Výcvik pro hráče Major

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro hráče Major

Příspěvek od Pear »

Tatooine.

Hlavně nevystrkuj hlavu!
Okřikne tě mistr, Sifo-Dyas, kterého ti přidělila rada po celou dobu tvého výcviku.
Situace byla taková, že jste měli vyšetřit klasický únos, za který zločinci požadovali výkupné. Ale dostali jste se moc blízko k cíli, a překročily jste hranice všeho, co mohli piráti vydržet. A tak si na vás počkali. Když už jste mysleli, že máte to co potřebujete, Mezitím co vy jste se kryli před jejich střelbou, kterou by nedokázal ani sebelepší jedi odrážet, piráti popravily unesenou dceru bohatého farmáře. O to jste se ale tedka nestarali, neboť jste se museli starat pouze o to, jak přežít.
Jak na tom jsi, Olivere?
Otočil se na tebe mistr, zatímco se snažil obhlédnout situaci.
___________________________
Popiš myšlenky, pocity, dojmy, nevím co ještě, klidně i nějáký vzpomínky, cokoliv, lehce posuň děj, jen se vyvaruzj hraní za jinou postavu, to je moje jediné pravidlo.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Major
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 30.10.2009 09:47:49

MISE

Příspěvek od Major »

Tatooine

Mam co dělat mistře abych to zvládl. Snažil jsem se vypadat tak, jako bych to zvládal, ale ve skutečnosti jsem si říkal: Tohle nemůžu zvládnout, nejsem příliž dobrý. Řekl jsem: mistře co budeme dělat? Hlas se mi přitom třásl.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine

Co budeme dělat? Počkáme, mladý padawane. Trpělivost. Nemůžou střílet do nekonečna...
Poučí tě mistr, a společně čekáte.
Vím že jsi na pochybách. Ale není to meč, co dělá jedie jediem. Není to ani Síla, co dělá jedie jediem. Je to víra ve správnou věc!
Mezi řečí několikrát odrazí blasterové výstřeli, co letí naproti vám.
Nyní zavři oči, padawane, a ignoruj všechno kolem sebe, soustřeď se jenom na Sílu. Pověz mi, co vidíš...pokud něco vidíš...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Major
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 30.10.2009 09:47:49

MISE

Příspěvek od Major »

Tatooine

Zavřu oči, soustředím se, přemýšlím nad slovy mistra, v duchu si je opakuji. Je to tu, cítim každou bytost v bískosti každou zbraň co nanás míří. V tuto chvíli si myslím: no jistě, stačí se soustředit. VÍRA, zvládneme to. Zakřičím na mistra, měli bychom ustoupit, zvládneme to!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Oliver Joseph Queen

Příspěvek od Pear »

Tatooine

Na ústup je moc pozdě, i když by jsem to zvládli...
Podívá se na tebe prozíravě mistr, po chvilce palba přestane.
Nemá to cenu Jediové. Vzdejte se.
Zakřičí jeden z vojáků, nejspíše velitel, když se ujal slova.
Vzdáváme se...
Prohlásil naopak mistr, a zvedl se. Vojáci na vás stále mířily.
Nebudeme klást odpor, že ne Olivere.
Ujistil vojáky mistr, a pomalu šel vstříc jim.
Nic nezkoušejte jediové, ty vaše triky známe, a jsme proti tomu cvičeni!
__________________________
Dvě věci...odděluj myšlenky, přímou řeč a normální text od sebe novým řádkem. Tak jak to dělám já, bude to přehlednější. A snaž se více obohacovat děj, různýmy detaily. Klidně něco nepodstatného (nic podstatného, co ovlivňuje děj ani nemůžeš), víc rozšiřuj svoje myšlenky, svoje akce. Klidně napiš i takovou zbytečnost, že jsi se pomalu posunul blíže k mistrovy. Ano, je to nedůležité, ale ohromně to obohatí děj.
A nakonec, nemusíš reagovat na konec mé odpovědi. Reaguj pěkně od začátku, a pak posuň děj. Není nic lepšího, než bohatá odpověď... takovéhle krátké sice řeknou vše co mají, ale mohli by říct víše...pouze takhle budeš mít šanci dostat se na vyšší level, nebo se stát hráčem měsíce...Jinak je to zatím v pořádku ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Major
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 30.10.2009 09:47:49

MISE

Příspěvek od Major »

Tatooine

Vy že jste cvičení
Pomyslím si v duchu

Řeknu
Jistě mistre, žádný odpor klást nebudeme

Popřemýšlím nad situlací. Dále si pomyslím
Jestli mám někomu věřit tak mistru Syfo-Diasovi, tak velkému bojovníkovi!

