Výcvik pro Shiova

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Výcvik pro Shiova

Příspěvek od Gwendolin »

Jméno: RnDr. Péťa Skywalker

Titul: Nejvyšší Mystr Jedi

věk: 4

Planeta narození: mustafar

Rasa: Goa'uld

Životopis postavy: Narodil se na Mustafaru, kde vyzabýjel celou planetu a když porazil imperyum a separatysty vydal sem se do chrámu jedi aby tam taky pozabyjel všechny.

Barva čepele: červená, žlutá, zelená a růžová, kulomet černo-modrý tygří proužky..

Zbraň: dva oboustranné meče se samým rytím, jde je rozdělit na čtyři další, těžký kulomet M2 Browning,

Forma boje: Vaapad, boj se dvěma oboustrannýma mečama a boj s byčem, boj s kulometem, boj s Chuckem Norrisem.

Schopnosti: uvládání mysli, škrcení, blesky, telekineze, odhození, přitažení, bitevní meditace, fireball.

Schopnosti jako rytíř Jedi: Lepší škrcení, blesky a fireball!

Charakteristika: vynikající pilot a technik, vyzná se ve všech zbraních, má dlouhé hnědé vlasy, velké červené oči velký nos a malou pusu svaly jak Schwarzenegger. Je inteligentní a všechno se hned naučí. Je to nejlepší šermíř, a je černoch

Období: Nová republika
_____________________________________________________
Takže oprav si toto:

Jméno: Vynechej titul. V životopise není napsáno, že bys vystudoval nějakou školu. Jinak to jméno nezní moc, jako ze světa star wars (až na příjmení, který ti nedovolím použít, protože nejsi nijak spřízněný s Lukem Skywalkerem). Takže bych ocenila změnu i tady.

Titul: Proboha jsou ti 4 roky!!! Nemůžeš být nejvyšší mistr jedi. A ani kdyby ti bylo 30, tak jím nebudeš, dokud neřeknu jinak. Navíc by jsme se museli zbavit Luka Skywalkera.

Planeta: Název - velký písmeno na začátku

Rasa: Pokud chceš být Goa'uld, tak si si spletl fórum, tzn. změnit!

Životopis: HRŮZA!!! Není možné, abys ve 4 letech vyvraždil rodinu natož celou planetu a pak se vydal zabít jedie. Od základu změnit, buď tak laskav a podívej se na jiné přihlášky. Trochy inspirace neuškodí.

Barva ČEPELE: Věřím, že číst umíš, tudíž ČEPELE znamená barva tvého světelného meče. Vyber si jednu barvu (jediové nemají červenou) a vynech ten kulomet a proužky.

Zbraň: Pouze pro přesnost to slovo nahraď za Světelný meč: Ze začátku musíš mít jeden jednočepelový meč, možná časem dostaneš oboustraný. Ale rozhodně bude jeden, protože oboustraný je zároveň i obouruční, tudíž nemůžeš najednou mít dva v ruce. A protože se jedná o kolonku Světelný meč, vynech ten kulomet (mimochodem ve 4 letech bys ho pravděpodobně ani neuzvedl)

Forma boje: Změň na Styl boje se světelným mečem:. Poradím ti jak na to, podívej se do Centrálního archívu galaxie (všechna období) - vyber Styly boje se světelným mečem a vyber si jeden, nanejvíš dva. Zbytek pokud budeš, tak laskav vynech.

Schopnosti: Opakuji jsou ti 4! Tvůj výcvik začíná! Znovu se vrať do Centrálního archívu galaxie (všechna období) - vyber Schopnosti v Síle
a zvol si zase tak 2 nanejvíš 3 a n základní úrovní. A ať to nejsou hned blesky! Viz. vzorová přihláška.

Schopnosti jako rytíř Jedi: Jsi jedi, takže škrcení není příliš vhodná volba, blesky dejme tomu, že jediové mají svou verzy, takže napiš její název, fireball - smaž!

Charakteristika: Změnit na Poznámky: možná ti táta řekl kde je volant a plyn, ale pochybuji, že si vynikající pilot = 4 roky! Pamauješ? K technikovi to samí. Zbraně, no dejme tomu, že se v nich TEORETICKY vyznáš. Vynech svaly ala americkej guvernér. Nejsi robot, takže se nic nenaučíš hned. Napiš, že se rychle učíš a že si dobrý šermíř.

