Nováček na trhu práce (East Wood)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, před hotelem

V jídelně už jsem nemohl nic moc udělat a proto jsem se rozhodl neprodleně vydat se za Nedem, aby mi s něčím píchnul. Pravda, trochu jsem zapomněl na to, jak vypadám. A venku jsem pak na sobě cítil pohledy ze všech stran. Na druhou stranu se mi v hlavě vyklubala myšlenka někam se konečně stavit na snídani. Při té příležitosti se umeju, upravím a hlavně se pořádně nadlábnu, od rána jsem zeslábl a mám i žízeň... napadlo mě, když jsem procházel lidnatějšími oblastmi.

Když jsem se však začal blížit k Nedovu doupěti, všechny tyto pocity šly stranou, můj lovecký smysl se měl na pozoru. Jako by mne někdo nebo něco sledovalo...
Už od hotelu jsem měl divný pocit, umocněný ještě nenadálým střetem s tajemným mužem, vcházejícím patrně do budovy, ze které jsem vyšel. Ale cestou jsem nevnímal nic, než mírnou bolest a hlad.

Až teď...

Uvažoval jsem, co dělat. Nechtěl jsem k Nedovi přijít s kýmsi v zádech, to by mi starý lovec odměn neodpustil a měl bych u něho utrum. Ani otáčet se a zbytečně na sebe upozorňovat mi nepřipadalo vhodné. Když už mě někdo sleduje, jen ať si myslí, že o něm nevím! No a pak mě napadla věru spásná myšlenka. Chystal jsem se zabít dvě mouchy jednou ranou...

Nar Shaddaa, pajzl "U kulhavého Jawy"

Čirou náhodou jsem procházel kolem známého podniku. Ne, že bych zde vysedával nějak často a hodoval s místními opilci. Ale v daný moment to bylo výborné útočiště a navíc nedaleko Nedova úkrytu.
Takže se najím a zjistím, kdo mi co chce! rozhodl jsem se v mžiku a stočil své kroky přímo do dveří pochybného podniku, kde se ani neodvážnější vesmírní piráti necítili zrovna nejlíp...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa, pajzl "U kulhavého Jawy"

Vlezl jsi do malé nálevny, ve které bylo krásné šero. Pořádné přítmý, ve kterém ani tolik nebyly do očí tvoje zranění na obličeji a které prosvětlovalo jenom několik skomírajících světel na stěnách. "U kulhavého Jawy byl malý podnik, hlavní místnost mohla mít tak maximálně sedm, osm metrů na šířku a zhruba deset na délku. Naproti dveřím byl dlouhý bar s množstvím barových stoliček. Po tvé levé ruce byl velký kulatý stůl pro štamgasty a na druhé straně bylo několik menších obyčejněších stolů, za kterými byly značně oprýskané dveře na záchod. Nad zdi vedle dveří na toalety bylo nabito něco, co mírně připomínalo vycpaného Jawu. Ovšem vzhledem k tomu, že Jawové byli obvykle zahaleni do pláště, mohl to být jenom vycpaný plášť se dvěma červenýma žárovkama místo očí. To byla víceméně jediná dekorace.

Za barem se pohyboval nebezpečné vypadající rudě zbarvený Nikto. Další čtyři příslušnící jeho rasy, v různých barvách seděli kolem kulatého stolu, kde byly ještě další tři místa volná, a klidně se bavili svým rodným jazykem. Po tvém příchodu tě sice zaregistrovali, ale hned se zase začali věnovat svým záležitostem. Všichni čtyři byli po zuby ozbrojení a každému bylo jasné že začít si s touhle partičkou by bylo jako koupit si lístek do pekel. Dále u baru blíže toaletám seděli dva Aqualishové, u jednoho ze stolů potom dva barabelové ostře si vyněňující názory s jedním Dugem, který vypadal, že jim oboum brzo ukousne hlavu.

Nálevna byla tudíž poměrně prázdná, což mohlo být také způsobeno tím, že hlavním doba kdy lidé chodí do takových podniků přichází nejdříve po obědě. Barman na tebe upřel svůj zrak s nevyřčenou otázkou "co to bude?!".
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, pajzl "U kulhavého Jawy"

Vletěl jsem do baru trochu spěšně, sedl si hned k prvnímu stolku a hned jsem nenápadně koukal ke vchodu, zda někdo přijde ihned po mně. Když nikdo nevcházel, začal jsem věnovat pozornost okolí.

