Výcvik pro Vodovoda (Newermind Lightwalker)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Vodovoda (Newermind Lightwalker)

Příspěvek od Pear »

Antiquity, klec pro otroky.

Seděl jsi namačkán v kleci 1x1 metr s dalšími pětí otroky. Byl jsi na tom stejně jako oni. Bez zbraní, pouze s lehkým oblečením a s masivním kovovým obojkem na krku. Tvojí tajnou zbraní byla ale Síla, o čemž nevěděli tví věznitelé ani "spolubydlící".
Po pěti dnech sedění v kleci jsi pomalu začal přemýšlet, jestli jsi přece jenom neudělal chybu, když jsi souhlasil s touto prací. Byl jsi tu vlastně takový tajný agent. Měli jste tušení, ale chyběli vám informace, které jsi tu měl zjistit. Tvým úkolem bylo nejlépe zadržet vůdce otrokářské tlupy, která vás tu držela- tebe a tvého mistra, Ta'ke Azgada. Jeho klec byla od té tvé tak daleko, že jsi na ní neměl ani pořádný výhled, nicméně kontakt s mistrm jsi si udržoval mimosmyslově, pomocí telepatie.
Jeho ozvěna v tvé hlavě ti stále připomínala úkol. I kroky, vedoucí k jeho splnění. První krok byl splněn, a to dostat se sem. Byly jste "takticky" prodání. Druhým krokem bylo dostat se ven, ale pokusil jsi se o útěk už dvakrát a pokaždé tě dokázali, navzdory tvému výcviku, chytít. Pak následovali další tři kroky. Bylo to osvobození otroků, nalezení informací, pojítek k jiným organizacím a podobnému intelu a nakonec zadržení vůdce.
I když jsi znal místnost, kde jsi velmi dobře, znovu jsi se pořádně rozhlédl. Dvacet kleci, rozestavených v celé místnosti, stejné velikosti a plus-mínus i stejný počet věznů. Jedny dveře, prosklené okno ve stropě, vylepšené o mříž. Tu a tam kolem vás prošel dozorce a bouchnul do tvé klece. Byl to právě on, který tě chytil podruhý a neodpustil si malou provokaci.
Copak, že sedíme tak sklesle?
Naklonil se k tobě bachař, stojící asi půl metru od klece. Úsměv se mu škodolibě zkřivil a znovu si provokativně bouchnul do mříže, čímž opět na krátko upoutal pozornost otroků.
______________________________
Myšlenky, pocity, lehce popis okolí, máš možnost reakce na bachaře...reaguj na celej post, né jenom na konec, nehraj za jiné postavy než je ta tvoje, a nesnaž se zbytečně posunout příběh...toť vše, je to první odpověď, tak tam můžeš dát i nějákou vzpomínku, cokoliv ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
vodovod
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 30.11.2010 20:23:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vodovod »

Antiquity, klietka pre otrokov

Strážnikovi som neodpovedal, dúfal som že sa mi ho podarí vytočiť. V klietke nebolo veľmi priemne. Bola malá, tak som sa skoro nemohol ani pohnúť. Bolo tam toľko otrokov. Doteraz nemôžem uveriť že niekto môže páchať takéto činy. Bol som bez zbrane. Môj lightsaber odniesli neznámo kam. Meditoval som a čakal som na ďalšie príkazy od majstra. Po dvoch neúspešných pokusov o útek som dúfal, že majstra napadne niečo zmysluplné. Dorozumieval som sa s ním telekynézov, aj keď nepatrila k mojím silným stránkam. Majster, mohli by sme už urobiť aj niečo iné ako nezdarené pokusy o útek. Potrebujeme plán. Povedal som mu pomocou telekynézi. Spolu s majstrom sme mali veľkú výhodu, a to bola tá že nikto o nás nevedel že sme Jedai.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Antiquity, klietka pre otrokov

