Výcvik pro San Skyter (GfPavel)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro San Skyter (GfPavel)

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant.

Seděl jsi s mistrem ve vašem transportu, který vás právě vezl někam k Naboo, kde měl tvůj mistr, mistr Jedi Plo Koon misi. Nic konkrétnějšího ti neřekl, pouze mlčky seděl na jedné červeně polstrované lavici, naproti tobě. Měli jste své "kupé", které bylo celé bílé, mimo polstrování samozřejmě. Dvě kulatá okénka, u každé strany jedno. Mistr tě chvíli sledoval.
Vypadáš nervozně mladý padawane. Je něco v nepořádku? Jak se cítíš?
___________________________
Jednoduchý úvod. Popiš mi myšlenky, pocity, můžeš trochu popsat okolí, odpověz mistrovi samozřejmě.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

GfPavel

Příspěvek od GfPavel »

Transport,Cesta na Naboo

Pomalu jsem odvrátil pohled od okna, ze kterého jsem sledoval krajinu za oknem a pohlédl jsem na mistra.
Jsem trochu nervózní mistře, protože jsem tady byl naposled jako malý chlapec, když vyvraždili naši vesnici a tak se bojím vzpomínek, které tu na mě nejspíš čekají
Znovu jsem se podíval z okna a před očima se mi začaly objevovat výjevy mé bývalé vesnice na Tatooine a Tuskenů a hned poté jsem v hlavě viděl Jedie, který mě z Naboo odvezl do chrámu. Raději jsem začal myslet na něco jiného a tyhle myšlenky sem alespoň na chvíli zahnal.
Snad na to nebudu myslet. Musím se soustředit a ty myšlenky vytěsnit z hlavy
Proč vlastně letíme na Naboo, mistře?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transport, Cesta na Naboo

Nic důležitého to není. Jenom se jdem optat na pár věcí. A taky to bude příležitost pro tebe, ukáat mi, že by jsi už mohl být právoplatný Rytíř Jedi.
Poví ti mistr, a až do konce cesty nepromluví ani slůvko. Jeden z důvodu je též, že jste už nad planetou a moc by jste si říct nestihli.
Přistanete, mistr se podívá z okénka, a mávne na tebe, ať jdeš za ním. Vystoupíte z lodi, a co síla nechtěla, mistr uvidí v roztržce mezi dvoumi lidmi a jednou ženou příležitost.
Vidíš ty dva muže a ženu, kteří mají mezi sebou jistě nějáký problém. Ukaž, jak dokážeš komunikovat s lidmi!
Pošle tě za nima. Hádka zatím nevypadá moc ostře, ale než se tam dostaneš, žena obdrží od jednoho z mužů poměrně silnou facku, až se o 90° otočí. Oni stále na ní něco křičí. Budeš to muset vyšetřit, co se tam stalo...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

GfPavel

Příspěvek od GfPavel »

Naboo


Co se tam stalo? Mám to vyřešit a taky, že to vyřeším a ukážu mu, že se můžu stát rytířem Jedi Pomalu tedy postupuju směrem k rozhádaným lidem, kde to vypadá, že už dlouho nebude trvat a všichni tři se porvou.Ta žena by proti dvěma mužům neměla žádnou šanci a proč ji vůbec uhodil Cestou k hádajícím se lidem pomalu přejedu levou rukou po rukojeti svého meče, ale ruku dám hned pryč, protože vím, že by nebylo ideální přijít k nim se světelným mečem v ruce a chtít vysvětleni jinak jim useknu hlavu.
Ti lidé nejsou moc daleko, ale já nijak nespěchám a po cestě si ještě stihnu prohlédnou okolí a zjištuju, že planeta se příliš nezměnila, ale jak to vypadá jinde na Naboo tak to netuším. Tak a teď vyřěším váš spor přátelé řekl jsem si v duchu a zastavil se u té ženy.
Myslím si, že by jste se mohli obejít i bez facek řeknu jim suveréním hlasem.
Jsem Jedi, San Skyter a teď chci slyšet co se tu děje a doufám, že máte dobré vysvětlení vašeho chování řekl jsem znovu suverénním pevným hlasem a čekal na odpověď, na kterou jsem byl sám zvědav.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Naboo

Tobě nemusíme vysvětlovat nic! Radši odsuď padej! ...
Ujme se slova první z nich, druhý ho ovšem přeruší.
Nech ho, mohl by nám pomoct, proti tady týhle couře!
Osočí druhý muž ženu, a tím ti předá iniciatovu. První, který tě měl stochutí vyhodit se ti koukne do očí.
Kde začít. Asi tam, kde nám tahle děvka ukradla prachy. Kredity, asi 5 000, které jsme tak dlouho šetřily, abychom zaplatily zálohu k bytu. Ten byt je cennej, a je na něj zástup lidí. Taky je to jeden z mála volných bytu, tady na Naboo! Jsme mimochodem bratři, pokud jsem to ještě neřekl.
Ale ty kredity jsem jim pujčila já. A prostě jsme je potřebovala.
Ozvala se z druhé strany žena.
To že seš naše matka ještě neznamená, že si můžeš brát naše peníze, kdy se ti zachce.
Udělal druhý bratr jejich rodinné vztahy ještě složitější.
Nikdy jste neměli respekt před ničím, ale já byla ve větším problému. Kdybych ty kredity nevrátila, ti trandoshani by mně při nejlepším zmlátily!
Osočí matka své dva syny.
Ale kvůli tobě možná přijdem o byt. To že ty bydlíš v chýši někde, ani nevíme kde je nám jedno, ale my chceme bydlet slušně! Proto chceme taky zpátky anše kredity!
...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

