skupinka asi tří mladších dětí z chrámu v doprovodu asi dvanáctileté slečny, která řvala na lesy POMÓÓÓC!!!. Ostatní byli i na něco takového příliš vyděšení. Sotva jste se však přiblížili k okraji mýtiny a mohli vás zahlédnout, uklidnili se, řev přestal a dokonce na vás přátelsky zamávali.
Nutno dodat, že travní porost palouku byl zbrázděn čerstvými stopami něčeho velkého a těžkého; vedly z houštin na severozápadě a jejich nejhustější koncentrace se nacházela právě pod stromovým domečkem. Racor (byl-li to tedy doopravdy rancor) zjevně přišel, obcházel, a zase odešel - byť tentokrát na severovýchod.
Tvůj mistr se podíval na paseku, tábořící mládež, stopy, znova na tábořící mládež a polohlasně směrem k tobě prohodil: Tak to bude mít Luke radost. Beze slov vyhodnotil situaci, usmál se a dodal: Předávám ti velení, padawane.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

chrám Jedi, Yavin 4
Juuu díky majestro...Řeknu a usměji se...
Mistr Skywalker důrazně říkal,že sem nemáme chodit...Tak co tady hledají???Co tady vlastně chcou???
Pomyslím si a přijdu k tý holce a řeknu:Zdravím...Proč jste vlastně tady???Zeptám se zvědavě a prohlídnu si ji od paty k hlavě a potom si prohlídnu i zbytek těch malých škvrňat...
To snad ne...Oni si zde dělají bunkr či co to je a taky tady táboří...To bude mít mistr Skywalker opravdu velkou radost...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Yavin 4

Malí padawané při vašem příchodu
Děláme tu protiimperiální základnu! To přece Jedijové dělají. Že jo? obrátí se vzápětí na škvrňata a ta souhlasně přikývnou.
A taky prozkoumáváme terén! dodal asi pětiletý klučina.
S tím jsme začali, opovržlivě konstatovala holka a jednoznačně prokázala, kdo tomu tady šéfuje. A zjistili jsme, že až na ty čtyři jeskyně, jednu bažinu a jedno hnusný jezírko tu není nic zajímavýho, teda až na tu rozmlácenou loď.
Pak se pokradmu podívala na tvého mistra, který se držel v pozadí, na tebe a vykulila velké modré oči.
Nebude z toho žádnej průšvih, že ne? Že nejste Imperiálové, to je jasný, ačkoli zatím jsem si nikoho z vás v chrámu nevšimla.
Jinak, já jsem Rhea. A tohle jsou Jeff, Willy a Irma.



--------------------------------------------------------------
jinak, od začátku počítám, že je ti tak čtrnáct (plus mínus půl roku :D)

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

chrám Jedi, Yavin 4
Podívám se na holku a zasměji se...
Pěkný...Kdyby sme byli imperialové,Nebylo by z vás teď nic jinýho než kaluž krve a vnitřností...A o průšvih se bát nemusíte...Byl bych rád,kdyby jste tohle vyprávěli mistru Skywalkerovi...Protože podle mě zakázal přístup sem...
Řekl jsem rozvážně,potichu a v klidu...
Achjo...Zase nějaký škvrňata,který si hrajou na rozvážný republikány...To by mne zajímalo,jak by si vedli v boji proti impériu...Zvlášť když už je téměř poraženo....

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Yavin 4

Kdybyste byli imperiálové, tak by vás brzy zlikvidoval zbytek chrámu, ušklíbl se Willy a otřel si nos do rukávu.
Navíc to mistr Skywalker určitě nemyslel vážně, doplnil ho Jeff. Nevím o jediném důvodu, co by ho k tomu mohl vést...

