Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Coruscant, Chrám Jedi, výcviková miestnosť

Samozrejme sa mi môj plán nepodaril.
Hmmm pritom som všetko premyslel. Vlastne sa ani nemám čomu čudovať. Môj majster je jeden z najlepších šermiarov z Akadémie...
Dobre....budem tam
Mal som môjho majstra celkom rád. Aj keď sme si niekedy nerozumeli, skor vždy mi odpovedal na otázky a snažil sa mi to čo najlepšie vysvetliť. Veľmi rád sa od neho učím. Dokonca väčšinou má aj dobrý zmysel pre humor. Proste pohoďák.


Coruscant, Chrám Jedi, moja izba.

Ponáhľal som sa do izby a rýchlo sa zbaliť.
Hmm, oblečenie mám, pitie mám,... hmmm čo mi ešte chýba... Tuším že už nič.
Poslal som aj správu Marcusovi.
Ahoj Marcus. Dnes večer na ten turnaj nemôžem ísť. Bol som vyslaný na moju rodnú planétu, Corelliu. Neviem podrobnosti ale majster sa tento raz tváril trocha vážne takže to možno bude konečne niečo veľké. Takže sa maj a šetri sa. Hneď ako pristaneme ti zase napíšem. Maj sa. A rozlúč sa v mojom mene s ostatnými. Díky. Nech ťa Sila sprevádza.
Hneď ako som dohovoril som si obliekol rúcho, nasadil na opasok meč, dal som si ruksak a vyrazil. Cesta bola dlhá a na chodbách bolo plno ľudí. Len tak-tak som sa preterigal cez tú masu ľudí.

Coruscant, Chrám Jedi, hangár.

Hľadal som svojho majstra ale ešte tam nebol. Tak som si sadol na lavičku a čakal.
Hmm..... Kde môže byť toľko... Už tu 10 minút mal byť.
Kým som ho netrpezlivo čakal, tak som skúšal hádať že ktorá loď bude naša. Dúfal som že nejaké nové žihadlo.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi, hangár

Potom ako si pobalíš svoje saky paky, rozlúčiš sa zo svojim kamošom a nezostáva ti nič iné ako ísť do hangáru, kde máš počkať na svojeho majstra. Po desiatkach minút a pár prestupoch prostredníctvom turbovýťahov sa nakoniec dostaneš do hangáru, kde je relatívny pokoj. Droidi s mechanikmi sa starajú o jednomiestne stíhačky Jediov, ľudia s vozíkmi donášajú súčiastky na skladiská, teda klasický deň v hangáre. Vzadu však pomedzi všetky stroje uvidíš ošuntelú YT-1250, ktorá teda nie je v štandardnej výbave Jediov. Vedľa nej postáva mechanický droid, ktorý vykonáva pravdepodobne štandardnú predletovú kontrolu. Spoza chrbta však začuješ kroky, keď sa otočíš zistíš, že to je tvoj majster, ktorý sa na teba usmeje a kývne hlavou smerom k lodi
Fajnová, že?
spýta sa. Potom pomalým krokom vyrazí smerom k lodi.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Coruscant, Chrám Jedi, hangár

Ahmm... toto je naša loď? Veď tato sa rozpadne skôr ako sa dostaneme na Corelliu.
Nechcel som uveriť keď radostne majster odpochodoval do tohoto črepu. A ešte k tomu ten jeho ironický úsmev. Proste to som neznášal.
Majster... veď sa pozrite na túto...ahmm...no neviem ... nejako sa mi brídi povedať že loď.
Keď som nastúpil do lode, už to nebolo také zlé.
No tak s prižmúrením oboch oči to môžem hodnotiť kladne...
Zložil som si veci, vošiel do kokpitu a čakal som na majstra aby sme mohli vyštartovať