GfPavel

Příspěvek od GfPavel »

Naboo

To je opravdu povedená rodinka tohle. Ale nějak to vyřešit musím a to tak, aby z toho měly obě strany prospěch
Nejdříve by jste měli zajistit, aby vaše matka splatila ty peníze. Nechcete snad, aby se jí něco stalo. Kvůli penězům a jednomu bytu se přeci nevykašlete na svoji matku, alespoň já bych se nejdřív postaral o to, aby moje matka byla v bezpečí před Trandoshany a až potom by mě zajímal nějaký byt
To jsem zvědavý jak se zachovají, ale snad to dopadne dobře, protože by nebylo dobré hned při příletu na Naboo tu něco zkazit
Tak co? Doufám, že se dokážete nějak rozumně dohodnout a nebudete tu vydávat takový hluk jako doteď
Ale jestli jim ty peníze půjčila, mohla jim říct ať je vrátí zpět a né je ukrást
Když jste jim ty peníze půjčovala, tak jste nevěděla, že musíte zaplati Trandoshanům? obrátil jsem se tentokrát na ženu.
No a to jsem zvědavý jak tahle rodinná hádka skončí

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Naboo

Samozřejmě, od těch trandoshánů jsme si je pučila, aby mohli tady ti dva zaplatit účet. Ale ten hajzl mně podvedl. Prej že je chce dřív. Ale kde já je mohla vzít žejo...
...Mohla si se do tý doby schovat.
Přeruší klidným hlasem jeden z synů matčin proslov.
A matka se na nás taky vykašlala. Když sme byly malí, tak utekla s ňákým borcem, přežívali jsme s tátou, asi před rokem se sem přisoplila, a že nám to vynahradí. Když si řeknem cenu, tak se má snažit. Stejnějak se vykašlala na nás, my se vykašlali na ní!
Vysvětli ti situaci další z bratrů.
No co bys udělal ty?
Optá se tě nakonec.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

GfPavel

Příspěvek od GfPavel »

Naboo

,, Jistě, že by vám měla dát to co má, ale nejdříve se zamyslete. Stále je to vaše matka i přeze všechno co udělala a teď se vrátila a potřebuje pomoc, kterou jí vy odmítáte dát. Podle mě, by jste měli nejdříve pomoci své matce a až bude nebezpečí pryč tak teprve tehdy by měla ona dávat něco vám" řekl jsem a čekal na jejich odpověď.
Jsem zvědavý jak tohle dopadne, ale snad se usmíří.
,, Tak co? Odpustíte své matce nebo se teď chcete zachovat stejně špatně jako kdysi ona? zeptal jsem se a prohlédl jsem si okolí.
Určitě to bude dobré.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Naboo

Vy by jste taky pomohl kathskému psovy, který vás zamlada kousl do zadku a teď se cche za vás schovat prtože ho honí páníček?
Zašklebí se na na tebe.
Nenapadá mně jeden racionální důvod, proč bych jí měl něco odpustit, když svojí vinu čím dál tím víc prohlubuje...
Odpoví ti další. Jejich matka mlčí, mistr také...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

GfPavel

Příspěvek od GfPavel »

Naboo

,, Možná bych mu odpustil, kdyby se ten pes změnil" odvětím prvnímu muži a podívám se na druhého. ,, Vidím, že vy jí v tom, aby nebyla stále hlouběji příliš nepomáháte" řeknu kousavě druhému muži a svou pozornost obrátím na ženu.
,, Možná dostanete odpuštění, ale jen tehdy, když se budete snažit se zlepšit a změníte se" řeknu laskavě ženě a znovu se podívám na syny.
,, Odpustíte jí nebo snad ne?" zeptám se obou mužů a pohledem střelím po mistrovi, který nic neříká a je jasné že to chce nechat na mě.
Takovéhle rodinné problémy jim opravdu nezávidím.
,, Tak co?" zeptám se znovu mužů a jedním letmým pohledem obhlédnu okolí.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Naboo

Dobře, asi máš pravdu. Škoda že jsme se setkali. Možná jí odpustíme...ale bude to její poslední šance.
Odeberou se višhcni tři pryč, a ty tam zůstaneš pouze s mistrem. Ten se na tebe uznalým pohleddem podívá.
Dobrá práce, padawane, tuhle situaci jsi vyřešil elegantně, jak pravý Jedi.
Pochválí tě, a pokračuje ve vaší původní cestě.
Dojdete k jedn omu z menších domků. Mistr vejde dovnitř.
Počkej venku, za chvilku sem venku.
zastaví tě než vejdeš. Zdá se to jako věčnost. V tom kolem tebe proběhne chlápek, za ním další a křičí.
"Zloděj, chyťe ho!"
...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

GfPavel

Příspěvek od GfPavel »

Naboo


,, Věřím, že svou šanci nepromarní. řeknu jim a sleduju jak odcházejí pryč a já tu zůstávám s mistrem. Tak přeci jenom jsem je dokázal smířit. V tu chvíli se mi dostane pochvali od mistra.
,, Děkuji mistře..je to přeci moje práce" odpovím mu a usměju se. Poté pokračujeme v naší cestě a ta končí u nějakého domu a moje práce je tentokrát jen čekat venku.
,, Tomu to tam, ale trvá" řeknu, když mistr stále nevychází a já musím čekat venku, aniž bych věděl co se uvnitř děje. Najdenou okolo mě proběhne nějaký muž a za ním další, který volá, že muž před ním je zloděj a někdo ho má chytit.
,, Mistr tam bude určitě ještě dlouho a ani si nevšimne, že jsem odešel" řeknu a rozběhnu se rychle za oběma muži, kteří utíkali pryč.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“