Nick Terrcheck - výcvik pro Chacka

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Elinor Yall

Nick Terrcheck - výcvik pro Chacka

Příspěvek od Elinor Yall »

Nickův pokoj na Yavinu

Ležíš na posteli a upřeně pozoruješ roh nočního stolku.
Ne, že by snad byl sám o sobě tak zajímavý, ale už se dost nudíš a ten zelený pavouk snažící se dostat k nejbližší stěně, působí jako celkem vítané rozptýlení.
Za dvě hodiny se má konat sraz akademie v archivu, v jehož průběhu by měli vám starším přidělit mistry...
Z úvah tě vyrušilo vpodstatě jen formální zaklepání na dveře a vzápětí dovnitř vtrhne tvůj kamarád a spolubydlící Rienn Tark, v šatech pořádně zašpiněných od bláta, s krvácejícím škrábancem na obličeji a něčím malým, zcela omotaným jeho černým pláštěm, v náručí. V první chvíli ses při pohledu na něj lekl, co se stalo, ale pak sis uvědomil, že mu oříškově hnědé oči září čirým nadšením. Bezpochyby se právě vrátil z jedné ze svých přírodovědných exkurzí do blízké džungle.
Nebude ti vadit, když si půjčím lékárničku? obrátil se na tebe, opatrně položil plášť na postel a aniž by z něj spustil oči, začal se přehrabovat ve své skříni. Ačkoli, to ještě chvíli počká...

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Nickův pokoj na Yavinu
Sledoval jsem pavouka na zdi a přitom jsem přemejšlel...
Koho mně asi můžou dat za mistra???Snad ne nějakýho troubu kterýho bych musel odtahovat z nebezpečí já...A snad bude milej a nebude se vytahovat...A třeba bude dobrej a něco mně naučí...
Z přemýšlení mně vyruší můj spolubydlící,který má něco v ruce...
Je celej dotrhanej a má na obličeji škrábanec do krve...
Nejdříve jsem chtěl něco říct ale pak jsem si to rozmyslel,když jsem si vzpomněl,že mněl mít přírodopisnou výpravu do džungle...
Jak jinak...On je do tý přírody celej blázen...Pomyslím si a pak mně osloví a zeptá se,jestli si nemůže půjčit lékárničku...
Jasný nevadí puč si lékárničku...Asi by se ti mohla hodit...A proč to počká???Zeptám se a podívám se na jeho ránu na obličeji...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nickův pokoj na Yavinu

Protože napřed musím připravit ubikaci, odpověděl bezmyšlenkovitě a dál vyhazoval ze skříně věci.
Doufám, že tohle bude stačit! okomentoval vyklizovací akci s poukazem na zcela vyprázdněný závěsný drátěný košík na boty a ponožky, tam se bude cítit jako v bavlnce...
Bez ohledu na tvůj nechápavý pohled popadl polštář a chystal se jej nacpat do "ubikace" - když se cosi v jeho plášti pohnulo. Sice jen nepatrně, ale poměrně jistě.
Než jste si stačili uvědomit víc, zpoza látky vykoukly čtyři tlapky a celá hromada seskočila skoro neuvěřitelnou rychlostí na podlahu.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Nickův pokoj na Yavinu
Cos to přines???Zeptám se ho a podívám se na tu hromadu se čtyřma tlapkama...
Co to přines???A co to vlastně je???Měl bych si dávat pozor na takovýhle nestvůry...Sou nebezpečný a je jich plnej Yavin...
Šáhnu po meči a dám si ho do dlaně...Jaká ubikace???S náma tady bydlet určitě nebude...A co to vlastně vůbec je???Jestli to bude nebezpečný,vyhodím to z ubikace do džungle a je mi jedno jak mu na tom chuchvalci špíny záleží...
Pomyslím si a když to skočí na zem tak vyskočím z postele a pomocí síly to zadržím na zemi a chystám se zažhavit meč v případě,že to bude dělat problémy...
Co to je???Je to nebezpečný a chystá se mně to zabít...Řeknu ironicky a podívám se na svého spolubydlícího...
Tahle stvůra musí pryč...Nebo se jí stane něco zlího od mého světelnýho meče...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nickův pokoj na Yavinu

Je to mládě pralesní kočky! odpoví Rienn a znova popadne plášť. Naprosto neškodné, sotva půlroční kotě! Jen se na ně podívej.

