Gerry Akesu - 48 hodin

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Gerry Akesu - 48 hodin

Příspěvek od Pear »

Simpla-12, Sim-First

Můj zadek se ponořil do jednoho z ďůlků, které tu zůstali po milionech různě velkých zadniček, od těch nejmenších a nejroztomilejších řitek malých princezen, které ráno vyhodil jejich princ z bytu, potom co mu daly svojí korunku. Ale spíš se na sedadlech podepsalo pozadí, nebo doslova prdele vyžraných pánů, kteří byli zvyklí na místní smrad, že se cítili uvnitř taxíku jako doma. A tři voňavé stromečky to nezpravily. Spíš vytvořili dohromady zvláštní vůni, která nebyla vyloženě nepřijemná a možná díky ní mi nebylo blitno ani na omdlení. Řidič vybral hudbu a já se na chvilku zacítil i docela dobře. Oči mi kmitali z jednoho zajímavého místa na další - tedy spíše se líně posouvali mezi těma několika bodama, které stáli za pohnutím hlavy. Ale málo taxikářů si jen tak užívá jízdu, část jich chce jen pokecat, někteří vytáhnout informace z cestujících a už jsem viděl i případy, kdy si v taxíku domluvili biznis. Co teď? Taxikář si zaslouží odpověď a Diego si vždycky rád popovídá...
"Možná jsem přišel vyměnit svůj hák za šroub..."
Napřáhl jsem svůj nástroj mezi předníma sedadlama, aby viděl, co se mi stalo.
"To můj otec, víte? Nedokázal se vyrovnat, že nebudu kráčet v jeho stopách a tohle mi udělal. Bohužel naše rodina byla velice chudá, a tak nemohli z šachty vytáhnout ruku, ani mi dát robotickou, jako měl můj taťka. Neměl jsem lehké dětství, víte? Maminka často pila a bila mého otce, já ho občas musel držet, aby se nebránil. Nevím co s ní bylo, možná nedostatek lásky od otce, nebo můj bratr, který byl nepovedený - měl vrozenou mutaci, vypadal jak rozvařený knedlík s očíčkem a velkým pinďourem. Proto ho možná taťka nesnášel. Nikdo ho v rodině neměl tak velkýho, a furt mamince vyčítal, že ho podvedla. Víte, není snadné vyrůstat v rodině, kde se nikdo o nikoho nezajímá a o lásce ani nemůže být řeč. Proto jsem musel zmizet pryč. A teď jsem tady a Maxus ví, co dělá. Ale neznám ho tak dobře jako vy - a abych byl upřímný, cítím se tu s vámi pohodlně, takže dovolte mi takovou otázku, jestli jsme přátelé. Jak můžu z Maxuse dostat nejlepší cenu? Co na něj platí?"
Svůj hák schovám mezi nohy a mezerou mezi sedadly prostrčím hlavu. Nasadím částečně výraz jako Rambo, ale spíše jako zvědavý králíček, co chce právě spapat celou louku, ale není si jistý, jestli na něj odněkud nemíří myslivec. Proto se králíček stáhl trochu víc dozadu a radši hledal samičku, která mu pujčí svojí vagínu.

Gerry se rozhlédl po taxíku. Viděl se z třetí osoby. Seděl na ďolíku u pravého okýnka a poslouchal, co Diego říká. Čekal, jak taxikář odpoví. Zdálo se mu, že vidí skrz. Myslel si, že vidí až Maxusovi do postele. Jenže viděl pouze mlhu. Diego neovládá Sílu a Gerrymu připadalo, že Diego není v tuto chvíli jediný. Rychle se ale z toho snu probudil. Byl tu opět on sám, sedící uprostřed speederu, čekající až dojedou k cíli. Byli tu opět sámi. Pouze Diego a taxikář, nikdo jiný. Nikdo je nemohl rušit a proto se Diego cítil klidný a v míru. Avšak tenhle komfort Gerry necítil. Zůstal někde u hotelu, nechtěl se nikam plést. Gerry ale nebyl potřeba. Diego za něj odvádí všechnu práci. Gerry se cíti opět klidně, když mohl jen tak vypnout a přenechat záležitosti na někom jiném. Půjčit mu i tělo byla jen maličkost, když postupně odcházeli všechny Gerryho systémy. Nakonec tu byla jen tma. Vždy to končí tmou. Gerry nevěřil v neúspěch. Diego s ním nadevše souhlasil.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Gerry Akesu - 48 hodin

Příspěvek od Gwendolin »

Simpla-12, Sim-First

Ve zpětném zrcátku si mohl sledovat taxikářův na jednu stranu nedůvěřivý, na druhou stranu pohoršený pohled. Devaronec zřejmě nechtěl uvěřit tomu, že by na tvé historce bylo něco pravdivého. Jaký otec by dokázal takhle ublížit vlastnímu dítěti?! Navíc, co by to bylo za muže, kdyby ho vlastní žena týrala?! Něco takového nedokázal pochopit. Galaxie byla zrádné a nebezpečné místo, nicméně tohle znělo jako pohádka, které mohla vdechnout život jen chorá mysl. Pokud mu to dopravní situace zrovna umožňovala, měřil si tě řidič podezřívavým pohledem. Nakonec od své snahy upustil a nechápavě zatřásl hlavou. Konec konců i Sim-First bylo plné podivných bytostí, jež ukrývala kostlivce ve skříni.

Některé bytosti by neměli být rodiči.
Vypadlo z něho nakonec a opět nechápavě zakroutil hlavou.

Maxus? Maxus?
Převaluje to jméno na jazyku, jako by to byl bonbón, který z nenadání změnil chuť ze sladké na hořkokyselou. Po krátké pauze, strávené přemýšlením pokračuje:

Maxus je především obchodník. Jediné, na co slyší, jsou kredity… Nicméně! Má jednu velkou vášeň. Pokud vím, nikdy se nepodíval dál než do jiného města, takže neskonale miluje různé harampádí z jiných světů. Sbírá je. Fascinuje ho všechno! Od odznáčků až po různé rituální a kultovní předměty. Pokud mu nabídneš něco zajímavého, jistě ti udělá dobrou cenu. Mezi námi, neobchoduje pouze se zbraněmi, ale i s informacemi. Takže pokud máš v kapse něco jedinečného, jistě mu rozvážeš jazyk... Odkud vlastně jsi, příteli?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OK, tohle dělám poprvé. Víš, že v tvém případě jsem ochotná tolerovat hodně věcí. Ale hrajem opravdový výcvik, tak se zkus zdržet vagín a podobných výrazů, pakliže je tvá postava nepoužije v rámci přímé řeči nebo myšlenky, kam patří.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“