2. mise pro Easta = Pravdivé lži

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ubytovna

Nad Thranovou odpovědí o poznámce jsem se musel usmát.
Býtm Seech studentem Akademie a já mistr, měl by těch poznámek již nepočítaně!

Když jsme sestoupili do vstupní haly, ukázala se slova poručíka jako pravdivá: Recepční měl zřemě smůlu a připletl se do cesty kultistům, kteří nás hledali...
"No tak se podíváme na místo činu, třeba něco vyčmucháme..." pronesl jsem a pokývl na mého druha, aby ohledal okolí mrtvoly a sám jsem se zhostil té černé práce.

Muž zřejmě smrt neočekával, což bylo logické. Ale Síla říkala něco jiného...

Seech cosi vykvikl a ukázál mi malý datapad, po němž probíhala krátká zpráva. Zamyšleně jsem se podíval na jednoduchou větu, poté zpět na mrtvolu a v hlavě si skládal dílky skládanky do sebe.
Byla jeho smrt skutečně dílem náhody, anebo portýr ve skutečnosti portýrem nebyl?
"Seechi, podívej se, jestli tu někde není osobní složka toho chlapa. Zkus jeho stolní počítač. Hledej záznamy o jeho bývalém zaměstnání, nějaké prohřešky, tresty... Cokoliv nám o něm něco může říct!" řekl jsem, načež si ještě jednou zběžně prohlédl mrtvého a zkusil jsem jeho uniformu prošacovat, zjišťujíce tak další a další fakta našeho případu...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Ubytovna

Paráda... Czlikátor jde na to! Seech se s lusknutím sobě vlastním objevil za stolem a pustil se do práce.
Vzápětí sis to mohl ověřit v momentě kdy „Czlikátor“ zaklel a umělý, počítačový hlas poznamenal:

SYSTÉM PŘETÍŽEN

Já se na to... Informoval počítačový génius okolí a vzápětí si mohl vidět, jak se celá počítačová aparatura vznesla ke stropu a s obrovským žuhnutím dopadla na stůl.

PŘÍSTUP POVOLEN

Seech vydal nepopsatelný skřek, aby tě vzápětí mohl informovat: Máme tu údaje X a Y, který dřív?
Měl by zkusit formu C, A, B. Aspoň v hudbě by se to osvědčilo.
Vložil se do intelektuálního hovoru Walter Thran.

Roháči pojď jsem! Zvolal na tebe Seech.
Hádej na koho jsem tu našel adresu? Podle fotky velmi zajímavé.
Poté co jsi se podíval na fotku bylo to ještě zajímavější. Byl to onen nevýrazný recepční.
Chceš ji? Optal se poněkud zbytečně Seech.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ubytovna

Pokud jde o práci s výpočetní technikou, volil můj společník spíše destruktivní metodu. Ta ale slavila úspěch a tak mi Seech mohl zanedlouho ukazovat profil našeho mrtvého.
Tuctový oblyčej, jakých by člověk ve vesmírných přístavech a podnicích našel požehnaně, doplňovaly ne zrovna ohromující údaje:
Jarec Tassel

49 let

Ženatý, bezdětný

Minulý zaměstnavatel: Bakurská důlní společnost

V nynějším zaměstnání pracuje již 8 let.

Trestní rejstřík čistý...
"Hm, tady by člověk nenašel nic kompromitujícího, co?" zamumlal jsem si pro sebe, takže Thran neměl sebemenší potíže mě uslyšet. Ale zrak mi poté spočinul na posledním řádku, kde byla menším písmem poznámka:
Otevřený hráčský účet v místní herně - dlužná částka 42000 kreditů
"Heuréka, tak to je jiné kafe! Zdá se, že náš člověk byl velkým hráčem, který dost prohrával a neplatil dluhy! Není divu, že je teď pod kytičkama... " poznamenal jsem jak k Seechovi, tak do komunikátoru k poručíkovi.
Nechal jsem si vytisknout profil zemřelého i s fotografií, zastrčil jej za kombinézu a obrátil se k ,,počítačovému expertovi" : "No, zdá se, že naše vyšetřování dostalo zase nějaký zajímavý podnět, co říkáš?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Ubytovna

Kdyby právě neodpráskli chudáka starouše, tak bych nejradši okoukal připojení na Holonet. Bastardi! Odpověděl ti Seech přibližně adekvátně povaze své a o to míň povaze situace.
Nechci vidět co by dělal, kdyby jste tam zařval... Vyjádřil se opět po svém Thran.

