Bonusová mise pro hráče R.O.F.L - Kdo za tím stojí?

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Na lodi:

K mému štěstí už Tiris nic dalšího neřekla a začala meditovat. Chvilku jsem čekal než loď za hlasitého protestu kovů přeci jen přešla do hyperprostoru, čímž překonala mé očekávání a pak jsem následoval Tirisina příkladu a začal meditovat.


Orbit Telaroonu:

Probuzení, které nám nachystal jeden z pilotů, nebylo zrovna nejlepší, ale už jsem zažil i jiná a mnohem horší. Tiris, jakmile se zpamatuje, vleze k jednomu z průzoru, kam jsem ji okamžitě následoval. Uviděl jsem lesy táhnoucí se po téměř celé polokouli, jejíž kus zabíral nádherně průzračný oceán, který musel být z cela určitě plný života, stejně jako les. Sem tam se táhla pohoří, které bych za malé rozhodně nepovažoval. Ráz nádherné planety bohužel rušila obrovská města, kterých ale naštěstí moc nebylo.

Nevypadá vůbec špatně.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Přistávání na Telaroonu

Brzy po tom, co jste si prohlédli planetu jste začali sestupovat z orbity do atmosféry, což provázelo mírné klepání a skřípání lodí. Avšak ty i Tiris jste si už zvykli, takže vás to nijak nerozhodilo. Průzory jste viděli, jak se bližíte k jedné z několika obrovských aglomerací na planetě a po další chvíli, během které jste si radši sedli, aby se vám, v třesoucím se plavidle, klesajícím atmosférou, nic nestalo.

Po další delší chvíli již jasně rozeznáváte obrovský palácový komplex obklopený neuvěřitelně honosnými zahradami přímo v srdci největšího města. Dále už sestupujete přímo do tohoto palácového komplexu, přesněji na jeho přistávací plošinu, kde na vás čeká mnoho mužů v honosných uniformách - zřejmě něco jako palácová stráž. Loď se skřípáním a žuchnutím dosedne na zem a s hlasitým zasyčením se otevře východ z vaší lodi. Tiris už vydá docela natěšeně, až vyleze ven a tak začne svou první misi jako rytířka Jedi. Proto se rychle upravila a gestem ruky tě vyháněla ven, protože jsi byl starší a měl jsi celou misi vést.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Přistávání na Telaroonu

Loď po chvilce za vrzání a skřípání plechů začala klesat do atmosféry. Zamířili jsme si to přímo k obrovskému palácovému komplexu, pyšnícího se nádhernými zahradami. Loď dosedla (za strašného běsnění kovu) na přistávací plošinu, kde už čekalo mnoho mužů. Tiris, patrně zcela natěšená na misi, se rychle upravila a vyháněla mě ven, abych šel jako první. Nadechl jsem se a vylezl ven. Vydal jsem se, následován Tiris, rovnou k, pravděpodobně, uvítacímu výboru.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny - přistávací plošina

Pomalu jsi vystoupil z lodi a ohromily tě nejméně dvě desítky, pro tebe slavnostně a až téměř neuvěřitelně, vystrojených vojáků, kteří ti vzdávali čest tím, že stáli jako čstná stráž - hrdě a nehnutě. Kromě těchto mužů jsi viděl ještě Komicky vypadající párek mužů, kteří byli také honosně oblečeni, ale vypadali spíše jako politici či rádci. Jeden byl hodně vysoký, dokonce o něco vyšší než ty a příšerně hubený, druhý byl naopak obtloustlý a nejméně o dvě a půl hlavy menší než první. Velký k tobě přikrácel téměř mílovými kroky, zatímco malý za ním cupital, co mu malé nožky dovolovaly. Oba se ti hluboce uklonili a vysoký začal mluvit škrobenou řečí:

Je nám ctí uvítat na Telaroonu tak vzácnou návštěvu. Jsme potěšeni vaším včasným příjezdem.

Druhý po něm hned začne stejně škrobeně dodávat:

Omlouváme se, že vás neuvítal sám konzul, bohužel však se musí účastnit právě narychlo a neplánovaně svolané rady vlády.

Vysoký se zase ujal slova:

Konzul by se s vámi chtěl setkat co nejdříve po tom, co skončí zasedání. Podle jeho přání vás máme ubytovat přímo zde, v královském komplexu. Pojďte prosím se mnou, ukážu vám váš apartmán, jistě jste po cestě unaveni a máte hlad.