Řeknu
Inu pánové co bude dál?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Já myslel každý element (přímá řeč, myšlnky text) na nový řádek. Ne takhle (tedy element a pod to nebo nad to, co to bylo)...a teďka je to tak holý...píšu ti tam, ať tam napíšeš svoje, i sebezbytečnější akce, tady nejsou ani ty důležité akce, jako třeba že někam jdeš...Je to psaný strašně roboticky. "Přemýšlím nad situací. Dále si pomyslím"...nikdy jsi nečetl nějákou knihu, jak tam to bylo popsaný? Nebude to kopírování, když se podíváš, třeba do výcivku Tukana a Jordiho, který je, mám dojem, také ve staré republice, a poučíš se z jejich stylu. Je to strašně holý, a ani sprosté slovo (kurevsky holý) tady není na škodu, protože takhle je to o ničem, když odpovíš obrazně řečeno jednou větou...ale od toho je výcvik, aby ses naučil psát pořádný eseje, a máš štěstí na modera jako já, takže hrr do toho, oprav to co se mi nelíbí (tedy všechny ty řeči a myšlenky nechat, ale upravit je a OBOHATIT...je mi jedno, jak to bude odřádkovaný, jenom ne tímto způsobem, tedy jak sem zmínil v úvodu, myšlenka, pod to co to bylo, enter, co uděláš, přímá řeč atd...obohať to, a budem z toho mít lepší pocit oba dva. Nebo, v opačném případě, pokud se ti to, co si udělal hodně líbí, můžeš si najít jinýho modera...a to sem na tebe ještě hodný ;) Howgh, domluvil sem...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Major
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 30.10.2009 09:47:49

MISE

Příspěvek od Major »

Tatooine

Vy že jste kvalifikovaní, pomyslím si, vždyť většina těch pirátů je znás vyděšených k smrti si dále pomyslím. Pomalinku se přiblížím k mistrovi. Prohlížím terén, přemýšlim co bych všechno mohl udělat. Řeknu nahlas: Jistě mistře nebudeme klást odpor. V duchu si říkam: ničeho se nemusím bát, je se mnou přece legendární mistr Jedi Sifo-Dias. Skouším se k němu stále dostat blíž. Řeknu mu: Inu co teď budeme dělat? Cítim že jak jsem promluvil několika vojákům se začaly třást ruce. Tak si sám prosebe říkám to je ono, jen ať se bojí!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine

Inu, teď si s nima popovídáme.
Jdete pomalu s mistrem vstříc vojákům. Mistr odevzdá svůj světelný meč jednomu z vojáků, a tvůj si přitáhne do ruky, aby ho odevzdal též. Pirát si je pevně připoutá k opasku - ještě přes něj přehodit plášť, a byl by perfektní jedi. Pak společně vejdete do něčeho jako jejich základna. Uprostřed malý stolek, za který zasedne Mistr, naproti němu vůdce pirátů.
Oba jsme určitě poznali, že tato situace neměla východisko. My by jsme nepřestali střílet, vy by jste se nepřestali skrývat. Takže co udělat dohodu. Něco za něco. Něco co my vám můžem poskytnout, a vy odejdete, a něco, co můžete poskytnout vy nám a my vás necháme jít...
Dopoví vůdce, a mistr se na chvilku zamyslí. Poté co oboum mistrovy i veliteli jeden z pirátů nalije čistou vodu do džbánu, a mistr se lehce napije, promluví.
Máte tady tělo dcery farmáře, a jak doufám, jeho ženu. Neníliž pravda?
Ano, to je pravda.
Takže bych si to představoval takhle. Vy mně dáte tělo a ženu a já vám tu přenechám svého padawana.

Vůdce se rozesměje. Podívá se na tebe, na mistra, poté přejede očima celou svojí tlupu.
Platí! Doneste sem tu mrtovlu a tu farmářku.
Jakmile piráti splní oba příkazy, mistr vezme tělo do ruky, a společně s farmářovou ženou odchází. Ještě než odejde, otočí se na tebe.
Chovej se tu slušně, ať vidí, že řád necvičí blbce!
Nyní už nadobro odejde, a nastane chvilka ticha.
Takže chlapi, máme tady nové maso. Teď bych si přál sklenku čisté vody.
Poslední příkaz už směřoval na tebe.
A dělej, nebudu na sklenku čekat celej den!
Zavře silným tenorem.
________________________
Ty třásoucí se ruce se dají považovat za hraní za jiné postavy, navýše máš docela temné myšlenky (viz. "Jen ať se bojí.")
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Major
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 30.10.2009 09:47:49