Jak to tak vidím Holonet bude muset chvíli posečkat.... Povaha Czlicových slov se dala lépe vysvětlit vizuálně.
Nenápadný oblek zmizel a nahradil ho tvrdý bojový výraz společně s vojenským oblečením:

!!!DO BOJE!!!

Vážně nechci vědět, co by vyváděl za dříve popsaných okolností...
Shrnul společníkův výlev poručík.
Náhle se ti před očima objevilo zobrazení nákresu budovy, jenž byl vcelku detailně popsán.
Toto jsou nákresy sídla, které patřilo důlní společnosti. V součastné době objekt chátrá a patří pod správu přístavu.

NAKOPEM JIM!
Seech mezitím zkoušel bojové postoje a zřejmě se dostával do varu.
No teda... A já si myslel, že jsem výbušná osoba... Ozval se Thran.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ubytovna

"Hm, pěkná barabizna, ovšem právě taková může skrývat rozmanitá tajemství, že?" položil jsem si řečnickou otázku, zatímco Seech měnil vizáž podle své nálady, která byla v tomto okamžiku dosti bojovná...
Poklepal jsem svému horlivému příteli na rameno a vyzval jej k odchodu z hotelu: "Pojď, tady už více nenajdeme a zdejší vzduch mi nedělá dobře..." čímž jsem chtěl naznačit, že venkovní ovzduší nám oběma udělá jistě líp.

Bakurský hvězdný přístav, cestou k objektu Bakurské důlní společnosti

Když jsme šli podle určené trasy k neznámému sídlu společnosti, kde jsme měli nalézt stopy našeho mrtvého recepčního a popřípadě i to, co jej spojovalo s naším případem rytířky Theran, moc jsme nemluvili.
Tedy alespoň já...
Seech si jako obvykle drmolil svou.
Všiml jsem si, že na ulicích podél naší cesty se nezdržuje moc lidí, spíše několik humanoidních stvoření, které sem dvakrát nezapadaly a také zdejší Kurtzenové a Utaiové a nakonec i pár droidů.
Zůstali jsme v převlecích za mechaniky a prozatím tak nevbuzovali pražádný zájem kolemjdoucích - což bylo výborné pro naši věc.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

U přístavu

Dostanou, dostanou, dostánou tralala... (melodii si je možno domyslet...) Seech se neustále udržoval bojovnou náladu.
Po nějaké chvíli jste dorazili k budově. Ta teď vypadala spíše jako polorozpadlá barabizna, která by se při troše fantazie dala označit za jakési skladiště.
Přijeli, jsme viděli jsme, nakopeme zadnice a půjdeme domů...! Seech si možná tyto věci představoval trochu jednodušeji než by bylo záhodno, ale byl též přímý ve spoustě případů. Popravdě však ne u těch co se zdály být prioritní.

Před tvýma očima se najednou prodralo žluté světlo podobné záři meče. Zdálo se však že šlo spíš o stín nebo přelud. Ovšem to by bylo pouze v případě, kdyby ti v uších nezněl skřípot mečů a ženský křik. Bylo to podobné jako vize z medailonu na Akademii.

Kudy, kudy cestička pro mého mečíčka. Kudy, kudy cestička pro ten můj meč... Slyšel jsi notovat Czlica.

Takže... Jste pro dramatický nástup nebo tiché špehování? Vchod je po straně a okna jsou chatrná. Slyšel jsi ve sluchátku Thrana.
Jsi v pohodě? Optal se tvůj malý společník.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Budova v přístavu (bývalé skladiště Bakurské důlní)

Svižným, leč nenápadným krokem jsme se přesunuli k našemu dnešnímu druhému cíli. Byl už podvečer a nad přístavním městem se začal snášet soumrak. Kupodivu se právě v tuto denní dobu začaly na ulicích, v uličkách a průchodech rojit skupinky chodců, podivných individuí a povalečů, takže se zdálo, že je zde nyní živěji, než za bílého dne... Nám ovšem tato situace skýtala o dost vyšší šanci nepozorovaně proniknout do skladiště, které se teď před námi vynořilo ze stínů jako přízrak.

"Nerad kazím Tvé umělecké vystoupení, ale mohl bys prosím zmlknout? Zbytečně na nás upozorňuješ!" tlumeně jsem vyzval Seeche ke klidu a svá slova podpořil jemným šťouchnutím do ramene.
Než jsem však stačil nastínit plán našeho postupu, zase se mi zatmělo před očima, což ovšem v podvečerním šeru nebylo nic neobvyklého. Ale to žluté světlo bylo již celkem zvláštní a pak ty zvuky v mých uších...

