Výcvik pro hráče katol

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Výcvik pro hráče katol

Příspěvek od MrTukan »

Chrám Jedi, ubikace

Pomalu se rozednívalo a vykukující slunce dávalo naději Coruscantu na další krásný a slunečný den, alespoň tedy pro ty, kteří obývali vrchní patra mrakodrapů nebo Chrám Jedi jako právě ty. Právě jsi se probouzel ve svém pokoji, který jsi sdílel s ještě jedním stejně starým padawanem, jenž už však nebyl na své posteli - jako každý den vstával o něco dříve než ty a vyrážel na svou obvyklou rozcvičku do zahrad. Ať lilo nebo svítilo slunce, pokaždé vstal o deset minut dříve než ty a užíval si "čerstvého vzduchu" jaký jen mohl Coruscant nabídnout.

To, že tu právě Fael, tvůj spolubydlící, nebyl, nahrávalo tvému mozku, aby se věnoval sám sobě a svým myšlenkám. Měl jsi do snídaně a dalšího cvičení ještě dostatek času, takže jsi nemusel nikam spěchat a mohl jsi dát průchod svým myšlenkám.


_____________________
Takže tohle je začátek tvého výcviku. Můžeš se rozepsat úplně o všem, co tě napadne v souvislosti s tvou postavou, tvým fungováním v chrámu, tvým rozpoložením atd., atd.

MrTukan
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
katol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 05.9.2009 15:57:29

Příspěvek od katol »

Chrám Jedi, ubikace

Další krásný den. probudil jsem se a zjistil, že Fael zase vstal dřív a nekde cvičí. Dělal to tak stále. Nevadilo mi to, alespon jsem měl čas se věnovat svým vlastním myšlenkoým pochodům. Sáhl jsem po Síle a procvičoval si několik jednoduchých cviků (především telekinezi). Stále jsem měl dost času a tak jsem meditoval a snažil se zvýšit své vnímání Síly zase o kousek víc. Náhle mnou projela Síla tak prudce že mě to shodilo na zem a chvíli mi trvalo než jsem si uvědomil co se stalo a jak jsem se dostal tam kde se právě nacházím (na podlaze našíí ubikace). Podíval jsem se na hodiny a zjistil jsem že jsem byl v meditačním tranzu skoro hodinu čož mě překvapilo zevšeho nejvíc, protože bych přísahal že to bylo sotva deset minut.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Chrám Jedi, ubikace

Vzhledem k tomu, že se ti podařilo dostat do meditačního tranzu, což se ti stávalo zatím opravdu jen vyjímečně a dost často nekontrolovaně jako právě teď, sis ani nevšimnul Faela, který se mezitím vrátil, převlékl a zase odešel na snídani. Ano na snídani... Na tu, na které jsi měl být podle hodin už před půl hodinou a touhle dobou bude právě výdej jídla končit a ty přitom cítíš v žaludku jenom prázdnotu, přičemž se vzduchem občas nese hlasité kručení v tvém žaludku.

Teď tě však trochu více znepokojoval špatný pocit, který jsi získal právě v meditaci. Nějaký výkyv v Síle. Musel být pro tebe zřejmě dost silný, když jsi ho pocítil i ty, zatím pouze padawan, který se sice dlouho, ale stále ještě připravoval na záverečné zkoušky, které však mohly přijít až po nějaké té misi, která prověří tvé schopnosti. Bohužel jsi teď nebyl schopen určit, co přesně se stalo, a tak se tvé myšlenky stočili zpět k hladu, který tebou otřásal.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
katol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 05.9.2009 15:57:29

Příspěvek od katol »

Chrám Jedi

Převlékl jsem se a vyrazil jako vystřelený k jídelně protože jsem měl strašný hlad. Dorazil jsem opravdu na poslední chvíli. Nandal jsem si jídlo a šel si sednout. snídani jsem zhltnuj aniž bych se na ni jen třeba trochu soustředil. Musel jsem stále myslet na to co se stalo při té meditaci. po snídani jsem vyšel z jídelny a šel na další cvičení Ataru.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Chrám Jedi

Honem jsi doběhl do jídelny a hodil do sebe vločkovou kaši, která byla k snídani, aniž bys pozdravil kohokoli z mistrů, rytířů či padawanů, které jsi potkával na chodbách, když odcházeli z jídelny, či ty, kteří stejně jako ty přišli později a dopřávali si tak svoji snídani. Někteří z nich vypadali poměrně rozladěně či posmutněle, ba dokonce uraženě, když jsi přehlížel jejich přítomnost, zvlášť když jste se obvykle dobře bavili. Někteří z nich byli zklamáni, když se jim nedostalo odpovědi na jejich pozdrav, ale nic z toho jsi nevnímal. Soustředil jsi se pouze na zkrat ve své meditaci.