A vzápětí se ti použitím Síly stále ještě znehybněná nestvůra odhalí v plné kráse. Vypadá jako jaguár velikosti foxteriéra, posupně se na tebe dívá, a jak se sevření uvolňuje, začíná sebou aktivně mrskat.

Jak můžeš sám usoudit, je to zcela neškodný tvor...
V tu chvíli se šelma ožene a pokusí se mu uštědřit další ťafku. Tvůj spolužák však bleskově "odloží" mládě do ubikace a zabouchne dveře skříně.
...jenom trochu vyděšený,dokončí větu, jako by se nic nestalo. Noční tvor. Ale ve tmě a tichu se bude cítit lépe a brzy se aklimatizuje. Ten koš na ponožky je vpodstatě stejný jako pelech, v kterém jsem ji našel...

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Nickův pokoj na Yavinu
Ty se s tou přírodou fakt nikdy nezměníš...Řeknu když se podívám na to kotě...No bezva...Další příživník...Za chvilku bude akademie bez jídla...A krom toho snad nebudu mít s ním stejnýho mistra...Protože je ted na akademii málo mistrů...
Tak od tohodle máš ten škrábanec že???Řeknu a prohlídnu si jeho zranění...
Pěkná mrška ta pralesní kočka...Asi se půjdu podívat do sálu...Třeba tam už někdo je...Pomyslím si a vydám se z pokoje přes rušnou akademii do sálu...
Venku je slunečno a občas porlítne kolem nějaký dravec,který pátrá po kořisti...
Ach...Ten Yavin je tak nádhernej...Krásné počasí,krásná příroda a všechno taky...Když se dokochám krajinou,dojdu k sálu a otevřu dveře...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Yavin 4

Oproti tvému očekávání je sál archivu, v němž se má ona slavná událost již brzy konat, ze tří čtvrtin prázdný.
Skupinka mladších padawanů (za pomoci mistryně Tionne a mistra Skywalkera) dokončuje slavnostní výzdobu, a ti starší - a hlavně tvoji známí - ještě vesměs nedorazili.
Krom tohoto asi desetičlenného kroužku sis povšiml, jsou přítomni ještě mistři Coriolan a Katarn - kteří postávají stranou, trochu nervozně sledují všechno to hemžení kolem a něco velice tiše probírají.
Sotva si Tionne všimla tvého příchodu, vesele na tebe zamávala.
Ahoj Nicku! Nechceš se taky zapojit?

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

chrám Jedi, Yavin 4
Podívám se na celé to hemžení kolem a dávání ozdob na stěny a na sloupy...
Přijdu k Tionne a když mě osloví,abych jim pomohl,nenápadně odcházíém pryč ze sálu ale když mě silou přitáhne k ní tak řeknu:Ehm chtěl jsem říct že vám rád pomůžu...
A vezmu si ozdobu a pověsím ji na zeď...
Strávili jsme asi půl hodiny tímhle zdobením: Ozdoby na zeď,iontové minilampy jako lustr, na lustr dat nějaké ty ozdobné kravinky a za půl hodiny je vše připravené a já si najdu kout ve stínu a tam se opřu o zeď a pozoruji okolí aniž by mne viděli...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Yavin 4

