Tma na konci tunelu ...

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od East.Wood »

DS-1, komunikační centrum

"Výborně! Věděl jsem, že zvládneš úkol bez nejmenší chyby. Jsem si jist, že celá věc bude vyřízena během krátké doby, protože bych pro tebe měl další, poněkud delikátnější, poslání."
S posledním slovem císařova silueta zmizela a komunikační centrum se ponořilo opět do stejné atmosféry, jaká tu panovala po většinu času.

Winks byl ale pohotový a než jsi se stačila uklidnit po rozhovoru s imperátorem, vběhl do místnosti a nevypadal, že by ti chtěl říct něco uspokojivého.
"Madam, vězeň číslo 88612... nevím jak se to mohlo stát... uprchl!" přerývaným hlasem ti sděloval vpravdě nemilou novinku. A to jen chvíli poté, co tě císař pochválil za hladký průběh vyšetřování.
Když jste se vydali směrem z komunikačního centra, polohlasem a ve spěchu dodal: "Byl jsem u něj, ale už nic neřekl... pak jsem dal pokyn hlídce... ale pár minut nato mi hlásili, že Runky z cely zmizel..."
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od Gwendolin »

DS-1, komunikační centrum

Během hovoru mě napětí a obavy pomalu opouští. Jakmile císař domluví a spojení se ukončí vydechnu úlevou. Ticho, přerušované pouze pípáním počítačů, vítám jako nejlepšího přítele. Opět získávám pevnou půdu pod nohama. Tep se zklidňuje. Skryju obličej v dlaních a mnu si oči.

Už abych je našla. Už aby...
Nedokončím myšlenku. Do místnosti vtrhne kapitán Winks. Jeho výraz nevěstí nic dobrého.

Mluvte, kapitáne. Získal jste jména pachatelů?
Zkřížím ruce na hrudi a čekám, co neodkladného má muž na srdci. Jsem připravená na všechno, jen ne na možnost, že vězeň uprchl. Nevěřícně zírám před sebe.

To není vtip?!
Promluvím ostře.

Něco takového se může stát policistovi na nějaké zapadlé stanici ve Vnějším okraji, ale ne našim vojákům! Kdyby se to dozvěděl císař, tak... musíme Runkyho najít. Okamžitě!
Zamyslím se a nervózně přecházím z místa na místo.

Nabízejí se jen dvě možnosti, jak bude Runky postupovat. Zaprvé, pokusí se odletět ze stanice. S největší pravděpodobností získal uniformu, některého ze zaměstnanců. Ať už vojáka, technika, nebo kohokoliv jiného. Informujte pracovníky hangárů, že žádná loď neopustí stanici aniž by byla důkladně prohledána a posádka prověřena. Omezte přílety a odlety na minimum. Zadruhé, na životě mu již nesejde a je rozhodnut zničit stanici. Zamkněte zbrojnice. Vše, co by se dalo použít jako výbušnina hlídejte. Stejně tak reaktor a další důležitá místa. Obsluze v monitorovacím centru bude k dispozici Runkyho fotografie. Každého kdo by se mu byť jen vzdáleně podobal nahlásí. Někdo ať ihned zkontroluje záznam kamer z cel. Chci vědět o pohybu všech osob, které odtamtud odešli. Hned to všechno zařiďte. Číslo mého komlinku máte. Já se vrátím do vězeňského podlaží. Chci se osobně ujistit, že se odtamtud nedá dostat jinudy. Nějaké dotazy?
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od East.Wood »

DS-1, komunikační centrum

Kapitán nebyl ve své kůži. Za dobu jeho služby se dle jeho záznamů nic podobného nestalo. Samozřejmě jsi věděla, že trest od Vadera nebo imperátora by byl za takovéto selhání jednoznačný a Winks by přišel nejen o uniformu, ale s největší pravděpodobností také o život. Proto jsi mu dala alespoň menší naději, že jsi schopna jeho chybu tolerovat v případě, že ji bleskově napraví polapením uprchlíka a osobním předáním do Tvých rukou.

Velitel si přesto neodpustil reakci na otázku, jež jsi mu dala.
"Mám jednu, madam! Pokud jej najdeme a on se bude bránit... potřebujete jej živého?" snažil se o lehký posměšek velitel. Možná měl vztek, že se něco takového stalo za jeho velení a byl rozhodnut trestance odprásknout při první příležitosti a snad tak vymazat negativní zápis o službě velícího důstojníka.
Výraz tváře tomu ale zatím moc neodpovídal, vztek v ní rozhodně neměl...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“