Výcvik pro Musso Aiissi (Darth -F06)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Musso Aiissi (Darth -F06)

Příspěvek od Pear »

Transportní loď "Endor's Sprite", tvoje osobní kajuta.

Ležel jsi v posteli na ohromné lodi, kterou cestovali spolu s tebou tisíce dalších občanů republiky. Byla to opravdu ohromná loď, a mít zde kajutu pro sebe byl více než luxus. Ty jako člen řádu jsi tuto výsadu měl, a mohl jsi si tak užívat s mistrem soukromí. Oba dva jste měli vlastní kajuty, úplně pro sebe a navíc vedle sebe, takže jste se nemuseli dlouho hledat. Je snad jasné, že nejeden člověk ti to záviděl, ale stále měli před jedii víceméně respekt. Navíc málokdo v nyní dokázal usnout.
Jsi s mistrem na misi. Na této lodi byl zavražděn bohatý kupec. Byl bodnut přímo mezi šestý a sedmý obratel, a okamžitě na místě zemřel. Vraha se ještě nepovedlo chytit a protože hned po vraždě byla loď uzavřena, je stále na lodi. Proto jste měli ty a mistr těžké spaní. Byly jste na lodi už několik dní, a nemohli jste najít žádné vodítko, které by vás přivedlo na stopu vraha. Lidé začali být nervozní a nevrlí. Kapitán lodi vám dal pouhé dva dny, aby jste tento problém vyřešily. Poté přistane na své destinaci a nechá lidi - společně s neznámým vrahem - odejít.

Tebe únava zmohla včera večer, a odpadl jsi celkem brzo. To jste ještě hráli s tvým mistrem pazaak. Tvůj mistr byl také zvláštní člověk. Jmenoval se Hanaan Thor, a byl to velice spolehlivý člověk. Jeho metody byly ale víceméně netradiční, a nebal se dojít až na hranici mezi temnou a světlou stranou. Ovšem u tebe si vždy dával pozor co dělá. Byl ti dobrým učitelem. Lepšího jsi si ani nemohl přát.

Procházel jsi se po chodbách lodi, když na tebe najednou někdo skočil blízko lodní kantýny "Dvě Banthy" ve čtyřiadvacátem patře. Ihned jsi vytasil meč, ale nestihl jsi nic udělat, jenom sledovat sebe, jak máš v břiše zabodnutý nůž, a padáš k zemi.
Cukl jsi s sebou, a hlasitě zakřičel. Otevřel jsi oči a poznal jsi svojí kajutu, nicméně ještě teď ti silně bušilo srdce. Naštěstí to byl pouze sen. Na hodinách právě přeskočily čísla na pět hodin. Byl jsi celý spocený a ještě stále částečně zmaten...
____________________________
Ukaž mi svoje myšlenky, pocity, neboj se popsat okolí, drobnosti který vidíš atd...máš spoustu možností k reakci, takže se neboj upustit fantazii. Nereaguj jenom na konec, ale začni od začátku, snaž se nezasahovat do minulosti. Hlavně důležité události. A ani se nesnaž linkovat si děj, předbíhat ho a jednat za jiné osoby.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth -F06
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.3.2009 14:38:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth -F06 »

Dlouho jsem se ze spánku probíral.
to byl tedy hrozný sen, bylo to jak skutečné. Co když to byla nějaká vize, co když v tom snu bylo trochu pravdy, měl bych to říct Mistrovi
Chvíli jsem o tom meditoval a taky abych se uklidnil.
Mám o tom mistrovi říct nebo si to mám nechat pro sebe a pátrat po ůtočnících sám, nechci přecenit svoji sílu a své možnosti, asi bych o tom měl svému mistrovi říct.
Po chvíli mě přišel Mistr zkontrolovat jestli už jsem se probral ze svého spánku, ještě než stačil něco říct, zdělil jsem mu co jsem ve snu viděl a co by nám mohlo pomoct v pátrání po vrahovi.
Mistře můžu vás vyrušit? Zdál se mi takový sen... procházel jsem se po lodi a blízko lodní kantýny na mě zaůtočili dvě Banthy, zabodli mi nůž do břicha stějně jako tomu zavražděnému. Co si o tom myslíte? Může to něco znamenat? Může to být nějaké vodítko?
[/i]