Barman se ke mně otočil a já jsem udělal klasické gesto, čímž jsem jasně naznačil, aby mi přinesl jedno pivo. Neměl jsem sebemenší chuť na nějakou pálenku, potřeboval jsem bystrý zrak i další smysly. Chtěl jsem si jen něco objednat, abych nebudil příliš pozornosti. O tu se spíše starali dva plazí gauneři, kteří se evidentně kousek ode mě pustili do jednoho Duga. Ten chudák měl zřejmě smůlu, protože začít si něco s nasraným Barabelem se rovná téměř jistě těžkému úrazu. V tom nejlepším případě...

Nikto za barem přesně zapadal do zdejší atmosféry, nehledě na to, že za dalším stolem měl tlupu kamarádům, kteří by jej určitě podpořili, kdyby měl nějaké potíže. Alespoň tady nejsem sám, to v mé momentální situaci znamenalo chvilkový pocit bezpečí. Ale kdo mě teda sledoval a proč? říkal jsem si, když nikdo nevpadnul do lokálu a bylo tedy jasné, že pravděpodobně zůstal skryt na ulici.

Chtěl jsem tedy pomalu dopít pivko a vydat se za Nedem, majíce ovšem oči otevřené a blaster připravený k výstřelu.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa, pajzl "U kulhavého Jawy"

Vzhledem k tomu, že tě nikdo do lokálu nesledoval a štamgasti hospody ti nevěnovali žádnou zvláštní pozornost a hleděli si svého, měl jsi šanci si u ne moc dobrého piva trochu odpočnout a vymyslet další plán postupu. Opět jsi jako prioritu nevolil opláchnutí svého zakrvaveného obličeje a tvůj hladový žaludek jenom velice drobně zasytilo pivo, což však nebylo nic, co by mohlo vydržet nějak déle.

Po doražení piva a zaplacení ses tedy obezřetně vydal zpět na ulici s rukou na blasteru a očima dokořán. Vyrazil jsi dál prázdnou uličkou za svým starým učitelem a nic nenasvědčovalo tomu, že by zde na tebe někdo číhal. Neviděl jsi absolutně nikoho. Ovšem po několika desítkách metrů se z nenadání ozvalo několik kovových kroků a ze stínu za tebou se vynořil droid, který se dále nesnažil skrývat svou přítomnost a svým typickým kovovým hlasem tě oslovil.

Budete si přát předkrm?

Když ses s nírným úlekom otočil, tak se potvrdila tvoje nejhorší noční můra. Skutečně to byl Abel, který na tebe koukal svým šibalsky provokativním pohledem. Jenom moment na to jsi začal mít pocit, že někdo míří hlavní blasteru přímo do tvého týla, což bohužel také byla pravda podle hrubého hlasu, který se následně ozval.

Na kolena ty zkurvysynu! A nepokoušej se sahat po zbrani nebo tě oddělám rovnou!

Výhružně navrčel a v jeho hlasu, který podle hloubky musel patřit velikému drsnému muži, byla slyšet ohromná nenávist, kterou vysvětlili následné otázky.

Kdo tě poslal a proč jsi je zabil? Mluv nebo budeš umírat daleko dýl a bolestivějc než by sis přál!

Bylo jenom na tobě jak se z této patálie vyhrabeš, stále jsi měl možnost nereagovat na mužovu výzvu a pokusit se sáhnout po blasteru či se nějak uhnout. Na druhou stranu jsi neměl žádnou možnost ho zahlédnout, a tak jsi ani nemohl vědět jak velkou hrozbu mohl právě v tuto chvíli představovat. Podle vzdálenosti jeho hlasu byl minimálně 10 metrů od tebe, zatímco Abel byl sotva metry dva.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, před pajzlem "U kulhavého Jawy"

Nestačil jsem ani to pivko pořádně dorazit, spěchal jsem ven a abych byl co nejdříve u přítele. Necítil jsem se tam dobře, ale venku to mělo být ještě daleko horší.

