Korok Ti-Shian (restart)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Korok Ti-Shian (restart)

Příspěvek od Elinor Yall »

Mylar, povstalecká základna, jídelna

Mistr Korok Ti-Shian nemohl být zcela nespokojen se způsobem, jímž se během posledního půl roku změnil jeho život. Poprvé od rozkazu 66 se mohl cítit v bezpečí, alespoň tak, jak bylo možné na téměř zapomenuté planetě poblíž okraje correlianské obchodní tepny pozoruhodné pouze ruinami dávné civilizace a silovou anomálií značně komplikující jakékoli pátrání po lidech nadaných v Síle - a navíc ve společnosti osob, které si rytířů Jedi vážili stejně jako za starých dobrých republikových časů.
Krom toho jej zaneprazdňovala výchova padawana.
Vlastně bylo zvláštní označovat Liama Corriolana zrovna takto; ve svých už téměř osmi letech, i přes to, že působil starším dojmem, by byl Chrámu Jedi považován teprve za younglinga. I přes nesporné nadání v Síle mu chyběl základní výcvik... který doháněl velmi rychle. Přesto si Korok občas nemohl nepoložit otázku, jestli to všechno je správné.
V Liamově chování bylo občas cosi znepokojujícího. Ale co také čekat od dítěte, které celý svůj život prožilo po partyzánských základnách...

Bylo to zcela normální ráno, jako každé jiné, když se mistr a padawan sešli při snídani, a po ní došlo na Liamovu už dávno tradiční otázku: Takže co budeme dneska dělat?
Ne že by neměl konkrétní představu o směru pokračujícího tréninku, ale jednalo se o jakýsi každodenní rituál, který se zažil a nikomu z vás dvou se ho nechtělo narušovat.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“