Když jsi dojedl a vyrazil do výcvikové místnosti, kde na tebe měl již čekat tvůj mistr, cítil jsi se v Síle opět dosti špatně. Tvůj špatný pocit se znásobil, když v určené výcvikové místnosti, kde jsi se svým mistrem Gragontem měl pokračovat ve svém výcviku, místo něho uviděl jiného jediho, který působil trochu posmutněle a poměrně vážně. Byl to mistr Qui-Gon Jinn, kterého jsi znal jen velice málo a příliš ti nedocházelo, proč je zde právě on. Zatím nic neříkal, jenom se na tebe upřeně podíval.


______________
Zkoušej se kdyžtak trochu víc rozepisovat.. je spousta věcí, kterých si můžeš všimnout.. Nemusíš jet jenom po linii.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
katol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 05.9.2009 15:57:29

Příspěvek od katol »

Chrám Jedi

Šel jsem chrámovými chodbami k výcvikové místnosti. Je to velká obdélníková místnost, u jedné stěny jsou narovnané žíněnky a je zde vymezený prostor pro souboje. Tam na mě čekal někdo jiný než jsem čekal. To je Qui-Gon Jinn? Z jeho výrazu se nedalo téměř nic vyčíst. Nevěděl jsem proč je tady on a ne mistr Gragont, ale zřejmě k tomu měl nějaký důvod. Mistr Jinn se na mě upřeně podíval ale stále nic neříkal. Pozdravil jsem ho tedy a představil se. Dobrý den, jsem Michal Katol, padawan mistra Gragonta. Zajímalo by mě kde je můj mistr a proč je tady místo něj Qui-Gon Jinn. Co když se mistrovi něco stalo, přece jenom před měsícem odletěl na misi, dnes se měl vrátit, jen doufám že je v pořádku. Podíval jsem se na mistra Jinna znovu a všiml jsem si že má v ruce připravený svůj světelný meč. Mistře mohu vědět proč jste tady a kde je mistr Gragont?

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Chrám Jedi

Zdravím tě, Michale.

Začal mistr Qui-Gon vážným hlasem, který vůbec nepřipomínal radostný tón. Po krátké odmlce, ve které ses ho stihl zeptat, co je s tvým mistrem, ti až strohým hlasem odpověděl.

Bohužel měl tvůj mistr vážnou nehodu a není v současné době v kondici pokračovat v tvém, již téměř ukončeném, výcviku. Proto nyní budu tvým mistrem já, do doby než se staneš rytířem Jedi a mistra již nebudeš potřebovat.

Potom aktivoval svůj světelný meč a vyzval tě.

Teď mi ale předveď, co už umíš.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
katol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 05.9.2009 15:57:29

Příspěvek od katol »

Chrám jedi

Qui-Gon mi řelk že můj mistr měl vážnou nehodu a není shopen dokončit můj výcvik. No to snad ne!!! Rada se věak rozhodla že abych nemusel čekat než se mistr Gragont zotaví dokončí můj výcvyk mistr Jinn. Poté aktivoval svůj světelný meč který jak jsem si všiml měl krásnou zelenou asi metr dlouhou čepel. Páni takovej bych taky jednou chtěl. Předveď mi co už umíš. řekl a zaujal základní postoj pro Ataru, který jsem poznal okamžitě jelikož to byla jedna ze dvou technik ketré jsem si vybral jako své hlavní.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Chrám jedi

Mistr chvíli čekal, jestli zaútočíš, ale když jsi tak neučinil, rozhodl se zaútočit sám. Ze začátku jenom lehkým výpadem, kterému však předcházelo rychlé přiskočení, a tak se mistr Jinn teď nacházel téměř u tebe a jeho meč, tréninkové nastavený, směřoval k tvému pravému rameni.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
katol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 05.9.2009 15:57:29

Příspěvek od katol »