Abel mne trochu šokoval, co však bylo naprosto odzbrojující, byl blaster, který se mi najednou z ničeho nic přilepil na zátylek a ten, kdo jej držel, neváhal by ho evidentně použít...
Ten někdo za mnou si zřejmě myslí, že jsem někoho zabil... snad ne tu holku a staříka z baru?! problesklo mi hlavou, když jsem se snažil si dát rychle dohromady jedna a jedna.

"Abele, ty zmrde plechovej!" snažil jsem se trochu získat čas verbálním útokem na droida, který tu stál jak tvrdé Y.
"Oukej, oukej! Nechci potíže... koho, že jsem to měl vlastně zabít?" obrátil jsem se posléze otázkou na neznámého vzadu za mnou.
"Pokud máte na mysli tu krev z mého ksichtu, je moje a můžu to vysvětlit..." snažil jsem se zabránit střelci v použití zbraně dřív, než se dozví, kdo skutečně jsem.

"Jmenuju se Deloyn a vy.... vy, nejste náhodou Tray?" zněl můj poslední zoufalý pokus o konverzaci.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa, temná ulička

Během toho co jsi se z této prekérní situace snažil vykecat tě muž nepřerušoval. Slyšel jsi jenom jeho dunivé kroky, jak se k tobě přiblížil zhruba na dva metry. Svými slovy jsi ho zřejmě zvyklal, protože ještě chvíli potom co jsi domluvil bylo ticho, nepřícházel výstřel ani jiný hrubý povel. Potom to ovšem přišlo. Strohé, ale už ne tak jisté.

Otoč se, ať ti vidím do tvýho podělanýho xichtu.

Pokud bys tak učinil, mohl sis poměrně zblízka prohlédnout hlaveň těžkého blasteru, který by jedním výstřelem z tvé hlavy udělal malbu na protější zdi. Muž neodpovídal na tvé otázky, ale nepřímo naznačil, že jsi ho zaujala a možná trochu překvapil. Dal ti tedy šanci.

Takže oba víme, o čem mluvíme. Máš minutu na to, abys mě přesvědčil, že z tebe nemám udělat kupu sraček. No i když, jak tak na tebe koukám, tak to jsi už teď.

Začal drsným hlasem, který se nakonec stočil do cynického úšklebku poté, co si tě pořádně prohlédl. Vypadal jsi v tuto chvíli skutečně bídně a ještě hůře ses cítil. Sužoval tě velký hlad, kterému nepomohlo ani jedno pivo a dále bolest žeber a obličeje, na kterém jsi měl stále zaschlou krev, což vypadala opravdu nedůstojně.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, temná ulička

Necítil jsem se nejlíp, proto jsem raději udělal co mi ten chlap řekl.

"Hele, asi ti připadám jako poslední vandrák, který právě někoho zmlátil do krve. Ale je to jinak..." rozhodl jsem se mu říct pravdu a nic než pravdu.
"Jdu právě z hotýlku nedaleko odtud. Abel tam dělá kuchaře. Nebo aspoň jsem o tom byl přesvědčenej..." zarazil jsem se, protože droid by měl být v kuchyni a ne se potulovat v tmavých zákoutích Nar Shaddaa.
"No, nějací rodiani přepadli obsluhu baru, zabili mlaodu holku jménem Viky a taky starce, asi jejího blízkého příbuzného... Ještě než umřel, řekl, abych našel Traye! A taky to, že Waliss Tane, ten hnusnej smradlavej plaz, za to zaplatí! Mě omráčili, přišel jsem k sobě až, když už bylo po všem," vysoukal jsem ze sebe z posledních sil vše, co jsem věděl, neboť se mi už začínali dělat mžitky před očima z hladu, poranění a únavy.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa, temná ulička

Chlapík stál zamyšleně naproti tobě a stále na tebe mířil svou zbraní. Bylo ovšem vidět, že přemýšlí. Když jsi zmiňoval jména, ještě víc se zamračil a paradoxně jsi v tom zamračeném fousatém obličeji mohl zahlédnout i výraz smutku, jednu chvíli se zdálo že se snad dá i do pláče. Tento okamžik však velmi rychle pominul a zůstal pouze drsný ošlehaný výraz, kterým si tě měřil od hlavy k patě a zřejmě přemýšlel, jestli mu věšíš bulíky na nos nebo jestli to je tak, jak říkáš.

