Roy Narson- Noc Wildsfoldova (Phate)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Roy Narson- Noc Wildsfoldova (Phate)

Příspěvek od Needay »

Bezejmenná planeta, povrch, neznámá lokace

V mojí rodné vesnici se vyprávívá jeden příběh, někteří říkávají že je to pouze báchorka pro strašení neposlušných děti. Já však znám děsivou pravdu, já ho prožil, a jako jediný přežil. Roky plynou jako voda a z malého dítěte se stal muž zocelený zkušeností představující nejen prožití hrůzné noci...
Noci Wildsfoldovy.

...ale... co vám budu povídat vy bando línejch sráčů!
Na oko přívětiví leč chraplavý hlas se změní v hromový řev. Postarší muž v rudém bohatě zdobeném kabátu stál na sudu zapáchajícím shnilými zdechlými mořskými tvory. Promnul si černý léta neopatrovaný vous. Blýsknul zelenýma očima do davu. Zdálo se jako by možná hleděl zrovna na tebe.

Vlastně by jsi tu z vlastní vůle možná nejraději ani nebyl. Kdyby se ti to ráno poblíž této planety neporouchala loď a tys nebyl nucen zde zakotvit. Tohle město už z ptačí perspektivy působylo neuspořádaně. Po šťastném přistání, ti byla diagnostikována porucha u motorů, což si poznal pomocí lodního panelu téže. Mechanik si řekl o dva dny, a vše bude dle jeho slov, tip, top. Jenže, co je podle obyvatel téhle díry tip top? Na každém metru čtverečním se tu válel minimálně jeden chudý a živořící bezdomovec. Stroje mlely z posledního a domy by se daly přirovnat k hracím kartám naskládaným na sebe.

Snažil jsi se jít proti proudu ale tlačící se dav tě donutil zastavit se až před provizorním pódiem, sestávajícím s vysokozdvižného vozíku a velkého počtu krabic.

Když už tak pěkně postáváte, něco vám řeknu!
Ve vzduchu mával šavlí, zatímco v druhé- mechanické ruce, svíral už skoro dopitou lahev, v měsíčním světle se odrážející zelené tekutiny.
Vaše životy stojej za hovno, ti co teďkon přežijou, budou mít možnost ho nějak využít!
Rozemál se. Všichni lidé v roztrhaných šatech jej nechápavě pozorovali. Vše se z ničeho nic změnilo v paniku, když podivín otočil zbytek obsahu lahve do sebe, třískl s ní o ližinu repulzorového vozíku, a tasil blaster.
Piů, piů, nažerte se! Konečně vám dá někdo najíst co?
Banda dalších pěti podobně oděných s odjištěnými zbraněmi mířila do davu, leč spoušť ani jednou z nich nikdo nezmáčkl.
A tu máš! Piů!
...Vykřikoval nepřestávaje, burácivě se u toho smál. Mladík co probíhal před tebou najednou padl mrtev k zemi. Bezvládné tělo rozvířilo prach.
Obrázek


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Roy Narson- Noc Wildsfoldova (Phate)

Příspěvek od Phate »

Bezejmenná planeta, povrch, neznámá lokace

Zasraná smůla!
Problesklo mi hlavou, když se starší muž rozhodl prorvat všem přítomným ušní bubínky. Tedy alespoň všem lidem, ostatním podle jejich anatomie. I když těch ostatních tady moc nebylo. Celkově tady moc lidí nebylo.
Smůla musela dohnat i mě, když se mi motor podělal nad touhle hroudou hnusu a chudoby, kde poprvé slyšeli o hypermotoru přes měsícem.
Mechanik, který se chopil oprav na Revengeru, vypadal, že v životě opravovil akorát vysavač a maximáálně nějaý repulzorový vozík. Budu si muset sakra dobře zkontrolovat loď až s tím skončí.
Doufal jsem, že ho nenapadne taková kravina jako vybrání jiných součástek, které na téhle planetě asi jen tak nesežene.
A kde to vůbec doprdele jsem!"
Napadlo mě, že jsem se nikoho nezeptal na jméno téhle planety, neboť mi navigační systém lodi nedokázal určit přesnou lokaci, ani systém. Každopádně to byla velice zaostalá planeta. Tohle město vypadalo jako ta nejubožejší vesnice na Corellii a i ta by měla mnohem lepší vybavení, než tu bylo k vidění. Některé ze strojů by zasloužily pěknou vyleštěnou vitrínu v nějakém technickém muzeu.

