C-1884 „Slick“ - Zkouška ohněm

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

C-1884 „Slick“ - Zkouška ohněm

Příspěvek od Phate »

Úvod - 21-22 BBY
Zkouška ohněm

Již dlouhých deset let uplynulo od blokády planety Naboo, která sloužila jako první fáze složitého plánu. JIž dlouhých deset let se klonovaná armáda připravuje na planetě Kamino, aby byla schopna ochránit Republiku v nadcházejícím konfliktu. Jedním z mnoha je i C-1884 jinak také přezdívaný Slick, který se řadí k elitním výsadkářům 212-tého útočného batalionu.

Kamino, Tipoca City:

Dveře "latky" se rychle otevřely a pod vámi se rozprostřela zalesněná krajina výcvikového prostoru. Spolu se svými bratry z jednotky jsi se chystal na výsadek a následný útok proti nepříteli. Tím byla rota dalších tvých bratří, která se účastnila dnešních her. Jednalo se o jeden z mnoha výcvikových programů, který vás měl připravit na skutečný boj.
Samozřejmě se nedal srovávat boj proti klonům a armádě droidů, kterou separatisté vlastní. Ale pro utužení kolektivu a základní testování taktiky to bylo rozhodně vhodnější.

Spolu se svými osmi bratry jsi byl připraven vrazit do boje. Byla to rutina, kterou jste dělali prakticky denně. Rychle jsi překontroloval svou zbraň a připravil se.
"Role, zkus tentokrát přistát někde vedle. Né jako posledně!" ozval se na interním okruhu Croy, který poukazoval na tři týdy starou nehodu, kdy vám Rol spadl na hlavu a málem vás přizabil. Toho dne jste prohráli a vaše jednotka si vyslechla velice dlouhý proslov od vašeho poručíka. Rol samozřejmě od té doby nikomu na hlavu nespadl, ale Croy a ostatní neustále cítili potřebu ho upozorňovat.
"Připravte se, jsme na místě!" ozval se z komlinku hlas vašeho poručíka.

___
Takže určitě víš co a jak :)
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
The Wrench
Kadet
Kadet
Příspěvky: 22
Registrován: 13.8.2012 09:16:11

Re: C-1884 „Slick“ - Zkouška ohněm

Příspěvek od The Wrench »

Kamino, Tipoca City:
Motory na zádi hlasitě hučely, rozechvívaly celý trup dělového člunu a s ním i mne a několik desítek mých bratrů, stojících uvnitř, v napjatém očekávání, před otevřenými bočními dveřmi s výhledem do spousty metrů prázdna, které nás každým okamžikem čekaly k přijetí. Spíš než z nervozity a praktických důvodů jsem rituálně přiložil ruku k vzduchovým filtrům na helmě a přesvědčil se tak, že těsní, a že mě někde v několika tisících metrech se svistotem větru neopustí vlastní cestou k tvrdé zemi.
Slyšel jsem, jak si vzadu Croy a ostatní utahují z Rola a chvíli jsem byl v pokušení se k nim přidat. Ale přece jen, už to jsou tři týdny a Croy už taky mele bonmoty z posledního. Není potřeba prodlužovat Rolův intenzivní očistec. Brzy ho všichni jistě přejmenují na Tvrdohlavouna a tím všechno posmívání zase jednou skončí. V jednotce nic zvláštního. Opravdu.
"Připravte se, jsme na místě!" Na poručíkův rozkaz jsem už reagoval s pragmatickou metodičností, kterou jsem u sebe začal pozorvat teprve nedávno a stále mě nepřestávala překvapovat. Žádný zbytečný zrychlený tep a dech, žádné chaotické kontrolování výbavy. Pustil jsem se úchytů na stropě a uvolněnou levou rukou jsem pevně chytil předbaží cvičební DC-15S. Zpevnil jsem tělo a zadní nohou se zapřel do podlahy, abych teď bez opory nevypadl ze člunu před daným signálem. Znova jsem koukl dolů, pod dělový člun. Krajina pod námi neohromila, a nejspíš ani neměla.
Při představě, že za pár sekund opět vkročím pravou nohou do prázdna, a nechám se strhnout a unášet snad nejsilnějším živlem (alespoň tady na Kaminu rozhodně), se mi trochu roztřásla kolena a dostavil se takový ten lehce úzkostlivý pocit, kdy zřetelně fyzicky cítíte, jak se vám stahují vnitřnosti před nějakou nevyhnutelnou intenzivní zkušeností. Mohl bych seskakovat tisíckrát (myslím, že na zlomcích tohoto čísla už rozhodně jsem) a stejně by přišel tak i tak. Umění, kterému se ve dvěstědvanáctém učíme, bylo si ten pocit užívat.
Přejel jsem pohledem bratry a čekal na poslední signál od poručíka.