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Takže taprvé, napsal jsem jeden vrah, né spoustu útočníků...
Za další, u kantýny "Dvě Banthy" na tebe zaútočil jeden útočník, ne obráceně, Bantha je něco jako kráva, takže...
Za další tomu zavražděnému zabodli nůž mezi šestý a sedmý obratel, tobě zabodli meč do břicha, o nějáké podobnosti nemůže být řeč...
To s upuštěným fantazie jsi trochu přehnal, stejně jako jsi trochu předběhl s tím mistrem, který tě přišel zkontrolovat, děj...mohl si za ním zajít třeba sám, či něco takového ;)
Rozhodně tam je víc možností, jak reagovat, třeba tvůj názor na misi jsi mohl přidat...je tam toho dost prostě.
A chybí ti nadpis. Toť vše k prvnímu editu ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth -F06
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.3.2009 14:38:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth -F06 »

Zksuim to predelat

Darth -F06
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.3.2009 14:38:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth -F06 »

Transportní loď "Endor's Sprite", tvoje osobní kajuta.

Tohle je jeden z mých prvních vesmírných letů a létání mě začína docela bavit a ještě více vzrušující je že jsem se svým novým mistrem dostal zajímaví úkol a hlavně první na který se moc těším
Můj strach se mísil s velikou zvědavostí a nejvíc jsem se utěšoval tím že je tu se mnou můj zkušený Mistr po jehož boku jsem si připadal jistější. Nedá se však přehlédnout že jsem hned napoprvé dostal docela náročný úkol. Za normálních okolností bych měl velkou radost i s toho že mám pro sebe vlastní kajutu.
Nikdy jsem nebyl na takové pohodlí zvyklý, nejsem z bohaté rodiny.
Únava mě opravdu přemohla a tak jsem si velice rád šel lehnout do své pohodlné postele a zachvilku jsem usnul.
Mé probuzení nebylo veselé, byl jsem celý propocený z děsivého snu co se mi zdál.
Byl to ale děsivý sen, nemám rád takhle děsivé sny.
Chvíli jsem o tom meditoval a pak jsem se vidal do kajuty mého mistra abych si s ním promluvil.
Mistře, zdál se mi nepříjemný sen a chci přijít na jiné myšlenky, máte nějaké nové informace o tom útčníkovi? Chci se zeptat jestli máte nějaký plán jak nějak zjistit něco víc o něm samotném?? Já sám jsem o tom přemýšlel, ale nic moc mě nenapadá.[/u]

Darth -F06
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.3.2009 14:38:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth -F06 »

?????

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Musso Aiissi

Příspěvek od Pear »

Transportní loď "Endor's Sprite", tvoje osobní kajuta.

Padawane...
Podívá se na tebe mistr káravým pohledem, který z jeho tváře ovšem rychle zmizí.
Neučil jsem tě zaklepat, než někam vstoupíš? Ale když už jsi tady, posaď se na postel...
Uvedl tě mistr dovnitř. Byl už úplně oblečený, a právě se chystal odejít. Nicméně svoje plány přerušil, a sedl si na postel vedle tebe.
Ptal jsi se už včera, Musso, a má odpověď je bohužel opět stejná. Žádné nové informace nemáme. Asi budeme muset dál procházet lodí a doufat, že nám Síla pomůže.
Zamyslel se, ale dopředu šlo vidět, že ví, co bude jeho další otázka. Podívla se na tebe, a v jeho očích onen zvědavý pohled.
A co tvůj sen, padawane? Vypadáš znervozněn...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth -F06
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.3.2009 14:38:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth -F06 »

Transportní loď "Endor's Sprite", tvoje osobní kajuta.

Omlouvám se mistře za můj vstup bez zaklepání.
Při těchto slovech se podívám na mistra omluvným pohledem. Jakmile mi mistr řekl ať si sednu posadil jsem se.
Jsem pro mistře, prošel bych ještě loď
Jakmile se mistr zeptal na můj sen opět jsem trošku znervozněl. Tohle nebyl můj první zlý sen jako malý jsem často míval noční můry.
Mistře, zdál se mi noční můra, zdálo se mi o vraždě a já sám jsem byl obětí. Mistře tohle není moje první noční můra už když jsem byl malý zdáli se mi takovéto sny velmi často. Nemohl byste mi s tím nějak pomoci, nebo aspoň popřemýšlet co může být příčinou?
po těchto slovech se podívám do mistrových očí a čekám na odpověd.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transportní loď "Endor's Sprite", mistrova kajuta.