Na chvíli jsem se zarazil před provizorním jevištěm, na kterém stál ošuntělý vagabund, který se očividně povyšoval nad zdejší chátru. Zřejmě tu nebyl doma. Téměř prázdná lahev pochybného alkoholu dávala jasně znát, že z něj nic kloudného nevypadne. Přesto se před pódiem shromáždil celkem úctyhodný dav a naslouchal tomu, co měl muž na srdci.
To co následovalo mě donutilo trochu zbystřit. Sjel jsem rukou ke svojí "espětce". Jen tak pro jistotu.

Netrvalo dlouho a muž vytasil blaster, který jako relikvie nevypadal. Za ním se zjevila pětice mužů oděných do stejně zdobeného kabátu. Všichni měli v rukou zbraně a mířili do davu.
Tohle přesně potřebuju, ožralýho vůdce gangu, domobrany, nebo opravdu ubohý zločinecký organizace. pomyslel jsem si a povythl blaster z pouzdra na stehně. Bylo to vteřiny předtím než se mi k nohám složil mrtvý mladík, který probíhal okolo mně. To bylo jasné znamení. Rychle jsem se rozhlédl po nějakém úkrytu a zároveň výhodné palebné pozici. Tihle vesničani nevypadali, že by byli schopni poradit si s větší skupinou nepřátel.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: Roy Narson- Noc Wildsfoldova (Phate)

Příspěvek od Needay »

Bezejmenná planeta, povrch, neznámá lokace

Jste jako svině! Svině na porážce!
Nad bez myšlenkovytě pobíhajícími hlavami proletělo v poloviční rychlosti vesmírné plavidlo. Jeho pohonné jednotky vydávaly stejné zvuky jako řinčení otrokářských řetězů. V záři měsíce jsi zpozoroval jenom černý obrys, a tak jsi nemohl odhadnout o přesně jaký typ lodě se jedná. Co ti ovšem rychle došlo, bylo to, že objekt nad vámi a vousatý muž mají nějakou, nemalou spojitost. Neboť stále na dohled, se hlučný stroj na obloze otočil a směroval opětovně naproti vám. Byly jste tu jako zvěř čekající na smrt, aby z ní byla následně učiněna potrava pro konzumenty. Jeden z party mířících do davů zbraněmi, jež měl na hlavě šátek, uši zdobené náušnicemi a tváře zarostlé strništěm, si z pod vesty kterou měl pod béžovým ušmudlaným kabátem, vytáhl z kovových článků tvořený bič.

Důstojníku, je čas sběru!
Zahřměl. Znělo to přesně jako ozvěna. Rachot se dozajista táhl ještě několik bloků od vaší současné pozice. Ta pro tebe, jako ochránce své kůže, nebyla nikterak výhodná. Vzhledem k tlačenici, jsi nepřátele především slyšel, občas mezi nakrátko vzniklou mezerou jsi občas viděl i jejich tělesné schránky. Okolo tebe nebylo nic za co by se dalo přikrčit, nepočítáš-li živé štíty představované místním lidem, a nebo... pokud by jsi byl veliký jako mravenec, byla by tu možnost krýt se za kamínky, jenže, pokud by jsi byl hmyz, bylo by ti naprosto jedno co se tu teď odehrává.

Důstojníkův, což byl onen zástupce lidské rasy s blasterem a bičem, velitel přestal pálit do davu, ten neměl kam utéci. Jak se ukázalo, každou možnou únikovou cestu kryla skupinka cetkami ověšených tvorů spadající pod vousatého opilce, jež střílela po každém kdo chtěl utéci, ať už ostrými nebo omračující modravé kruhovité paprsky.
Bič se rozjasnil žlutým zábleskem a následnou pulzující energií stejného zbarvení. Byla oslnivá. Plavidlo se zastavilo nad vámi a počalo udržovat svojí polohu.
Koneček těla biče z ničeho nic překonal rychlost zvuku a vyvolal rázovou vlnu, to zapříčinilo děsivé prásknutí a další žlutý záblesk.