________
Možná si budu chvilku zvykat na styl hry, kdyžtak se omlouvám. :)
One commando? He's talking about my pod brother!


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: C-1884 „Slick“ - Zkouška ohněm

Příspěvek od Phate »

Kamino, Tipoca City:

Ještě několik úderů srdce trvalo, než váš velící zadal rozkaz k opuštění plavidla. I přes to, že jsi stál na okraji a studený vítr ti rozechvíval zbroj, nebyl jsi první, kdo LAAT-i opustil. Rol se prodral skrze zástup svých bratří a se saltem se vyřítil do temné hlubiny pod vámi s příslušným pokřikem a vyjádřením vzrušení.
"Dnešení moučník tomu, kdo mu přistane na hlavu!" zahulákal Croy a vyskočil za ním. Několik dalších bratří z tvé jednotky ho následovalo. Proběhl kolem tebe Zax, Nose a Pego, než se ti podařilo se pořádně odrazit a vyřítit se ven.
Viděl jsi bílé skrvny pod sebou, jak se snáší do tmavě zeleného porostu, který tvořily vysoké stromy. Těch několik set metrů ti do zbroje bubnovaly dešťové kapky. Na Kaminu neustále pršelo a proto jsi byl na tuhle eventualitu zvyklý. Díky zbroji jsi neprochladl a samozřejmě se žádná voda nedostala dovnitř.
Senzory v přilbě ti ukazovaly zbývající výšku nad první překážkou, ke které jsi se řítil. Stejně tak i polohu tvé jednotky, teplotu okolního vzduchu a radiovou komunikaci, která probíhala na několika uzavřených okruzích.
Poměrně rychle jsi se řítil k místu přistání a bylo tedy důležité, aby ses pořádně připravil.
___
V pohodě, od toho ten výcvik je, abychom se sehráli :)
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
The Wrench
Kadet
Kadet
Příspěvky: 22
Registrován: 13.8.2012 09:16:11

Re: C-1884 „Slick“ - Zkouška ohněm

Příspěvek od The Wrench »

Kamino, Tipoca City:
Prudký déšť, tak typický i pro ty nejhezčí a nejslunnější dny na Kaminu, ze mě smyl veškerou nervozitu hned, jakmile jsem dal sbohem pevné podlaze transportéru LAAT/i. Všechno už zase bylo tak, jak mělo být; vítr se proháněl mezi segmenty mého pancíře a rozechvíval je do zvuků jakéhosi temného chorálu, doprovázejícího mě na cestě dolů, kapky deště v zarážející rychlosti narážely do mého hledí a pak bezvládně odtékaly všemi směry, a v kontaktní vzdálenosti pode mnou bratři svištěli oblohou k zemi, jako nějaké hejno obrovských dravců s očima pevně upřenýma na zatím nevědoucí kořist.
Bylo mi skvěle. Ale válka není hra, a já se musel od té zvláštní hrubé euforie vrátit k povinnostem. Jeden klik nad povrchem byla ta nejzazší hranice otevření padáku a za ní byla… no, za ní pak byla už jenom bolest, a senzory v přilbě mi dávaly jasně najevo, že hranice se už blíží. Vidina smrti z nedbalosti mě na chvíli připravila o poetičnost.
Mrknul jsem na hladinu kyslíku a na rychlost, dvě neonově svítící a neodbytná čísla uvnitř mojí přilby, vizuálně jsem překontroloval uchycení padáku, napínající se přes můj hrudní plát, a ujistil se, že moje DC-15S na popruhu je zajištěná, abych se po přistání nestřelil do nohy a nekvalifikoval se tak pro brzké reklonování na vytírače zadků, nebo pro podobně prestižní budoucí zařazení.
Zhluboka jsem se nadechl v očekávání nejhorší části sestupu; zajímalo mě, jestli bych se třásl, i kdybych neletěl padesát metrů za vteřinu skrz liják a vichřici.
V přesně dané výšce jsem pak otevřel hlavní padák.
One commando? He's talking about my pod brother!