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi, hangár

Nevedome urazíš majstrovu loď, ktorý sa potom na teba pozrie a povie
Stanley toto je najrýchlejšia loď, dostala ma už z kopy problémov!
dopovie a obíde ťa smerom k lodi, kde okamžite nabieha do kokpitu, kde začne štartovaciu sekvenciu, keď za ním vojdeš a usadíš sa do kresla po majstrovej pravici, len tak mimochodom nadhodí
Budeme mať hostí, ide s nami ešte majsterka Miranna Nightshade aj so svojim padawanom.
dopovie tvoj majster, načo dostane povolenie ku štartu. Keď spoza vás začuješ kroky a do kokpitu vstúpia dve ženy, jedna viditeľne majster Jedi a druhá padawan, Jaina
Tak čo môžeme vyraziť?
spýta sa Miranna a potom sa usadí za tvojho majstra. Nato začuješ zahučanie motorov, celá loď sa otrasie a vy vyletíte smerom k studenému vesmíru.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Coruscant, Chrám Jedi, hangár

Majsterku Mirannu som poznal. Nedá sa povedať že nebola prísna ale bola v pohode. Niekedy si aj sadla ku nám, keď sme hrali Pazaak, dokonca niekedy aj hrala. Ale aj ju som videl už veľmi dávno. To, čo ma prekvapilo, bolo to že jej padawankou bola Jaina. Keď došli do kokpitu, tak som sa postavil a podal ruku Majsterke Miranne
To je už doba čo sme sa videli, že?
Otočil som sa na Jainu. Zapáčila sa mi ešte viac. Mala nádherné zelené oči a jej vlasi.... proste niečo úžasné.
Stanley....
Motory zahučali. Zdvihli sme loď a nasmerovali loď do vesmíru. Keď sme sa tam konečne dostali, tak som sa spýtal...
No, a vysvetlíte mi podrobnejšie našu misiu?

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, orbita

Jaina na tvoje predstavenie nereagovala a arogantne sa od teba otočila. Jej majsterka ti však prikývla a pri sadaní prehrabla tvojmu majstrovi vlasy. Ten sa otočil a zamračene podotkol
Vieš, že to neznášam!
Miranna sa len zasmiala a pripútala sa do kresla. V tom tvoj majster naťukal do počítača súradnice pre rýchly hyperskok, keď tak urobil začal sa venovať tebe
Ideme vyšetriť zmiznutie vzácneho artefaktu, ktorý sa nachádzal v najväčšom a najstaršom múzeu v Corellianskom sektore.
dopovie a venuje sa naďalej počítačom.


_______________________________________
bacha na gramatiku, všimol som si pár chýb. viem, že nie sme na gramatike ale snaž sa to dodržiavať :)
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Coruscant, orbita

Fuha, toto bude niečo veľmi namyslene....
Pozrel som sa hneď na majstra a majsterku Mirannu že čo sa to tam robí... Určite sa už aj oni poznali a pravdepodobne veľmi dobre.
Dobre pripútajte sa... ideme do hyperpriestoru.
Keď sme prechádzali, tak ma to celkom slušne hodilo dozadu aj keď som sedel.
Ak vám nebude vadiť tak sa pôjdem vybali... a trocha aj meditovať. Keby hocičo bolo tak mi povedzte....
Šiel som do izby a postupne som si vybaľoval veci. Keď som už mal všetky veci uložené, tam som si ľahol na postel a utíšil si myseľ. Vnímal som zvuky v rozličných miestnostiach. Započúval som sa do hučania hyperpohonu, do monotónneho tichého spievania Jainy a aj do rozhovoru môjho majstra a majsterky Miranny.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Hyperpriestor