Hm.

Vydal ze sebe pouze a trochu sklopil blaster. Byl sice stále připraven ho použít, ale momentálně se zdálo, že tak nehodlá učinit. Zamyšleně se poškrábal na vousaté bradě a jazykem si uvnitř úst spočítal zuby, které jsi sice nemohl vidět, ale dalo se odhadnout, že jich tam je ještě stále dost.

Hm.

Zopakoval a podíval se přitom na Abela. Zdálo se, že mu najednou něco došlo, protože se mírně usmál jako by si vzpomněl na něco co udělat hrozně dávno a teď by mu to mohlo pomoct.

Jo, já jsem Tray a Abel je můj. Stejně tak jako ten hotýlek a... No to už je jedno. Zatím ti věřím, jméno toho smrdutýho žabáka moc lidí nezná. Za tohle ale opravdu chcípne.

Prohlásil trochu trpce, pokýval hlavou a následně tě vyzval.

Takže Deloyn, he? Poď se mnou, vypadáš hladově a možná by se ti hodila sprcha a nějaký to ošetření. Navíc tě chci mít pod dohledem, než si tvoji historku ověřím.

Kývl hlavou směrem zpět k hotýlku a schoval zbraň. Potom se na tebe ještě ostře podíval a pokynul ti, ať jdeš první za Abelem, který už pomalu vyrazil. Při následujících slovech poklepal prstem na rukojeť mačety, která se mu zlověstně kývala u pasu.

Tak se pohni a nezkoušej na mě žádný podrazy nebo z tebe udělám sekanou, kterou potom Abel uvaří.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, temná ulička

Popravdě řečeno, představit si na talíři před sebou sekanou, kterou by "šéfkuchař" Abel upravil z masa, jež by bylo naporcované ze mně samotného, raději bych umřel v mukách hlady. Navíc můj stav mi ani žádný odpor nedovoloval a byl jsem tedy jen rád, že fousáč uvěřil mé výpovědi a odhodlal se mi pomoci. Aspoň prozatím...

Šel jsem tedy s ním a droidem doufaje, že po vydatném občerstvení a příjemné sprše se konečně dozvím víc o událostech, které mně zavedly až k Trayovi. Na tom chlapíkovi mi bylo něco divného, ačkoliv jsem se ho zatím na víc nevyptával.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa, temná ulička

Vaše neobvyklá trojice se tedy vypravila nazpět k hotelu, který patrně patřil Trayovi a kde se před nedávnem odehrál pořádný masakr provedený dvojicí rodianů. Tray celou cestu mlčel a po obličeji se mu honily zvláštní stíny. Patrně přemýšlel a zaháněl chmury. Jeho ostřílený zjev dával tušit, že zažil již kde co a ani takováto událost ho nedokáže složit.

Když jste vešli do atria hotelu, naskytl se ti pohled na uklizenou podlahu, která postrádala mrtvé tělo i krev. Úklidový droid právě dokončoval svoji práci, a tak o ranních událostech vypovídalo už jenom rozbité vybavení recepce. Chlapík pak jenom zabručel.

Nech tu zbraně a běž se umejt, na ten tvůj hnusnej xicht se nedá koukat.

Následně se otočil na Abela a varovným pohyber tlapy mu ukázal do kuchyně.

Běž něco uvařit a koukej, ať se to dá žrát, jinak tě rozmontuju.

Potom se usadil do křesla, vytáhl hadr a začal leštit svojí velkou mačetu, kterou měl v úmyslu patrně rozsekat pár rodianů, kteří by nemuseli být na jeho straně.Co byl tento muž skutečně zač jsi mohl jenom odhadovat, každopádně bylo celkem jasné, že by nebylo moudré si ho znepřátelit.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, hotelové atrium

Byl jsem trochu překvapený, že mě Tray neodvedl k sobě do nějakého bytu, nebo skrýše. Rozhodně jsem nečekal, že se vrátíme zpátky tam, kde to všechno začalo - do hotelu.