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: C-1884 „Slick“ - Zkouška ohněm

Příspěvek od Phate »

Kamino, Tipoca City:

Trhnutí padáku přišlo prakticky okamžitě a tvůj sestup se razantně zpomalil. Díky optice v přilbě jsi viděl své bratry jak klesají k zemi. Většina otevřela padáky ve stejné hladině jako ty, takže jste nyní klesali společně k určenému místu přistání.
Pomalu jsi se blížil nad koruny stromů a chystal se přistát na malé mýtině.

"Chci od všech hladké přistání a ukázkové zaujetí pozic!" pzval se poručík na společné frekvenci. Viděl jsi ostatní jak se pomalu seskupují a někteří z nich rychleji klesali aby mohli jako první zabrat obranné pozice. Taková byla jedna z možných taktik, které jste dlouhé roky cvičili.

Co si ovšem neviděl, byl Rol, který se na tebe řítil a zběsile máchal rukama. Než si stačil pořádně zareagovat, velice tvrdě do tebe narazil a vaše padáky se zamotaly. Rol očividně něco říkal, ale jeho vysílačka nejspíš nefungovala a přes okolní zvuky ho nebylo slyšet. Padali jste nyní rychleji a nekontrolovatelně ke korunám stromů.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
The Wrench
Kadet
Kadet
Příspěvky: 22
Registrován: 13.8.2012 09:16:11

Re: C-1884 „Slick“ - Zkouška ohněm

Příspěvek od The Wrench »

Kamino, Tipoca City:
Na zlomek vteřiny se mi chtělo na Rola zařvat, zaječet, vyprázdnit si plíce jedním souvislým dechem, který by mu hezky postaru a bez statického šumění vysílačky na pozadí vysvětlil, za jak velký kus idiota ho mám, jak velkou ostudou pro naši rotu doopravdy je, a kterým bych vyjádřil svoje znechucení nad tím, že sdílíme jeden genofond, a úlek z toho, že jsme spolu možná kdysi sdíleli i jednu klonovací káď… ale netrvalo to snad ani dvě bouchnutí srdce, než jsem se za tu myšlenku zastyděl. Ono, upřímně, zlobit se na někoho, kdo myslí, vypadá a chová se navlas stejně jako vy je… dočista surreální, něco jako hádat se v duchu sám se sebou. Což nemění nic na tom, že je Rol debil. Svatá pravda…

Indikátory v přilbě neodbytně blikaly, aby mě upozornily na nebezpečně stoupající rychlost a neméně nebezpečně klesající výšku, a navzdory jejich užitečnosti mě spolu s Rolem máchajícím rukama připravovaly o tolik potřebnou chvilku na přemýšlení; zoufale jsem potřeboval přemýšlet, klesali jsme k zemi s padáky zamotanými do sebe, senzory blikaly, Rol se vrtěl, zoufale jsem potřeboval chvilku na přemýšlení…

Soustřeď se!

Hlavní problémy? Rychlost a směr. Rychlost, především, protože větve stromů jsou podstatně úprosnější než krutá gravitace. Rozmotání nepřipadalo v úvahu, ne s panikařícím Rolem s vysílačkou mimo provoz; mohli bychom padák odříznout nebo prostřelit, což by jistojistě spravilo náš směr, ale zároveň zajistilo Kaminu nový impaktní kráter mírného průměru, a soupeřící rotě všechno, co kdy chtěla vědět o naší pozici, ale bála se zeptat; zbyla jediná možnost… záložní padák. Už se sice nerozmotáme, ale když se včas otevře, získáme další vztlakovou plochu, ztratíme rychlost a snad i ovlivníme náš směr konečně příznivým způsobem. Neváhal jsem, otevřel jsem záložní padák a za doprovodu zuřivé gestikulace, signalizující totéž, jsem zařval do komlinku: „Záložní padák, Role, hned otevři záložní padák!

Prudkými pohyby jsem se pak snažil ovlivnit náš směr letu, zatímco jsem se tiše modlil se k úkolu, výcviku a bratrům. Na ničem jiném nikdy nezáleželo.
One commando? He's talking about my pod brother!


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: C-1884 „Slick“ - Zkouška ohněm

Příspěvek od Phate »

Kamino, Tipoca City:

Dvě věci byly naprosto jisté. Rol neslyšel ani slovo z toho, co jsi se mu snažil sdělit a pak fakt, že jste se velice rychle řítili k zemi. Uvolnil jsi hlavní padák a spony povolily. O něco jsi zrychlil a rychle otevřel záložní padák. Rol následoval tvého příkladu. Zatímco tvůj padák se začal rozevírat, jeho ne. Plocha temné černé syntetické látky se nerozevřela tak rychle, aby tě stihla pořádně zbrzdit. Tvůj pád se nedal nijak směrovat a ty jsi během několika vteřin pocítil koruny stromů a jejich tvrdé větvě.
Zůstal jsi viset zamotaný ve větvích, ale díky vizoru jsi ještě stihl vidět svého bratra, jak se nekontrolovatelně řítí k zemi. A nezpomaluje.

