Alienor - Počátky (Elinor)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Alienor - Počátky (Elinor)

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - Chrám

Takhle to nedokážeš… Udržuj rovnováhu a koncentruj se. Já tě přece nemůžu pořád zachytávat… Říkala právě mistryně už po několikáté.
Jediho smysl pro spravedlnost, klid a odevzdání se Síle mu umožňuje dělat pro druhé věci téměř nemožné… Dodala.
Stáli jste v prázdné a prostorné místnosti. Vprostřed ní byl kruh, který ti způsobil již tolik nesnází. Přitom úkol byl tak prostý: Úkolem bylo provést několik artistických cviků, bez možnosti z něj vystoupit. Na první pohled se kruh jevil jako dostatečně prostorný, ale v momentě kdy bylo zapotřebí provést obtížnější sestavu, bylo pro jedince značně nemožné tento úkol splnit. Padawani se tímto způsobem učili udržet si klidnou mysl a rozvahu. S přibývajícím růstem obtížnosti bohužel rostla i náročnost.

Aurelli Liwian to velmi dobře věděla a často toho využívala i jako způsobu pokárání, když už se věci začali vymykat kontrole.
Nebo ti snad mám připomínat zatýkání toho Dura, který nám díky tvé nepozornosti utekl? Jistě, vychloubání se světelným mečem a Silou je platné do té doby, dokud je ještě komu se chlubit. Pronesla mistryně lehce šalomounskou větu ve snaze tě svým způsobem povzbudit.
Smysl života není co děláme, ale jak a proč to děláme. Zkus to znovu a udrž rovnováhu. Vše je jen o trpělivosti a načasování…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“