Výcvik pro Shade

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Výcvik pro Shade

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV.

Prodíral jses Džunglí Yavinu IV., společně s několika dalšími učni přibližně stejné ho věku, měli jste zrovna nějaké cvičení. Už jste sli několik hodin a nevěděli jste jak dlouho ještě budete muset pokračovat. Ani jste to nemohli zjistit, neboť s vámi nešel žádný mistr a o místě kde jste si měli přečíst další podrobnosti jste měli jen kusé informace. Nicméně to zatím vypadalo že jdete správně.
Zrovna se dalo do deště což ostatní kvitovali dosti s nevděkem, hlavně ti co byli chlupatější rasy.

Začni prosím svými emocemi, pocity a myšlenkami.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Shade
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 08.9.2009 09:09:20

Příspěvek od Shade »

Yavin IV.
Šel jsem uprostřed skupiny a s úsměvem jsem si vychutnáva déšť.
Už je to dlouho co jsem zažil takový déšť. Jak bych asi dopadl kdybych se tenkrát nepokusil okrást mistra. Zakroutil jsem hlavou. Konec Shade minulost nech za sebou, ted se soustřeď na přítomnost.
Rozhlédl jsem se kolem sebe, všichni mí společníci si nasadili kápě. Koukl jsem se na mého spolubydlícího Aleda, ten se na mě zazubil a dál se věnoval cestě.
Od té doby co jsem přišel na akademii uběhlo pár týdnu, a už jsem měl pár přátel.Celý svůj život jsem žádne neměl a tohle se mi líbilo. Většinou jsme s Aledem byli venku kde jsme se mohli líp odreagovat. Najednou se jeden student zastavil a všichni se řidili jeho příkladem.
Stalo se něco? zeptala se jedina dívka naší skupině.
Tamhle za tím stromem se něco pohlo a bylo to velké. odpověděl.
Do háje, všichni jsou docela naštvaní kvůli toho deště a ještě budou napnutí protože on si že se něco za stromem pohlo. pozorně jsem si začal prohlížet místokam ukazoval.
Já se tam půjdu podívat. řekl jsem rozhodným hlasem.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV.

Průzkum křoví odhalil pouze místního býložravce. Mohli jste tedy pokračovat v cestě. Za nedlouho jste dorazili na určené místo u menších rujn nějakého starého stavení.
Přečtení úkolu vám prozradilo že se zde máte utábořit a opevnit se zde.
Heh, jak se tu máme opevnit? Vždyť sebou nemáme nic co by se tak dalo použít.
Pronesl jeden z vás poněkud znepokojující problém.


Prosím snaž se vyvarovat psaní za jiné postavy. To co jsi napsal nevadí. Ale dál bys mi tak mohl narušovat příběhovou linii, kdybys psal odpovědi ostatních. Dík.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Shade
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 08.9.2009 09:09:20

Příspěvek od Shade »

Yavin IV.

Šel jsem k okraji džungle.
Měl bych si sezbírat dřevo na ohěn. A vešel jsem do džungle.
Po chvilce jsem došel k mýtince, byl na něm onen býložravý tvor který se před tím schovával v křoví. Rozhlédl jsem se kolem, leželo tu pár větví tak jsem je posbíral a pomalu jsem se vracel zpátky.
Doufám že se o mě nebojí. sám jsem se nad svou hloupostí zasmál.
Jakmile jsem se vrátil věděl jsem že jsem se smál oprávněně, nikdo si ani nevšiml, že jsem odešel. Uslyšel jsem za sebou pohyb.
Ano, mistře? a položil jsem větve na zem.

tak?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV., džungle

Těsně vedle.
Odpoví ti jeden z vaší skupiny, co táhl nějakou kládu.
Máš nějakej návrh jak tu vybudovat nějaký opevnění?
Zeptá se tě jeden z debatujících nad opevněním.
Zatim nás napadlo akorát skusit natahat nějaký klády coby improvizovanou zídku.
Seznámí tě s jejich prozatimním postupem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Shade
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 08.9.2009 09:09:20

Příspěvek od Shade »

Yavin IV.