Chrám Jedi

Podařilo se mi vykrýt útok na pravé rameno a rozhodl jsem se že zaútočím. Pozvedl jsem svůj Padawanský meč s modrou čepelí (ještě jsem si nevyrobil vlastí), ponořil se do síly tak jak mě to učili a nechal jsem ji aby vedla mé útoky. Skákal jsem, sekal a kryl se, to vše velmi rychle za sebou, ve formě Ataru.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Chrám Jedi

Tvoje útoky byly sice poměrně rychlé a silné, ale zároveň také hodně vyčerpávající. Qui-Gona jsi sice na chvíli zatlačil do defenzívy, což však mělo brzy rozhodnout o tvé porážce. Po několika velice vydařených akcích, které Jinn odvracel občas i s drobnými potížemi, ti prostě došly síly a nebyl jsi dále schopen pokračovat takto náročnou formou boje. To však proti tobě mistr okamžitě použil a několika rychlými výpady, saltem přes tvou hlavu a dalšími několika úskoky a přískoky tě dostal doslova do kolen což pokračovalo úderem, který jsi už nestihl vykrýt a ucítil jsi na svém levém rameni palčivou bolest od výboje, který jsi dostal od tréninkově nastaveného meče. Hned potom se mistr stáhl a vypl svůj světelný meč.

Jsi docela dobrý bojovník, ale pamatuj, ne vždy ti bude stačit jen silný a rychlý útok. Někdy je lepší se bránit a s útokem počkat na lepší okamžik.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
katol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 05.9.2009 15:57:29

Příspěvek od katol »

Chrám Jedi

Ano mistře máte pravdu Ataru je velmi náročné a tento fakt také rozhodl o mé porážce. Řelk jsem a pochopil co jsem udělal špatně. Mistře, když jsem si vybral Ataru tak jsem věděl že je to jedna z nejnáročnějších forem a tak jsem si k němu přibral i Sorsu které mi přišo jako dobré doplnění pro Ataru.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Chrám Jedi

Správně, Jedi se musí umět i bránit, ačkoli radši útočí.

Poznamenal Qui-Gon a potom pokračoval připravuje si svůj světelný meč k dalšímu tréninku.

Zkusíme to ještě jednou a uvidíme, jak ti to půjde teď.

Když však zapl svůj meč a zaujal postavení, ve kterém čekal na tvou činnost, vstoupil do místnosti nějaký zabracký padawan a tvému mistrovi celkem vklidu ohlásil:

Mistře Jinne, Rada vám vzkazuje, že se máte ihned vydat do hangáru, kde je pro vás již připravený loď, která vás má vzít na misi, která vám byla právě přidělena. Všechny informace najdete v lodním počítači. Máte se vydat na cestu okamžitě.

Nakonec zdůraznil a počkal, až tvůj nový mistr přikývne, že rozumněl, aby se padawan následně vypařil stejně tak rychle jako přišel. Mistr Jinn tedy vypnul svůj světelný meč, přenastavil ho na běžnou smrtící úroveň a a pokynul ti.

Takže první tvá mise?!

S těmi slovy trochu zamračen vyrazil ven z místnosti.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
katol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 05.9.2009 15:57:29

Příspěvek od katol »

Chrám Jedi

Páni moje první mise. Docela by mě zajímalo co je tak naléhavé.
Vyšel jsem z tréninkové místnosti a zamířil přímo na svou ubikaci abych si zbalil vše důležité.
Měl jsem zabaleno během chvilky.
Hlavně si nesmím zapomenout můj již skoro sestavený světelný meč.
Šel jsem do hangáru ale mistr tam ještě nebyl, tak jsem znovu zkusil meditovat.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Chrám Jedi

Tvůj mistr dorazil chvilku po tobě a bezeslova, jen s gestem, abys ho následoval, se vydal k již připravené lodi, kde čekali také dva piloti, kteří připravovali diplomatickou loď k odletu. Když vás spatří, zasalutují a jeden z nich nahlásí:

Pane, loď je připravena k odletu!

Jinn jenom mávne rukou a poznamená:

No tak letíme.

Následně nastoupí po spuštěné rampě a hned míří do jednoho z meditačních křesel v hlavním kajutě lodi, do kterého se usadí. Celá loď teď čeká na tebe, aby mohla vzlétnout.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“