Výcvik pre Jibo_CZ [Lance]

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Výcvik pre Jibo_CZ [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

A long time ago, in a galaxy far, far away...

GEORFA DUTTWILZ - EPIZÓDA 0

"Pravda je prvou obeťou vojny..."

Lepiho brloh, Nar Shaddaa, 5 BBY
V celom podniku bol vzduch ťažký, plný smradu spotených tiel, rozliatych alkoholických nápojov a všadeprítomného dymu. Na stenách viseli obrazovky premietajúce zápas v nejakom nezáživnom športe, ktorý niektorí zákazníci zaujato sledovali. V strede podniku bol veľký polkruhový bar, rovno oproti veľkým otvoreným dverám. Ty si sedel za špinavým stolom v rohu celej miestnosti. Bola to jedna z tých kój, do ktorých sa ťažko sadalo, zle sa v nich sedelo a pomaly sa vstávalo, no bolo to najnenápadnejšie miesto, aké si dokázal nájsť. Aj na pomery Nar Shaddaa bol Lepiho brloh podpriemerným podnikom. Ale práve toto miesto si vybral tvoj budúci zamestnávateľ.
Vlastne, nepredpokladal si, že príde osobne. Celkovo bol veľmi tajomný. Vedieť si dostal cez holosprávu, ktorý sa sama zničila a ktorú ti podal nejaký otrhaný malý chlapec na tržnici v Corellianskej štvrti. Predpokladal si, že sa jedná o vplyvného Hutta, prípadne iný kriminálny živel, no nebol si si ničím istý. Zatiaľ si mohol iba čakať. Do baru zatiaľ vstúpila vysoká postava. Dlhý hnedý kabát jej siahal až po členky a tmavý klobúk tvár zakrýval tak, že si nevidel o akú humanoidnú rasu ide, dokonca si ani nevedel, či je to muž, alebo žena.

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pre Jibo_CZ [Lance]

Příspěvek od Jibo_CZ »

Lepiho brloh, Nar Shaddaa, 5 BBY
Ženská,ženská,ženská..
Hnalo se mi hlavou ,už jen to pomyšlení co bych mohl poté dělat doma ve sprše kdyby to žena byla, v horším případě by to mohl být nějaký upocený zarostlý 50tníkm, poté bych raději v té sprše uklouzl na mýdle a zdechl.
Doufám, že to bude stát za to, marnit čas kvůli nějakému pomstychtivému zmrdovi, který nemá ani pořádnou řádku nul na výplatní pásce, není pro mne...
Začal sem klepat prsty v rytmu na stůl a snažil se vypátrat co si to ke mně míří za tajnůstkáře.
Kredity a koozy...
Nic než to se mi hlavou nehnalo, ale po chvíli jsem musel přestat, protože můj ''vibromeč'' začal nabírat pohotovostní režim s těch všech myšlenek na ženské vybavení.
Tak dělej pajdáku, jestli máš nějákej cíl kterej musim sundat, tak než sem dojdeš, zhebne na stáří. Bože.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Výcvik pre Jibo_CZ [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Lepiho brloh, Nar Shaddaa
Postava v kabáte zamierila ku tebe. Do tváre si jej stále nevidel. Na tvoje sklamanie si však podľa postavy spoznal, že ide o muža. Prešiel však okolo teba a sadol si asi o tri stoly ďalej. Mal si dojem, že ťa sleduje. Po chvíľke sa však stalo ešte niečo. Do baru vošli chvíľku po sebe dve absolútne rovnaké postavy. Spoločné rysy, dlhé kabáty a klobúky, ktoré im zakrývali tváre. Jeden si sadol oproti tvojmu stolu na druhú stranu celého baru a posledný sa posadil na vysokú stoličku za bar. nenápadne si premeriavajúc okolie.
Prešlo ďalších desať minút a do miestnosti vošli dve ďalšie postavy. Jeden z nich bol ďalší muž, tiež veľmi mohutný, tento však bol oblečený inak. Bol celý v čiernom elegantnom obleku a lakovaných topánkach, vlasy ulízané dozadu a na očiach napriek šeru, ktoré vládlo v podniku, slnečné okuliare. Tvár mal prísnu, plnú ostrých rysov a elegantne upravené strnisko.
Teba však omnoho viac zaujala postava, ktorá šla pred ním. Bolo to dievča, mohlo mať okolo pätnásť rokov. Bola vskutku krásna, mala dokonalú postavu, dlhé blond vlasy, ktoré jej spadali ako zlatý plášť až do polovice chrbta. Na sebe mala ligotavé červené koktejlové šaty s veľmi odvážnym strihom. Títo dvaja zamierili priamo k tebe. Dievča si bez slova sadlo oproti tebe a venovalo ti čarovný, veselý úsmev. Muž ti naznačil, aby si sa posunul a sadol si vedľa teba. Cez slnečné okuliare si to nevidel, no cítil si, že sa do teba zabodol jeho prísny pohľad.

