2. mise pro Easta = Pravdivé lži

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sklad

Během pár okamžiků se stalo něco poněkud nepředvídatelného: Seech se vypařil jak kouř z vodní dýmky a po chvíli se zas objevil jakoby nic...

"Pokud chceš tohle do budoucna dělat, upozorni mě. Ještě bych poručíkovy mohl nahlásit zmizení člena týmu a vyhlásit po Tobě pátrání..." jizlivě jsem pronesl směrem k mému příteli.

Poté už ale převládla zvědavost a tak jsem se Seeche zeptal, zda něco zajímavého a pro nás podstatného zjistil: "Našel jsi Rebecu, příteli?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Sklad

Seechova hlava vykoukla ze dveří a poškrábala svůj vous o jejich konstrukci jak sebou souhlasně vrtěla.
Vzápětí ji však stihl onen vážný výraz.
Easte máme problém... Podle rozložení kulistických kulišáků to vypadá, že se rozprostřeli po budově. Informoval Thran.
A pochybuji, že ten co se usalašil u Theran je čaroděj první kategorie! Dodal Czlic.
Že by Pobočník? Nadhodil poručík hypotézu a Seechova hlava ve dveřích se mohla souhlasně ukývat...

Cela Rebecy Theran

Tak kde je?! Hlas nesl místností.
Ptáte se mě na to asi už několik dní. Vážně si myslíte, že bych vám to řekla i kdybych to věděla? Navíc Easta potřebujete, takže už žádnou páku na mě nemáte. Odpověděla rytířka hrdě.
Vážně? Muž vypadal, že je těmito slovy nanejvýš pobaven: Vždy jsem byl zaujat Jedijskou morálkou a smyslem pro spravedlnost. Proto vám něco ukážu...
Místo se v netušeném okamžiku naplnilo výkřiky strachu a posvátné hrůzy.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sklad

Uvažoval jsem nad všemi možnými scénáři a vycházel mi pouze jediný závěr: Zcela nejediiským způsobem se vrhnout do akce a pokusit se z toho vytěžit co možná nejvíce. Problémem bylo, že jsem stále netušil, co je onen "pobočník" zač, zda drží Rebecu Theran v šachu a co má v plánu společně s Kultem. A rozhodně nebylo na místě podcenit situaci a ohrozit tím život Rebecy, Seeche a třeba ještě mnoha dalších...

Znovu jsem promyslel okolonosti, vyslechl hlášení Thrana a podíval se na Seeche, který už netrpělivě vyhlížel, zda je na chodbě vzduch čistý...
"Seechi, musíme jednat. Já půjdu napřed a zneškodním..."
Nedořekl jsem, protože se ve mě cosi ozvalo, v hlavě se mi zatmělo a uslyšel jsem ve svém nitru křik, hrůzný a děsivý, plný strachu!!
Zavrávoral jsem a v mdlobách pohlédl ke dveřím...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Sklad

Vše bylo jaksi rozmazané. Chodba, Seech pocity, to vše bylo nyní rozmazané do podoby jakýchsi šmouh. Slyšel jsi Czlica jak kolem tebe zmateně pobíhá. Najednou byl ze zadních dveří slyšet dupod několika nohou. Ucítils jak tě někdo táhne ke dveřím, kde se podle všeho nacházela rytířka Theran a medailon, jenž se ti houpal na krku se v tu chvíli úplně rozpálil. A pak...
...Pak jsi ztratil vědomí.


...Neznámo kdy, neznámo kde, známo s kým...

Těžko říct, kdy a kde ses v tu chvíli nacházel. Jediné co jsi věděl s určitostí, že je to značná úleva oproti předchozím okamžikům. I přes odpor těla a všech svalů se ti podařilo otevřít oči. Zjistil jsi, že stojíš mezi planetami a kolem tebe prolétají lodě takové velikosti, že kdybys chtěl mohl bys to vše držet v rukou.
Heleme kam tě ten tvůj idealismus zase dovedl... Uslyšel jsi již důvěrně známý zastřený hlas.
Darth Maul stál naproti tobě a tvářil se jakoby ho ani nepřekvapilo, že tě tu vidí.
Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě? Kolik tvých blízkých bude muset ještě trpět, abys to pochopil?

Sithský lord nehnul v obličeji ani brvou, když začal vypočítávat: Bratr, otec, Ulrin, Thran, Seech, Rebeca... Jaj to je účet! Dodal.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sklad

Už jsem pomalu zapomněl na poslední výlety do říše snů a přeludů, když se můj magický medailonek znovu ozval tam, kde hrozilo nebezpečí. Blízko Rebecy Theran a možného rozuzlení celé mise selhalo moje vědomí, ovládané cizí silou. Jediné, co jsem před úpadkem mysli stačil vyřknout, bylo: "Seechi, zmiz..." A poté už temno...

Tedy ne tak docela...

Temno a hvězdy... Hvězdy? Ano, hvězdy a planety kolem mě svítily a kroužily! A létaly tu i hvězdné křižníky, destruktory a malé fregaty... Malé tak, že jsem se jich mohl dotknout a vychýlil bych je zcela určitě z jejich dráhy letu! Bláznivé...