Nezdá se, že by v menší záplavě nově dorazivších padawanů a younglingů někdo věnoval tvému stínování nějakou zvláštní pozornost.
Mezitím se tu shromáždila snad celá akademie.
Mrňata zabrala prostor před improvizovaným pódiem na podlaze a jejich výrazy se daly obecně popsat jako "jůůůůůů... něco velkého se děje!".
Ti starší, kterých se to netýkalo, vesměs zaujali místa na židlích ve středním a vzdálenějším dosahu od pódia, a asi polovina všemu věnovala patřičnou pozornost. Druhá se zabývala svými věcmi a skupinka tří lidí a jedné twi´lečky asi dva metry od tebe se dokonce shlukla do kroužku a vybalila pazzakové karty.
A potom tu samozřejmě byla "nová naděje řádu Jedi", totiž ty a další padawani, o jejichž přidělení k mistrům bylo rozhodnuto - a ti to prožívali tak nějak různě. Vesměs však zabrali první řadu židlí a tvářili se patřičně hrdě.
Mistr Skywalker zatím ukončil svůj (velmi vznešeně znějící) proslov a byl odměněn vpodstatě bouřlivým potleskem - přestože sis všiml, že někteří z mistrů a starších studentů v jeho průběhu nenápadně obraceli oči v sloup a pošilhávali po časoměru umístěném nad východem z archivu.
Konečně nastal vytoužený zlatý hřeb programu, totiž vaše přerozdělení mezi mistry.
Probíhalo podle abecedního pořadí... čili zcela "originálně".
Než se dostal k písmenu T, chvíli to trvalo.
Příliš jsi ty soupisy jmen neposlouchal, spíš jsi sledoval narůstající skupinky padawanů u jednotlivých mistrů... a uvědomil si, že Coriolanovi zatím nepřiřadili nikoho.
Tark, Rienn... vyrušil tě z přemýšlení hlas Luka Skywalkera, je přiřazen k mistru Kylemu Katarnovi!
Rienn byl v seznamu jmen těsně nad tebou.
Terrcheck, Nick je přiřazen k mistru Liamu Corriolanovi...

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

chrám Jedi, Yavin 4
Přemýšlel jsem o mistrovi,kterého by mi měli přidělit až se mistr Skywalker dostal k mému jménu...
Nadechl jsem se a potom Skywalker řekl:Liamu Corriolanovi...
Bylo mi předtím divné,že ke Corriolanovi nikoho nedali ale že k němu dali mě bylo divné...Vždyť jsem ho vůbec neznal a neviděl jsem ho v boji nebo výcviku nebo při něčem jiném...
No bezva...Kdyby mi přidělili mistra Katarna nebo Skywalkera tak by to šlo...Ale tohohle...Vždyť sotva stojí na nohách...No uvidíme...
Pomyslím si a vydechnu...
Po proslovu jdu za svým novým mistrem a kývnu na něj...
Zdravím mistře...Já jsem váš nový padawan...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Yavin 4

Liam se na tě tak napůl zkoumavě, napůl zklamaně zadíval.
A já doufal, že mistr Skywalker vezme mé námitky vážně a nepřidělí mi nikoho, poznamenal a trochu mu škublo v koutcích. Taky tě zdravím, padawane.
Nepatrně se protáhl; připadalo ti, že jej stát dlouho na jednom místě a tvářit se... jedijovsky... zneklidňuje, nebo neuvěřitelně nudí. Dost možná oboje.
Luke Skywalker pokračoval v předčítání seznamu a poté, co se úspěšně propracoval až k písmenu Z, vám všem popřál mnoho štěstí a aby vás provázela Síla - a neubránil ses dojmu, že se při svých posledních slovech až podezřele natočil vaším směrem.
Poté bylo celé shromáždění rozpuštěno.
Tvůj mistr pokrčil rameny.
No, vzhledem k tomu, že se vidíme poprvé v životě, asi bychom se měli představit. Chceš začít ty, nebo mám začít já?

