Claire Maxwell - Ještě jeden krok

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Claire Maxwell - Ještě jeden krok

Příspěvek od Phate »

Paluba lodi Hope:

Tvá upřímnost vykouzlila na chlupáte tváři tvého mistra nefalšovaný úsměv. Nepředpokládal, že budeš zkušený pilot, ale byl rád, že tě bude mít co naučit. Sám létání miloval a byl vcelku dobrým pilotem.
Myslel jsem si to." započal vážně a ukázal ti na řadu ovládavích prvků před tebou a po tvé pravé straně. "Tohle je ovládání základních systémů jako je podpora života, úmělá gravitace, stav jednotlivých motorů a mnoho dalších." ukázal na dvě malé obrazovky, na kterých byly údaje o podvětelných a repulzorních motorech. Vedle bylo ovládání hypermotoru a konzole pro jeho výpočet.

"Všechno tohle je potřeba před startem zkontrolovat. Samozřejmě pokud je na to čas. Pokud budeme mít naspěch, můžeme jedině věřit Síle, že nás nenechá viset ve vesmíru." zažertoval, ale zase tak moc k smíchu to nebylo. Nebyli by jste zdaleka první, ani poslední kdo by zůstal jen tak ve vesmíru, protože mu vypověděla loď službu.

"Řízení lodi je celkem snadné, základy určitě máš." řekl ještě a nahodil repulzory. Loď se ladně zdvihla několik centrimetrů nad podlahu hangáru. Norlon stiskl několik tlačítek a dával pozor abys viděla které. Ližiny na kterých loď stála se zasunuly a vy jste byli připraveni na cestu. Podsvětelné motory zaburácely a loď vylétla z hangáru.

"Uchop řízení a začni lehce stoupat." pokynul ti, ale stále držel ovládání pro případ, že by tě nervozita přemohla. Uchopila jsi řízení a jemně zatáhla k sobě. Loď začala stoupat a zrychlovat. Loď vibrovala, jak se motory snažily porazit gravitaci planety a odporostit se od ní.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Krumla
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.11.2011 18:19:58

Re: Claire Maxwell - Ještě jeden krok

Příspěvek od Krumla »

Paluba Lodi Hope:

Snažila som sa tváriť zaujato, pri čom som sa ani nemusela príliš snažiť. Bola pravda že ma pilotovanie tiež bavilo, respektívne myšlienka, ako si to jazdím na hviezdnom korábe a manévrujem medzi asteroidmi či planétami. Nol to krásny obraz, až som sa v ňom stratila a na chvíľku som myšlienkami vypadla. No našťastie som sa stihla prebrať skôr, než povedal niečo čo som si 100% musela zapamätať, teda.. asi.

Zatvárila som sa krutoprísne sústredene a len som rázne prikývla.
"Yosh! Mám to!" Poťukala som sa po hlave na znak, že som si to tam pevne uložila.
"Podpora motorov, života, graviátcia, všetko skontrolovať.." Mrmlala som si popod nos a tak nejak som ukazovala na jednotlivé monitory a kontrolky a vypínače.
Mimovoľne som prikývla na znak, že nejaké základy mám.. nejaké.. a hlavne úplné základy. Určite by som si sama netrúfla posadiť sa do nejakej lode a ísť na výlet to vonkajšieho okruhu.

Pocítila som jemné vrnenie, započula som ako loď pracuje a sama pre seba som sa pousmiala, vždy to bol veľmi taký, dobrý pocit. Bola som hrozne nedočkavá, no snažila som sa sústrediť, aby som niečo nepokazila. Na jeho ďalšie slová som spravila tak, ako povedal. Chytila som veľmi opatrne riadenie a snažila som sa nerobiť moc trhavé pohyby, keď som s ľoďou stúpať začala. Teraz už len stačilo udržiavať loď v tomto stúpaní až kým sa neocitneme dostatočne vysoko na niečo rýchlejšie.. teda asi? Spýtavo som sa pozrela na majstra.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Claire Maxwell - Ještě jeden krok

Příspěvek od Phate »

Paluba lodi Hope:

Mistr na tebe kývnul, ale nic neříkal. Nechal tě vést loď na orbitu Coruscantu. Stoupali jste konstantní rychlostí, než se vám podařilo odprostit se od svazující gravitace. Loď sebou přestala škubat a ty jsi uviděla temný vesmír a velice živou dopravu okolo planety. Bylo zde spoustu nákladních lodí proudících na povrch a ještě větší množství lodí transportních mířících do galaxie.