"Co se to tam sakra děje?" ozval se poručík, který se snášel na určené místo dopadu. "Rolovi se zasek padák, sundal sebou Slicka." ozval se Croy.
"Rolovi se neotevřel ani záložák. Spadnul natvrdo." po Zaxových slovech zavládlo na frekvenci ticho.

Chvli ti trvalo, než jsi se vzpamatoval a překontroloval stav věcí. Visel jsi dobrých deset metrů nad zemí zamotaný v šňůrách od padáku a zlámaných větvích. Podle první kontroly to vypadalo, že nemáš nic zlomeného, ale o naraženiny nebude nouze. Jestli zbroj vydržela jsi zatím dost dobře zkontrolovat nemohl.

"Slicku, Role, ozvěte se a nahlašte stav a polohu." frekvence ožila poručíkovým rozkazem.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
The Wrench
Kadet
Kadet
Příspěvky: 22
Registrován: 13.8.2012 09:16:11

Re: C-1884 „Slick“ - Zkouška ohněm

Příspěvek od The Wrench »

Kamino, Tipoca City:

Stalo se to všechno tak rychle – mrknutí oka, nebo snad dvě? Uvolnil jsem padák a otevřel záložní, Rol udělal totéž, a potom už nebyl čas jakkoli zareagovat na zbytek nepříjemností, které se nám Kamino pro dnešek rozhodlo nadělit; nechal jsem sebou smýkat prudký vítr, proudící ze strany a se zvyšující se intenzitou i zespodu, a doufal, že mě záložák dostatečně zpomalí a strhne na stranu od stromů, jejichž praskání by mohlo především prozradit naši pozici druhé rotě, ale také vyřadit mě ze služby na neurčito.

Sledoval jsem Rola. Nebylo to nijak zvlášť vědomé rozhodnutí; v rychlosti, kterou jsem nabral, prostě nebylo možné odvrátit pohled a věnovat se něčemu důležitějšímu; poryvy větru mi strhávaly hlavu zpátky pokaždé, když jsem se o to pokusil, a mlátily se mnou ze strany na stranu. Ale spoléhal jsem, že to Rol zvládne. Nějak. My klonovaní vojáci jsme už z principu fyzicky stejní, a nakonec to, co nás rozděluje na přeživší a padnuvší v boji, jsou naše rozhodnutí; výbava, tělesná kondice, nebo dokonce štěstí zkrátka nejsou faktory. Já rozhodnutí přijal za Rola, a podle mojí rychlosti, která na sebe v rohu mého hledí konstantně upozorňovala, jsem soudil, že ač bolestivé, tak poměrně jisté přežití je na dosah. Přežití nás obou. V duchu už jsem se těšil, jak mu vynadám.

Ale jeho padák se neotevřel ani tak málo, jako ten můj; syntetická látka tmavého odstínu se za ním vlajíc táhla vzduchem, jako nějaký plachtící krk jednoho z našich klonovacích kontrolorů. Zrychloval, a horizont už byl nad ním. Zapomněl jsem na vlastní pád a ulpěl jsem v panice.

Pak mě ale do reality vrátila koruna stromu, která mě nadšeně přijala. Větve pode mnou praskaly a pár ran hlavy o temenní část přilby mě zanechalo na pár okamžiků ve tmě. Bolelo to jako praštit se ve spací kóji o strop – zatraceně hodně a zbytek těla dostal od stromu taky svůj příděl násilí, zbroj nezbroj.

Konečně jsem se díky kolektivnímu úsilí padákových šňůr a větví zastavil v jakési zázračné poloze, která dalšímu pohybu hrozila dalším propadnutím, a úkosem jsem spatřil Rola v posledních vteřinách jeho pádu. Letěl k zemi jako kámen.