Bitva? Nebezpečí? Smrt??? ptal jsem se v mysli sebe sama.

Seechova otázka a Thranova výzva ve sluchátkách mne vrátily zpět do reality. To, co jsem právě prožil, bylo ne zcela běžné, rozhodně po mých zážitcích s kulatým kouskem kovu na hrudi to byla jistá změna.
K lepšímu? Hm, to se teprve uvidí...

Zatřepal jsem hlavou, chtíc tak vyčistit hlavu od návalu myšlenek a zamyšleně jsem prumluvil: "Dostat se tam vchodem? Ne, to by nebylo to pravé ořechové! Mohu sice zjistit, kolik osob se uvnitř schovává, ale nechceme, aby nás uvítali se zbraněmi v rukou! Okna? Nadělají víc rámusu, než užitku! Leda že by...?" nedokončil jsem myšlenku a popošel kousek dále podél zdi a objevil jsem žebřík, který nepochybně vedl na střechu objektu!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Na střeše Bakurské důlní

A teď jdeme. A teď jdeme nahoru a ještě a ještě, ještě výš... Brumlal Czlic, když jste vykonávali žebříkovou trasu.
Popravdě to bylo od něj značně sobecké vzhledem k jeho možnostem, ač se ti možná chtěl vyrovnat. Stanuli jste na střeše objektu. Pokud by ses podíval na protější stranu, zjistil bys, že pod tebou stojí asi tucet ozbrojenců.
Zřejmě čekali, že zaklepem na dveře a řeknem nazdar. Zhodnotil to Seech.
Nebo že jim šlápnete do úsměvu... Ozval se ti ve sluchátku Thran.

Rovněž bylo možné zaznamenat střešní prosklené okénko, které podle všeho vedlo do jedné zřejmě opuštěné místnosti v objektu. Bylo víc než jasné, že kdyby se cokoli pokazilo, okamžitě by se ten tucet začal drolit na menší skupinky.
Tohle není dobrý... Mrmlal rozumbrada, zatímco si třel svůj plnovous.
Jestli tohle přežijeme přísahám, že se oholím. Mám je zkusit rozprášit svou nádhernou figurou nebo máš jiný nápad? Optal se.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Na střeše budovy Bakurské důlní

Na střeše jsme se zorientovali poměrně snadno: Jedno střešní okno do potemnělé místnosti, žádné jiné překvapivě v dohledu nebylo. Za to na protější straně střechy se to jen hemžilo samými ozbrojenými týpky, kteří nevypadali, že by nás chtěli pozvat na grilované banthtí stehýnko...

Ukryli jsme se s parťákem za solární panel, který nám momentálně skýtal poměrně solidní úkryt. Možnosti byly tedy dvě a to velice rozdílné: Vyrukovat na ostrahu objektu s bojovým výkřikem (což by jistě ocenil Seech se svým bojovným duchem) anebo zkusit štěstí ve střešním okně a nepozorovaně se vplížit do budovy. Obrátil jsem se na Seeche a zopakoval alternativní plány i jemu.

Jeho reakce byla přinejmenším lehce očekávaná.
"Pokud bys chtěl ukázat svou figuru, počítám, že ti hromotlukové támhle by ti ji upravili tak, že bys do smrti nemohl chodit..." schladil jsem jeho nadšení. Poté jsem informoval o situaci poručíka s tím, že budova je středně hlídaná a zřejmě nebude problém se dostat dovnitř.
"Zkusíme to okno, poručíku. Podle mého vnímání uvnitř místnosti pod oknem není žádný život." podal jsem hlášení a napadlo mě, že odlákám pozornost stráží lehce proveditelným trikem, který se na Akademii učí studenti základního výcviku. Proti prostoduchým bytostem je to nejlepší způsob, jak zmást jejich smysly a dostat se přes ně tam, kam chceme...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Na střeše budovy Bakurské důlní

Na střeše jsme se zorientovali poměrně snadno: Jedno střešní okno do potemnělé místnosti, žádné jiné překvapivě v dohledu nebylo. Za to na protější straně střechy se to jen hemžilo samými ozbrojenými týpky, kteří nevypadali, že by nás chtěli pozvat na grilované banthtí stehýnko...

Ukryli jsme se s parťákem za solární panel, který nám momentálně skýtal poměrně solidní úkryt. Možnosti byly tedy dvě a to velice rozdílné: Vyrukovat na ostrahu objektu s bojovým výkřikem (což by jistě ocenil Seech se svým bojovným duchem) anebo zkusit štěstí ve střešním okně a nepozorovaně se vplížit do budovy. Obrátil jsem se na Seeche a zopakoval alternativní plány i jemu.

