Výcvik pro Gnosta(Gnost Kohn)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Gnosta(Gnost Kohn)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Posledních několik dnů pro tebe nebylo nic víc, než pouhý stereotyp - snídaně v jídelně, trénink, studie, oběd, studie, trénink, další trénink, případně večeře. Občas se tam vloudila nějaká ta přednáška, ale nic nového a hlavně žádná známka toho, kdy ti bude přidělen mistr, který by tě provedl zbytkem tvého výcviku. Jisté míře chaosu ses však nemohl divit - na Republiku stále více dotírali mandaloriané, probíhalo mnoho bitev a Jediové oficiálně nevstoupili do boje. To byl důvod i mnoha sporů v Řádu samotném - mohl jsi slýchat mnoho zvěstí o tom, že se mezi Jedii šíří nespokojené hlasy, snad i rebelie proti rozhodnutí Rady. V Chrámu jsi mohl pociťovat největší napětí a nejistotu od doby, co jsi sem přišel a nikomu to na klidu rozhodně nepřidávalo.
Chystal jsi se akorát na ranní trénink s mečem, když k tobě přistoupil jeden z rytířů Jedi, kteří před chvílí vešli do tréninkové místnosti.
Gnost Kohn?
zeptal se tě ithorian v hnědém rouchu a vyčkal si, až mu potvrdíš svou odpověď.
Jsme očekáváni u Rady, následuj mě.
pronesl poté rozhodně a vyrazil ven z místnosti nehledě na to, jestli bys ho následoval nebo ne.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jedi:

Už od doby co jsem vstal mi docházelo, že stereotyp do kterého jsem upadl mě za nějakou dobu umoří... už jsem ztratil pojem o čase... hlavně z důvodu že většina dnů byla stejná a mě už dělá problém je odlišit od sebe.
Poslední asi tři dny jsem však trochu zpozorněl ohledně sporů o rozhodnutí Rady nezasahovat do války. Jakožto spíše tichý posluchač jsem zachytil sem tam něco.
Na jednu stranu jsem byl do teď spíše nezaujatý, ikdyž jsem pozorně poslouchal všechny zvěsti i drby... spíše mě zajímalo, kdo a kdy dokončí můj výcvik.
Na druhou stranu kdyby se někdo přece jenom rozhodl vystoupit proti Radě a jít do války, byla by to změna.. sice by byl větší zmatek, ale v případě že bych se odhodlal se k nim přidat vypadl bych z tohoto stereotypu a mohl se snad i něčemu přiučit v akci.
Když kráčím do tréninkové místností ještě stále napůl spím, a po snídani se soustředím jen na to, abych kladl nohu před nohu a taky na to, abych do nikoho nevrazil.
Poté nějakou dobu čekám než začne ranní trénink a ve chvíli, kdy ke mě přistoupí ithorianský rytíř jedi a optá se mě, chvíli trvá než zjistím co vůbec říkal. Což mu samozřejmě potvrdím souhlasným zakýváním hlavou.
Rada? Cože.. co po mě... nás... po mě? Cože..
Po prvních myšlenkách se konečně proberu a zjistím, že ithorian vyrazil z místnosti a pár vteřin trvá než mi docvakne , že říkal abych ho následoval, proto vyrazím za ním. V momenťe, kdy ho doženu s ním srovnám krok.
Mohu se zeptat proč jsme očekáváni? Nebo spíše o co jde?
Zeptám se ho a sám zapřemýšlím co by mohli starouši chtít... a vzhledem k tomu že šance že se bude konat pasování na rytíře je tak 1:100000.... mi bude spíše přidělen mistr.
Ještě jedna otázka.. Vaše jméno jeé?
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Stále zmaten nastalou situací a pln otázek jsi nakonec následoval ithorianského Jedi, který si to rychlým krokem mašíroval rovnou vpřed, až mu museli mnozí i uhýbat z cesty.
Vypadám snad jako někdo, kdo vidí do budoucnosti?
odsekl ostře ithorian na tvou první otázku a prudce zabočil do boční chodby. Rozhodně tím dal najevo, že nemá sebemenší tušení, proč jste oba předvoláni před Radu - tedy minimálně, co to má za souvislost s tebou.
Moc se ptáš, málo chodíš - Veto Dobb. A už se přestaň hloupě ptát a ztrácet čas zbytečnostmi.
dodal ještě ostře Veto Dobb a ty sis musel popoběhnout, aby ti neujel v nejbližším turbovýtahu. Nejpodivnější bylo, že při bližším pohledu se nezdálo, že by tato rychlá chůze - skoro běh, nijak nevyčerpaly. A podle výrazu jeho obličeje, nebo alespoň toho, co jsi z ithorianského výrazu mohl vyčíst, rozhodně nebyl v náladě na další řeči. O tom jsi se mohl ostatně už přesvědčit sám.
Když jste dorazili před místnost Rady, tak tam před vámi čekal ještě jeden lidský rytíř, což prozrazovalo, že byl nyní někdo vevnitř. Museli jste tedy ještě chvilku čekat a Veto Dobbovi to náladě nijak nepřidalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jedi:

Trochu mě i fansicuje jak rychle ithorian jde.
Moc se ptáš, málo chodíš, vypadám jako někdo kdo věští budoucnost? Ten má ale náladu..
Už s odpovědí na první otázku se mi běh za ithorianem zprotiví. A jeho poslední slova mě lehce vytočí, jednak z důvodu že jsem se před chvíli úplně probral a pak způsobem, kterým na mě mluvil... jako by mi kladl za vinu, že musíme před radu.
Když mě dveře turbovýtahu málem skřípnou v půlce, neodvážím se už nic říkat, protože by to vedlo k další poznámce od jeho osoby, což ústilo k tomu, že bych během chvíle vybouchl a na následnou slovní potyčku nemám náladu.
To se mi zdá? On po tom běhu není ani udýchanej?!
Zatímco lehce vydýchávám "běh" prohlížím si ithoriana.
A pak že já mám jeden výraz, tohle je jeden výraz...
V momentě, kdy se ocitneme před místností Rady, nepřídá to na náladě ani mě. V turbovýtahu se mi začalo zase na vteřinu chtít spát a navíc jsem teď zjistil že "jsme" spěchali zbytečně, ale co jsem mohl dělat.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Čekání před místností Rady se prodlužovalo a teprve po pěti minutách vstoupil dovnitř člověk a vy jste se mohli posunout v řadě. Krátce potom se z turbovýtahu za vámi vynořil asi o rok starší člověk, který dorazil k vám.
Fredericku, kde se zase flákáš?!
obořil se ithorian na člověka, který okamžitě nastínil provinilý výraz, kterým se snažil říci, že za to nemůže on.
Omlouvám se mistře, zdržel jsem se v botanické zahradě, kde jsem vypomáhal.
pokusil se hájit padawan s křestním jménem Frederick, ale mistra to nijak neobměkčilo. Možná se ti v jeden moment zdálo, že to mělo i opačný účinek.
To je ti podobné, pořád se tam naparovat před tou holkou. Pamatuj si, že Jedi nemá mít jiné závazky, než vůči Síle!
odsekl ostře mistr a jeho výrazný odmítal jakoukoliv další obhajobu z Frederickovi strany. Ten se jen pokorně postavil se sklopenou hlavou na druhou stranou od mistra. Od dalšího kázání jej uchránilo to, že na vás tři přišla řada.

Bylo vzácností, že by Rada zasedala v úplném složení a nejinak tomu bylo i nyní. Vandar Tokare tu třeba byl pouze reprezentován hologramem, zatímco Lonna Vash chyběla úplně. Nechyběla tu však mistryně Atris nebo nejnovější člen rady - Lucien Draay. Hlavního slova se však chopil mistr Vrook Lamar.
Rytíř Jedi Veto Dobb, jeho padawan Frederick Notuum a padawan Gnost Kohn. Jsem si vědom toho, že jste všichni zvědavi, proč tu jste zrovna v této konkrétní sestavě. Všichni tři se vydáte na Iridonii, kterou nedávno získala Republika zpět do svého držení.
začal mistr Lamar s vysvětlováním vašeho úkolu, na který tedy poletíte všichni tři společně.
Republika zde nemůže nechat mnoho sil a planeta hodně utrpěla mandalorianskými útoky. Proto jsme byli požádáni my, abychom tam vypomohli s organizací a především snahou některých o sebeobohacení se.
promluvil hologram mistra Zez-Kai Ella, který občas trochu poblikával. V místě jeho pobytu tedy nebyl očividně ten nejlepší signál.
Z historie víme, že se na takovýchto akcích pokusí určitě přiživit mnoho pochybných existencí, včetně různých kartelů, podvodníků a huttů. To nesmíme dovolit.
dodala ostře mistryně Atris.
Mistře Dobbe, během této mise budete mít na starosti i padawana Kohna, jenž je momentálně bez mistra. Protože jsme značně vytíženi nedávnými událostmi, tak jsme doposud neměli možnost mu přidělit jiného vhodného mistra. Očekáváme, že pod vámi získá alespoň praktické zkušenosti, když ne dlouhodobé vedení.
promluvil znova hologram Zez-Kai Ella a mistr Dobb se netvářil příliš nadšeně.
Jsou někde nějaké dotazy?
zeptal se vždy přísně vypadající mistr Lamar.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jedi:

Když vidím.. spíše slyším že nejsem jediný, koho tento ithorianský rytíř jedi "buzeruje" trochu se mi uleví na duši, ikdyž škodolibý příliž nejsem.
V okamžiku, kdy vstoupím do místnosti, kde zasedala Rada, tak letmo přejedu kdo tady všechno je a není.
No jo... nikdy jsem nezažil že by tady byli všichni, nebo možná jednou?
Bleskne mi hlavou, než začne mluvit Vrook Lamar.
Takže Iridonia, tam jsem ještě nebyl.
Nad poslední větou, co řekl mistr Zez-Kai Ell se lehce pro sebe pousměju, spíše na základě faktu, že po misi budu zase trčet v chrámu.
Nějaké ty zkušenosti by se hodily.. hodně zkušeností, a pak by mě mohli pustit ke zkouškám.. klídek, všechno má svůj čas. I to jednou příjde.
Nad poslední otážkou mistra Lamara se pokusím zamyslet, ale to bych mohl stejně mlátit hlavou o stěnu se stejným výsledkem... žádné dotazy mě nenapadaly.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Ani ty, ani nikdo další neměl dalších otázek a tak jste byli propuštěni před místnost rady, kde již čekal další předvolaný. Rytíř Dobb se zastavil tak, aby viděl jak na Fredericka, tak i tebe.
Odlet za dvě hodiny, přepravu zajistím. Do té doby si všechno vyřiďte a čekejte na odletové ploše.
rozkázal jednoznačně Dobb, zkontroloval si čas na chronometru a vyrazil kupředu, zanechávajíc tě tu s Frederickem samotné.
Ještě jsme neměli tu čest, Frederick, těší mě.
nabídl ti padawan pravici a mohl jsi spatřit jeho vřelý úsměv. Proti svému mistrovi působil dost protichůdně.
Z Veta si toho moc nedělej. Razí politiku stylem jednou stačí říct a dost, když to někdo nepochopí, tak následují jenom potíže. Jsem jeho první padawan a teď s odstupem času mám pocit, že on sám přesně nevěděl, jak to celé má pojmout.
pronesl Frederick a zavedl tak řeč na svého mistra, aby zároveň vykročil vpřed k nejbližšímu turbovýtahu. Trochu ti svého mistra i popsal, což sisi mohl ze svých pocitů a krátkého vidění zkusit porovnat se svými vlastními zkušenostmi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jedi:

Aspoň že s jeho padawanem se dá normálně mluvit.
Potřesu si s padawanem pravicí a napadne mě, že bychom mohli být přátelé, což ukáže čas... první zdání klame.
Gnost... taky mě těší.
Poté si vyslechu, popis jeho mistra, který mi Frederick v kostce sdělil a následuji ho do turbovýtahu.
To se stává, nechci vidět sebe tak.. za pět.... deset let.
Řeknu, když vstoupímš do turbovýtahu.
Kam jdeme... já toho moc na vyřizování nemám... Co si mám vzít.. spíš co si ty bereš na mise s Vetem aby nereptal?
Optám se Fredericka o pár vteřin později.
Iridonia.... po mandalorianských útocích, my budeme organizovat kdo ví co a starat se o to, aby se tam nějak extra nezvýšila zločinnost.. zakomponujeme mě, Fredericka a hlavně Veta a... a.... no to bude strašný.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Z přiděleného úkolu a velitele jsi moc nadšený nebyl a proto ji se rozhodl pro jistotu zeptat Fredericka, jak potlačit možná rizika od té personální stránky. Ten se však zatvářil trochu nejistě a zmateně.
Abych pravdu řekl, tak za těch pár let jsem tohle ještě nezjistil. Určitě meč a do zavazadla alespoň jeden náhradní plášť. Náhradní energetický zdroj do meče, možná nějaké komponenty se nám už taky jednou hodily. Jo, dýchací přístroje - určitě ten malý mobilní a možná nějaký malý naviják. To ostatní se liší podle místa, kam poletíme.
pokusil se Frederick nějak sesumírovat odpověď pro tebe, ale nebyl si tím vším příliš jistý. Jeho tváři však v tomto momentě dominoval zamyšlený výraz.
A pak je ještě problém s tím, jakého profilu bude planeta, kam poletíme. Podle toho si musíme zajistit nějaké případně další vybavení. To mi taky často kladena srdce a několikrát se mi povedlo zapomenout.
dodal ještě Frederick, když si vybavil další detail, který nebylo na škodu vědět. Turbovýtah se v tu dobu zastavil a vy jste tak mohli opustit věž s místnostmi Rady.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jedi:

To abych si vzal něco opravdu velkýho
Bleskne mi hlavou, když pochytám všechny věci co bych si měl vzít.
No jo.. asi se půjdu připravit.. ikdyž... co bys řekl na malý souboj.. jen cvičně, řekněme za hodinu, času je dost. Přece jenom v souboji poznáš druhýho nejlíp a bude potom lepší spolupráce, když půjde do tuhýho.. tak... co ty na to? Nebo ještě líp... můžeme jít rovnou a věci si připravit potom.
Vyzvu ještě Fredericka na přátelský souboj.
Jestli není hlupák, tak přijme.. doufám že se nezraníme.. ikdyž cvičný souboj... uvidím jak to vezme on..
Další krok bude záležet na rozhodnuí Fredericka, buďto se vydáme na cvičiště, nebo zamířím do pokoje a začnu si pakovat věci na misi.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Rozhodneš se vyzvat Fredericka na souboj, ale jeho výraz postrádá nadšení, které dominovalo tomu tvému. Zprvu je tam překvapení a poté jakási nejistota.
Neřekl bych, že na to je teď vhodná doba. Chtěl jsem si připravit věci, zařídit svou nepřítomnost, protože vypomáhám na několika místech v Chrámu a ještě zjistit něco o místu, kam poletíme. Protože prakticky netuším, co nás tam může čekat.
zaujal odmítavý postoj a pokusil se tvářit omluvně, aby tě nikterak nezklamal. Jeho výraz jasně vypovídal o tom, že v současné chvíli na něco podobného neměl ani pomyšlení, ba naopak.
Ostatně budu rád, když to všechno stihnu tak, abych tam byl čtvrt hodiny předem. To bych ti měl vlastně ještě říct - buď tam radši dřív, protože mistr moc vřele nereaguje na zpoždění vlastní vinou.
dodal ještě a čekal, jestli vůči tomu všemu nebudeš mít nějaké výrazné námitky a budeš chápat jeho důvody.
Na trénink snad budeme mít trochu času i tam.
připojil ještě jednu poznámku, s nímž chtěl uklidnit tvoje choutky vyzkoušet si ho v přímém duelu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jedi:

Není hlupák, ne až zas takový.. jen to odložil... to je dobře
Na relativní odmítnutí souboje reaguji spíše jako na odložení z dobrých důvodů a kdybych mohl, přátelsky se pousměju, na druhou stranu je to stejně jedno, protože mám masku.
Dobrá, ale nezapomeň na to. A díky za rady.
Řeknu po chvíli, na to se otočím a pomalým krokem vyrazím směrem k pokoji, ale pak se ještě otočím.
Hhh... pozdravuj v botanické zahradě..
Prohlásím co nejpřátelštějším tónem a pak se otočím a pokračuju v cestě.
Iridonia... tam jsou skály co?
Hned na to, ale zjistím že o Iridonii vím, jen to že je tam možná hornatý terén... takže moje první kroky povedou do archivu, kde si najdu všechno co půjde a následně pokud mě nic nezdrží rovnou do pokoje balit.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Z odmítnutí jsi nevyvozoval nic vážného a nakonec jsi se jal uposlechnout některých rad, které ti Frederick dal. Frederick se ještě pobaveně pousmál při tvé zmínce o jedné z jeho pravidelných činností a vytratil se právě tím směrem. Ty sis to naopak namířil přímo do archívu, aby sis zjistil něco více o Iridionii a posledním dění na planetě.
V archívu bylo docela plno, ale vzhledem k studiu a klidu bys to neřekl, pokud bys neviděl všechny přítomné. Najít si volný terminál ti však ani tak netrvalo příliš dlouho a už ti naskakovaly první informace o Iridonii.