V tu chvíli se z džungle na severozápadě ozvalo hlasité hrdelní zařvání nějakého tvora, patrně dosti velkého a nebezpečného, a jiné dva hlásky - velmi podobné, byť o něco málo slabší - odpověděly z východní strany.
Máš pocit, jako by tvůj mistr trochu zneklidněl, nicméně navenek na něm nebyla nervozita nijak znát.
Naposledy upravil(a) Elinor Yall dne 23.1.2009 19:14:53, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

chrám Jedi, Yavin 4
Když se ozve řev,prohlídnu si tu holku...
To je vás tady víc???Zeptám se a bez čekání se rozeběhnu za hlasy a za řevem...
Pojďte se mnou všichni...Řeknu a vytáhnu si světelný meč z tuniky...
To je hrůza...Máme chránit galaxii a teď jenom zachraňujem nějaký usmrkance,kteří ani neví,kdo je to mistr Skywalker...
Pomyslím si a hlasy se už přibližují...
Zažhavím meč a modrá čepel osvětlí okolí v džungli a mimo jiné i mou tvář...
Přeskočím nějaký kmen padlého stromu a skočím ke hlasům...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Yavin 4

Ne, jsme všichni, odpověděla ti Rhea, ale v samém spěchu ti význam jejích slov tak nějak nedošel - rozhodně ne dříve, než jsi skočil do vývratu vystlaného jakousi travnatou výplní přesně mezi dva šupinaté tvory velikosti bernardýna a málem se přerazil o ožužlanou, napolo sežranou zdechlinu králíka.
Nutno dodat, že při tvém akrobatickém kousku oba zástupci zdejší fauny vydali pištívý skřek íííííííííííííííííííííííííííkrrríííííííííííííííí, začali se nemotorně hrabat na nohy a projevovali silné znepokojení z tvé přítomnosti. Prozaicky řečeno, zvyšovali na hlasitosti a snažili se zdrhnout z tvého dosahu.
V tu chvíli se ozval asi ze vzdálenosti deseti kroků hlas tvého mistra: Nicku! Co se děje?!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

chrám Jedi, Yavin 4
Skočil jsem tam elegantně ale co jsem tam viděl mě překvapilo - mrtvej zajíc a dva tvorové,o kterých jsem doposud nevěděl...
Co se to tady sakra děje???Proč jste křičeli a jste vůbec z akademie jedi???
Zeptám se a prohlídnu si je...
Divný...Proč tady cvičí jako na lov???To je divný...
Pomyslím si a podívám se na mistra...
Mistře...Tohle asi bude někdo z akademie ale to ještě nevím...Jinak je všechno v pořádku...
Řeknu a vypnu meč...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

džungle, Yavin 4

Tvorové po chvíli pochopili, že i když na ně zvyšuješ hlas, zjevně jim od tebe žádné nebezpečí nehrozí, a tak jeden z nich si sedl a snažil se podrbat za uchem, a druhý se k tobě dokonce přimotal s králíkem v hubě a naznačoval, že by ses s ním mohl přetahovat.

Tvůj mistr při tom pohledu jen těžko potlačoval pobavený úsměv.
Nikdy jsem takovouto bytost neviděl, takže mohu celkem bezpečně konstatovat, že to není rancor.
Poslední poznámka byla určená především akademické mládeži na výletě do zakázaných míst.
Považoval bych je za mláďata nějakého neznámého yavinského druhu. A vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby...
V tu chvíli k vám dolehlo praskání větví a kmínků jednotlivých keřů. Cosi obrovského se k vám sunulo bez ohledu na pohodlí či nepohodlí ze západní strany.
Navrhoval bych vypadnout. A to CO NEJDŘÍV, poznamenal Liam Corriolan a aktivoval svůj světelný meč. Zář tmavě zelené čepele korespondovala s příšeřím zdejší džungle, což vytvářelo poněkud zlověstnou atmosféru.
Protože jestli jsou tohle mláďata - tamto bude jejich maminka. A s tou bych se zrovna dvakrát potkat nechtěl.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

džungle, Yavin 4
Ihned jsem zažhavil meč,a bylo to splynutí tmavě zelené a modré barvy čepelí....
Dobře mistře...Musíme hned vypadnout...
Řeknu mistrovi a rozeběhnu se směrem k akademii a za těmi dětmi...
Dělejte pohněte sebou...Jde za náma ten rancor...
Řeknu tak,aby mě všichni slyšeli ale zase abych nemluvil příliš nahlas a abych byl stále klidný...
No...Tak ten rancor je tady...Teda jestli to je rancor...Jestli ne,je to taky nebezpečný...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