Pokusil jsi se komunikovat s mistrem, nicméně odpověď nepřišla a měl jsi jakýsi pocit, že otázka ani nedorazila. Vaše spojení se zdálo být nyní hluché.
I snaha zjistit důvod se zdála být zbytečná a jediné, na co tě Síla upozornila byl příchod tří můžu. Jeden, vepředu, vypadal jako někdo hodně důležitý, dva chlapi, jdoucí za ním byly nejspíše jeho ochranka.
Procházeli se kolem klecí, a vybírali otroky. Nejspíše na prodej, ale slyšel jsi už i že nabírali otroky jako bojovníky do arén.
Zastavili se i u tvojí klece a podívali se dovnitř. Ukázali na dva členy vaší klece. Na ženu vedle tebe a na tebe samotného.
Otevřeli klec a oba vojáci chytli nejdříve ženu, která byla nejblíže k tobě a předalí jí dalšímu muži, který jí už odváděl pryč.
To bude stačit. Jdeme...
Prohlásil a garda chytnula i tebe a začla tě vytahovat v klece. I když si je viděl dobře z dálky, nyní, když byly blíž, jsi mohl vidět jejich lehkou zbroj složenou z hrudního plátu, chráničů loktů a kolen, a lehké přilby. Za opaskem zastrčená pistolka působila slabým dojmem, nicméně na ní byly viditelné úpravy, určitě né legální.
Doveďte je do lodi, ať už sme odsuď pryč, smrdí to tady jak v chlívě Banth.
Otočil se na místě a vystřelil pryč, jeho dva gardisti tě konečně vytáhli ven a potom co zavřeli klec, započali tě táhnout za můžem, co právě odešel.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
vodovod
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 30.11.2010 20:23:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vodovod »

Antiquity, klietka pre otrokov

Keď ma začali ťahať za chlapíkom, povedal som svojmu majstrovi: Majster prepáčte, ale už to musíme ukončiť. Jedného zo strážcov som odhodil pomocou force push a druhého udrel do brucha, a zobral mu zbraň. Rýchlo som začal strieľať za druhým,a a popritom som sa pomaly pohyboval ku klietke svojho majstra. Popri tom som otváral klietky a vypúšťal som otrokov. Keď som sa dostal k majstrovi otvoril som mu klietku...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Antiquity, klietka pre otrokov

Zkusil jsi odhodit jednoho vojáka, přitom jsi ho ale dokázal jenom odstrčit, že spadnul na zem. Druhému jsi uštědřil povedenější úder, nicméně jakmile jsi se mu pokusil vytrhnout zbraň, ozvala se tupá rána, kdy ti druhý strážce, který se stihl okamžitě zvednout, dal ranu svojí zbraní do zátylku. Skácel jsi se k zemi, kdy jsi jedním okem zavadil o klec, kde normálně býval mistr. Nyní tam nebyl a ty jsi tak pochopil, proč ti neodpovídal. Kam odešel je ti záhadou, protože ti nedal nijak vědět.
Když jsi ležel na zemi, dostal jsi ještě několik dalších ran do hlavy a na chvilku jsi dokonce ztratil vědomí.
Dost! Přestaňte, Jedi nám vydělá pětinásobek minimálně. Doneste ty neurotlumiče...
Přerušil bití muž co tě vybral a te´dka bylo jasné, že to byl jejich šéf.
Zachvilku přišel voják i oním neurotlumičem, což byl jenom a pouze další okov, který ti přibude na krku. Při každém pohybu si vojáci neodpustili úder a tebe z toho bolela hlavat tak, že jsi se nedokázal soustředit - a pořádné využití síly bylo tedy nemožné i bez obojku.
Lehce se ti udělalo špatně, zatočila se ti hlava a upadl jsi do mdlob. Ještě než jsi odpadl úplně, jsi nicméně slyšel jak šéf seřval vojáky. Určitá slova jsi ale nerozeznal.
Probudil jsi až na docela pěkném lůžku. Na krku stále obojek, který ti znemožňoval použití Síly. Naproti tobě stál muž, který si četl nějáké spisy. Jakmile si ale všiml, že jsi při sobě, položil je.
Jediové se na každým trhu koupit nedají. Tak co máš za lubem ty?
Začal bez jakýchkoliv zdvořilostí a hned na tebe vybalil otázku. Poznal jsi v něm mimochodem muže, kterého jste měli za úkol zadržet.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
vodovod
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 30.11.2010 20:23:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vodovod »

Antiquity, klietka pre otrokov

Trocha som precenil svoje síli. Jedného strážcu som len trocha drgol, druhého som sice zdolal ale hneď mi niekto dal ďalšiu ránu. Zničoho nič na mňa zaútočilo mnoho iných strážcov. To akože nepoznáte férovy súboj ? pomyslel som si. Keď ma niesli neznámo kam stihol som si všimnúť, že majster je preč. Už chápem prečo mi neodpovedal ale, no čo už. Keď som sa prebudil v nejakej izbe kde sedel človek ktorý si čítal noviny. Na jeho otázku som neodpovedal, snažil som sa meditovať a zistiť kde sa to nachádzam. Prezrel som si celú izbu a hľadal som niečo použiteľné. Po nejakej chvíli odpovedal. Rád jedi ma poslal zabiť istého človeka, ktorý je nebezpečný pre republiku. Ten človek bol medzi otrokmi ale už tam nie je. Kam ste ho odviedli ? opýtal som sa