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pre Jibo_CZ [Lance]

Příspěvek od Jibo_CZ »

Lepiho brloh, Nar Shaddaa
Ta je čerstvá!
Prohnalo se mi hlavou po spatření údajné dcerky té seschlé tykve která si sedla vedle mě.
Ale spíše mi vrtalo hlavou kolik lidí se tu sešlo, tu se nevidí banda kapucínů v zapadlém brlohu na Nar Shaddaa.
Dobrý den pane, co jsi přejete?
Optal jsem se ho a dával na svou nevymáchanou držku pozor, aby mi jí tenhle chlap nenechal ustřelit, vypadal jako nějáká důležitá osoba, sic jsem se cejtil jako 5ti letej poslušnej harant, což mě sralo, ale radši to, než blaster.
Pravá výzva není rozdat si to s tímhle chlápkem tady v baru, ale rozdat si to s tou dívkou támhle za barem.
Prohnalo se mi hlavou, při přemejšlenií nad tím, jak tahle osoba může být důležitá.
Po tomhle zbejvalo čekat co přijde dál.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Výcvik pre Jibo_CZ [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Lepiho brloh, Nar Shaddaa
Dievča si tvoje oplzlé pohľady nevšímalo a stále jej na tvári žiaril vrúcny úsmev. Jej osobný strážca vedľa teba sa naopak zatváril ešte prísnejšie a znechutenejšie a ďalej ťa uprene pozoroval. Dievča začalo hovoriť. Jej hlas bol tak jemný a veselý, ako zvonkohra nejakého pouličného hudobníka, no zároveň vznešený ako nejaká slávna opera na Coruscante.
"Ospravedlň tie bezpečnostné opatrenia, no pri tom, v akom biznise sa pohybujeme, určite chápeš, že sme sa naučili najvyššej opatrnosti," povedala a darovala ti veselé žmurknutie.
"Ale teraz bez otáľania, prejdem k tvojej úlohe. Potrebujeme bezodkladnú elimináciu jednej osoby. Je to pouličný predajca korenia na bulvári Forssa v Rodianskej štvrti. Tajne však predáva drogy pašované zo zdrojov mimo Huttského vesmíru a to, ako iste pochopíš, dokáže rozhnevať mojich pánov," povedala, pričom na stôl pred teba položila malý holografický premietač, ktorý sa aktivoval a zobrazila sa tvár Rodiana v stredných rokoch plus nejaké údaje navyše. Jeho meno bolo Ulgo Boras.
"Tvojou odmenou bude 200.000 kreditov, desať percent teraz, zvyšok po dokončení zákazky," povedala a na stôl položila malý kufrík.

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pre Jibo_CZ [Lance]

Příspěvek od Jibo_CZ »

Můj boss je ženská, 200 000 creditů a ke všemu mám oddělat Rodiana? Hattrick!
Vše bylo jinak, žádný otec, dcera a prznič svatý, bylo to ještě lepší.
Mám oddělat Rodiana, jejich jazyk je k sežrání, ale oni nejsou k sežrání,nebo jsou, ale k sežrání Rancorem.
Uděláme dohodu, madam.Já toho kupce picnu a za to mi ti vaši Bosskové či co to je nerozbijou hubu.Platí? Paní.....
Odsekl jsem větu otázkou na její jméno, abych časem věděl co sbalit až nebudu mít do čeho píchnout.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Výcvik pre Jibo_CZ [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Lepiho brloh, Nar Shaddaa
Znova sa na teba posmešne usmiala a odsekla:
"Platí" Po tom čo to povedala, vstala a spolu s ňou vstal aj muž vedľa teba. Ráznym krokom sa vydala von z baru a s evidentným pohŕdaním sa poobzerala na spodinu okolo seba. Muž ju nasledoval a ty si ich sledoval pohľadom až kým nevykĺzli z miestnosti.
Ostatní podivní muži sa odobrali preč jeden po druhom krátko po nich. Všetci traja sa na teba ani nepozreli, len vyšli z baru. Cítili si sa síce trochu menej nesvoj, no stále si mal dojem, že ťa niekto sleduje. Nezostávalo ti nič iné, ako pustiť sa do plnenia tvojej úlohy.

______________________________________
Prosím dodržiavaj predpísaný tvar príspevku podľa platných pravidiel fóra, ďakujem.