Mistr tvůj pohled opětoval svým.
Noční můry se prostě zdají. I těm největším z Jediů. Ale jsou to pouhé sny. Někdy, Síla se s náma může pokusit komunikovat právě přes sny. Není potřeba se jimi ale znepokojovat.
Pomoci ti nemůžu. Né jinak než slovy. Zažil jsi toho dost. Možná se ti to pouze vrací. Nechej čas, ať se s tím vypořádá. Všichni se s tímhle setkali. Jen si to nenech vlézt příliš pod kůži.

Plácne tě lehce do lopatky a zvedne se z postele. Namíří si to ke stolku, kde s začne balit své věci. Datapad, malý komunikátor, nezapomene ani na svůj světelný meč, který si pověsí na opasek.
Jsi připraven? Šel bych se podívat po té lodi...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth -F06
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.3.2009 14:38:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth -F06 »

Transportní loď "Endor's Sprite", mistrova kajuta.

Každé mistrovo slovo jsem hltal a daval jsem pozor na vsechno co rika aby mi nahodou neco neuniklo.
Mistr je opravdu moudry člověk, jedno bych chtěl být stejný jako on, nebo asponň podobný.
Po jeho boku jsem se citil jako by mi nic nehrozilo, ani na lodi kde se pohybuje vrah, svému mistrovi jsem opravdu plně důvěřoval a sám jsem se co nejvíce snažil, abych mistra nezklamal.
Děkuji mistře
odpověděl jsem na jeho slova
Bál jsem se mých snů protože jsem se domníval že jsem vyjímečný případ, ale vy jste mi dal uklidnění.
Při přípravě na odchodjsem ji jen znovu přemítal jeho slova.


Transportní loď "Endor's Sprite"


Při porcházení lodí s mistrem po boku jsem se snažil pomocí síly najít nějakou stopu, ale súíše jsem se řídil mistrovými instinkty, jelikož ty mé nejsou ještě tak vycvičené.
Počkat
vykřikl jsem když jsem zrovna procházeli kolem kajut, která převážela pasažéry.
Mistře, mám takový pocit že tato kajuta při našem nástupu nebyla obsazená.
po těchto slovech jse čekal na mistrovu reakci

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Musso Aiissi

Příspěvek od Pear »

Transportní loď "Endor's Sprite", mistrova kajuta.

Následoval jsi mistra toulkama lodí, a soustředil jsi se na každou změnu v Síle. Mistr dělal to samé, a jeho soustředení bylo znatelné i v jeho opatrné a pomalé chůzí.
Lidí v tuto dobu nebylo na lodi mnoho, takže soustředění mohlo být maximální. Proto jsi také pocítil netradiční pocit, když jsi procházel kolem jedné kajuty. Zastavil jsi mistra, a ten se podíval na číslo pokoje.
Musso...Sem byl přesunut spolucestující oběti. Protože jejich kajuta je nyní místo činu, nemohl tam nadále zůstat. Myslím, že sem ti to ani neříkal, protože to nebylo důležité.
Pochuchal ti lehce vlasy na hlavě.
Nemáme ale bohužel žádné vodítko. Takže mně napadlo...co se ti přesně zdálo? Říkal jsi, že jsi byl obětí vraždy. Možná to místo, o kterém se ti zdálo může mít pojítko s našim úkolem...
Otočil se před tebe tvůj mistr s otázkou.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth -F06
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.3.2009 14:38:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth -F06 »

Transportní loď "Endor's Sprite"