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Antiquity, klietka pre otrokov

Muž se na tebe pobaveně podíval a prohlásil.
Aha, tak to počkej, kouknu se do seznamu zločinců, které sme v poslední době zotročili. Nebo ne, zkusím to v seznamu otroků hledaných republikou...
Upřeně ti pohlédne do očí a zmizí mu úsměv ze rtů. Přisune si blízkou židli a posadí se na ní. Prsty lehce bubnuje do své nohy a všiml jsi si, že velice rychle, obratně a v pravidelným rytmu, takže si asi nevyhrává svojí oblíbenou melodii.
Teďka si mi potvrdil že tady máš úkol. Ale míříš někam výš než jen na otroka. Nedělej ze sebe blbýho a nesnaž se blbýho dělat ani ze mne.
Odpověděl ti uvolněně a pomalu, jakoby mu na čase nezáleželo. Nemusel nikam spěchat a na tvé odpovědi měl času kolik chtěl. I jeho držení těla se změnilo a jak dořekl svojí část, esa se jakoby posunuli k němu, i on se posunul v na místě a z poloviny ležel. Než pokračoval v řeči, rozhlédl se po místnosti, která obsahovala vlastně jenom tvojí postel, malý stolek a židli, na které seděl muž, to vše ohraničené čtyřmi zdmi.
Kdyby byl tvůj imaginární cíl našim otrokem, Republika by věděla, že už se o něj více nemusí starat. Byla to dost chabá výmluva.
Vysvětlil ti, jen aby ti dokázal, jakou má nad tebou nadvládu.
Takže co tady děláš skutečně? Kolik vás tady je? A kde?
Položil ti hned trojici otázek a čekal na jejich zodpovězení.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
vodovod
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 30.11.2010 20:23:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vodovod »

Antiquity, klietka pre otrokov

Keď si vypočuje otrokárovu reč, zasmeje sa, pozrie sa naňho a povie. Mal by si lepšie počúvať. Poslal ma rád jedi nie republika. Už 5 mesiacov ho naháňam. Je to bývalý majster jedi. Republika si myslí že to týmto vyriešila ale mýli sa , nevie čo je ten jedi zač. Práve preto sa vložil do toho rad jedi. Je príliš silný. Predstav si že dokáže ovládnuť myseľ polovice tvojích vojakov. Tá polovica sa zničí spoločne s druhov a ostanete len ty a on. A kto asi vyhrá ? Slabý otrokár ktorý nevie o boji nič ? Alebo skúsený majster jedi ? Rozmýšlaj...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Antiquity, klietka pre otrokov

Pět měsícu jo?
Opět se pousměje muž naproti tobě.
Jediové jsou stejně naivní jako republika. Dobře, všimni si dobře toho, co máš na krku. Díky tomu nemůžeš používat pořádně nejenom Sílu. Má to každej, komu nestačí normální obojek s vysílačem. S tím by ten tvůj smyšlený jedi nemohl ovládat nic. Nebo se sem snažil infiltrovat jako ty? Co? Před pěti měsíci snad hledal dalšího uteklýho mistra? No? Proč se ještě jedna půlka nezničila s druhou a on teď nejde na slabýho...mně?
Obrátil oči ve sloup a zvážnil.
Trochu špatná taktika, nechat se zotročit taky, aby jste našli někoho, kdo je zotročenej. Jako kupec otroků by to byl větší úspěch...za předpokladu že chcete otroka a né něco...někoho vevnitř.
Podíval se ti do očí a čekal...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
vodovod
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 30.11.2010 20:23:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vodovod »

Antiquity, klietka pre otrokov

Poslúcham reči neznamého a pritom si myslím: Ach... nemohol mi proste uveriť ? po nejakej chvíli sa začnem smiať a odpoviem mu: Nevieme čo je jeho cieľom. Pravdepodobne nejaký otrokár. Hovorí sa, že ako malý sám býval otrokom a teraz baží po pomste. 5 mesiacov ho prenasledujem, od otrokára k otrokárovi. Až pred nejakým týždňom ho kúpila republika. Oni síce nevedeli čo je zač ale jediovia áno, a predali ho spolu somnou. A nezabudni, ja som ten obojok dostal pred chvíľou, on ho vôbec nemusí mať, a ty vôbec nevieš kto je. Možno ide po tebe, možno už je medzi tvojimi strážami, možno už sa sem blíži aby ťa zabil a len ja ťa môžem zachrániť. Rozmýšľaj, on je majster jedi aj bez sili je silnejší než ty. Možno mu nebudem stačiť ani ja...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Antiquity, klietka pre otrokov

Možná nebudeš stačit ani ty...dobře, tak potom jsme tady skončili. Přijdu za hodinu, jestli mi budeš chtít říct něco novýho, tak mi věř, jsem dobrej posluchač. Nyní mně omluv...
Pousměje se nad tvojí řečí a nechá tě na místě. Odejde pryč, zabouchne za sebou dveře a už jenom slyšíš jeho vzdalující se kroky.