Já ho zabil, blesklo mi hlavou, pak v ní na hezkou chvíli zavládlo prázdno. Bolest a bezmoc. Nic jsem neslyšel, v uších jsem měl šum – pak jsem se konečně probral a uvědomil si, kde to vlastně koneckonců jsem. Visel jsem na šňůrách a větvích stromu jako nějaká groteskní loutka. Lehce jsem škubnul každou končetinou a došel jsem k závěru, že fraktur jsem se vyvaroval. Hlavu jsem měl ale zafixovanou v jedné poloze, protože každý další pohyb mohl znamenat pád.

"Slicku, Role, ozvěte se a nahlašte stav a polohu," zavelel poručík na naší frekvenci. Moc jsem nemyslel, jen jsem odpověděl, prostě a strojeně: „Tady Slick. Jsem asi deset metrů nad zemí, visím na šňůrách od záložáku v koruně stromu, ne víc jak čtvrt kliku od místa dopadu. Vidím na Rola a, uhm, můžu vizuálně potvrdit, že dopadl tvrdě. Sakra.“

Asi jsem právě zabil bratra zůstalo nevyřčeno. Rozhodl jsem se nehýbat a pohledem jsem sledoval Rolovo místo dopadu, a doufal ve známku pohybu.
One commando? He's talking about my pod brother!


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: C-1884 „Slick“ - Zkouška ohněm

Příspěvek od Phate »

Kamino, Tipoca City:

Studený déšť ti nepravidelně bubnoval na přilbu a nárameníky. Visel jsi bezvládně zavěšený v koruně vydokého stromu s jedinou možností jak se dostat na pevnou zem.
Zdálo se, že uběhla celá věčnost, než se komlink opět probudil k životu.
"Vidíme tě." poznal si Croyův hlas. Zahlédl jsi kousek od své pozice čtyři postavy blížící se k tobě. "Podržíme pod tebou padák, aby ses mohl dostat dolů. Řekni nám, až budeš ready." a skutečně jsi viděl, jak ve tmě pod tebou čtveřice roztahovala temnou látku. Nejednalo se sice o záchranou síť, ale padáky byly pevné a tvůj pád rozhodně zpomalí. Zbývalo ti pouze vymotat ruce ze šňůr a odpojit záložní padák.

"Našel jsem Rola!" to byl poručík, těžce oddechoval a v jeho hlase byla znát úleva, ale i starost na jedním ze svých mužů. "Je naživu. V bezvědomí, ale naživu. Dopadl tvrdě, končetiny má..." odmlčel se a všem vám bylo jasné, jak po takovém pádu asi vypadal. "Můžeme se jen modlit, aby neměl zlomenou páteř." dodal ještě potichu, než se odmlčel.

"Slicku, až budeš padat, zkus se trochu rozhoupat a odpojit se až budeš o půl metru dál než jsi teď. Máš pod sebou několik větších větví." Zax ti předal několik postřehů, zatímco jsi se snažil odprostit od lan, do kterých jsi měl zamotané ruce.

___
btw. nemusíš přepisovat přímou řec jiných postav, pouze na ně reaguj.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
The Wrench
Kadet
Kadet
Příspěvky: 22
Registrován: 13.8.2012 09:16:11

Re: C-1884 „Slick“ - Zkouška ohněm

Příspěvek od The Wrench »

Kamino, Tipoca City:

Dostihla mě zvláštní otupělost a já zjistil, že mám pramalý zájem se hýbat nebo se snažit o vlastní záchranu. Komunikační kanál mlčel a já s každou vteřinu ticha s pocitem viny užíval. Celé tělo mě tupě bolelo, jako by se zaživa rozhodlo rozložit, ale můj mozek intenzivně zpracovával minuty, které předcházely, a nepříjemnému pulzování ve všech končetinách se nevěnoval.

Rozhodoval jsem za něj a rozhodl jsem špatně, sakra, běželo mi hlavou, a k tomu na pozadí konstantní chór, pějící: Je mrtvý, je mrtvý…

To, že jsem nemohl dělat nic jiného než přemýšlet a litovat, mi bylo ku prospěchu asi tak, jako klonovi identifikátor s fotkou. V žádné z variant situace, které jsem v duchu sestavil, jsem nebyl nevinný a bez pochybení, a užíralo mě to. Vyhlídky taky nebyly nikterak povzbudivé. Rol bude mrtvý a já půjdu do uklízecí čety.

Frekvence ožila a já spatřil přicházet čtveřici bratrů. Jejich hlasy jsem slyšel rád, byly tak nějak zvláštně uklidňující v té své obvyklosti. Poznal jsem Croyův a Zaxův, zbylí dva nemluvili a v té tmě jsem neměl moc šancí rozlišit je podle znaků na zbroji.