Ucítila jsi, jak mistr přebral řízení a navedl loď dál od planety a všeobecného dopravního ruchu.
"Sem zadáš data pro výpočet hyperprostorového skoku." ukázal ti na konzoli na ovládacím pultu a zadaj údaje potřebné k cestě na Ilum. Počítač chvíli vypočítával skok, až se ozval jemným tónem, že jeho práce skončila.
Mistr stlačil dvě páky ovládající hyperpohon. Před vámi se hvězdy protáhly v nekonečné čáry a loď vstoupila do hyperprostorového tunelu.

"Až přiletíme na Ilum a jestli budou příhodné podmínky, zkusíš si přistání." řekl mistr a opřel se v kapitánském křesle. Těžko říct, jestli to myslel vážně, nebo žertoval. Navést loď do vesmíru a přistát na planetě byly dvě naprosto rozdílné věci.
"Než se tam ale dostaneme, navrhuju malý trénink." zvedl se a odešel do nákladového prostoru.
Po ladném seskoku ze židle jsi přišla akorát, když mistr přesouval pomocí Síly několik posledních krabic, aby vám uděla místo.

Mistr se postavil naproti tobě. Zpoza jeho zad se k tobě nesl matně černý světelný meč. Zastavil se kousek před tvou hlavu. Uchopila jsi ho a zažehla. Nákladový prostor proťala bílá čepel.
"Zaútoč." řekl mistr stroze s rukama stále za zády.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Krumla
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.11.2011 18:19:58

Re: Claire Maxwell - Ještě jeden krok

Příspěvek od Krumla »

Paluba lodi Hope:


Bola som nervózna, no bola to tá príjemná nervozita, ktorá pomaličky začala opadať, čím ďalej od planéty sme sa nachádzali. A hlavne čím ďalej od niečoho, do čoho sa dalo vraziť. Čoskoro sebou loď prestala škubať a mi sme sa ocitli vo vesmíre. Nemohla som si pomôcť, vyzeralo to tu úplne úchvatne. Toľko hviezd na obzore, a toľko lodí! Tak nejak som si to predstavovala prázdnejšie, naozaj ma to prekvapilo.

Majster nakoniec prebral riadenie a ja som teda ruky zložila späť k mojim nohám. Nehovorila som vôbec nič, bola som až príliš ohúrená. Len som zaregistrovala ako hovorí niečo o hyperpriestore, do ktorého sme následne aj s loďou skočili. Až som musela zrak z vesmíru odvrátiť a upreť ho na niečo v lodi, takmer sa mi začala točiť hlava. Predsa len to bolo prvý krát, čo som zažila niečo takéto.

V tichosti som prikývla a len som sama pomaly zliezla z kresla. Nebola som si istá ako sa mi bude chodiť, bolo to prekvapivo.. normálne.
"To je odvážne majster." Pousmiala som sa na jeho slová, keď mi povedal že si skúsim pristáť. Ale tak čo, niekedy som sa to naučiť musela no nie? Zazneli však slová o tréningu a mne sa v očiach objavili také tie nedočkavé iskry. Ústa sa mi znova roztiahli do úsmevu. Tréningy som mala rada, teda.. niekedy. Niekedy to bolo peklo, ale teraz som naozaj mala chuť zatrénovať si hlavne s niekým, ako bol môj terajší a nový majster.

