Kavar Lamare (Mastr Kavar) -Cesta k místu

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Kavar Lamare (Mastr Kavar) -Cesta k místu

Příspěvek od Garth Devilman »

Dantooine – enkláva (tvůj pokoj)

Seděl jsi ve svém pokoji a upravoval součástky svého meče. Ne, že by to měl zapotřebí. Na jeho práci sis dal velice záležet a to hlavně proto, když jsi věděl, že na tebe dohlíží sám mistr Wrook, neboť byl to právě on, kdo ti umožnil cestu k Jediům a jejich řádu. Ne, že by ti svou náklonnost nějak zvlášť prokazoval spíše naopak. Čím jsi byl starší, tím více si zachovával odstup. Nevadilo ti to, jelikož sis na jeho chování už zvykl. Dnes však bylo všechno jiné.

Zřejmě dospěl do bodu zdrženlivosti nejvyšší. Řád to nazýval novou etapou. Byl to moment, kdy mladí padawani dostávají svého mistra, s nímž pak dokončují výcvik. Včera večer, kdy ti mistr přišel tuto novinu oznámit stupnice zdrženlivosti nabrala vrcholu. Na tvé otázky odpovídal pokud možno jednoslovně a málokdy se stalo, že by použil souvětí, nebo jednoduchý spojovací výraz.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooine – Enkláva (Můj pokoj):

"Mistr Vrook byl včera divný. Choval se ještě víc odměřeně než obvykle. Vždycky je zamračený, nikdy se neusměje a nemá smysl pro humor, ale včera "to" bylo ještě horší. Ptal jsem se ho kdy dostanu mistra, jestli to bude on nebo někdo jiný, proč né on, ale odpovídal pořád pouze jednou větou... - Dozvíš se to příští den padawane."
Pomalu zapadalo slunce a oblohu zalily červánky. Do Lamarova pokoje se dostávaly už pouze poslední paprsky slunce, než zapadlo za horami. Lamar nerozsvtíl. Místnost se pomalu ponořila do šera a padawan už věděl, co se stane...
"Vrook brzy příjde, nebo snad už rovnou můj nový mistr? Radši to tu uklidím!"
Lamar rychle složil meč dohromady a uklidil ho na noční stolek vedle své postele. Zvednul ze země holocron, na kterém měl rozkoukaný příběh o rytířích jedi a o starých válkách, a položil ho též na svůj stolek. Když v tu chvíli vstoupil do pokoje Mistr Vrook s nějakým jiným rytířem jedi.
"Mistři..."
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Enkláva - pokoj

Tvůj cit pro Sílu je obdivuhodný Kavare. Poznamenal mistr Wrook, když spolu s Jedim vešel. Bylo těžké posoudit, zda byla tato poznámka hodna znamení pochvaly, či jen suchého konstatování. Muž stojící vedle mistra si dovolil neznatelný úsměv, který však vzápětí schoval za masku stoického klidu.
Kavare… Pokračoval mistr. Jak zajisté tušíš, již tě nemůžu dále učit. Dospěl si do věku, kdy už jsi za své činy odpovědný. Tudíž ti chci představit tvého, nového mistra.

Teď sis konečně mohl onoho muže prohlédnout důkladněji. Světlé vlasy, jež byli svázané čelenkou ladily ze zelenýma očima. Postava ve tmavě zeleném rouchu popošla o kousek blíž. Zřejmě tušil, co teď prožíváš a očividně ho to svým způsobem i mrzelo, jelikož se tvářil velmi účastně. Za vámi se zavřely dveře. Mistr Wrook opustil tvůj pokoj bez rozloučení.

Koukám, že se rád zabýváš dějinami. Prohodil tvůj nový mistr. Jmenuji se Frerand Kin.
Víš, že Jediové jsou dokonce předmětem divadelních her? Pár jsem jich dokonce pomáhal napsat.
Usmál se ve snaze zlepšit ti náladu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooine – Enkláva (Můj pokoj):

Vrook my představil nového mistra. Vrcholilo ve mě nadšení.
Několikát jsem tohohto mistra v Enklávě viděl. Byl poměrně starý. "30? 40?"
Když Vrook odcházel, nestihl jsem ani se s ním ani rozloučit.
"On by se stejně se mnou nerozloučil."
Následně jsem se už soustředil pouze na mého nového mistra. Prozradil mi své jméno a vyprávěl o psaní divadelních her o jediích.
"Hm... spisovatel" Usmál jsem se.
"Dobrý den mistře, jaké jste třeba pomáhal napsat? Na několika takových hrách jsem byl a o nějakých jsem četl v archivu.
Mistr se posadil na postel a začal vyprávět....


------------------------------------------
Promin, nějak nestíhám tenhle týden. Příště to bude delší ;)
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Dantooine – Enkláva ( pokoj)

Mistr stěží potlačil nutkání úsměvu. Zjevně ho značně pobavil tvůj náhlý zájem, ale zároveň byl rád, že tě nějakým způsobem zaujal.
Zkoušel jsem nějaká veršovaná dramata. Nikdy to nebylo pravda nic světoborného. Něco mezi komediemi, či místy takovými lehkými satirami. Řekl to takovým způsobem, jakoby snad nebylo poslání o nic větší, než vzdělání a touha po vědění.
Což také vzápětí potvrdil slovy: A jaké jsou tvé zájmy Kavare?

Otázka byla položena dvojsmyslně. Na jednu stranu šlo o mistrovu čirou zvědavost a na straně druhé to klidně mohla být zkouška. Vždyť ono se také nebylo čemu divit. Sám řád ztrácel podporu jak mezi prostým lidem, tak i mezi svými odchovanci. A nebylo tomu tak dlouho co přišla zpráva, že na okraji galaxie se formuje nové, Sithské Impérium.¨Vláda samotná se tuto informaci snažila ututlat, ale to už se mezi lidem šířily ty nejrůznější fámy…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“