2. mise pro Easta = Pravdivé lži

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Budova - kancelářské patro

Cesta zvolená mimogalaktickým bojovníkem byla sice cestou únikovou, ale rozhodně nebyla z nejšťastnějších. Po svém trifumfálním seskoku jsi zjistil, že dřepíš na zemi pokryté velmi drahým kobercem, před velmi drahým pracovním stolem a před velmi nebezpečně vyhlížející laserovou bariérou pokrývající celou místnost. Speciální taktické čočky, které jsi dostal od Thrana z nějakého neznámého důvodu neplnili svou komunikační funkci, tudíž ses rozhodl varovat Rebecu pomocí telepatie, ovšem bez jakékoli záruky. Generátory napájející bezpečnostní systém výsměšně stály v protější straně místnosti.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Budova - kancelářské patro

Poté, co jsem (snad úspěšně) kontaktoval Rebecu, jsem se rozhlížel kolem, abych přišel na kloudnou myšlenku.

Za prvé: Kde to jsem! Za druhé: Jak odtud? Za třetí: Do prčic!

Moje situace byla nanejvýš kritická. Netušil jsem, jak funguje zdejší obranný systém, ale stačil mi pohled na laserové pole a hned mi bylo jasné, že jsem mohl dopadnout jen o centimetr vedle a možná bych se teď těšil ze společnosti wompských krys někde v kobce... pokud bych tedy ještě žil...

Rozum do hrsti, Easte! Nějak bylo - nějak bude! nabádal jsem sám sebe k vzchopení se.

Pokusil jsem se na draze vypadajícím stole najít malý předmět, jenž bych vrhl na mechanismus obranného systému - samozřejmě s cílem vyřadit jej z provozu...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kancelářské patro

Po rychlé, ale přesto revizní kontrole stolu tě upoutalo špičaté psací pero. Znovu sis prošel vybavení místnosti. Stůl byl nyní z tvé pozice prakticky od laserů osvobozen. Na levé zdi visel obraz nějakého vysoce postaveného důstojníka, zatímco na protější straně byla vyobrazena jakási žena. Byla tu ještě možnost pátrat v Síle a pokusit se narušit obvody zevnitř, ovšem zdálo se, že dva tak „nahodilé“ obrazy by mohly být dostatečným vodítkem.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Kancelářské patro

Těch dvou podobizen si nešlo nevšimnout.
Bože, takové kýče bych si nepověsil ani doma na toaletu!

Rozhodl jsem se prozkoumat, zda za obrazy něco není, přesněji řečeno ono ovládací zařízení laserových paprsků. Pomalu jsem soustředil Sílu na obraz velitele a pomaličku jej sundával ze stěny. Pochopitelně jsem byl připraven totéž udělat s obrázkem ženy, pokud to vůbec měla být žena...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“