Domluvil monotóním vznešeným hlasem a teď vás oba pozorovali, protože čekali na vaší reakci před tím, než vá zavedou do pokoje. Bylo na nich vidět, že jsou lehce nervózní, zřejmě ještě nepotkali moc rytířů Jedi, a tak vám nachystali jistě nejlepší pohostinství, které je na Telaroonu k nalezení.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny - přistávací plošina:

Vzhledem k tomu, že ta paráda tady byla k vůli nám, tak jsem byl ohromen, neboť se k nám chovali, jako bychom byli někdo hodně významný. Mezi dvěma desítkama nehybně a hrdě stojících vojáků, na nás čekali dva politici.

To my jsme poctění za vaše pozvání.

opětuji jim úklonu. Druhý se pak začne omlouvat, že nemohl přijít konzul, na což se mi na tváři mihne téměř neznatelný úsměv. Ten první brzo po tom promluvil znovu.

Apartmán?! No nic, darovanému speedru na motor nehleď.

Jistě, veďte nás.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny

Muži, když vidí tvůj výraz, trochu znejistí a vypadá to, že se chtějí zase začít omlouva,t protože ten výraz zřejmě pochopili špatně. Tiris je ale rychle gestem umlčí a doplní to slovy:

To je v pořádku pánové, děkujeme vám za vřelé přivítání a teď nás prosím zaveďte do apartmánu. Rádi tam počkáme než bude mít konzul čas, aby nás přijmul.

Docela jsi se podivil, že vydržela mlčet tak dlouho, ale díky jejímu vysokému a upovídanému hlasu tě z toho zase pomalu začíná boelt hlava, tudíž jsi byl rád, že řekla jen toto a vyzvala pokynem ruky jednoho z mužů, aby vás zavedl do vašeho pokoje. Ten se jen nejistě ukloní a trochu roztřeseným krokem vás vede pryč z přistávací plochy.

Dojdete až na velké nadvoří, na kterém stojí několik stráží v honosných zbrojích a lesknoucími se zbraněmi. Zvláště chrání vchod do nejhonosnější budovy, která tvoří nádvoří, zřejmě to bude vstup přímo do budovy, kterou primárně obývá královská rodina.Budovu nádherné architektury tvoří i prostorný balkon. Váš průvodce však ukáže na dům naproti, který vypadá o něco skroměji, ale zřejmě je vyhrazen pro nejdůležitější návštevy a diplomatické delegace.

Váš apartmán se rozkládá v 1. patře této budovy. Jsem si jist, že to naleznete. Až bude konzul připraven vás přijmout, pošle pro vás posla. Zatím si udělejte pohodlí, po cestě jste jistě unaveni.

Po tomto oznámení se opět ukloní a chvilku počká, zda na něj nemáte jeětě ějaký dotaz. Potom už klidnějším krokem odejde.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny:

Oba asi vystrašil můj výraz ale Tiris naštěstí situaci zachránila a poprosila, jestli by nás nemohly zavést do apartmánu. Jeden z nich okamžitě vyrazil, aby nám ukázal cestu.

Za chvilku dojdeme na velké nádvoří, jemuž dominoval nádherná honosná budova, zcela určitě patřící královské rodině. Náš průvodce ukázal na vedlejší budovu, která vypadala (vedle královské) o něco skromněji, s instrukcemi kde přesně se náš apartmán nachází.

Nudné referendum - nereferendum, tady se mi začíná líbit čím dál víc...

Děkujeme za všechno, my už to apartmá najdeme.

Opětuji mu úklonu, na což se muž otočil a mnohem klidnějším krokem (než když nás doprovázel) odešel. S Tiris se vydáme k budově, kterou nám ukázal.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny:

Brzo jste došli až do svého apartmánu, který byl opravdu obrovský a skýtal mnoho pokojů různého využití. Ty ses zastavil hned ve dveřích do prvního, který byl honosným obývacím pokojem. Všude samé drahé kovy, vzácná dřeva a mnoho dalších luxusních záležitostí. Tiris samozřejmě nezůstala jen u dveří, ale hned se dost nezdrženlivě rozeběhla po celém apartmánu a ze všech pokojů byly slyšet její udivené a překvapené výkřiky. Posledním z nich bylo něco ve stylu:

Jééé! Tady je i výřivka!

Hned potom jsi téměř z dálky, i když to bylo jen o několik pokojů vedle, zaslechl bublání vody. Při dalším pohledu na místnost sis všiml okem, které směřovaly z obývacího pokoje přímo směrem ke královskému sídlu.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny, apartmá:

Apartmá jsme přeci jen našli, ale nikdy by nás nenapadlo (i přes to uvítání), že bude tak luxusní. Skýtalo mnoho pokojů, všechny z luxusních (a drahých) materiálů. Zatímco Tiris okamžitě vyběhla na pořádnou prohlídku celého apartmá, já si prohlížel první místnost, což byl honosný obývací pokoj, za doprovodu překvapených Tirisiních výkřiků, jak postupně nacházela další a další vymoženosti, které si mohli dovolit jedině boháči.