Kód: Vybrat vše

Iridonia
Oblast: Střední okraj, sektor Glythe, Iridonianský systém
Obíhá okolo jedné hvězdy a má dva měsíce. 
Lokální den trvá 29 standardních hodin a orbitální perioda trvá 413 lokálních dnů.
Primární terén: Kamenité kaňony, kyselá jezera a moře, několik menších mírných deštných pralesů.
Lokální obyvatelé: Zabraci a Hugglepupové.
První stránka tedy obsahovala hrubý souhrn, kde sis mohl zobrazit informace o jednotlivých položkách. Předtím, než bys chtěl projíždět tyto informace ses podíval i na něco z nedávné historie.

Kód: Vybrat vše

*Od prvních útoků Mandalorianů již padlo několik iridonianských kolonií
*Iridoniané chtějí bojovat - hromadně se přidávají do Republikových armád
*Iridonia byla dobyta Mandaloriany
*Republika osvobozuje Iridonii
- tak zněly nadpisy čtyř nejnovějších článků s informacemi o Iridonii, přičemž ten poslední byl velice nedávného data.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jedi:

Hm.. kaňony... to půjde... pralesy bych při nejhorším taky přežil..
Pomyslím si, po přečtení prvních údajů.
Při pohledu na nadpisy posledních článků o Iridonii se na chvíli zamyslím.
V podstatě nadpisy mluví za sebe. Ztráty, ty a ty, zničeno to a to.
Každopádně co jsem nutně potřeboval, na to projíždět si dlouhé články o posledním dění moc náladu nemám... a vzhledem k tomu, že nadpisy relativně říkají dost, tak opustím terminál a vydám se do pokoje.

Hned první věc, co udělám po tom, co se dostanu do pokoje bude to, že položím meč na stůl a sám to zakončím na posteli.
Sakra.. neměl bych spát.
Na to vstanu a přejdu ke skříni, kde začnu hrabat a po chvíli vytáhnu batoh, který mě už několikrát doprovázel. Dále vytáhnu ze skříně dva pláště, jeden si vezmu později na sebe, pro zatím jej položím na postel a druhý sroluju a uložím do batohu. Zároveň ještě vytáhnu náhradní antiox masku.. jen pro jistotu a dám ji taky do batohu zároveň s pláštěm.. Pak se přesunu ke stolku, kde najdu a přesunu na postel všechny komponenty a energetické zdroje co jsem mohl nastřádat za poslední roky, prohledám i zásuvky a oblast pod stolem.
Následně to všechno znovu uspořádám do kapes v batohu, aby se to cestou nepostrácelo.
Až to všechno udělám, skočím si někam do skladu (nebo někam jinam.. nevím) pro naviják, který mi poradil Frederick, k tomu i nejspíše záchytný hák.. nějaký kompaktní. a pokud nenajdu dost/nějaké komponenty do meče v pokoji, pokusím se je vyšpemrat ve skladu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Získané informace rozhodneš považovat za dostatečné a s obecným přehledem se vrátíš do svého pokoje. Zde nejprve porazíš nutkání si lehnout a radši věnuješ své úsilí k tomu, aby sis řádně zabalil. Přesto nemáš k dispozici vše, o čem se zmínil Frederick a vzhledem k hodině a něco času se rozhodneš to shánět v Chrámu. A nebylo lepšího místa, než konstrukčních dílen, které sousedily s hangárem či centrem droidů a kde se opravovalo, budovalo a renovovalo všechno vybavení, co se v Chrámu dalo najít.
Hned po vstupu do dílen jsi se málem srazil s urostlým Jedim černé barvy pleti a hustými kotletami.
Kdybych nesl palivové články, nebo munici do stíhačů, tak by to bylo nebezpečné, co potřebuješ, padawane?
zeptal se tě zvučným basem a gestem ruky ti naznačil, kam se postavit, abys nepřekážel. Svého rozhodnutí uposlechnout jsi nelitoval, protože krátce poté místem, kde jsi stál prošli dva rytíři s několik metrů dlouhou trubkou a moc jednoduše se jim s ní nemanévrovalo.
Snad potíže s dýchací maskou?
vykoukl zpoza černého Jediho jiný, který měl na sobě konstrukční brýle a zvědavě si tě prohlížel. Neměl na sobě tradiční roucho, ale těsnější oděv, který byl špinavý a umazaný snad od všeho, co by se zde dalo najít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“