Poznámka modera: Podívej se na vzorovou přihlášku!!! A vyvaruj se těch pravopisných chyb.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Jméno: Shiova Takashi-Makashi

Titul: Mystr Jedi

věk: 10

Planeta narození: Mustafar

Rasa: Sith

Životopis postavy: Narodil sem se na mustafaru kde sem žil s maminkou a tatínkem. Ten mně vzal do chrámu za Skywalkere protože ve mně byla strašná Síla a maminka se bála abych se nepřevrhl na temnou stranu. :(

Barva čepele: Modrá

Zbraň: jeden jednočepelový jeden meč

Forma boje: Ší-čó

Schopnosti: základní škrcení, blesky a fireball.

Schopnosti jako rytíř Jedi: Lepší blesky

Charakteristika: rychle se učím a sem dobrý šermíř.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Jméno: Shiova Takashi-Makashi - dobrý

Titul: Mystr Jedi - změň na padawan (v 10 z tebe mistra neudělá ani Yoda)

věk: 10 - OK

Planeta narození: Mustafar - OK

Rasa: Sith - není možné, praví Sithové zmizeli ("vyhynuli") už před tisíci lety, teď už jde pouze o označení zlých jediu. Vyber si nějakou rasu, která na této planetě žije.

Životopis postavy: Už to vypadá lépe, ale furt to není ono. Přidej tak čtyři řádky. Něco z tvého dětství, jak se u tebe projevila Síla poprvé atd... Snad nemusím psát viz. vzorová přihláška?

Barva čepele: Modrá - OK

Zbraň: jeden jednočepelový jeden meč - vyhoď poslední JEDEN je jich tam moc

Forma boje: Ší-čó - předpokládám, že si měl na mysli Forma I - Shii Cho(Cesta Sarlacca), oprav na ShiiCho

Schopnosti: základní škrcení, blesky a fireball. - Co jsem říkala o škrcení u jediu, že to tam nechci. Možný si ho časem zasloužíš, ale rozhodně ne teď! Blesky - U světlé strany se tomu říká Elektrický Rozsudek jde o pokročilou schopnost, kterou si napiš do Schopností jako rytíř jedi - můžeš si ji nechat, když ji nějak zapasuješ do životopisu, napiš jak se stalo, že si k ní přišel, popřípadě že si ji použil - samozřejmě půjde jen o základní verzi. Fireball vyhoď jinak se už k tobě nebudu hlásit! Nejsi kouzelník z Pána prstenů! Vyber si něco rozumnýho ze základních schopností!

Schopnosti jako rytíř Jedi: Lepší blesky - Lepší Elektrický Rozsudek beru

Charakteristika: rychle se učím a sem dobrý šermíř. - je ti deset let, jistě máš i jiné vlastnosti. Třeba barvu očí, výšku, barvu a délku vlasů, možná máš tetování, možná ti chybí prst. Napiš aspoň 2 rozumný věty.

Opakuji: Pro klid mé duše, vyvaruj se pravopisných chyb!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Jméno: Shiova Takashi-Makashi

Titul: padawan

věk: 10

Planeta narození: Mustafar

Rasa: Neutrolan

Životopis postavy: Jako děťátko sem byl malý a hezký, a poprvé se ve mně probudila síla ve dvouch letech, když sem zabil pět banditů rozsudkem elektrickým, které přepadli mé rodiče, když jsme se procházeli po louce. Pak sem se naštval, a řekl jsem si, že zůstat na Mustafaru je blbost, protože nemám rád trávu a protože sem strašně silný. Maminka mně potetovala. Celé naše město mne němelo rádo proto sem se přidal k jeedájům, tatínek mně vzal do chrámu za Skywalkere protože ve mně byla strašná Síla a maminka se bála abych se nepřevrhl na temnou stranu. :(

Barva čepele: Modrá

Zbraň: jednočepelový meč

Forma boje: SchíCho

Schopnosti: Základní elektrický bleskový rozsudek!

Schopnosti jako rytíř Jedi: Lepší Elektrický Rozsudek taky beru

Charakteristika: rychle se učím a sem dobrý šermíř, je mi deset a mám jiné vlastnosti. Mám velké tetování přes celé břicho a záda, na pravém rameni mám vytetovanou maminku, obrovské hnědé oči, kulatá hlava, dlouhé černo-bílé melírované vlasy. Mám všech 11 prstů a žádný mi nechíbí.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Oprav:

Rasa: Neutrolan - správně se ta rasa nazývá Nautolan

Životopis postavy: Vymaž toho smajlíka a pořádně se zamysli nad planetou, kterou sis vybral. Buď ji změň nebo předělej životopis. Na Mustafaru nejsou žádné travnaté louky, je to sopečná planeta, kde jsou neustálé erupce.