Jeho reakce byla přinejmenším lehce očekávaná.
"Pokud bys chtěl ukázat svou figuru, počítám, že ti hromotlukové támhle by ti ji upravili tak, že bys do smrti nemohl chodit..." schladil jsem jeho nadšení. Poté jsem informoval o situaci poručíka s tím, že budova je středně hlídaná a zřejmě nebude problém se dostat dovnitř.
"Zkusíme to okno, poručíku. Podle mého vnímání uvnitř místnosti pod oknem není žádný život." podal jsem hlášení a napadlo mě, že odlákám pozornost stráží lehce proveditelným trikem, který se na Akademii učí studenti základního výcviku. Proti prostoduchým bytostem je to nejlepší způsob, jak zmást jejich smysly a dostat se přes ně tam, kam chceme...
________________________________________
400. příspěvek - už jen stovka do kulatých pětiset
:D
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Bakurská důlní

Seech nám leze dírou East oknem,
East oknem .
Bude tu plyn fičet nechcípnem,
bude tu plyn syčet nechcípnem.

Co to tam vyvádíte? Ta melodie je značně chytlavá.
Uslyšel jsi Thranův lehce pobavený hlas.
Tak co by čekal? Pocházím z kulturně založeného národa. Procedil Seech skrze zaťaté zuby.
Po chvíli sklo najednou prasklo. Byla možnost z toho podezdřívat malého kolegu, ale to v tuto chvíli to nebylo směrodatné. Když jste se dostali do místnosti zjistili jste, že se jedná o jakýsi sklad.

Zajímavé... Konstatoval poručík, ale vzápětí zvedl hlas:
Někam se schovejte, někdo sem jde!
A nemohl jsem zůstat nahoře?
Brblal Czlic, když se najednou krčil na jakési bedně kdesi u stropu.

Otevřely se dveře a dovnitř vstoupili dva muži v šatech se znakem kultu a o něčem spolu vzrušeně diskutovali:

Myslíš, že to výjde? Zeptal se první.
Podle Pobočníka ano. Odvětil druhý.
A co když se Pobočník mýlí?
Pak nám Síla pomáhej...


Ještě chvíli se o něčem přeli a pak odešli.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Bakurská důlní - sklad

Když jsme dopadli na podlahu a kolem nás se vysypalo rozbité sklo, jak Seeche a mě neuneslo ono střešní okno. Naštěstí jsme oba dva ovládali jisté schopnosti, a tak kromě střepů dopadl tvrdě na podlahu už jen můj datapad, vypadnuvší mi z obleku. Bohužel pád nepřežil...

Podíval jsem se na svého společníka, kysele se usmál a po další spršce průpovídek a Thranově přizvukování jsem se konečně rozhlédl. I to málo světla z bývalého střešního okna nám dalo trochu prostoru pro průzkum. Kromě několika polic s uskladněnými spisy, krabicemi a vrstvy prachu zde nebylo nic moc k vidění.

Když jsem však byl varován před blížícím se nebezpečí, můj kolega si již vesele visel u stropu, kde jej nemohl nikdo spatřit. Mě nezbylo, než se uchýlit do tmavého kouta za jeden z regálů. Právě včas, neboť se do místnosti přišli poradit dvě osoby, podle všeho příslušníci onoho nechvalně proslulého kultu. Po krátké výměně názorů se zase odebrali ven, což byla jistá úleva.

"Hm, na scéně se objevuje jakýsi Pobočník, Seechi?" kouknu ke stropu, abych zaregistroval mužíka. Mezitím jsem čekal, zda poručík bude sdílnější a nebude něco tušit o dalších skutečnostech.
"No a teď něco zanotuj, ať je nám veseleji..." snažil jsem se odlehčit situaci.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Sklad

Seech se nad tvým požadavkem pozastavil: Zeptej se svého vnitřního hlasu. Na poručíka jsem já moc malej. Nicméně ten pobočník zní přinejmenším zajimavě.
To se zas někdo předvedl...
Konstatoval Thran, avšak vzápětí pokračoval:
Nikdo neví o koho jde ale prý má vazby na vůdce...
Od toho je to Ponočník...
Rýpl si Czlic a najednou se vedle tebe objevil s pozdviženým obočím.
Tak jaký je plán? Zeptal se.