Pre to som ho aj následovala do nákladného preistoru, kde už spravil nejaké to miesto za použitia sily. Vyzeralo to tak, že starší Jedi využívali silu úplne na všetko. Mňa by to nenapadlo, pravdepodobne by som sa s tými krabicami teperila sama, rukami a tak.
Zachytila som do rúk svetelný meč a po zapnutí som sa chvíľku len pozerala na čepeľ bielej farby. Keď mi prikázal, aby som zaútočila, mohol si v mojich očiach všimnúť zaváhanie. Predsa len, sám u seba žiadnu zbraň nemal.
"Prečo mám zaútočiť na niekoho neozbrojeného?" Zamrmlala som spýtavým hlasom. Aj tak som sa ale postavila do pomerne základnej bojovej pozícií, s čepeľou mieriacou na majstra Norlona. Nie že by som si tak verila, len sa mi protivila myšlienka len tak na niekoho seknúť keď.. som ani len nemala dôvod, a on nemal nič, s čím by sa bol bránil.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Claire Maxwell - Ještě jeden krok

Příspěvek od Phate »

Paluba lodi Hope:

Mistr se usmál, neboť nečekal, že vezmeš trénink až takhle vážně. Zpoza zad vytáhl druhý světelný meč a zažehl ho. Modrá čepel směřovala k podlaze nákladového prostoru a ani se nepohnula. Mistr vypadal jako socha vytesaná tím nejlepším sochařem.

"Samozřejmě, že v běžně by jsi na bezbranou bytost nezaútočila. Pokud by tě k tomu nepřiměl nějaký vážný důvod, nebo tě Síla neupozornila na blízké nebezpečí. Tak jako tak by mělo být tvým cílem nepřítele odzbrojit. Né vždy se to podaří a měla bys být připravena na to, že né všichni beze zbraně jsou neškodní, Claire. O mě se to rozhodně říct nedá."
Na to zaútočil rychlým švihem z pravé strany a přinutil tě změnit útočnou pozici na obrannou.

Norlon střídal styly a útočil. Bránila jsi se zejména pomocí první formy, ale snažila jsi se zapojovat i základy z několika dalších, aby jsi se co nejlépe přizpůsobila neustále se měnícímu mistrovu stylu. Nebylo pochyb o tom, že porazit tě by mu netrvalo moc dlouho.
Během tří dalších, nutno říct úmorných, hodin jste střídavě útočili a bránili se tomu druhému. Norlon tě pokaždé upozornil na nedostatky a ukázal ti, jak to udělat lépe, efektivněji a tak, aby jsi se co nejméně unavila a mohla lépe navázat.

"Výborně!" řekl s úsměvem, když deaktivoval svůj meč. "Nebude to hned a bez dřiny, ale pokud se budeš učit takhle rychle, nebudu tě mít brzo co učit." pochválil tě a samozřejmě to myslel s nadsázkou, protože ovládnout mistrovství boje nebyla záležitost na tři měsíce. Sám Norlon se stále učil bojovat lépe.

"Navrhuju menší svačinu." ještě jednou se na tebe usmál a pokynul ti, aby jsi ho následovala do společných prostor s malou uchyňkou. Připravil ti vydatnou proteinovou svačinu a přidal trochu sladkého ovoce.
"Musím se tě zeptat, je něco na co máš opravdu talent?" zeptal se tě mezi sousty a narážel na využívání Síly. Spoustu Jediů ovládalo různé techniky, někteří lépe, jiní hůře, ale každý měl něco v čem byl opravdu dobrý.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Krumla
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.11.2011 18:19:58

Re: Claire Maxwell - Ještě jeden krok

Příspěvek od Krumla »

Paluba lodi Hope:

Pár krát som si pretočila meč v rukách, zatiaľ čo mi vysvetloval že nie všetci bývajú bez zbrane neškodný. To som chála a no.. chcela som mu vysvetliť niečo, podľa mňa clekom podstatné no.. bola som dieťa. Sama som si nebola istá čo by z mojich úst vyšlo a pre to som radšej len prikývla. Nevedieť sformulovať myšlienku bola jedna z vecí, ktoré sa mi niekedy stali. Ale našťastie to nebolo tak podstatné, aspoň nie teraz. No spravil mi radosť keď ten svoj meč aktivoval a mi sme sa pustili do toho.