Forma boje: SchíCho - píše se to Shii Cho, tak to tak oprav

Schopnosti: Základní Elektrický rozsudek. - takhle a bez !

Schopnosti jako rytíř Jedi: taky beru vymaž

Charakteristika:mám jiné vlastnosti - Jaké? Dopiš nějaké vlastnosti a dejme tomu, že zbytek můžeš nechat. Jen k těm prstům, Nautolané jich mají na každé ruce 5, stejně jako lidé, tudíž dohromady to je 10.

NAPOSLEDY ŽÁDÁM, ABY SIS HLÍDAL TY ZÁKLADNÍ GRAMATICKÉ CHYBY, TAKY NEJSEM DOKONALÁ, ALE NECHIBÍ - BYCH TAKHLE NIKDY NENAPSALA!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Jméno: Shiova Takashi-Makashi

Titul: padawan

věk: 10

Planeta narození: Mustafar

Rasa: Nautolan

Životopis postavy: Jako děťátko sem byl malý a hezký, a poprvé se ve mně probudila síla ve dvouch letech, když sem zabil dvacet pět banditů rozsudkem elektrickým, které přepadli mé rodiče, když jsme se procházeli mezi erupcemi. Pak sem se naštval, a řekl jsem si, že zůstat na Mustafaru je blbost, protože nemám rád lávu a protože sem strašně silný. Maminka mně potetovala. Celé naše město mne němelo rádo proto sem se přidal k jeedájům, tatínek mně vzal do chrámu za Skywalkere protože ve mně byla strašná Síla a maminka se bála abych se nepřevrhl na temnou stranu. Tak sem převrhl jí a odešel sem do chrámu.

Barva čepele: Modrá

Zbraň: jednočepelový meč

Forma boje: Shii Cho

Schopnosti: Základní Elektrický rozsudek

Schopnosti jako rytíř Jedi: taky beru vymaž

Charakteristika: rychle se učím a sem dobrý šermíř, je mi deset a a jsem pěkný, bystrý a roztomilý chlapec. Mám velké tetování přes celé břicho a záda, na pravém rameni mám vytetovanou maminku, obrovské hnědé oči, kulatá hlava, dlouhé černo-bílé melírované vlasy. Mám všech 10 prstů a žádný mi nechybí.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Oprav:

Životopis postavy: Hele je to hrůza, ale dejme tomu, pochybuji, že vymyslíš něco lepšího. Takže si oprav těch dvacet pět banditů, řekněme na 5, ne víc! Ještě oprav jisté stilistické nedostatky: jeedájům - jedium, maminka se bála abych se nepřevrhl - najdi jiné slovo, tohle zní strašně. A to o jejím převrhnutí taky předělej.

Schopnosti jako rytíř Jedi: napiš Lepší Elektrický Rozsudek (to taky beru vymaž byl pokyn né to co máš napsat)

Charakteristika: To co mají Nautolané na hlavě určitě nejsou vlasy, takže tu část o vlasech přeskoč. Ty prsty taky vynech, když ti žádný nechybí, tak se o tom nemusíš zmiňovat, je to samozřejmost.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Jméno: Shiova Takashi-Makashi