***

V protější místnosti

Rebeca Theran seděla v pološeru. V místnosti, která měla pouze dva východy. Jeden vedl do skladu, zatímco druhý na chodbu a dále do komplexu. Byla zde vězněna už pěkných pár dní nebyla si přesně jistá počtem. Její denní režim se skládal ze stravy, která rozhodně nebyla nikterak pestrá a vycházek na toaletu. Po většinu času však byla držena zde podle všeho elitními strážemi. Možná by se jí i podařilo uniknout, kdyby se jí nad hlavou nevznášela jasná hrozba: Smrt Easta Wooda.

Mladý Jedi, zřejmě působil této bandě značné potíže, ale zdálo se, že to únosci ani trochu neotřáslo, spíše naopak. Špitali si a chovali k Zabrakovi úctu. Dokonce zde byli i někteří, kteří ho nazývali spasitelem. Theran se bohužel nepodařilo spočítat přesný počet obyvatel budovy. Věděla jen, že se u ní co tři hodiny střídají skupiny o třech strážných.
Za pár minut... Za pár minut proběhne další výměna ...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sklad

Lehké propojení se Silou naznačilo, že snad poblíž někdo je... Rebeca?

"Seechi, jsme blízko... Ti chlapi museli zmizet za těmi dveřmi támhle - a za nimi někoho cítím!" řekl jsem svému příteli a aniž bych čekal odpověď, prošel jsem potěmnělým skladem až k oněm dveřím. Tam jsem se zastavil a ponořil se do toku Síly s cílem prozkoumat prostor za dveřmi a najít živé bytosti. Tuto schopnost Jediů jsem ovládal vcelku uspokojivě, takže mi netrvalo dlouho a dostavil se výsledek: Ve vedlejší místnosti jsem vycítil osobu, citlivou k Síle a další dvě bytosti. Co když je to dobře nastražená past???

"Poručíku, myslím, že nyní je ta pravá chvíle, abychom se dostali k cíli našeho pátrání. Jaké je vaše stanovisko? Protože pokud se ukáže, že tady skutečně drží kultisté rytířku Theran, musíme se k ní dostat hned a osvobodit ji..." rezolutně jsem vyslovil své mínění.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Sklad

Ve sluchátko bylo dlouhou chvíli ticho, ne však na straně Czlicově.
Člověk, by se měl zamyslet, jestli ji cítí na základě Síly nebo parfému... Zabručel, čímž si vysloužil menší pokašlání z poručíkovy strany.
No co je? Zvedl Seech ruce na znamení kapitulace: Kdybych se oholil a dal si culíček to by jste mi věk neuhádli.
Thran však zřejmě na mužíkovy řeči bral pramálo ohled.

Slyšel jsem, že Zabrakové jsou skvělí bojovníci, ale pokud je to past zbudou vám tak maximálně zuby, nechty,nohy, rohy a tady váš kamarád. Což upřímně řečeno není zrovna příjemné zjištění. Jal se velitel analyzovat situaci.
Chcete říct, že tu jsem zbytečně?! Seech se málem urazil, ale pak se chytil stébla naděje: Víte co tak já to půjdu omrknout!
A než stačil někdo něco namítnout byl pryč...


Protější místnost - cela Rebecy Theran

Rytířka seděla s hlavou skloněnou a v duchu počítala minuty ne-li vteřiny do střídání směn její stráže když tu...
Hej, hola, hej! Na opěradle se jí objevilo cosi co vypadalo jako věrohodná kopie vojáčka, až na ten plnovous.
Co ty jsi zač? Zašeptala s mírně pozdviženým obočím.
Seech Czlic jméno mé. Jsem něco jako špion z dvou a půltého kolena vzhledem k mé výšce... Představil se náš malý špion samozřejmě po svém.
Zajimavý dialog však byl přerušen druhým pravda o mnohem hlučnějším.

...Určitě je tady a určitě někde blízko! Hlas byl přísný a odměřený, místy mísící se s jakým si druhem lenosti.
Ale jak si můžete být tak jistý? Oponoval druhý hlas.
Jeho kroky jsou snadno čitelné... Běž zkontrolovat stráže, já se trošku pobavím tady s našim hostem.
Jistě pane...
Jedny kroky se vzdalovali zatímco druhé se přibližovaly.

Musíš zmizet...!!! Sykla Rebeca na Seeche.
O pár vteřin později nebylo po mužíkovi ani stopy, za to nově příchozí poctil rytířku svou návštěvou.
Tak kde je!? Zněla otázka, která zůstala chvíli viset ve vzduchu...

Sklad

Tak co podnikneme pánové? Optal se Czlic když se zase objevil. Tentokrát ovšem s neveselým výrazem ve tváři.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“