No, jeho prvý výpad bol celkom nećakaný. Teda stále som rozmýšľala nad jeho slovami, keď mi zrazu hrozilo, že od neho ešte aj dostanem. Snažila som sa čo najrýchlejšie prejsť do obranného postoja a jeho výpad vyblokovať.. a nebol posledným. Udržať sa proti Môjmu majstrovi bolo hrozne vyčerpávajúce. Bolo mi jasné že ma šetrí, ale aj tak som len tak tak stíhala blokovať jeho útoky. Niekedy ma vyzval k tomu, aby som sama zaútočila, čo ma až trocha frustrovalo. Bola som veľmi súťaživá a vidieť každý môj pokus o nejaký.. schopný útok stroskotať, no nebolo to tri krát príjemné. Každopádne som v tomto zápale obrany a útoku voči majstrovi stratila pojem o čase. Hlavne keď mi začal vysvetlovať trebárs lepšie prechody, či spôsoby, ako sa jednotlivým útokom ubrániť.

Sťažka som odfukovala, spotená, vyčerpaná a prehnutá, opierajúc sa rukami o moje vlastné kolená snažiac sa chytiť dych. Na odpoveď som Majstrovi ukázala palec hore. Nebola som moc schopná odvetiť mu hneď. Môj mozog stále spracovával rôzne.. pohyby a informácie ktoré som doposiaľ nasala. bolo to vtipné n tých pár hodín s majstrom mi dalo pradepodobne viac, než mesiace tréningu v chráme s ostatnými. Aj keď som bola aj viac vyčerpaná, a to o dosť.

"To znie ako plán.. dobrý plán." Pochválila som pre zmenu majstra ja, keď som bola ochotná znova sa vystrieť a ponaťahovať končatiny, na čo som sa vybrala za majstrom. Trocha som si pri ceste poupravila vlasy, znova do copu, pretože mi z neho spadli a jednoducho mi zavadzalo, keď mi padali do tváre. Sadla som si do kuchynky a hladne som sa pozrela na tú vec, ćo mi prirpavil majster.. teda nazvala som to vec aspoň v mojej hlave, pretože som snáď nikdy nič tak dobre vyzerajúce v chráme nevidela. Jeden z benefitov padawana ? To som si mala v pláne nechať lúbiť. Zobrala som medzi prsty kúsok ovocia, ktorý som v momente strčila do úst.. no nevydržala som to prežúvať dlho, bola som hladná ako vlk.
"Nom..hmm.." Zamyslela som sa nad jeho otázkou.
"V ničom extra dobrá.. v ničom extra zlá.." Pokrčila som ramená. Ak som na niećo mala talent, naozaj som o tom nevedela. Vlastne som sa tak trocha divila, že si ma zobral na starosť práve tak.. dobrý a schopný majster ako Norlon.
"Ak nejaký talent mám.. tak o ňom neviem." Pousmiala som sa, na čo som sa znova pustila do jedla.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Claire Maxwell - Ještě jeden krok

Příspěvek od Phate »

Paluba lodi Hope:

Trocha sebekritiky a objektivního zhodnocení vlastních schopností nebylo nikdy na škodu, ale i tak tvá poznámka, pronesená pusou plnou svačiny, mistra Norlona pobavila. Vážil si skromnosti a sebereflexe. I to byl možná jeden z důvodů, proč vás Síla svedla dohromady. Nakonec pouze pokýval hlavou, ale dále to nekomentoval. Ještě bylo brzy, aby se ukázalo na co máš vyloženě vlohy.

Když jste dojedl, přišla na řadu meditace. Paluba lodi se nedala srovnat se zahradami a meditačními místnostmi v Chrámu, ale i přes to tě jemné chvění příjemně uklidnilo. Navzdory hluku systémových konzolí jsi se ponořila do Síly, splynula s ní. Cítila jsi vše kolem sebe, každý kousek vybavení, součástky v motorech a vlastně loď samotnou, proplouvající hyperprostorem.
Mistr v Síle působil neuvěřitelně klidným a soustředěným dojmem. Během meditace na tebe mluvil a ukazoval ti, jak se dá Sílou v naprostém soustředění manipulovat.

