Výcvik pro Dash Toran (SR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar Shadaa

Nástupní rampa se zavřela a Nubian začal stoupat. Zamířil jsi do kokpitu a tam seděl muž.

Omlouvám se, že to muselo být takhle, ale nevěděl jsem jestli vám můžu věřit. Když jste byl v bazvědomí, umístil jsem na vás lokátor a zbytek už znáte. Prosím, posašte se, čeká nás dlouhá cesta.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Nar Shaddaa

Prohlédnu si muže a posadím se!
No tak že by mi to vadilo to se dá říci když na mně jen tak umístíte lokátor!Ale co!Předně kdo ste?Co po mně chcete?A jinak díky asi te mně zachránil!A ještě nedávno sem se přihlásil na práci k Jabovi a nemyslím že by se mu líbilo že sem mu takto frnknul!
Vyvalím na muže a čekám na reakci!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar Shadaa

Posadil jsi se vedle muže. Muž si vyslechnul tvé poděkování a pravil :

Ano za ten lokátor se moc omlovám, ale musel jsem si být jistý, že nejste jedním z nich. Na tu práci rovnou zapomeňte, Jabba na vás vypsal odměnu. A co se týče vašeho přítele Jarika, zmizel bezestopy a nic se o něm neví. je mi to líto. Nyní když dovolíte, jeden můj dobrý společník vám sundá lokátor.

muž zmáčknul tlačítko interkomu

Sento, můžeš na chvilku ?

z reproduktoru se ozval ženský hlas.

Jasně Ramyku, hned jsem tam !

Po chvilce do kokpitu přišla velice mladá, krásná žena. Měla tmavě hnědé vlasy, dlouhé až do půlky zad, vojenskou vestu a černý silný opasek osázený všelijakými pomůckami.

muž : Dovolte abych vám představil Sentu Doran. Je to můj mechanik, a v boji je nepřekonatelná. Já se jmenuji Ramyk Tharen a tato loď je má. Prosím, chovejte se tu jako doma. Máme práci.

Nubian už byl vysoko nad povrchem měsíce. Mířil k navigační bóji.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Nar Shadaa

Prohlížím si ženu a přátelsky se usmívám!Počkám až mi sundá opasek a řeknu!
Jak jistě víte v lodích se dobře vyznám co mám udělat??A nemáte tu náheradní blaster sem bez něj jak nahý!
Mé myěšlenky zaletí k Jarikovi!byl to dobrý přítel škoda ho!Snad třeba ještě není po všem a někdy se sním shledám!Obrátím pohled na tu ženu!Je krásná ale věděl sem že dělat návrhy nebo něco podobného zatím není na místě!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nubian

Kolem Nubianu se hvězdy protáhly do nekonečných čar.
Senta Ti sundala z opasku lokátor a mrskla ho po tobě zpátky. Také si nemohla nevšimnout, že si ji prohlížíš.

Zapomeň !


Dodala šeptem ostrým hlasem, když odcházela z kokpitu, otočila se a zeptala se Ramyka, jestli něco nepotřebuje, po odpovědi se koukla na tebe, pousmála se, odfrkla si a odešla.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Nubian

Nojono to sem čekal jen sem to zkoušel!Kapitáne jak to vidíte dfál co se ted bude dít kam letíme?Omlouvám se že sem tak zvědavý ale víte co!
Byla to žena rázná a vipadala že se jí v mládí něco stalo!Něco hrozného ale to sem mohl jen myslet!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nubian

Těsně po tom co Senta odešla Ramyk zpozoroval tvůj výraz. Přesně věděl na co myslíš.

Musíš jí omluvit, je dost tvrdá. Neměla ve vztazích štěstí a stala se z ní nedobytná pevnost. Taky jsem to zkoušel,to se vsaď, ale neuspěl jsem. Po krátké době jsem to vzdal, teď jsme jen kolegové.

Letíme na Coruscant pro pár informací a potom se uvidí. Můžeš zůstat s námi nebo tě vysadíme na Coruscantu. Vyber si. Avšak důvod, proč jsem tě vůbec kontaktoval je, že mám nějaké nevyřízené účty s kapitánem. Víš, kdysi jsem u něj byl zaměstnaný jako ty, a podrazil mě uplně stejně. Nebýt Senty a mých přátel, nedostal bych se z toho a neměl bych možnost ho teď špehovat na každém kroku. Budu hádat, chtěl využít roztřky mezi dvěma klany. U mě to bylo to samé, ale nebyli to Huttové. Byly to nějaké pašerácké organizace.