MISE

Příspěvek od Major »

Tatooine

Když mistr řekl, že mě tam nechá, v hlouby duše sem byl vystrašený k smrti. Snažil jsem se to nedát na jevo a působyt jako sebejistý. JSEM PŘECE JEDI, pomyslel jsem si. Řekl jsem: takže pánové, máte žízeň? Inu dobrá, rád vám něco přinesu, kde tu berete vodu? Pomalu jsem šel kolem stolku směrem k vůdci, zároveň jsem se snažil prohlédnout terén, zjístit počet mužů a jak jsou ozbrojení. Dále jsem ještě rychle řekl: Notááák jste přece piráti! Notak snad nebudeme pit vodu, usměju se na velitele pirátů. Nebylo by něco silnějšího?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine

Vůdce se zvedl tak rychle, že jsi ani nezaregistroval, že ti svírá hrdlo.
Řekl sem VODU! Nějákej usmrkanec mi nebude říkat, co mám chlast tak koukej dovalit tu vodu, nebo s tvým ksichtem vytřu podlahu!
Hodí s tebou na zem, a rukou ukáže, kde je nádrž vyčistěné vychlazené vody. Jak cestou ke stolu, tak cestou dolů na zem jsi spočítal, že je v místnosti asi dvanáct pirátů, část byla ozbrojena blasterovými puškami, a zbytek vibromeči. veliteli se u opasku nepočítaje vašich světelných mečů houpali i dvě vibrodýky.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Major
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 30.10.2009 09:47:49

MISE

Příspěvek od Major »

Tatooine

Když jsem dopadl na zem, opravdu jsem si uvědomil že je čas něco dělat. Dobrá dobrá řekl jsem. Šel jsem směrem k nádrži s vodou. Šel jsem opravdu opravdu pomalu. Došel jsem kní. Zdálose mi že v ní skoro žádná voda již není. Přesto jsem nabral do skleničky trochu zbývající vody. Potichu jsem řekl: A je to. Šel jsem zpět ke stolu, sklenici jsem na něj položil a řekl: tady to je. V duchu jsem si říkal: určitě mě někam odvedou, a všech dvanáct mě hlídat nebude, pokusím se osvobodit později. Dále jsem řekl: Inu co si přejete dál?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine

To ti to trvalo! Rychlejac to nešlo!?
Dostal jsi šťavnatou facku, až se ti to kousavý otočilo dozadu.
Teďka si běž sednout támhle do rohu! Až tě budem potřebovat, tak tě zavoláme.
Nečekaně rozrazí dveře skupinka můžu, až samotný vůdce na židli poskočí.
Sakra, chlapi, trochu citu do těch dveří, to nejsou korálky jak u vás doma.
Omlouváme se pane, ale tohle bylo na nic. Zrovna sme měli štěstí na písečnou bouři, a ten zatracenej písek máme všude. Ale chytili sme ho. Je venku v kleci.
Dobře, dejte oblečení tady tomu smradovy v rohu, a TY jím je pěkně vyčístíš, až se budou lesknour, nebo si mně nepřej! Já se du kouknout na úlovek.

Odejde vůdce, takže z dvanácti zbyde jenom jedenáct lidí, k nimž ovšem přibude pět dalších, takže se číslo ustálí na šestnácti pirátech kolem tebe.
A před tebou navíc přistanou jejich boty a kabáty, obalené silnou vrstvou písku. Kdyby jsi neuhnul, trefil by tě do hlavy kartáč, s kterým jsi měl tuto očistu provést...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Major
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 30.10.2009 09:47:49

MISE

Příspěvek od Major »

Tatooine

Řeknu: dobrá dobrá pánové, stačí říct. Pustím se do čištění. Přemýšlím, co to asi ulovili, hmm snad toho půjde nějak využít. Pokračuji v čistění. Dostanu nápad. Co nejnenápadněji se snažím prohledat kabáty a boty, jestli tam není něco zajímavého, dávám přitom pozor aby mě nikdo neviděl. V duchu si opět říkám: co by mi asi tak poradil mistr? Nahlas řeknu: pánové asi to bude chvíly trvat, jsou velice špinavé.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine

Tak dělej a nekecej!
Okřikne tě jeden z nich.
A neříkej nám pánové, spratku.
Přidá se k němu ten druhý. Chvilku tě nechají v klidu, do doby než se ve dveřích objeví jejich vůdec, který byl celou dobu venku.
Hele, ty, padej za mnou!
Ukázal na tebe, a hned na to vyšel opět ven.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“