Dejte ji někdo roubík prosím!!

Nakonec přeci jen zmlkla, když našla vířivku, kterou patrně hned uvedla do provozu, neboť ke mně došly zvuky bublající vody.

Všiml jsem si oken mířících směrem ke královskému sídlu a pořádně jsem se z nich rozhlédl. Odsud královská budova vypadala ještě lépe než zvenčí. Uchvátila mě hlavně nádhernou architekturou a také nádherným balkonem.

Tady bych chtěl bydlet...

Nakonec jsem se uvelebil na krásně a měkoučké pohovce a snažil jsem se na ní neusnout, což nebylo zas tak jednoduché, neboť ke krátkému zdřímnutí pohovka přímo nabádala.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny, apartmá:

Ještě chvíli sis prohlížel místnost a vyhlédl z oken místnosti, aby ses přesvědčil o kráse královského paláce. Potom sis, v celku unaven z cesty, sedl do pohodlného křesla, které tě dost rychle uspávalo, i když ses snažil neusnout. O Tiris si nevěděl, zaslechl jsi občas jen šplouchnutí a spokojené pozpěvování, které jsi však radši slyšet nechtěl a snažil se ho vytěsnit ze své hlavy.

Z klimbání v křesle tě vyrušily až podivné zvuky, které musely vycházet odněkud z poza oken. Když jsi otevřel oči a podíval se směrem k oknům, zahlédl jsi naproti i nějaké záblesky.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny, apartmá:

Bitvu epických rozměrů jsem pomalu prohrával a čím dál víc se blížil k hladině spánku, zatímco si Tiris pravděpodobně hověla ve výřivce. Z klimbání mě vyrušili nějaké divné zvuky a když jsem otevřel oči a podíval se směrem k oknům, uviděl jsem nějaké záblesky.

Co se to...?!

Zvedl jsem se (docela nerad) ze křesla a šel se podívat k oknu, co se to děje, přičemž jsem si instinktivně přiložil ruku na svůj světelný meč.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny, apartmá:

Rychle jsi vstal a došel k oknu. Mezitím záblesky ustaly. Když ses podíval z okna, uviděl jsi u vchodu ležet několik těl královských vystrojených strážců a co bylo hoší, zahlédl jsi záblesky výstřelů z blasterů i v oknech královské rezidence, odkud už k tobě však nedoléhal žádný hluk.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny, apartmá:

Než jsem došel k oknu záblesky i hluk ustaly. Když jsem se podíval z okna, uviděl jsem několik těl královských strážců a aby toho nebylo málo, tak i záblesky výstřelů z blasterů v oknech královské rezidence.

Tohle vůbec není dobrý...

Okamžitě se rozeběhnu ke dveřím, meč v ruce. Najednou si ale vzpomenu na Tiris a otočím se.

Tiris!! Někdo se právě prostřílel do paláce!! Vylez hned z té vířivky!

Zařvu tak, aby mě slyšela a, aniž bych na ni čekal, vyběhnu ven.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny, apartmá:

Po výkřiku směrem k Tiris jsi rychle vyběhl ze dveří apartmánu a utíkal dolů po točitém schodišti, které bylo honosně zdobeno stejně jako apartmá. Stěny zkrášlovalo mnoho starobylých obrazů a na odpočívadle panovala veliká socha muže v podivném brnění. Avšak tohle všechno jsi neměl čas slodovat, protože jsi doslova letěl po schodech, a tak jsi po několika chvilkách stanul před vchodem do královské rezidence. 4 mrtví, blasterem zastřelení, gardisté tu elželi na schodišti. Z toho, jak měli zbraně u těl jsi vyčetl, že snad nestihli ani vystřelit a byli zabiti. Zde už jsi otevřeným velikým a krásně zdobeným vchodem, slyšel jasně výstřely z blasterů a sem tam nějaké zaječení ženy či výkřik muže. Už podle toho sis mohl domyslet, k jakému masakru v rezidenci dochází.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny:

Okamžitě jsem seběhl po točitých schodech, aniž bych si nějak prohlédl jejich výzdobu, neboť na to nebyl čas. Během chvilky doběhnu až ke vchodu do rezidence, kde leželi čtyři mrtví gardisté. Podle toho, jak měli blastery, jsem si uvědomil, že nestihli ani vystřelit. Zaktivuji svůj světelný meč a ozářen smaragdově zelenou barvou jeho čepele vběhnu dovnitř. Okamžitě začnou ke mě doléhat zvuky výstřelů a zděšený křik lidí.

Tady snad dochází k masakru!

Běžím co nejrychleji můžu a pomocí síly a především hluku se snažím najít útočníky, abych je mohl co nejdříve zpacifikovat a ukončil tak ten masakr.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“