Lan Mandragoran: Vyslanci míru

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Meridian, královský palác - chodba

Pynoo se nedůvěřivě podíval, ale nenechal na sobě nic znát a pronesl zdvořilým tónem: "Myslím, že mistr Corriolan se ještě nevrátil z jednání s královnou... ehm, chci říci paní Giseldou. Pokud chcete, mohu Vás provést po zdejších reprezentativních sálech."
Důstojník palácové stráže poté gestem poslal své dva podřízené na hlídku a zůstal Ti po boku, což nebylo zrovna příjemné vzhledem k Tvým plánům trochu se tu porozhlédnout - ale bez dozoru!

Meridian, královský palác - návštěvní sál

"Vy tedy tvrdíte, že se zde na Meridianu objevily náznaky otroctví?? A nemyslíte, že bychom o tom jako vládnoucí činitelé měli něco vědět, mistře Corriolane?" pronesla nevzrušeně paní Giselda, když se procházela kolem velkého stolu.
Mistr Velryn seděl v jeho druhém čele naproti místu, odkud Giselda vstala.

"No ovšem, v tom máte pravdu. Ale nemyslím si, že král Darseilen za své vlády nechává tuto ožehavou otázku bez povšimnutí a jistě vyšetřuje tyto přečiny proti lidským právům, jež Republika uznává již po staletí..." diplomaticky hovořil mistr Corriolan.

Giselda přispěchala s téměř uspokojivou odpovědí: "Ale jistě, král Darseilen dělá všechno, co je v jeho moci. Žel bohu není zrovna ve stavu, kdy by se mohl aktivně zapojovat do vládních procedur. Já a můj bratranec Toren se snažíme konat jeho vůli všemi dostupnými prostředky!"

Odpovědí Velryna Corriolana bylo pokorné přikývnutí.
Oba dva hráli menší divadýlko pro toho druhého...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Meridian, královský palác – chodba

S královnou? Děje se více nežli si myslíme. Podle všeho by mohl být král nemocen záměrně. Klidně i otráven. Nechávaje se unášet svou fantazií jsem nechal Pyna čekat na odpověď. Snad mám jen bujnou fantazií, královražda je vážný přečin.
Sleduje oba vojáky kteří vyrazili na hlídku mi v hlavě stále šrotovalo. Teď se Pyna nezbavím. A odmítnout prohlídku paláce když jsem mu vykládal že se rozhlížím by bylo hodně nápadné. Jako z transu se proberu a konečně mu dám odpověď.
Prosím ukažte mi tedy vaše reprezentativní sály. Rád by jsem se ale brzy vrátil do pokoje abych nepromeškal mistra Corriolana

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Meridian, královský palác – chodba

"Nu, pojďme!" prohlásil Pynoo a započal obchůzku palácem.

A že bylo co obdivovat!
Procházeli jste chodbami, které byly plné různých ozdobných předmětů, vzácných artefaktů i uměleckých děl. Na zdích se skvěly malby, které by stěží byly vidět kdekoliv na Coruscantu. Sochy lemující chodby znázorňovaly pradávné vládce i jejich rodinné příslušníky.
Celý palác byl jeden velký skvost.

"A tady je naše největší místnost..." chtěl pokračovat ve výkladu Pynoo ve chvíli, kdy jste prošli další chodbou, když tu vám do cesty vstoupil Velryn Corriolan.
Pynoo se hluboce uklonil, mistr Jedi opětoval jeho pozdrav krátkým pokývnutím hlavy a zeptal se: "Neříkal jsem, že na mne máš čekat v našich pokojích?"
Neřekl to ani nijak přísně, spíše chtěl odvést pozornost.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“