„Ahojte parto. Chyběli jste mi.“ Na nic lepšího jsem se nezmohl, ale byl čas se dát zase do pohybu. Jako list na stromě rotě moc k užitku nebudu.

Začal jsem pomalu vymotávat ruce ze změti padákových šňůr, a po poručíkově zprávě jsem snahu ještě zintenzivnil. Přežije! chtělo se mi vykřiknout. Cítil jsem se lehčí, protože mi spadl kámen ze srdce. Obrazně. Teď ještě abych spadl kontrolovaně ze stromu a přežil i já.

Po chvíli jsem byl relativně spokojený s tím, jak se mi podařilo uvolnit ruce. Odhodit záložák by nemělo být problém. Krátkou vizuální kontrolou jsem se ujistil, že se mi nějaká šňůra u nohou při odhození nezamotá kolem kotníku, a nedohodí mi u stromu další nakládačku. Pak jsem se pomocí změny těžiště těla rychle zhoupnul kupředu (riskovat uvolnění padáku dlouhým rozhoupáváním mi přišlo nemoudré) a uvolnil jsem spony záložáku, noříc se do prázdna.
One commando? He's talking about my pod brother!


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: C-1884 „Slick“ - Zkouška ohněm

Příspěvek od Phate »

Kamino, Tipoca City:

"Ještě kousek, notak." povzbuzoval tě Croyův hlas z reproduktorů komlinku. Po rychlé kontrole celkové situace jsi shledal, že tě již žádné lano nedrží a visíš pouze za úchyty padáku. Jediným nepřítelem ti byly pouze větve a gravitace.

Jedno zhoupnutí. Druhé. Zápatky povolily, jakmile jsi stiskl tlačítko pro uvolnění. Čtveřice musela trochu upravit svou pozici, aby jsi padl do středu nataženého padáku. Sestup byl velmi rychlý a přesně mířený. Vyhnul jsi se všem větším větvím, které by ti pocuchaly fasádu. Padák vydržel.
"Vítej na zemi." pomohl ti Zax na nohy a pustil k tobě Nola, dalšího z tvých bratří, aby tě rychle prohlédl.
"Pokud necítíš nějaké vnitřní zranění, vypadá to jen na pohmožděniny. Měl si kliku, Slicku." zarýmoval nakonec a poplácal tě po ramením plátu a přilbě. Všem se ulevilo, že jsi v pořádku. Modřiny budou to jediné, co si z tohoto nepovedeného seskoku odneseš. Tedy na těle.

To samé se ovšem nedalo říct o Rolovi. Rychle jste došli na původní místo seskoku, kam zrovna donesli Rola na nosítkách. Končetiny měl narovnané a zpevněné, stejně tak krk.
"Zasraná smůla." ulevil si Pego, který u něj klečel a kontroloval systém uchycení padáků. "Selhaly mu obě zápatky a vypouštěcí mechanismus. Měl sakra kliku, že do tebe vrazil." zvedl se, aby ti ukázal zaseknuté součástky. "Hodně ho to zpomalilo. Jinak by bylo po něm."

"Dneska fakt neměl den." Pego ještě kontroloval přilbu, jejíž komunikační systémy taky vypověděly službu. Zdálo se to jako hodně náhod najednou, ale takové věci se prostě stávají.
"Čas na nadávání nad osudem bude později chlapi." spustil poručík a vstoupil doprostřed malého hloučku, který jste nevědomky utvořili. "Stále máme svůj úkol. Takže chci aby tu zůstali dva muži a počkali až budeme dostatečně daleko. Pak zavoláte na základnu pro odvoz pro Rola. Je stabilizovaný a tu chvilku ještě bude muset vydržet." pokračoval, možná trochu chladně, ale byl to velitel a úkol byl prioritou. "Zbytek bude postupovat směrem k nepříteli podle původního plánu."
Jednotka kývla jako jeden muž. Poručík ti pokynul, aby jsi ho následovat a udělal nekolik kroků od zbytku. V přilbě se ti ukázal soukromý kanál.

"Jsi v pořádku Slicku? NIkdo se nebude zlobit, když tu zůstaneš s Rolem a necháš se na základně pořádně prohlédnout. Nebyl to hezký pád." nabídl ti a bylo jenom na tobě, jestli se cítíš schopný boje.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: C-1884 „Slick“ - Zkouška ohněm

Příspěvek od Phate »

Výcvik dočasně uzavřen. V případě zájmu dalšího hraní ---> PM.

LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“