Nováček na trhu práce (East Wood)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaada, hotel

"Popravdě řečeno mám sto chutí se tam beze zbraně už nevracet. Je to tam prohnilý od země až na půdu! A smrdí to tam jak rodianská prdel!" ulevil jsem si.

"Ale souhlasím, že nejlepší bude tu chamrať donutit násilím, po dobrém z nich nikdo nic nevytáhne, to už jsem zkoušel. A pokud můžu něco poradit - mají rádi hazard, ale jen tak někoho si k tělu nepřipustí," zkusil jsem ještě navrhnout jednu alternativu, jak se dostat k požadovaným informacím. Napadlo mě, že zkušenější Tray by se jim mohl vetřít pod tu jejich slizkou kůži snázeji, než já. A při pomyšlení, že tam ty hlavouny obehraje v nějaké hře, slízne smetanu a pak je pobije jak mouchy, mě docela pobavila.

Tudíž jsem se neubránil úsměvu.
Alespoň jsem přišel po droidově jídle na jiné myšlenky...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaada, hotel

Počkej, takže navrhuješ, že si s těma sviňákama půjdem zahrát karty? Tak ti nevím mladej, jestli to je dobrej nápad.

Zakroutil s úšklebkem hlavou a potom pokračoval.

Jestli jsi posranej, tak klidně běž od toho, já si poradím i sám. Jinak ale čapni flintu a jdem to tak vyřídit. Klidně hned teď.

Zdálo se, že je chlapík docela v ráži, ovšem se nezdálo, že by měl kdo ví jak dobrý plán. Respektive jak se zdálo, tak se jeho plán skládal jenom z toho, že tam vletí a bude bezhlavě střílet kolem sebe dokud se bude něco hýbat. Alespoň tak to prve prezentoval a tak to zřejmě taky hodlal udělat. Nicméně teď už popadl svou výzbroj a mířil ke dveřím ven s jasným úmyslem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“