Ležíš vo svojej kajute a premýšľaš o vašej misii. V meditačnom stave vnímaš prakticky každú zmenu a pohyb v Sile. Z tvojho majstra a Jainej majsterky vycítiš niečo zvláštne, nevieš si to ale zaradiť. Jaina vo vedľajšej izbe zaspala a cítil si len jej prítomnosť. Po chvíľke sa rozhodneš ísť si trošku schrupnúť, nakoľko po náročnom tréningu si bol trošku vyčerpaný. Po pár minútach zaspíš. Opäť sa ti zdá sen. Je ti známi, ale je niečím iný. Obloha je krvavo červená. Jazierko plné krvy a pri ňom tri postavy. Dve ležia na zemi. Postavy dospelých ľudí a jedna mladšia, ženská. Kráčaš smerom k nim. Po krátkom prezrení tiel zistíš, že boli prebodnuté mečom. V tom si uvedomíš, že niečo držíš v ruke, skloníš hlavu a uvidíš sveteľný meč s červenou čepeľou. V šoku sa zobudíš a uvidíš nad sebou stáť Jainu, ustrašene na teba pozrie a povie
Tvoj majster ťa volá.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Hyperpriestor

Hmmm.... majster a majsterka Miranna... hmmm čo to môže byť... Nech som sa snažil akokoľvek zistiť že kde má jadro ten zvláštny pocit, nešlo to. Keď som si uvedomil že som pomaly zaspával v meditačnom sede, tak som sa rozhodol že si trocha schrupnem.
Zrazu som sa objavil na jednej pláni. Obloha, jazierká, riečky ako krv. V sebe som cítil taký zvláštny pocit. Bol som oblečený úplne v čiernom. Neďaleko odo mňa som našiel 2 mŕtve a jedno stálo pri nich, hľadiac na jazierko. Išiel som k telám. Boli na nich rany po svetelných mečoch.
ČO TO DO SILI!!!!!!
Uvidel som, ako držím meč s červenou čepeľou.
V tom som sa zobudil. Stála pri mne Jaina
Ahmmm.... pffff... Jasne....hneď tam budem... díky.
Vstal som z postele a cítil som studený pot ktorý mi stekal po tvári. Šiel som si opláchnuť tvár a potom som šiel do kokpitu.
Áno? Čo sa deje?

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Hyperpriestor

Jaina na teba začudovane pozrie a odkráča spolu s tebou do kokpitu vašej lode. Pri vašom príchode je tvoj majster zabratý do konverzácie s majsterkou, takže si ani nepovšimne tvojej otázky. Po chvíľke ticha sa otočí a odkašle si
Dobre, že si tu. O pár minút budeme pristávať, takže sa radšej pripútajte.
pokynie vám majster a potiahnutím páky, vystúpite z hyperpriestoru.

Corellia, orbit

Priestor nad Corelliou je ako vždy veľmi rušný. Vidíš zopár republikových križníkov a mnoho malých lodí. Rýchlo sa približujete smerom ku Corellii a po potvrdení, že môžete pristáť, zaháji tvoj majster pristávaciu sekvenciu. Po pár minútach uzrieš hlavné mesto Corellie, kde na navigačnom počítači uvidíš aj miesto kde máte pristáť. Približujete sa k onomu miestu a za chvíľku už vidíš, že sa jedná a vysokú vežu s pristávaciou plochou. Majster ľahko pristane a gombíkom vypne motory, ďalším zase otvorí nakladaciu rampu. Odopne sa a s úsmevom povie
Tak sme tu!
nato ladným krokom vykráča z kokpitu, plášť za ním veje a pomaly vystúpi po rampe von z lode. Je pekný slnečný deň. A ako môžeš vidieť k vám sa blíži uvítací výbor, na čele s vysokým čiernovlasým mužom, ktorý keď ku vám príde, ukloní sa
Moje meno je Deren Radnor, som šéfom polície tu na Corellii, poďte prosím so mnou.
predstaví sa a ukáže rukou smerom k dverám ktorými prišiel.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Hyperpriestor
Hmm vidím že môj majster je veľmi zaneprázdnený nato aby mi odpovedal. Do Sili! Vedieť tak že odkiaľ sa poznajú
Pripútal som sa a čakal
Pfffuu, už sa neviem dočkať že ako bude vyzerať moja rodná planéta... Dúfam že je tam tak krásne ako o nej ľudia hovoria