---
343
Obrázek


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Roy Narson- Noc Wildsfoldova (Phate)

Příspěvek od Phate »

Bezejmenná planeta, povrch, neznámá lokace:

Rychlý průzkum okolí mi odhalil, že jsem v loji.
Tomu dodalo i plavidlo, které se prohnalo nad hlavami nebožáků uvěznených na malém náměstí. Tedy nebožáků, teď jsem patřil mezi ně. I když s největší pravděpodobností jsem byl jediný, kdo byl schopen se alespoň trochu bránit. Bylo otázkou, jak dlouho a kolik jich zvládnu vzít s sebou.
Plavidlo vířilo zvednutý prach ještě více. Nebylo pochyb, že jse o dopravní prostředek téhle bandy ožralých a vyšinutých otrokářů, neboť to dozajisté byli. Nikdo si nebude krátit dlouhou chvíli tím, že poletí na neznámou planetu aby tu vystrašil pár zaostalých vesničanů.

Horší bylo, že teď jsem mezi nimi byl i já a neměl jsem se z toho jak dostat. V ruce jsem pevně svíral svou "espětku" a čekal co přesně se bude dít. Jeden ošátkovaný kumpán vytáhl něco, co vypadalo jako bič. Což se vzápětí potvrdilo jakmile proťal chladný noční vzduch a svým prásknutím přehlušil i repulzory lodi, která neustále kroužila nad davem.
Mysli Royi, mysli! V průseru už si byl a vždycky ses z toho nějak dostal, mysli!
"Doprdele práce, tohle mi byl Sith dlužen!" zanaddával jsem si do všeobecného kraválu.
Mohl bych se s nimi domluvit aby mě pustili, ale zkuste se hádat s někym kdo je namol. Prostřílet by se mi stejně nepovedlo a nechat se zajmout? To vážně nehodlám. Rozhlédnu se po náměstí abych zjistil, která z únikových tras je nejméně hlídaná, popřípadě, která z nich je odlehlá a několik rychlých výstřelů by nepřilákalo tolik pozorvnosti v nastalém chaosu.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: Roy Narson- Noc Wildsfoldova (Phate)

Příspěvek od Needay »

Bezejmenná planeta, povrch, neznámá lokace

Nepřítelem cílený dav rychle řídnul. Malé týmy, hlídající aby jim nikdo nepodklouzl mezi prsty, každou chvíli postřelili kohokoliv, jim běžel naproti. V momentě kdy jsi zaznamenal takovouto nejméně střeženou vedlejší ulici, tě někdo povalil nárazem zezadu na zem. Hlavou ses udeřil o z dlažebních kostek poskládaný chodník, z jehož spár trčeli trsy trávy. Postava v sešívaném hrubém pytli od obilovin se z tvých zad zvednula a rozběhla se jiným směrem máchaje kolem sebe rukama aby si prodrala cestu pryč.
Pošlete ty ztracené děti do hajan chlapy!
Nepřeslechnutelný třesk rány biče se ozval ještě mnohokrát, nežli se do davu vhodilo několik granátů. Ty ihned po dopadu otevřeli malé otvory a z komor vypustily husté oblaky syčivého fialového plynu.

Neznámé místo

Co s náma bude tati?
Počal jsi přicházet k sobě. K tvému neblahému zjištění ses probudil v uzamčené stísněné místnosti beze světel, nic jsi neviděl, natož špičku vlastního nosu. Tuto sebou házející, řinkající a další skřípání vyluzující krabici s tebou sdílelo přibližně, podle skuhrajících, brečících a modlících se hlasů, patnáct zřejmě obyvatelů místa, kde zůstala tvá loď. Tlačili se na tebe ze všech stran, krom zad, která jsi měl opřená o kovovou zeď. Do ušmudlaného obličeje tě škrábal kousek něčího oděvu. Na rtu si měl pachuť zaschlé krve a v plicích bylo znát stopové množství plynu, kterým vás na náměstí zpacifikovali.
Co budeme dělat.
Zaskučel sopránový hlas.
Obrázek


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Roy Narson- Noc Wildsfoldova (Phate)

Příspěvek od Phate »

Bezejmenná planeta, povrch, neznámá lokace:

Začalo jít do tuhého. Útočníci si nebrali servítky a bezrozmyslu zastřelili každého, kdo se jen náznakem snažil o útěk skrze méně hlídané místo. Snažil jsem se najít skulinku v obraně, ale vypadalo to, že sebranka tu není poprvé a moc dobře ví kudy se odsud dá utéct.
Takže pravidelné doplnění stavů, nebo v tom horším případě, zboží.
Následovala celkem tvrdá rána do zad, kterou jsem nebyl schopen ukočírovat a celkem nemile jsem se natáhl s domorodcem na zádech. Nevypadal moc mohutně, byl vlastně celkem menší a hubenější než já, ale kinetická energie hrála v můj neprospěch.
"Slez ze mě ty idiote!" zavrčel jsem, ale to už se muž zvedal a splašeně se rozběhl jiným směrem máchajíc u toho rukama v domnění, že si tak proklestí cestu z této pasti.
Třešničkou na tom všem bylo několik granátů, které dopadly do davu. Nečekal jsem, že by byli výbušné, nebo třaskavé.
Chtěj nás živý. Nás. Dyť já mezi tyhle křováky ani nepatřim! Sem tu kvůli pitomý poruše. Teď budu rád ,když tu svojí herku ještě někdy uvidim. projelo mi hlavou než náměstí zahalil fialový dým, který seslal k zemi zbytek splašených vesničanů.

Neznámé místo:

"Kde to kruci..." začal jsem pomalu přicházet k sobě, když se v těsném prostoru ozvaly nářky a další otázky ohledně věcí budoucích. První co bylo, že jsem si zkontroloval všechny končetiny. Nezdálo se, že bych měl něco zlomeného, nebo že bych utrpěl nějaké větší zranění kromě rozseknuté pusy.
Veškerá moje výbava byla pryč. Naprosto nečekaně.
Chvíli jsem mlčky poslouchal a čekal až se mé oči přizpůsobí tmě, ve které podle všeho sedělo nejméně dvanáct lidí, kteří skuhrali, nadávali, plakali, nebo se modlili. Nic z toho jim nepomůže.
"Nejdřív se všichni uklidníme." zareagoval jsem na otázku vyřčenou do tmy. "Je tady někdo, kdo mi může říct o co tady jde a kdo vlastně jsou ti muží co nás sem zavřeli?"
Moc jsem nedoufal, ale zeptat jsem se musel. Každá informace se bude hodit pokud se odsud mám dostat.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Roy Narson- Noc Wildsfoldova (Phate)

Příspěvek od Phate »

Bezejmenná planeta, povrch, neznámá lokace:

Začalo jít do tuhého. Útočníci si nebrali servítky a bezrozmyslu zastřelili každého, kdo se jen náznakem snažil o útěk skrze méně hlídané místo. Snažil jsem se najít skulinku v obraně, ale vypadalo to, že sebranka tu není poprvé a moc dobře ví kudy se odsud dá utéct.
Takže pravidelné doplnění stavů, nebo v tom horším případě, zboží.
Následovala celkem tvrdá rána do zad, kterou jsem nebyl schopen ukočírovat a celkem nemile jsem se natáhl s domorodcem na zádech. Nevypadal moc mohutně, byl vlastně celkem menší a hubenější než já, ale kinetická energie hrála v můj neprospěch.
"Slez ze mě ty idiote!" zavrčel jsem, ale to už se muž zvedal a splašeně se rozběhl jiným směrem máchajíc u toho rukama v domnění, že si tak proklestí cestu z této pasti.
Třešničkou na tom všem bylo několik granátů, které dopadly do davu. Nečekal jsem, že by byli výbušné, nebo třaskavé.
Chtěj nás živý. Nás. Dyť já mezi tyhle křováky ani nepatřim! Sem tu kvůli pitomý poruše. Teď budu rád ,když tu svojí herku ještě někdy uvidim. projelo mi hlavou než náměstí zahalil fialový dým, který seslal k zemi zbytek splašených vesničanů.

Neznámé místo:

"Kde to kruci..." začal jsem pomalu přicházet k sobě, když se v těsném prostoru ozvaly nářky a další otázky ohledně věcí budoucích. První co bylo, že jsem si zkontroloval všechny končetiny. Nezdálo se, že bych měl něco zlomeného, nebo že bych utrpěl nějaké větší zranění kromě rozseknuté pusy.
Veškerá moje výbava byla pryč. Naprosto nečekaně.
Chvíli jsem mlčky poslouchal a čekal až se mé oči přizpůsobí tmě, ve které podle všeho sedělo nejméně dvanáct lidí, kteří skuhrali, nadávali, plakali, nebo se modlili. Nic z toho jim nepomůže.
"Nejdřív se všichni uklidníme." zareagoval jsem na otázku vyřčenou do tmy. "Je tady někdo, kdo mi může říct o co tady jde a kdo vlastně jsou ti muží co nás sem zavřeli?"
Moc jsem nedoufal, ale zeptat jsem se musel. Každá informace se bude hodit pokud se odsud mám dostat.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“