Můj úžas v očích rychle vystřídalo zklamání že mé objevení neni nic převratného.
Mistře, omlouvám se za mé ukvapené jednání, mé smysly ještě nejsou tak vycvičené.
Mistrova otázka na místo činu z mého snu se mi zdála být na místě, byl to skvělý nápad, ale trochu mě naštvalo že jsem na to sám nepřišel.
Pamatuju si z toho snu jen některé okamžiky, ale myslím si že jsou nejdůležitější.
Odpověděl jsem a v zápětí jsem pokačoval.
Bylo to právě při procházení se po chodbách této lodi, blízko lodní kantýny "Dvě Banthy" ve čtyřiadvacátém patře, zaůtočil na mě neznámí útočník, tasil jsem meč, ale než jsem stihl něco udělat měl jsem nůž zabodnutý v břiše.
Pohlédnu na mistra a doufám že to trochu pomohlo.
Proč mě to sakra nenapadlo samotného, copak jsem tak hloupý abych tohle sám nevymyslel, příště zkusím jednat sám za sebe a až potom to řeknu mistrovi, myslím že takto bych se mohl něco i rychleji naučit.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Musso Aiissi

Příspěvek od Pear »

Transportní loď "Endor's Sprite"

Dvě Banthy? Takže se tam vydáme hned.
Odvětí ti mistr a bez meškání nastoupí do výtahu ke čtyřiadvacátému patru.
Výtah v žádaném patře zastaví zachvilku, a už při východu z něj se před váma objevila cedula na zdi, odkazující právě na kantýnu, ke které máte namířeno.
Byla umístěna na celkem přehledném místě. Stačilo jít chodbou rovně, a pak když jste zabočili, jasně označený vchod byl přímo před váma.
Soustřeď se, Musso. Nějáké nápady, jak začít?
Dal ti otázku, když jste už stáli před vchodem kantýny.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth -F06
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.3.2009 14:38:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth -F06 »

Transportní loď "Endor's Sprite"


Udivilo mě mistrovo velmi rychlé jednání, čekal jsem spíš že navrhne aby jsme byli trpěliví. Když jsem se pomalu blížili ke kantýně vracely se mi všechny momenty z toho snu. pomalu mě políval pot a padl na mě trošku strach, ale při pomyšlení že je se mnou zkušený mistr se nmi opět obnovila má jistota.
Ano mistře, to je přesně ono, jako v tom snu.
Mistrovo optání se na mé nápady mě potěšilo, začínal jsem si tu připadat důležitý, jsem rád že mi mistr dává prostor k vlastnímu uvažování a používání vlastních nápadů. Pohlédl jsem ženu za pultem kantýny.
Fuj to je ale zrůda, proč na mě tak podezřívavě kouká..
Mistře, žačal bych tím že se optáme té ženy za pultem jestli náhodou o té vraždě něco neví, můžu jí tké zkusit popsat ten sen, třeba jí to bude aspoň trochu povědomé.
Když jsem domluvil pohlédl jsem na tu ženu, pořád se na mě tak divně dívala, měl jsem z toho všeho divný pocit.
Mám říct mistrovi co cítím? Co když to dopadne stejně jako u té lodní kajuty? Musím mu to říct.
Podíval jsem se na mistra a nenápadně mu zkusil pošeptat:
Mistře, tuším že je to past, ta žena se na mě pořád tak divně kouká, jednejme rychle cítím totiž že se tu něco bude dít, budmě pořád ve střehu.
Po těchto slovech jsem si připravil svou ruku blíže k opasku kde jsem měl upevněný svůj světelný meč, chtěl jsem mít jistotu a být připraven, ze smysly ve střehu jsem čekal co se bude dít.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transportní loď "Endor's Sprite"

Klid, padawane. Pomatuješ, co jsem ti říkal? Nenech se svými sny příliš ovlivňovat. Tamta milá dáma se dívá našim směrem. Né na tebe. Jinam se dívat ani nemůže, u výdejny jídla není moc prostoru. Víš co? Zkus zapomenout na to, co si o ní myslíš, ať je to cokoliv, a běž si s ní popovídat. Jestli něco neví, jak říkáš...já si půjdu objednat, dáš si něco na snídani?
Podívá se na tebe mistr, a otevře ti dveře dovnitř. Vevnitř to vypadá jendouše, pár stolů, u nich lavice. Stylové osvětlení i výbava. A malý pultík, za kterým stojí ona žena. Za ní je velké okno, odkuď přijmá a dává objednávky.
Zdravím, já bych si dal vegetariánský toust a sklenici vychlazeného mléka. Děkuji. Co si dáš ty, Musso?
Zeptá se tě, když udělá u pultu svojí objednávku, kterou si žena ihned zapisuje na papírek.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“