Neznáš přesně čas, ani se ti nedaří jej moc sledovat "v hlavě", ale přesto ležíš bez pohybu dost dlouho nato, aby jsi cítil lehčí rozkož, když se otevřeli dveře a dovnitř vstoupil opět ten muž. Nesedl si, jenom na tebe kouknul zpoza dveří.
Tak co princezno, máte na srdci něco, co mi chcete říct?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
vodovod
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 30.11.2010 20:23:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vodovod »

Antiquity, klietka pre otrokov

Chlapík odišiel. Snažil som sa meditovať no neišlo to. Hlavne som sa snažil spojiť s majstrom ale nebola žiadna odpoveď keď sa vráti späť ten chlap, opýtal sa ma či mám niečo na srdci. Ja som mu povedal: Áno, ten obojok ma dosť škrtí, a podľa toho, že je narušená rovnováha sili súdim, že ten majster je niekde blízko. Som zvedavi či ma spozná alebo či ma zabije. Ale vyzerá to tak že vy ste jeho cieľ, mali by ste si dávať pozor...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Antiquity

Aha...
Řekl pomaleji než obvykle muž a nestnažil se to zbytečně zdržovat. Hleděl na tebe jako na ubohýho naivního jedie, což jsi mohl i částečně vyčíst z jeho proslovů. Zavřel za sebou dveře a nechal tě tam už o samotě.
Neuroticky omáme jsi ztrávil v nepříjemné pozici v leže několik hodin. Už se pomalu ztmívalo, což jsi mohl sledovat malým otvorem ve stěně, ze které vanul lehký vánek jaký vál na Antiquity stále.
Bolelo tě celý tělo a na zádech jsi měl, kdyby jsi se mohl podívat, určitě velký otlak. Už tě pomalu začínalo brnět ruce a zešílel by jsi, kdyby se nestal snad zázrak. Neuroobojek povolil a ty jsi instinktivně hodil rukou, aby jsi se osvobodil. Když vedle tebe na zemi ležel obojek, trvalo ti chvilku, než jsi si rovnal v hlavě, jak jsi se z toho dostal.
Ale ještě dýl ti trvalo přijít nato, proč obojek povolil. Musela to bejt nejspíše porucha uvnitř přístroje, protože zásah zvenčí jsi mohl vyloučit hned.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
vodovod
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 30.11.2010 20:23:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vodovod »

Antiquity

Potom čo odišiel neznámy chlap, zničiho nič mu spadol obojok. Začal som obojok študovať a hľadať čo sa stalo, ale nič som nenašiel.
No nič asi budem musieť nájsť majstra. Pomyslel si, postavil sa a prišiel k dverám. Keď došiel k dverám snažil sa zistiť kto každý za dverami je, no nepodarilo sa mu to. Taktiež sa snažil spojiť so svojim majstrom.
Po nejakej dobe to vzdal pokúsil sa otvoriť dvere.
Popri tom mu hlavou behali myšlienky: čo ak sa niečo stane ? Čo ak mňa a majstra zabijú ? Čo ak sa mi nepodarí zachrániť otrokov ?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Antiquity

Pootevřel jsi dveře a nahlédl jsi za ně. Nikdo tu nebyl, pouze chodba táhnoucí se dlouze dopředu. Světlo vyzývavě poblikávalo a slyšel jsi i čas od času ukapávající kapku vody. Vyšel jsi před dveře a zjistil jsi, že chodba je daleko větší než se zdálo. Po stranách měla spoustu dveří a konec chodby byl hodně dalko. Nebyly tu žádné dveře jen víceméně funkční světla. Cítil jsi zatuchlost, ale co hlavně, cítil jsi známou ozvěnu v Síle.
Newerminde, musíš se dostat pryč! Musíš propustit otroky! Pak se stkáme.
Zaznělo ti v hlavě, kdy jsi ale nemhl určit ani vzdálenost zdroje, ani jeho směr. Věděl jsi pouze, že je to příliš silné, nato bay to bylo někde daleko a aby byl mistr v nebezpečí...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“