Cassus Vane - Druhá mise pro Darth Hawka

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Cassus Vane - Druhá mise pro Darth Hawka

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Chrám Jediů

Byl klidný den, v chrámu se sem tam procházeli různí rytíři Jedi, nicméně chrám byl skoro prázdný.Po hrůzné bitvě o Star Forge jich zbylo jen velmi málo.Řád se vzpamatovával jen velice těžce - zničení Enklávy na Dantooine, a těžké ztráty v bitvě udělalo z Řádu společenství jen asi stovky nadaných jedinců.Od bitvy se však děly těžkosti i jednotlivcům - byla spousta padawanů, kteří osiřeli - ztratili v bojích své mistry a jejich výcvik býval mnohdy ohrožen.Mezi osiřelými padawany byl i nováček - navrácená ovce - Hawk.
Seděl jsi na lavičce v místnosti tisíce fontán a přemýšlel jsi o nedávných událostech.Nemohl jsi uvěřit, že jsi ještě nedávno byl poměrně nadějným Sithem, kterého vysvobodil rytíř z enklávy, který záhy zemřel.
Po nějaké době k tobě přišel jeden padawan a promluvil na tebe:

Ahoj Hawku, promiň že ruším, ale Rada by tě ráda viděla.

A odkráčel.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Coruscant - Chrám Jediů

Chvilku jsem se koukal na dveře, odkud padawan odešel. Po chvilce sem vstal a šel jsem do místnosti, kde byla Rada jediu.
Cestou jsem viděl padawany, kteří měli v ruce knížku a učily se dějiny Jediu. Když sem dál postupoval, nahlídl jsem do jedné místnosti, kde se spolu cvičily dva padawanové, přitom je pozoroval mistr kterého sem nikdy neviděl.
Postupoval jsem dál až sem došel k místnosti kde seděla Rada jediu.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Chrám Jediů

Vešel jsi do místnosti Rady, kde seděli mistr Kavar, mistr Vrook, mistr Vandar, mistr Zez-Kai Ell, mistrině Lonna Vash a mistrině Atris.Vešel jsi do kruhové místnosti jedné z věží tyčících se na zikuratu chrámu.Mistři se většinou tvářili přívětivě, až na Vrooka, toho jsi ale s přívětivým úsměvem nikdy neviděl, a na mistrini Atris, která si tě podezřívavě měřila.
Po chvilce přerušil mlčení mistr Vandar:

Padawane, pozvali jsme tě sem kvůli tvé minulosti studenta na Sithské akademii.Nedávno jsi měl vyprávět o svém pobytu mezi Sithy, a padla tam řeč na jednoho z misrů, který se jmenoval Cassus Vane.Tento mistr přežil bitvu o Star Forge a je velice schopný.Musíme zabránit tomu, aby se prolásil novým Temným pánem a sjednotil Sithy.Nicméně ty ještě nemáš mistra a Cassova víra v Temnou stranu byla otřesena, nicméně nevíme proč.Chceme vyslat pátrací tým o asi deseti rytířích Jedi s nimiž bys byl i ty.

Po chvilce se ozvala mistrině Atris:

Nesouhlasím s tím, tahle cesta je pro jeho oddanost řádu nebezpečná.Může ho to svést zpátky k temnotě...

V tom se ozval mistr Vrook:

Nicméně je jedním z jeho nejbližších přeživších, je jediný, kdo by ho dokázal přesvědčit...

Atris:...A co když to bude naopak a přesvědčí ho Vane?!

Po chvilce do toho zasáhl mistr Vandar:

Tohle už jsme prodiskutovali, nemá cenu se tím dále zabývat!Ptám se tě padawane, přijmeš tuto misi?

Všichni mistři na tebe upřeli svůj pohled a jejich oči tě probodávaly jako úzké čepele světelných mečů.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Coruscant - Chrám Jediů

Chvilku jsem je pozoroval, a poté jsem spustil.
Přijímám tuto misi, nevim co mě tam potká a ani nevim, kdo tam bude. Dokonce ani nemužu ani vědět, jestli tam bude nějaký hodně silný temný sith a aby mě ve mě náhodou nevybouchl záchvat vzteku a kvuli tomu jsem se přidal k temný straně. Ale jedno vám mužu slíbit, budu se bránit až dokonce mého života a budu branit ty co se mnou letí řekl jsem.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - chrám Jedi

Mistři byli tvou odvahouvět většinou ní potěšeni, až na Atris, která ale nyní vypadala spíš ustaraně.Všichni se po sobě podívali a zatvářili se dosti obdivně, ale i jim na tváři tanula vráska starostí, co když to nevyjde.Nakonec však všichni kývli a řekli:

Výborně padawane.Nyní můžeš jít po svých, ale nejdříve ti musíme dát tohle:

A podali ti tobě známý plochý přístroj pro zaznamenávání informací - datapad.Na něm bylo v modrém poli žlutými písmeny napsáno:


Instrukce pro misi Vane

Pro padawana Hawka.