Corellia, orbit
Naozaj som sa presvedčil, že tá planéta je pekná. Slnečné počasie, plno lodí speedrov a ďalších vecí. Ale tie mestá sa od Coruscantu moc nelíšili. Aspoň ja som to tak vnímal.
Tam tá pristávacia plošina vypadá v pohode.
Podotkol som.
Keď sme zľahka pristáli, tak som sa rozopol a pomalým krokom vykráčal von z lode.
Pribehli ku nám nejakí uniformovaní pajkovia, predstavili sa nám a zaviedli nás ku dverám
No tak tento pán sa zdá byť ako celkom fajn chlapík. No som zvedaví čo je zač.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Corellia, policajná stanica

Pri pochode smerom k stanici, ste udržiavali takmer hrobové ticho. Nikto nič nepovedal a po pár minútach ste vchádzali do veľkej budovy. Všetko osvetlené, všade samé počítače a veľa ľudí pracujúcich na rôznych prípadoch. Náčelník polície si vás viedol až k jeho kancelárii. Veľká miestnosť so stolom uprostred a nádherným výhľadom, to bola jeho kancelária. Ukázal vám na stoličky naproti stolu a sám sa usadil do honosného kresla
Som rád, že ste konečne tu. S týmto prípadom si nevieme rady a veľmi nás ponižuje, že sme to zatiaľ nevyriešili, preto sme zavolali vás.
povie a usmeje sa
Ako už určite viete, ide o ukradnutie ikony tejto planéty z našeho najväčšieho múzea.
s jeho slovami zapne aj holoprojektor, ktorý zobrazí veľkú sochu, zvláštneho tvaru a už podľa vzhľadu môžeš vidieť, že je veľmi stará.
Múzeum sa dalo pokladať za nedobitnú pevnosť, nikomu sa ho nepodarilo vykradnúť takmer 1000 rokov.
náčelník sa postaví a odkráča smerom k stojanu s pitím a do pohára si naleje podľa tvojho odhadu whiskey a zabije to troma kockami ľadu, odchlypne si a spýta sa
Dáte si niečo?
tvoj majster len zakrúti hlavou a zadumane rozmýšľa ďalej. Jaina s jej majstrom ani nereagovali. Náčelník si opäť sadne a povie
V tomto bode, by som vám mal povedať, aby ste si šli obzrieť miesto činu. Máte plné právomoci, ak s tým niekto bude mať problém, pošlite ho sem.
zasmeje sa a zapáli si cigaru. Tvoj majster sa postaví, ukloní sa a povie
Ďakujem, ideme na to.
otočí sa na päte a vykráča z kancelárie náčelníka corellianskej polície, nasledovaný tebou a ďalším majstrom a padawanom, ponad pleco povie majsterke Nighshade
Miranna, vy dve choďte pozisťovať nejaké informácie u miestnych, či nevedia, kto v tom má prsty. My dvaja pôjdeme na obhliadku miesta činu.
Majsterka len prikývne a oddelí sa od vás druhou chodbou.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Corellia, policajná stanica

Na to že tá budova bola policajná stanica, bola celkom veľká. Vo vnútri bolo plno ľudí. Plno delikventov, policajtov a občanov. Aj som začal hútať že aký účet môžu mať za elektrinu lebo tam bolo plno počítačov, svetiel a iných hračiek. Náčelníková kancelária bola naozaj veľká. Na poličkách boli položené trofeje a vyznamenania, na stenách bolo plno obrazov a diplomov a s veľkými oknami.A v strede miestnosti veľký oválny stôl s asi deviatimi kreslami.
Joj ale na tomto kresle sa ale príjemne sedí
Začal rozprávať a z jeho rozprávania som vyrozumel, že ani mäkké F nevie o tom prípade takže to celé ostáva na nás. Jediné čo nám vedel povedať že čo vlastne hľadáme a aj to len približne a taktiež to ukázal na holoprojektore.
Hmm takú zvláštnú sošku alebo vázu či čo to vlastne je som ešte nevidel. Vyžaruje to nejaké jemné svetlo alebo auru či čo. Bol by som zvedaví že akej farby je to svetlo ale na tomto zastaralom stroji to asi ťažko zistíme keď to tu všetko ukazuje na modro. Hmmp no nevadí
Keď sme opustili miestnosť som sa chcel prihovoriť Jaine že aký má z misie pocit a tak ale majster ma s rozprávaním predbehol a rozdelili sme sa na dve skupiny.
No tak sa konečne zahráme na detektívov
usmial som sa a prihovoril som sa majstrovi pričom sme rýchlim krokom šli von z budovy
No ako? Ideme urobiť tú obhliadku?