Když jsme dorazili, bylo už uklizeno a ani jediná stopan nenaznačovala, jaký masakr se to zde dnes ráno odehrál. Bylo mi trošku divné, že zde není nikdo od policie, ale třeba ještě nezačali vyšetřovat. Možná o tom ani nevědí...
Nebudu s tím zatěžovat Traye, ten má asi v hlavě jiné starosti!

Moje domněnky se potvrdili, když vyhodil Abela do jeho kuchyně a sám se uvelebil na nejbližším křesle. Začal si jen tak mimoděk leštit svou kudlu a kdo ví, jestli by s ní hned nezapíchl nejbližšího rodiana, kdyby stál poblíž. Každopádně nic zatí neříkal a zřejmě čekal, až droid donese nějaké poživatelné jídlo. A já jsem ten čas měl strávit tělesnou očistou.

Ani nevím jak jsem se dopotácel do svého kamrlíku, shodil jsem se sebe špinavé oblečení a vklouzl do sprchy. Bylo příjemné po událostech dnešního dne na chvíli vypnout a nechat na sebe dopadat provazce horké vody. Přivřel jsem oči a nechal se unášet tou slastí, zatímco ze mě voda smývala nečistotu, pot a uschlou krev...
Jooo, přesně to jsem potřeboval... říkal jsem si v duchu a přestal vnímat okolí.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa, hotelové atrium

Čistá teplá voda ti hodně pomohla. Sice to trochu štípalo a pálilo, jak se ti vlévala do ran, na druhou stranu z tebe ale smývala špínu, krev a snad i bolest. Po této dlouhé očistě už to bylo jenom pořádné jídlo, co ti zbývalo k docela dobré pohodě. Tvůj zlomený nos byl sice nepříjemnou záležitostí, ale ani tak moc nebolel. Rány na obličeji se ukázely poměrně neškodnýmy. Zlomená nebo naprsklé žebro přeci ti přeci jenom stále trochu znepříjemnovalo den.

Když jsi sešel dolů do jídelny, našel jsi Traye, jak si na terminálu, který nějakým zázrakem přežil řádění rodianů přehrává jakési video. Tray ti nevěnoval příliš mnoho pozornosti, i když tě patrně musel slyšet přicházet. Tvoje zbraně leželi na stole, kam jsi je prve položil a kdy jsi to ráno snídal. Podle zvuků jsi brzy s hrůzou zjistil, že to musí být video z bezpečnostní kamery umístěné někde tady v místnosti. Nesnesitelný křik dívky Tray s nenávistným vrčením rychle vypnul a video přetočil. Nakonec shlédl zbytek kousek ze závěru videa, kde se patrně sbíral na nohy a obhlížel terén a potom vše vypnul.

Hm, dobře, věřím ti. Můžeš si vzít svoje vybavení, dát si se mnou oběd a pak klidně táhnout kam tě nohy ponesou.

Přesunul se ke stolu a zařval na svého droida.

Abele! Ty líný prase, kde je to jídlo?! Koukej to sem dovalit nebo z tebe nechám vyrobit topinkovač!

Jen chvilku potom droid napochodoval s až neuvěřitelně voňavým jídlem, které zahrnovalo hodně masa a všech dalších možných pochotin, které za tak krátkou dobu stačil připravit na velkou obloženou mísu. K tomu všemu nesl pečivo, které sice už nebylo čerstvé, ale vypadalo stále ještě chutně. Tray na tebe nečekal a pustil se do jídla. Stále se přitom mračil a jinak ovšem nedával najevo své emoce. Nakonec zase něco zavrčel.

Klidně můžeš jít svou cestou, ale kdybys náhodou chtěl rozpárat pár rodianů, tak mi můžeš pomoct je najít a udělat jim život o něco pestřejší.

Ušklíbl se a ty jsi měl pocit, že měl na mysli něco ve stylu stažení z kůže a dělání kabelek.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, hotelové atrium

Očista mého těla provedla divi a tak, když jsem usedal vedle Traye, mohl jsem přemýšlet, co dál. Jeho návrh táhnout, kam mne nohy ponesou, se mi moc nelíbil. Už jen proto, že jsem měl s vrahy svoje účty, jež bylo třeba vyrovnat. Navíc jsem dostal jasný úkol od umírajícího staříka a hodlal jsem jej dokončit.