Sraz zítra v osm standartních hodin, odlet z hangáru chrámu v osm třicet.
Doporučená výbava:Světelný meč, maska Síly, mandalorianský posílený štít, lékárničku

Z posledních zpráv Republikové rozvědky se sithský mistr Cassus Vane skrývá na Tatooine.Nedávno se prý domáhal lovecké licence, bez které nemůže opustit tamní město Anchorhead.Doporučovali bychom začít hledat tam.Zjištěné informace hlásit mistru Kavarovi.

_________________________________________________

Chtěl jsem tě poprosit, jestli by ses nemohl trochu více rozepsat, dej průchod fantazii, klidně napiš jakékoli detajly, kompletní popisy okolí, tvé pocity, cokoli...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Coruscant - chrám Jedi

Po podání datapadu jsem se uklonil a odešel jsem. Když jsem odcházel z místnosti, tak jsem vycítil jak na mě všichni z mistru hledí.
Tak a co ted pomyslel jsem si. Koukl jsem se na datapad a první věc, kterou jsem si z věcí vybral bylo abych si šel udělat meč.
Jen největší problém byl že jsem nevěděl cestu kde se má udělat meč. Kolem mě prošel jeden z padawanu, otočil jsem se k němu a řekl jsem mu zdravim, nemohl by jsi mi prosimtě říct, kde najdu místnost kde se vyrábí meč? . Padawan ukázal prstem na dveře vlevo a pokračoval dál v cestě. Hmm zdá se že měl hodně naspěch pomyslel jsem si a pozoroval jsem ho jak utíká než zaběhl za roh.
Otočil jsem se ke dveřím u kterých mi padawan ukázal, kde se vyrábí meč a vešel jsem dovnitř.
V místnosti byl klid, dva padawani pracovali u stolu a pokoušeli se vyrobit meč, ale jak to vypadalo tak jim to moc nešlo a snažily se uchovat dobrou náladu. Jinak místo dvou padawanu nebyl nikdo jiný, místnost byla v šedé barvě, která se podobala velmi zataženému počasí. Zdi byly částečně čisté, teda až na pár naprasklin.
Uviděl jsem nejbližší stul a vydal jsem se k němu. Na stole byla připravená rukojet meče a zelený krystal. Když jsem zvedl rukojet, viděl jsem naní podivný škrábance, poté jsem si uvědomyl že to je moje rukojet z bitvy. Chvilku jsem si ji prohlížel a poté jsem začal pracovat na svém meči.
Dalo mi to docela dost zabrat,ale po pul hodinové praci byl meč hotov. Rozhlídl jsem se po místnosti, a ani jsem si nevšiml že za tu dobu sem přišel eště jeden padawan, který se také snažil vyrobit meč.
Upřel jsem své oči na meč a chvili jsem ho pozoroval a poté jsem ho zažehl. Zářil jasně zelenou barvou, která mě uplně ozářila. Vypl jsem meč a byl jsem štastný, že mám meč a pro sebe jsem si řekl nikdy tě neopustim .
Vyšel jsem z místnosti a vydal jsem se ke zbrojnici, která s mím štěstím, byla naproti místnosti kde se vyráběl meč. Aspon že tu místnost zase nemusim hledat pomyslel jsem si. Vešel jsem do místnosti a ihned jsem si všiml hodně zbraní, granátu a všeho možnýho. Místnost byla skoro na rozpadnutí, stěny byly popraskané a barva mistnosti byla stejná jako v předešlí místnosti. V místnosti byl pouze jeden prodavač, vydal jsem se k němu.
Stoupl jsem si před pult a řekl jsem Dobrý den, potřeboval bych masku síly, mandalorianský posílený štít. Prodavač kývl a na chvíly odešel. Ani ne za minutu byl zpátky a dal ty věci na stul. Děkuji, tenhle nákup uhradí akademie jediu, protože to mám napsaný na tomto datapadu, že potřebuju tuto výstroj. Světelný meč jsem měl připlí za opaskem, na drohou stranu od něho jsem si dal mandalorianský štít, abych ho měl po ruce. Masku síly jsem si vzal do ruky a odešel jsem.
Tak a ted už zbívá pouze lékarnička pomyslel jsem si.
Otočil jsem se doprava a tam jsem vyděl nápis lekárna. ah, to mám ale štěstí, eště abych měl takové štěstí v bitvě řekl jsem si pro sebe, a vyšel jsem k těm dveřím. Došel jsem ke dveřím a vešel jsem dovnitř. Uvnitř v místnosti stěny zářily bílou barvou, bez jakekoliv praskliny. Uvnitř byl prodavačka a jeden padawan, který si prohlížel svou výbavu a rozmýšlel se co si má koupit. Přešel jsem k pultu, a otočil jsem se k prodavačce a řekl jsem mu Zdravim, jednu lékarničku, cenu uhradí akademie jediu, kvuli mé misi. Prodavačka kývla a podala mi lekarničku a vydal jsem se ke své kajutě. Tak dneska jsem měl perný den, musim si dát budík na pul osmý abych stihl sraz pomyslel jsem si a pokračoval jsem dál v cestě do své kajuty.