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

chrám Jedi, Yavin 4
Byl jsem udiven mistrovými námitkami proti padawanovi,ale co se dá dělat...Musel jsem si zvyknout...
No...Mistře nechám, vás začít...Řekl jsem rozvážně a pomyslel jsem si:Doufám,že to není nějakej podivín...Ty já nemám moc v lásce...A doufám že mně něco naučí...
Podíval jsem se na mistra se zvědavostí v obličeji a čekal jsem na odpověď...
Sál byl skoro prázdný protože mistři šli své nové padawany prozkoušet v boji,používání síly a takové ty kravinky...
Sám jsem byl zvědav,z čeho budu zkoušenej...Jestli vůbec...Problesklo mi hlavou a potom jsem se podíval po sále hledajíc nějakého člověka...Nikde nikdo...Byli jsme poslední v sále a i mistr Skywalker a Katarn odešli...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Yavin 4

Tak jo, pousmál se.
Jmenuju se Liam Corriolan a za normálních okolností jsem nadporučík republikového letectva, kam jsem vstoupil... no, dřív, než bylo republikánské a než jsem na to měl patřičný věk. Tehdy se to tak nehlídalo a navíc jsem vždycky uměl dost přesvědčivě ukecávat. Navíc jsem měl vždycky dobré výcvikové i bojové statistiky, takže nebylo co řešit. Tady na akademii jsem byl asi dva roky, narozdíl od většiny lidí jsem totiž nemusel začínat od nuly, a po splnění všech patřičných povinností jako je třeba stát se mistrem jsem se víceméně se svolením mistra Skywalkera vrátil zpátky k letectvu. Teď tu jsem vyloženě proto, že ta samá osoba usoudila, že Republice můžu být víc ku prospěchu jako spíš poněkud průměrný mistr Jedi než hodně dobrý pilot.
Pak jako by se na chvíli zarazil, a dodal:
Víš, mám takový pocit, že většina rytířů Jedi byli, jsou a budou podivíni - alespoň v určitém ohledu. Takže to budeš mít asi dost těžké. Jinak se obávám, že na zkoušky jako takové nebudeme mít čas. Musím si ještě na akademii vyřídit nějaké záležitosti a pak mě čeká cesta na Irthos. Předpokládám, že jako padawana tě budu muset vzít se sebou.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

chrám Jedi, Yavin 4
Poslechnu si jeho slova a pousměji se...Tak...Teď já...Já sem se narodil na Coruscantu a když jsem měl určitý věk,protože otec byl také jedi tak mě měli vzít také...Když jsme byli na přístavišti tak nás napadli nějací nájemní vrazi či co to bylo a otec mě bránil a potom byla ohlušující rána a na místě,kde stál před okamžikem otec byla jen krev,vnitřnosti a popálené a roztrhané roucho...Nevěděl jsem,kam mám jít ale za pár dní mne našla Leia Organa Solo a odvezla mne sem a zbytek už je historie...
Řeknu a rozhlídnu se,kde nikdo skoro není...
No tak budete mne muset vzít...Někdo vám musí krýt záda...
Řeknu a zasměji se...Konečně první mise...Konečně mistr...Konečně!!!
Pomyslím si a čekám na mistrovu reakci...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Yavin 4

Liamovi to taky škublo v koutcích.
Jo, krytá záda přijdou vždycky vhod.
Zítra ráno - vlastně spíš dopoledne, sraz v deset v hangáru - ještě bych si tu měl vyřídit pár věcí a čím dřív s nimi začnu, tím dřív je budu mít z krku. Někdy k večeru si tě asi odchytnu na přezkoušení...

Vzápětí se odněkud z venku (směrem z budovy, v níž mají padawani své pokoje) ozvalo příšerné (holčičí) zaječení, které přešlo do artikulovaného RANCÓÓÓR!!!
Tvůj mistr se sebou škubl a rozběhl se tím směrem; vpodstatě tě nechal stát na místě - v předpokladu, že si budeš vědět rady.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“