Titul: Padawan

Věk: 10

Planeta narození: Mustafar

Rasa: Nautolan

Životopis postavy: Moje rodina byla velice vyjímečná -neboť žila na Mustafaru, vulkanické planetě, kde moc lidí nežilo. Důvod mi nebyl nikdy řečen, ale dalo se odvodit, že se nejspíše chtějí stranit lidí. A Mustafar splňovalo tyto podmínky nejlépe. Žily jsme v "podomácky" vyrobeném příbytku, který byl z většiny naše loď, kterou jsme sem přiletěli. Mé nadání v Sílu se objevilo už jako novorozenci, kdy sem, i když ne úmyslně, schazoval hračky z postele, aniž bych se jich dotkl. A takto se mé schopnosti čím dál tim víc zlepšovali, po pár letech jsem ke hraní už nikoho nepotřeboval -hrál sem si sám, a Síla byly moje další ruce, které oživily další hračky. Mí rodiče věděli oč jde, a i když to nebylo přirozené, oni to tak brali. A rozvíjeli mé schopnosti, pomáhali mi cvičit a soustředit se. První rána přišla někdy v v sedmi letech, když vybouchal obrovská sopka, a nám nezbývalo nic jiného než odletět. Náš domov byl naštěstí i našel loď, takže jí stačilo pouze uklidit, a hned jsme měli evakuační plavidlo. Rodina se rozhodla už nádále se nevystavovat nebezpečí planety, a setkat se s civilizací. Ale snad naše rodina měla smůlu, nebo snad Síla mně trestala za to že si s ní hraju, když jsme si ovšem mysleli že jsme v bezpečí z planety, přepadli nás piráti. Jeden už na mně šahal, a chtěl mě okrást o prsten, který jsme zdědil po matce, stejně jako ona po té své, a ve mně začali vřít emoce. Strašlivě jsme zakřičel, a z konečků mých prstů vyletěl proud energie. Piráty to odhodilo, a můj tatínek zbil do bezvědomí zbylé piráty. Bylo jich pár, takže jsme se rozhodli použít jejich lepší a rychlejší loď, aby jsme se spojily s někým, kdo bude umět podporovat a usměrňovat moje schopnosti. V dokumentech pirátské lodi našel i zmíňku o chrámu Jedi na Yavinu. A to byl nás cíl. Bezpečně jsme se setkali s Lukem, který ve mně viděl sílu, kterou dokáži ovládat, a přijal mně do řádu, jako padawana. Má rodina ale odletěla neznámo kam, a už se mi nikdy neozvala.

Barva čepele: Modrá

Zbraň: Jednoduchý světelný meč

Forma boje: Shii-Cho

Schopnosti: Základní Elektrický Rozsudek, telekineze.

Schopnosti jako rytíř Jedi: Pokročily Elektrický Rozsudek a telekineze.

Charakteristika: Rychle se dokáži učit a jsem dobrý šermíř, je mi deset a a jsem pěkný, bystrý a roztomilý chlapec. Mám velké tetování přes celé břicho a záda, větší černé oči, kulatou hlava.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Skvělá práce. Můžeme začít, jen mi ještě odpověz na pár otázek:

1. Můžeš doplňovat informace do archívů?
2. Kolik můžeš mít založených profilů?
3. Můžeš mít v jednom období více postav?
4. Přepiš text do správného tvaru:

Yavin 4, Chrám Jediu.

Čekám před dveřmi do komnat mistra Skywalkera. Rodiče se uvnitř s nejvyšším mistrem domlouvají o mém pobytu zde. Nelíbí se mi tu. Všechno je tak šediví a je tu zima. Na Mustafaru bylo aspoň teplo! Pomyslím si. Rozhlédnu se okolo a povšimnu si vysokého muže, který vyšel z jedné z postraních chodeb. Zastaví se kousek ode mě. Zdravím mladíku. Čekáš na rodiče? Nebude ti vadit, když se k tobě přidám? Musím mluvit s mistrem Skywalkerem. Pokrčím rameny a sleduji muže v tradičním úboru rytířů jedi. Rychle se podívám jinam, když se naše pohledy střetnou.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

1. Ano, pokud budu mít hezký článek.
2. Jeden.
3. Ano, poté je to takzvaný multiplayer

4. Přepiš text do správného tvaru:
Yavin 4, Chrám Jediu.

Čekám před dveřmi do komnat mistra Skywalkera. Rodiče se uvnitř s nejvyšším mistrem domlouvají o mém pobytu zde. Nelíbí se mi tu. Všechno je tak šediví a je tu zima. Na Mustafaru bylo aspoň teplo! Pomyslím si. Rozhlédnu se okolo a povšimnu si vysokého muže, který vyšel z jedné z postraních chodeb. Zastaví se kousek ode mě. Zdravím mladíku. Čekáš na rodiče? Nebude ti vadit, když se k tobě přidám? Musím mluvit s mistrem Skywalkerem. Pokrčím rameny a sleduji muže v tradičním úboru rytířů jedi. Rychle se podívám jinam, když se naše pohledy střetnou.

Já tam mimochodem hraji za jinou postavu paní moderátorko, nedostanu se do problémů? :(
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Špatně máš 1, 3, 4 takže to rychle naprav.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

1. Ne když mi to nedovolíš?
3. Nejdřív se tě musím zeptat.

4. Vím že to mám správně, ale ty tam máš chybu!!!!!!!!!!!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

1, 3, 4 - špatně. Zamysli se a mrkni na pravidla. Určitě to zvládneš.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Když já nevím, oni sou ty otázky strašně těžký :( :(
V pravidlech je to takhle :( :-(
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Neni to těžký. Pořádně se podívej na Pravidla a návod hry

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“