________________________________________________________
Trošičku jsem se víc rozepsal jak si chtěl, doufám že to stačí. Doufám že nevadí, že jsem udělal pár chyb ve slovech, ale jak sem psal rychle tak si to zas tak nekontroluju :)

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - chrám Jedi

Den ti utíkal velice pomalu, měl jsi spoustu práce, shánění věcí doporučených pro misi ti zabral valnou část tvého času, navíc ses rozhodl upravit si svůj světelný meč, který ti daroval sám mistr Vrook.Lékárničku jsi koupil v lékárně spojené s chrámem hlídanou chodbou, v té navíc pomáhala jedna řádová léčitelka.Zbrojnice byla hned vedle a tak sis tam koupil výzbroj - masku Síly, kterou však mohli dostat pouze členové Řádu a mandalorianský štít, který nejspíš obchodník odkoupil ze zabavené výstroje po Mandalorianských válkách.Nakonec ses šel po perném dni vyspat.

...

Ráno se ozval hologram, který se tě snažil dostat z postele -

Pane Hawku, je čas vztávat, za hodinu už musíte být na místě!

Halekal hologramový obraz protokolárního droida sídlícího v chrámovém komunikačním centru.Nastal tvůj den D - za malou chvíli ses měl sejít s útočným týmem v hangáru.
____________________________________________________________
Teda musím uznat, že i když jsem tě nabádal k tomu, aby ses rozepsal, nečekal jsem, že se budeš takhle činit, ale překvapilo mě to mile. ;)
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Coruscant - chrám Jedi

Poté co hlas z hologramu přestal, jsem zaklel a řekl jsem si pro sebe vrr, pitomý hologram kvuli němu musim vstávat tak brzo.
Poté jsem stěží vstal z postele,oblekl jsem se, připnul jsem si na pásek meč a mandalorianský štít, který jsem si koupil včera. Lekárničku jsem si dal do kapsy u mého pláště a vzal jsem si masku Síly do ruky.
Vyšel jsem ze své kajuty a zamířil jsem do hangáru. Cestou jsem potkal pár padawanu a jednoho rytíře jedi. Cestu do hangáru, sem už věděl, protože jsem do chrámu jedi už jednou přiletal, abych navštívil radu a svoji kajutu.
Když sem došel k hangáru, byl tam velký nepořadek. Po zemi stékal olej, a samé ruzné kapaliny. Zdi vypadali jako po válce, byly v nich velké díry a praskliny, jinak barva zdi byla bledě šedá.
Koukl jsem se na hodiny, které vyseli na stěně u vchodu do chrámu jediu.
Bylo na nich že je pul osmy. Vzdychl jsem a pomyslel jsem si hmm sem tady až moc brzo, měl sem radši eště chvíly spát, nu což tak tady budu muset chvíli počkat.
Mezitím co jsem čekal jsem si prohlížel přepravní lodě, stíhací lodě a spoustu dalších. Po chvilce čekání, jsem viděl jak pár lidí de ke mě.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Chrám Jedi

Vešel jsi do hangáru, kde však ještě nebylo moc rušno.Sem tam kolem projížděli nějací droidi - buď uklízeči nebo opraváři, jinak tam bylo celkem prázdno.Hned u výletu z hangáru potom stála velká loď.Chvilku sis myslel, že je to Ebon Hawk, který jsi nedávno bránil.Loď byla stejně tak nabarvena šedočerveně a i kabina byla podobná, přesto jsi potom usoudil, že je to jen klasický frachťák.
Chvilku ses koukal na vylétající a přilétající lodě, ale potom se za tebou ozval čísi hlas:

Ty jsi Hawk?Jsme členové útočného týmu, který má zajmout Cassuse Vanea.