"Když dovolíte, rád bych se dočkal toho, jak se žaludky těch rodianů budou válet na podlaze... a ač mi to nepřipadá jako dobrý nápad, tak jejich srdce bych dal Abelovi, aby z nich udělal nějakou lahodnou omáčku... co říkáte?" navrhl jsem hostiteli a doufal, že se mu při jídle nezvedne žaludek.
Teď, když jsem se najedl, napil, umyl a ošetřil, jako by mi přibyly síly a měl jsem chuť poprat se s bandou ožralejch Gamorreánů jen tak pro zábavu...

___________________
Poslední příspěvek roku 2012...? :twisted:
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa, hotelové atrium

ChaChaChá

Rozesmál se při jídle dunivým hlasem Tray, ač zrovna nebyl v situaci, kdy by mu bylo zcela do smíchu. Tvá poznámka ho asi pobavila a sám se rozhodl ještě přihodit něco navíc na Abelův účet.

Na těch ještěrkách by už nemohl snad ani Abel nic zkazit. Každopádně to beru tak, že se o ty zmrdy postaráme společně.

Vážně pokýval hlavou a potom se zamyslel. Chvíli jsi mohl sledovat jeho nepřítomný výraz a pohled kamsi dodálky. Kdybys mu mohl vidět do hlavy, spatřil bys spoustu myšlenek, které se tu líně a tu zase rychle převalovaly jedna přes druhou až se pomalu utřídily a usadily.

Musím teď ale ještě něco zařídit a potom zajdu za svými zdroji. Ty zkus vypátrat, kam se ti rodiani poděli poté, co tady udělali... No prostě co odešli.

Bylo na něm vidět, že má stále vztek, ale v jeho obličeji probleskla i lítost a smutek. Dojedl. Potom vstal, překontroloval své zbraně, obhlédl místnost i Abela a znovu se podíval na tebe.

Možná by se dalo něco zjistit z kamerovýho systému, každý hňup tu má vlastní sledovací a zaznamenávací zařízení. Z lidí v okolí hotelu by se třeba dalo taky něco vytřískat. Nakonec mě napadá jedna taková hnusná díra, kam chodí tyhle hnusný ještěrky, ale tam by to mohlo bejt asi slušně o držku. Každopádně kdybys nenašel nic jinýho, tak se to tam jmenuje Svrknitý lis a je to tady o pár ulic a pater dál. Když mě budeš chtít kontaktovat, tak se vrať sem a zkus to přes Abela.

Nakonec ti pokynul hlavou na pozdrav a vyšel ven ze dveři do již odpoledního Nar Shaddaa. Ulice ho ihned pohltila a ty jsi zůstal v podniku sám s Abelem, který právě cupital do kuchyně.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováček na trhu práce (East Wood)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, hotelové atrium

Už jsem nic neříkal, protože Tray pověděl v podstatě vše, co jsem potřeboval vědět a neměl jsem nejmenší chuť zkoumat, kam jde a co tam bude dělat. Při jeho vzhledu a povaze by dost dobře mohl zajít i do nejbližšího bordelu...

"Abele, jdu...!" zvolal jsem za odcházejícím droidem a pak polohlasem sám pro sebe dodal: "Proč se vlastně namáhám?" Kuchař se stejně šel věnovat svému šarlatánskému vaření a já neměl nejmenší chuť jej v tom pozorovat.

I když jsem ještě nebyl na 100% v pořádku po útoku rodianů, rozhodl jsem se zajít do pajzlu, který mi Tray doporučil a zjistit, co se dá. Byl jsem po vydatném jídle a tak jsem chtěl trochu vytrávit krátkou procházkou a taky si dát něco dobrého k pití. A kde jinde člověk víc uslyší, než u baru se sklenicí dobře vychlazeného piva?

Vyšel jsem ven, nadechl se zdánlivě čerstvého vzduchu a líným krokem vyrazil do 'Skvrnitého lisu'.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“