džungle, Yavin 4

Husím sprintem jste vyrazili k chrámu, v čele procesí ty, za tebou mládež, a kolonu uzavíral mistr. Samotná cesta džunglí proběhla překvapivě bezproblémově, alespoň do doby, než se proti tobě vynořily z lesa dvě siluety - mistr Katarn a tvůj spolubydlící Rienn.
Co tu - spustil na tebe, ale pak pohledem přelétl zbytek skupinky a spokojeně se pousmál. Jestli dovolíte, připojili bychom se k vám.
Na dovolení vlastně ani nečekali, protože tě i s dětmi nechali přejít a pak se Kyle připojil na záď vašeho malého oddílu a jeho padawan jej mlčky následoval. Mistr Katarn požádal o stručné zasvěcení do situace a tvůj mistr mu to začal stručně vysvětlovat.
O chvíli později jste se vymotali zpod korun stromů na rovinaté prostranství svažující se k chrámu a ty jsi zaslechl kousek hovoru:
...mláďata? Dvě? Nebylo by vhodné...
"Mají tam matku," namítl Liam Corriolan a výraz jeho tváře napovídal, že se v duchu pořádně proklíná za svůj popis situace.
"Ale je to neznámý druh a povinností Jediho je rozšiřovat poznání v galaxii!"
Ne na úkor bezpečnosti ostatních a své vlastní koneckonců také, poznamenal Kyle Katarn. A měli bychom pohnout. Tak bunkr na stromě a přímo v zakázané oblasti? Jo, Luke bude mít radost...
Nemohl ses ubránit dojmu, že na tom posledním tvrzení se zatím shodly všechny alespoň trochu zodpovědné osoby v dosahu.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

džungle, Yavin 4
Když se k nám přiblížili Kyle Katarn a můj spolubydlící,oddychl jsem si...
Fuj...Tak tohle by bylo...
Pomyslím si a když se dostaneme na mýtinu,můj mistr a Kyle si začnou vyměňovat názory a až skončí,dám jim svůj názor...
Mistře Katarne souhlasím s vámi...Měli bychom se dál vzdělávat ale pokud nás to ohrozí,měli bychom toho nechat...
Řeknu a oddychnu si...
Potom se zase dáme do běhu směrem k akademii a vše popsat a vysvětlit mistru Skywalkerovi...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

džungle, Yavin 4

Cesta z džungle se pozvolna snižovala k chrámu a po deseti minutách rychlé, svižné chůze jste dorazili na nádvoří tonoucí v chaosu obvyklém pro všechny slavnostní příležitosti. Nezdálo se, že by vám někdo věnoval extra pozornost, mistři většinou honili své padawany ze zkoušky na zkoušku, a ti mladší se uměli zabavit sami po svém (jak nasvědčoval Rhein příklad).
"Takže teď vezmu mrňata a půjdeme za Lukem. Kázání, co je čeká, se bezpochyby zapíše do archivů chrámu zlatým písmem...""Tak to se sebou vezmi i Tionne," skočil tvůj mistr do řeči Kylovi, "a na svého padawana nezapomeň. Tváří se, že sotva se ztratíš z dohledu, vrátí se do lesa pro ty dvě malé roztomilé mrchy."
Tvůj spolubydlící nepatrně zrudl; Liam Corriolan se tedy trefil do černého.
"Vezmu na vědomí. Předpokládám, že..."
"...tam nejdu. Ano, zcela správně, tolik jsem se nezměnil,"
zavrčel Liam, "ale pokud bude chtít jít Rick, jenom mu to schválím."
Promnul si oči a omluvně se pousmál.
"Promiň, poslední dobou toho mám nad hlavu."
Pak se obrátil k tobě:
"Pokud se chceš poučit, jak umí mistr Skywalker zamést s malými dětičkami podlahu, máš vpodstatě jedinečnou možnost. Jinak na tebe počkám v tréninkové místnosti, ještě bych si rád tady vyřídil pár věcí - takže jestli tam budeš dřív, počkej, až se dostavím."

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Yavin IV - Akademie jedi
Pečlivě si poslechnu rozhovor mezi Kylem Katarnem a Liamem Corriolanem...
No...Šel bych za mistrem Skywalkrem a poslechl si ten posudek...
Řeknu mistrovi a půjdu směrem za mistrem Katarnem a za těmi dětmi...
No...Konečně uvidím řev od mistra Skywalkera...Na tenhle okamžik jsem čekal hodně dlouho...
Pomyslím si a cestou tam si prohlížím zdi a strop chrámu...

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“