Cvičení v boji a meditace se pravidělně střídaly po celý zbytek cesty na Ilum. Norlon ti ukázal, jak v boji využít Sílu na něco jiného, než byl jen šerm. Působil na tvou mysl, byl schopný tě znejistit, zmást, oklamat. Byl schopný během duelu na tebe útočit předměty z různých stran. Samozřejmě tě jimy jenom ťuknul, abys věděla, že je potřeba se soustředit na celé své okolí. To ti mohlo pomoct k vítězství stejně dobře jako mistrovství meče.
Sama jsi to posléze zkoušela, ale ne příliš úspěšně. Několikrát si krabicí uhodila sama sebe.

Z poslední meditace vás vyrušil palubní počítač oznamující přílet na místo určení. Rychle jste se přesunuli do kokpitu a ty ses stihla usadit tak akorát, abys viděla jak se hvězdy opět protáhly a poté ustálily v malé zářivé body.
Před vámi se rozprostřela zasněžená planeta, která byla od pradávna zdrojem krystalů, které tvořily čepele mečů ochránců galaxie.

"Nevypadá nic moc, ale počkej až uvidíš jeskyně." zhodnotil mistr Norlon situaci a sestoupil na nižší orbitu planety.
"Počasí vypadá relativně klidné. Zkusíme si to přistání." pustil ovládání a pokynul ti, abys s lodí sestoupila na planetu.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Claire Maxwell - Ještě jeden krok

Příspěvek od Phate »

Výcvik dočasně uzavřen. V případě zájmu o další hraní ---> PM.

LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Krumla
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.11.2011 18:19:58

Re: Claire Maxwell - Ještě jeden krok

Příspěvek od Krumla »

Paluba lodi Hope:

Čas ktorý som zatiaľ s majstrom strávila, sa nedal prirovnať k ničomu, čo som doteraz zažila. Už len to, že som v podstate mala plnú pozornosť nejakého majstra ma naplňovalo pre mňa zatiaľ nepoznaným pocitom. Aj keď sama som ho popísať nedokázala. Po jedle bolo načase meditovať a úprimne, to nikdy nemalo ďaleko od vypnutia a spánku. Keď mi majster oznámil čo ideme robiť, príliš nadšená som nebola.

Meditácia sa u mňa spájala s jedným slovom - nuda. Päť s desiatich prípadov som pri tom zaspala a moje sústredenie bolo katastrofálne. Možno za to mohla moja hyperaktivita, kto vie. Pre to som očakávala že to podobne bude aj s majstrom Norlonom.
Oh.. ako by som bola rada, keby že sa mýlim.. Prebehlo mi hlavo, keď som ťažkými očami pozrela na majstra, ktorý mi názorne predviedol ako by správna meditácia mala vyzerať, čo pri nej cítiť a ako sa sústrediť. Dokonca som si neodpustila ani niekoľko otrávených povzdychov, ktoré mi len tak mimovoľne ušli.

No prežila som to a po niekoľkých odriekavaniach a sebazaprenia som sa sústrediť začala. Stačilo len prelomiť tú počiatočnú nechuť a hľa, podarilo sa mi udržať sústredenú myseľ dostatočne dlho na to, ab to sám majster prerušil a mi sa znova pustili do ďalšieho vzdelávania.

Keď som započula pípanie, otvorila som oči a takmer v momente som si pošúchala fialový fľak, ktorý sa mi začal tvoriť pod okom. Kto by si pomyslel že budem natoľko mandravá, že zostrelím samú seba. Moment keď som sa pripútavala bol moment, keď sme začali vychádzať z hyperpriestoru a ja som pred sebou uvidela planétu, o ktorej som už čo to čítala.
"Yep.. nevyzerá nič moc.." Prikývla som a sama som pomaly chytila ovládanie.
"Heeh Majster.. ak to napálim do planéty, vášmu kamarátovi to vysvetľujete vy!" Vyhlásila som, no po tom som sa už len začala sústrediť. Zvolila som schválne to najpomalšie pristávanie, aké bola schopná táto loď zniesť. Proste kúsok po kúsku, bez možnosti spraviť nejakú chybu. Naozaj to nebolo možné, leda že by som zaspala na palubovke od toľkého adrenalínu.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Claire Maxwell - Ještě jeden krok

Příspěvek od Phate »

Oběžná dráha planety Ilum:

"Neboj, když tady ztroskotáme, nejspíš se mu nebude muset omlouvat ani jeden z nás." zažertoval, ale byla to krutá realita. Ilum nebyla planeta, na které by bylo snadné přežít delší dobu. Podmínky zde byly velice nehostiné a případná kolize by mohla znamenat vaší smrt.