Otočil ses a před tebou stála skupinka devíti rytířů Jedi - jeden Twi´lek, pět lidí, dva Nautolani a jeden Rodian.Nikdo však nebyl oblečený v rouchu, všichni na sobě měli brnění, na předloktí měli štíty, na opasku světelný meč a v ruce měli masky Síly.Nejstarší z lidí na tebe promluvil -

Promiň za to neortodoxní oblečení, ale raději nosíme brnění.Jsme ochránci Jedi a spoléháme se spíš na své umění s mečem než na útočné Síly a na brnění, než na ochranné Síly.Tak jo, myslím, že bychom se mohli nalodit, co chlapi?

Vyzval všechny členy týmu.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Coruscant - Chrám Jedi

Po představení jsme nasedli do raketoplanu, který nás měl odvést do města pod názvem Anchorhead. Sedl jsme si na sedačky a čekali jsme až nastoupí pilot.
Po chvilce přišel pilot, nasedl do lodě, nastartoval motory a začali jsme se pomalu zvedat od země. Rozletěli jsme se kupředu a vyletěli jsme z hangáru.
Začali jsme rychle stoupat a rychle jsme se blížily k vesmíru. Po chvilce letění jsme dosáhli vesmíru, koukl jsem se na pilota a ten zadával kondinátory na hyperprostor k planetě Tatooine.
Zachvilku se začala lod třást a vletěli jsme do hyperprostoru.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor

Jakmile loď skočila do hyperprostoru, pilot z kabiny odešel a uvelebil se na jednom z křesel ve společenské místnosti a začal si číst nejnovější holozprávy.To taky dělali někteří členové týmu.Další si zašli do nějaké prázdné místnosti a podle zvuků, které odtamtuď vycházely se asi cvičili v boji s mečem.

Měl byste se taky nějak zabavit, Tatooine je daleko...

Doporučil ti pilot, odtrhnuvší svůj pohled od "novin".
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Hyperprostor

Asi má pravdu, nemá cenu, tady dál sedět a čekat, musim něco dělat, nebo se unudim pomyslel jsem si.
Vstal jsem ze židle, a šel jsem se kouknout do místnosti, kde se ozývali zvuky čepelí jak o sebe třou.
Vešel jsem do místnosti a viděl jsem jak spolu dva rytíři bojují. Jejich vybromeče navzájem do sebe narážely. Nemohli používat světelný meče, protože bymohli přijít k velkému úrazu a to by znamenalo konec mise.
Dva bojující si mě všimly jak na ně koukám, podívali se na mě a pouze kývli, otočily se zase k sobě a začali se zuřivě mlátit mečema. Byl to docela nerozhodný zápas, chvilku jeden prohrával a poté se to zase otočilo a prohrával zase on a takhle to pokračovali pět minut než jsem se vydal někam jinam.
Ze začátku jsem nevěděl kam pudu, po chvilce přemíšlení jsem se vydal do kajuty, vstoupil jsem do kajuty, která byla velice malá.
Sedl jsem si na zem do tureckýho sedu a začal jsem meditovat...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor

Cesta trvala ještě asi hodinu.Za tu dobu pilot usnul, většina týmu meditovala a dva členové neustále trénovali.Po chvilce však autopilot vyslal signál, abyste se drželi a o chvilku později vystoupila vaše loď z hyperprostoru.Na obzoru se objevila béžově zbarvená planeta, kolem ní však bylo poměrně pusto.
Přistáli jste v Anchorheadském přístavišti.Pilot si pomalu začal vytahovat portmonku, aby dal zdejší obsluze 50 kreditů a za malou chvíli jste všichni vyšli na plochu.Všude však bylo prázdno, před lodí nestál žádný přístavní důstojník, ale ani kolem nebylo mnoho bytostí.

Heh, Czerce konečně došlo, že tady nic nenajdou?Škoda, tady nás asi nikdo obsluhovat nebude.