Ramyk domluvil a věnoval se kontrole řízení.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Nubian

Já se nezlobím a rozumím jí!Myslím že toho máme společnýho docela dost,ale nevím jestli vám nebude vadit že je na mně vypsaná odměna!Mám nějaký peníze na Coruscantu v bance!Tak bych je vyzvedl abych nebyl pro vás finanční přítěz!A kapitána vám pomůžu dostat stejně bych po něm šel!
Sednu si na druhé křeslo pro kopilota a prohlížím si desku a čekm na reakci kapitána!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nubian

Ta odměna je na tebe vypsaná, protože se kapitán chtěl ujistit, že po něm nepůjdeš. Jestli tě to uklidní, na mě je vypsaná taky, ale já jsem přišel na to jak si to zařídit. Ty kredity by se šikly, jestli se k nám chceš přidat a nebude ti vadit, že je použijeme.

Řekl Ramyk a chvíli se zamyslel.

Divím se, že tě podrazil tak brzo. K penězům měl dost daleko, nebyl ani v půlce plánu. Zřejmě se mu něco zvrtlo a chtěl zdrhnout dřív než bude pozdě. Jedna věc mě však vrtá hlavou. Nikdy se mi ten parchant nepředstavil jménem. Všichni mu říkali prostě kapitán.


V tom přišla do kokpitu Senta.

Ramyku, dostali jsme zprávu. Náš člověk zachytil vysílání steel smugler poblíž Kesselské cesty. Ale podle posledních souřadnic prý nemířil do Chřtánu, spíše do vnitřních systémů galaxie. Naneštěstí nestačil zachytit přesné souřadnice. Může teď být kdekoli.

To je v pořádku Sento, máme teď jiný cíl - Coruscant. Pak už pro nás nebude problém ho lokalizovat.

Dobře Ramyku, na chvíli ti odvedu Dashe, jestli ti to nevadí, potřebuju pomoct s recyklátorem kyslíku, už se zase spálil okruh.

Cože ? Už zase ? Budu to muset dát opravit v odborném servisu. Jen běžte. Stejně už jsme probrali vše důležité.

Ramyk se usmál a mrknul nejdřív na tebe a pak na Sentu.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Nubian


Já myslím že se jmenuje kapitán Reelo nebo aspon to tvrdil!Jistě investuju je rád za stejným cílem!Škoda že nemáme ty souřadnice!
Zvednu se a jdu se Sentou nechám se vést protože tuto lod neznám!JDu rád docela se vyznám v technice atd. takže to snad nebude problém!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nubian

Ještě jsi stihnul postřehnout Ramyka jak se zamýšlí nad jménem, které jsi mu sdělil.

Senta tě dovedla do údržbářské místnosti a otevřela víko s obvody pro recyklaci kyslíku.

Nemůžu přijít na to, proč se pořád pálí obvody. Zkoušela jsem vyměnit snad všechno, ale nepomohlo to.

Uhnula to, aby jsi měl prostor a posadila se na bednu. Mírně se zaklonila a zapřela se rukama za zády, zatímco jsi se přehraboval ve změti kabelů.

Můžu se tě na něco zeptat ?
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Nubian

Snad mu to bude něco říkat třeba ne!ZAčnu to prohlížet obvod po obvodu!Aby mi nic neušlo!NAchvíli se otočím a podívám se na ní!
Já myslím že určitě co to má bejt?
5eknu a otočím hlavu zpět k práci!Myslím že by bylo dobré najít tu chybu abych se trochu blískl v Tharenových očích!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nubian

Senta Tě chvíli pozorovala a pak se konečně zeptala.

Jak víš, že nám můžeš věřit ? Co když jsi další součástí nějakého plánu ? Udivuje mě, že jsi byl klidný, když jsi nastoupil na loď.


Naklonila hlavu na stranu a její dlouhé vlasy jí videly skoro až k podlaze. Sledovala jak se snažíš zjistit, co je špatně.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Nubian


A kdo říkal že vám věřím Sento?Ale myslím že vám můžu věřit Tharen mi asi zachránil život když mně vyvedl od jaby a co já nemám co ztratit nemám rodinu už ani svého nejlepšího přítele asi takže mi to je jedno!
Pohlédnu na ni a pak zase zpět k práci rozptylovala mně ale já se to snažil ignorovat
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nubian

Díky.

Řekla a prohrábla si vlasy.

Nestává se moc často, že by nám lidé věřili. Pašeráci jsou pro všechny jen podvodníci a drogoví dealeři. Jsem ráda, že nám věříš. Ramyk je opravdu skvělý člověk. Mám ho ráda.

Senta se na chviličku odmlčela a pak dodala

Jak to vypadá s Tebou ? Přidáš se k nám ? Hodil by ses k nám do týmu.

Prohodila si nohu přez nohu a dál tě pozorovala.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“