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Corellia, ulica

Majster ti len prikývne a rezkým krokom vystúpi na ulicu, kde rukou privolá taxík. Obaja do neho nasadnete a majster povie vodičovi
Hlavné múzeum prosím.
vodič sa ukrutnou rýchlosťou pustí do jazdy, zatlačí ťa do kresla a majster sa znudene pozrie von z okna. Po asi 10 minútach cesty váš vodič zastavil pred obrovskou budovou s asi dvesto schodmi. Vystúpite, majster zaplatí a pustíte sa do stúpania po schodoch.

Corellia, múzeum

Trvalo vám to 30 minút dokedy ste sa dostali až úplne hore. Pred dverami, ešte stále stála polícia, ktorá vás na pokyn majstra vpustila do vnútra. Vojdete do obrovskej hlavnej sály, majster na teba pozrie a povie ti
Ja idem skontrolovať, záznamy z kamier, ty choď pozrieť miesto činu, za chvíľu sa k tebe pridám.
povie ti a odíde smerom, ktorým mu ukázal policajt. Teba k miestu činu zavedú nielen policajti ale aj jasná ceduľka s nápisom: Najvzácnejšie exponáty. Vydáš sa tým smerom a keď vojdeš do sály o nič menšej ako tá pred tým uvidíš vitrínu ohraničenú policajnou páskou pri ktorej stoja dvaja dôstojníci. Podídeš k nim a jeden ťa zastaví
Kto ste? Čo tu hladáte?
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Corellia, ulica

Na ulici bola veľmi hustá premávka ale náš šofér letel ako šarkan. No ale čo ma najviac prekvapilo že majster sa tváril prirodzene.
Netrvalo ani dlho tá pekelná jazda a už sme tam boli.
Keď som uvidel, že ako vysoko je múzeum tak sa mi chcelo na cele vykašľať.

Corellia, múzeum

Joooooj! Polka za nami.
Vydýchol som si ale čo mi aspoň trocha zvýšilo sebadôveru. S tými vysokými schodmi sa prosto nedalo bojovať.
Keď som tam ako tak vyterigal tak som sa potľapkal po pleci a vydýchol som si.
Pfuuuuh. No kto to kedy vymyslel vyliezť do múzea. Nie ísť ale vyliezť. Že sa im sem chcelo trepať tým delikventom.
Hehe Samé nálepky, samí zelený mužíček, samí droid.
Vo vnútri to nebolo o nič rozdielne. Až na to že to už bolo vo vnútri.
Jasne, choďte.
Počas uličky ktorá obsahovala tie najvzácnejšie, najmocnejšie najtajnejšie, vecičky. Samé sošky, meče, prívesky a iné. V niektorých som aj zaznamenal aj značnú Silu.
Keď som dorazil k tej vytríne kde bola soška tak pri nej stáli dvaja nabúchanci.
Zdravím páni. Buďte v pohode. Moje meno je meno je Stanley Roberts, učeník Jediiského rádu. Týmto oznamujem že som získal právomoci na obhliatku miesta činu. Takže môžete ustúpiť a taktiež aj zavolajte vedúceho tohoto prípadu. Mám na neho pár otázok.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“