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pre Jibo_CZ [Lance]

Příspěvek od Jibo_CZ »

Lepiho brloh, Nar Shaddaa
Po rozhovoru jsem se zvedl ze židle a chystal se odejít, ale pořádně jsem nevěděl kde toho kupce v Rodiánské čtvrti najdu.
V baru byl pořád smrad a smog, který mi nedělal vůbec dobře, všude se váleli ožralové a tak východ nebyl zrovna volný, taky mi bylo jasné že návštěva lepší společnosti v tomhle pajzlu nezůstala nepovšimnuta a tak jsem si dával pozor na kredity které jsem dostal předem a snažil jsem se tvářit drsně, ale to my bylo prd platné.
Už jsem byl u východu a přemýšlel jsem jak toho kupce zabiji, jestli použiji dálku nebo blízkost, lepší by byla blízkost, je jasné že rodianů tam bude více a že bych asi z dálky prd poznal,tedy pokud bych neměl vystřílet celou ulici, a to opravdu neměl.
Vyšel jsem z brlohu a vydal se vstříc mému osudu, který obsahoval řádku nul.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Výcvik pre Jibo_CZ [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Bulvár Forssa, Rodianská štvrť, Nar Shaddaa
Na holograme, ktorý ti tvoja zamestnávateľka ukázala, bola našťastie presná adresa, takže si presne vedel, kde Rodiana hľadať. Nastúpil si do najbližšieho hromadného transportu, čo bola veľká loď s kapacitou 200 miest, ktorá sa pohybovala veľmi pomaly v presných linkách. Cesta trvala asi štvrť hodinku, kým robotický hlas v transporte nezahlásil, že sa nachádzate na zastávke číslo štyri, čo bola ulica Forssa v Rodianskej štvrti. Vystúpil si na rušnú ulicu Nar Shaddaa. Po oboch stranách sa tiahli rady vysokých budov, lemované stovkami malých obchodíkov a stánkov. Všade sa pohybovali príslušníci mnohých rás, ozbrojení vojaci Huttov, nájomní lovci a pašeráci. Najviac zo všetkého tu však bolo rodianov. Vysoko nad vašimi hlavami si videl mnoho speederov a iných lodí, ktoré sa presúvali po planéte. Bolo tu rušno, ako sa na obchodnú štvrť v Nar Shaddaa patrí. Borasov obchod s názvom "Ulgove korenia a bylinky" mal byť číslo 179 na ľavej strane bulváru, teda si mal čo robiť, aby si sa tam dostal. Ako si sa tak rozhliadal po ulici, začul si za sebou akési šomranie a rozhorčené slová.
"Dovolíte?!" povedal ktosi v Basicu a pokračoval v ithorianštine v domnení, že mu nerozumieš. "Zasraná rylothská háveď... samé problémy títo twi´lekovia!" Uvedomil si si, že blokuješ jeden z východov z transportu.

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pre Jibo_CZ [Lance]

Příspěvek od Jibo_CZ »

Bulvár Forssa, Rodianská čtvrť, Nar Shaddaa
Tak pánovi nejsou ostatní rasy dost dobrý? Aby mi neujela ruka na spoušti od blasteru.
Řekl jsem namyšleným hlasem a naznačil pohled na můj blaster připevněný na opasku.
Hned jsem se vydal na levou část ulice, ale dav zde byl tak velký, že sem byl rád, že vidím na cestu.
Co si zkusit něco ukrást, nenápadně, hlavně něco cenného, Hehe.
Pomyslel jsem si a vyhlížel stánky s chutí ke krádeži, ale pokud by to bylo nad mé síly, klidně bych si to i koupil, creditů sem měl dost.
Jo, dav, tak toho Rodiana asi jinak než z blízkosti nezabiju. Prohnalo se mi hlavou, když jsem si konečně uvědomil, že je tu sakra moc lidí.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Výcvik pre Jibo_CZ [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Bulvár Forssa, Rodianská štvrť, Nar Shaddaa

Ithorian bol evidentne prekvapený, že si mu rozumel a radšej ťa rýchlo obišiel a bez slova sa stratil v dave. Prechádzal si pomedzi stánky a rozhliadal si sa. Zrazu si uvidel dva veľké pulty plné najrôznejších šperkov a bižutérie. Šlo zrejme o lacné napodobeniny, no vyzerali, že sú všetky ručne vyrábané a možno by sa dali speňažiť. Pri stánku stálo pár žien, no nikde si nevidel žiadneho predavača. Všimol si si, že predavač, ktorému stánok zrejme patril sa rozpráva s iným predavačom hneď vedľa v stánku s lacným oblečením napodobenín veľkých značiek. Bola to lákavá a jedinečná príležitosť. Na druhú stranu tu bola aj tvoja úloha a stánok Rodiana, ktorý bol tvojím cieľom mohol byť blízko.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“