Do háje proč šli zrovna za mnou.
V tu chvili upoutal mou pozornost Aled který se svíjel smíchy.
Díky, Alede. Ted me nic nenapadá, to co navrhl by mohlo jako prozatimní hraba stačit jen doufat, že se na nás nevrhne něco většího.
Bylo nás tu sedm, teda vlastně osm, ale mistr tu chodil někde po džungli.
Doufal jsem,že Tani je trochu zdatná a pomůže nám to postavit.
Jo, ten váš nápad je dobrý tak se dáme do práce. a energicky jsem se na všechny usmál zvlášť na Tani ta mi úsměv oplatila a vydala se do džungle jako ostatní až na jednohoho.
Já tě jednou zabiju Alede.
Ale Aled se jen smál, když se přestal smát rozběhl se do lesa. Pomalu jsem se vydal za ním.
On jednou bude moje smrt.
Uslyšel jsem šramot za sebou pomalu jsem se otočil za mnou stál ten býložravý tvor co se před tím schovával za stromem, pomalým a nejistým krokem se ke mě vydal klekl jsem si a natáhl jsem se pro nějaké bobule a nabíd jsem je tomu malému tvorovi.
Kdybych apoň věděl co to je za tvora. zakroutil jsem hlavou nad svou neznalostí.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV.

Začal jses starat o malého býložravce místo o stavění opevnění co jste měli nakázáno.
K tomu tě museli ještě jednou pozvat. Do hodiny jste měli hotovou jakous takous hradbu.
Tak ještě nějakej nápad co tu vytvořit, nebo se už budeme tvářit že to máme hotový? A tak mě napadá, myslíte že nás pozorujou hodnotí celou dobu, nebo že nás pak dojdou zkontrolovat?
Pronesl Aled poté co jste to dostavěli.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Shade
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 08.9.2009 09:09:20

Příspěvek od Shade »

Yavin IV.

Sakra Alade máš pravdu ještě něco vymyslet. Do háje zas nic.
Rozhlé dl jsem se po ostatních a bylo vidět, že všichni pochopili, že Aled uhodil hřebíček na hlavičku. Na pohled bylo poznat, že na tom je nejhůř Tani.
Co jsi vyváděla Tani snad ne nic horšího než já. Pořád jsem si nevzpoměl na jméno toho byložravce a to jsem se o něj dokonce staral. Ale teď s tim býložravcem pryč?
Jenže to bylo těžší udělat než říct, protože se začal potulovat v blízskosti naši provizorní hradby.
Mě nic nenapadá, ale to celý den. Řekl bych, že to stačí. Já se půjdu teď projít.
Co se to proboha zas se mnou děje. Šel jsem na ten háj a sedl jsem si do prostřed a zavřel jsem oči. Zkoušel jsem splynout se sílou.

[/i]

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV.

Snažil ses Splynout se Sílou, docela ti to šlo a celkem ses uklidnil.
Pak ti někdo zatřásl ramenem. Probral ses ze zamyšlení a začal vnímat okolí.
Nechci ti do toho kecat, ale když už sme se měli opevnit tak bysme měli v tom opevnění bejt ne? A trávit noci takhle v džungli neni dobrej nápad.
Navrh ti jeden z tvých společníků. Rozhlédl ses a zjistil že se již stmívá.
Byl si pryč několik hodin, začali sme se bát že se ti něco stalo.
Prozradil ti a vedl tě zpět do vašeho tábora.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Shade
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 08.9.2009 09:09:20

Příspěvek od Shade »

Yavin IV.

Došli jsme do tábora a všichni na nás čekali.
Hele teď mě napadlo mohli by jsme mít hlídky.
Všichni kýli na souhlas a Aled řekl že si vezme první.
Tak já beru druhou.
Ostatní se pomalu odebrali k místu kde si lehnou.Stál jsem vedle Aleda
a ten seděl mlčky.
Až budeš chtít tak se vyměníme. zdálo se mi že se usmál a dál se díval před sebe. Dlouho jsem nemohl usnout ale nakonec se mi to povedlo.
Dobrou všichni.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV.

Něco před půlnocí tě probralo jak s tebou Aled třásl.
Už se neudržim vzhůru ani minutu. Byl tu klid. Teď máš hlídku chrrrrrr...
Ani nedopověděl a již byl v limbu.
Teď čekala hlídka tebe. Seděl jsi ve vašem "opevnění" a polouchal zda se okolo něco něděje.
Chvíli jsi se lekal při každém zašustění v křoví, jak okolo procházela různá zvířata, ale nakonec ses uklidnil.
Nakonec jsi ani ty nebyl schopen se udržet vzhůru a vzbudil dalšího.
Nespal jsi ani hodinu a už tě zase probouzeli.
Někdo tady je.
Uslišel jsi od hlídače a ten rovnou začal budit ostatní. Měli jste tu návštěvu, cítil jsi něčí přítomnost, byl nedaleko a jeho úmysly byly pouze otázkou. Vidět ještě nebyl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“