Sestup atmosférou nebyl nejklidnější, ale letěla jsi velmi, opravdu velmi pomalu. Skoro to až vypadalo, že stojíte. Mistr nic neříkal, jen kontroloval, jestli děláš vše jak máš.
"Naveď jí k rovníku, tady na mapě máš souřadnice." ukázal na malou konzoli, kde bylo zobrazeno místo přistání. Trochu jsi naklonila loď a zamířila na dané souřadnice. Úmělá gravitace lodi vyrovnala náklon a vy se pomalu blížili k jedné z jeskyní.

"Támhle..." ukázal mistr na malou mýtinu pokrytou ledem, kde se nedržel sníh. "Pomaličku jí naveď a posaď. Nezapomeň na na ližiny."
Norlon stále nevypadal, že by se chystal převzít řízení, takže přistání bylo jenom na tobě.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Krumla
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.11.2011 18:19:58

Re: Claire Maxwell - Ještě jeden krok

Příspěvek od Krumla »

Oběžná dráha planety Ilum:

"Vždy ma potešia pozitívne slová niektorého z majstrov." Reagovala som na majstra, no nepozrela som sa na neho. Aj cez tieto slová som sa sústredila, pretože by som nerada, aby sa naše žartovanie a vtípky vyplnili. Rozhodne by to nebola taká sranda a určite som to nechcela privolávať.

Potichu som prikyvovala pri kaźdom pokyne, ktorý mi povedal. Očkom som hodila po súradniciach, na ktoré som loď pomaly nasmerovala. Cítila som sa už celkom pokojne, nebola som ani tak nervózna. Možno to bolo aj tým, že som na to nemala čas.
"Yep, idem na to." Znova som loď naklonila k miestu, na ktoré ukázal majster. Na chvíľku som jednou rukou upustila ovládanie lodi a prepla som páčku, ktorá mala vysunúť pristávacie lyžiny. Znova som chytila riadidlá a pomaly som loď naviedla nad miesto pristátia, na čo som len začala klesať, až kým som nepocítila, že loď pristála na tvrdom povrchu planéty. Teda určite tvrdšom než okolitý vzduch. Spýtavo som sa pozrela na majstra, mohol vidieť také.. ľahké obavy. Nebola som zo svojim výkonom príliš spokojná.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Claire Maxwell - Ještě jeden krok

Příspěvek od Phate »

Ilum:

Přistání to nebylo ukázkové, ale na první ostrý pokus to bylo více než dobré. Celý sestup byl v tvojí réžii, aniž by mistr Norlon musel zasahovat. Dosednutí lodi bylo trochu tvrdší, ale nic tragického. Aniž by musel cathar něco říkat, překontrolovala jsi systémy a vypnula všechny nepotřebné.

"Výborně, padawane!" řekl tvůj nový mistr s nadšením v hlase. Nejspíš ani nedoufal, že by se ti podařilo přistát až takhle dobře.
"Létání máš v krvi Claire. To bylo velice dobré, na první přistání. Pokud mám být upřímný, při svém prvním přistání jsem svému mistrovi naboural jeho milovanou loď." od srdce se zasmál při vzpomínce na svou první zkušenost s létáním.

"Teď se běž připravit. Teple se obleč, venku je neskutečně vlezlá zima. A připrav si všechny potřebné věci pro stavbu meče." pokračoval s nadšením v hlase. Výběr krystalu a stavba světelného meče bylo pro každého Jedie obrovským krokem do budoucího života.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“