Řekl nejstarší člen týmu.A opravdu, jen jste vyšli do města, naskytl se vám mrtvolný pohled.Nikde nikdo, dokonce ani Rontové už tu nebyli.(takoví dlouhokrcí, z KotOR nebo jdou taky vidět v epizodě 4)Zdi všech domů byly začmouzené od střel z blasterů, které zde poletovaly během potyček s nedalekým kmenem Písečných lidí, které dokázal usmířit až Revan.

Hmm, myslím, že Vane je ještě tady.Měli bychom to tu prozkoumat.Buďte opatrní, co Czerka opustila planetu, mohl tu vysadit spoustu pastí a možná s sebou má několik přeživších Sithů.Naše flotila jim dala sice dost na prdel, ale Sithové pro nás budou osinou v zadku snad donekonečna, jsou jako hmyz, je jich tolik, že nejdou zlikvidovat, navíc s každým padlým Jediem se jejich říše obnovuje.Hmm, když nad tím tak přemýšlím, v tomhle jsme se Sithy skoro stejní.

Varoval vás nejstarší člen výpravy.Nejspíš byl taky asi nejzkušenější a tak všichni členové týmu uznali za radno poslouchat ho.Vtom za vámi vybouchla zvuková mina a na malou chvíli vás ohlušila, záhy jste však uslyšeli hvizd světelných mečů a hlasy plné hněvu.

Tak Jediové by se roztahovali, náš pán věděl, že příjdete.Cítil vás už na orbitě.Teď za svou troufalost zemřete!

Bylo to deset Temných Jediů.Každý zaútočil na jednoho člena týmu, včetně na tebe, ale útočník, který na tebe útočil se snažil mířit na tvé končetiny, nejspíš neměli v plánu zabít tě.Ostatní členové týmu měli plno práce se svými protivníky a tak jsi na něj byl sám.Poznal jsi v něm svého protivníka z hrobky, který utekl, když ses měl stát Sithem.Útočil na tebe drtivě jako předtím, ale působil mnohem opatrněji, než předtím.V jeho očích však žhnula nenávist za to, jak jsi ho zesměšnil.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Tatooine

Zaujal jsem postoj na krytí a očekával jsem útok, jenže sithský bojovník očekval to samý. Chvilku jsme stáli a koukaly jsme se na sebe a každý od sebe očekával kdy na něj druhý zautočí. Cítil jsem z něj velmi silnou temnu stranu a také hněv, probodávalmě očima až najednou rychle vyskočil do výšky a to sem nečekal a velikou silou mi udeřil do mého meče, až mě to srazilo na zem.
Rychle jsem vstal a znova jsem zaujal postoj na krytí a očekával jsem další útok, a to se také vyplnilo rozeběhl se na mě měčem, máchl mečem a jeho utok mi směřoval na hlavu. Tento útok jsem vykryl a útok jsem mu vrátil a meč jsem mu zabodl do ramene. Temný sith začal hekat, vytáhl jsem meč, a chvilku jsem se na něj koukal jak se skácí na zem a křičí bolestí.
V tu chvíli si mě všiml jiný sithský bojovník, že jsem zranil jednoho z jejich členu a vrhl se na mě.

_____________________________
Sry Luki, že jsem dlouho neodepisoval, jenže mám tedka málo času :(

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Tatooine

Sith na tebe zuřivě dotíral.Útočil všemi způsoby, které znal a ještě si jich hromadu navymýšlel.Bojoval ze všech svých sil a taky ti dával slušně zabrat.Tvá obrana byla ale neproniknutelná a ačkoli semtam se dostal blízko k tomu, aby tě odzbrojil, nikdy se mu to nepovede.

Hněv je můj spojenec...

Okamžitě se pustil do útoku a to ještě intenzivněji, než předtím a tys to taktak odrážel, stále však tvou obranou neprošel.Nakonec jsi vyrazil do útoku ty a později jsi ho srazil na zem.

ZEMŘI TY JEDIJSKÁ ŠPÍNO!!!

Jenže to už jsi mu zarazil meč do ramene a on zařval bolestí.Potom na tebe zaútočil jiný Temný Jedi a ty ses mu začal věnovat.Najednou ses ale začal cítit nějak slabší.Temný Jedi, kterého jsi srazil z tebe začínal sát Sílu a jeho rána se zacelila.

Měl jsi mě zabít dokud to šlo!

A vrhnul se do útoku.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“