Teď se ozval někdo další...

Ach ano, jak bych mohl zapomenout na toho, který již od počátku provází moje kroky, třebaže není vidět. I tentokráte se zjevil, aby mi prozradil něco, co se právě událo a ovlivnilo to můj další osud! A nejen můj...

Vyslechl jsem Maula a nevěřícně zakroutil hlavou: "Cožpak jsem právě nechtěl s mým kamarádem Seechem podniknout záchrannou akci pro Rebecu? Chtěl jsem ji vysvobodit a ukončit tak její zadržení... Neůžeš mě stále držet ve svých osidlech, nejsem ten, kterému můžeš diktovat jeho osud!"


Ta poslední slova, která jsem ve svých snech pronesl, zněla trochu podrážděně, ale...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Na křižovatce

Ale Maulovi to zřejmě ani trochu nevadilo. Naopak by se dalo podle zúžených zorniček předpokládat, že takovou reakci čekal.
V dnešním světě se nepočítá myšlenka, ani cíl, jen důsledky. Většinou ta nepopulární rozhodnutí odvrátí zkázu… Před očima jsi nyní spatřil něco jako obrovská létající monstra, která bez pardonu ničila planetu za planetou.
Republikové lodě jen stěží odolávali náporu a drželi se jen s pomocí a obětavostí X-Wingů.

Pokud sis ještě nevšiml svůj osud si píšeš sám! Nikdy jsem ti nic nevnucoval a nehodlám to dělat ani teď. Možná čistě ze sentimentu. Mě se to přece už netýká. Jsem jen část vědomí, a to konkrétně ta část, která teď zvoní na poplach. Řekni slovo zmizím. Myslel jsem, že z okolností dokážeš odhadnout situaci, ale teď vidím že jsem se spletl. Přes všechno čím jsi prošel nyní odmítáš splnit svou úlohu. Smutné…
Maulův hlas zněl bezbarvě bez špetky úcty a pohrdání, což bylo o to horší, že každý by čekal nějaký emocionální projev. Slova však padala laxně jako kousíčky skla a nemilosrdně se roztřišťovala.

Lehké obdivovat legendu, těžší je se legendou stát…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Na křižovatce

Najednou moji pozornost upoutala bitva - či spíše nerovný boj republikového loďstva proti zkázonosnému nepříteli. Hleděl jsem na to nevěřicně, hledal jsem souvislosti...

Sitshký přízrak mluvil a já poslouchal. Jenže jsem pochopil, že nejednám dle jeho plánů. V celém pozadí těchto událostí jsem zřejmě stále nenašel smysl mojí úlohy v tom všem a Maul mi to opět hodlal připomenout. Odkazem na mou rodinu i mé blízké, kterým jsem vědomě nezpůsobil žádnou bolest. Ale co bylo ve skutečnosti za tím vším? Já anebo moje ukryté alter ego?? Cožpak jsem pro něj objektem zájmu i jinak, než ve své skutečné podobě??

"Říkáš, odmítám splnit svůj úkol? A jaký je ten úkol, řekni..." chtivě jsem provedl slovní výpad...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Na křižovatce

Maul se pousmál a v očích se mu zajiskřilo: Najdi Zelhona Methela pokud nestojíš o to, aby se ti dosavadní řád nerozsypal pod rukama.
Toto není doba, kdy se hraje fér a ty to hodně brzo poznáš. Brzy se budeš muset poprat s něčím víc, než je jen tvoje morální přesvědčení…
Nepřátelské lodě právě s gustem likvidovali poslední ohniska republikového pomalu utuchajícího odporu.
Věru, zajímavý to máš osud příteli. Udělal jsem dobře, když jsem přesvědčil Czlica, aby mě zachránil. Inu, osud Galaxie, není o populárních rozhodnutích… Sithský lord se rozchechtal na celé kolo.

Cela Rebecy Theran

Vstávej, tak vstávej! Čísi pěst tě "propleskla" a ty jsi mohl pohlédnout do očí Pobočníkovi.
Seděl jsi na židli pár metrů od Theran, ale nikde žádná stopa po Seechovi.

______________________________

Omlouvám se… ;)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cela Rebecy Theran

Poslední, co jsem si jasně a zřetelně vybavoval z výletu do říše snů a vizí, byla slova mého duševního společníka Darth Maula, jenž říkal cosi o Zelhonu Methelovi, o dalším vývoji událostí, o mém přesvědčení a o ... Seechově činu, který nějak souvisel s Maulovou existencí v mých vizích...

Pak už jsem jen vycítil ne zrovna příjemné rány pěstí do mého obličeje, které mě okamžitě probudily, tedy alespoň do té míry, že jsem mohl vnímat okolí a nelichotivá slova mého věznitele.
Tedy on to mohl být klidně i onen podivný muž, zvaný Pobočník... Vždyť nevím, jak vypadá. A kdo to sedí vedle...?

S mírným napětím jsem sledoval, kterak na židli poblíž té mojí sedí... ano, je to Rebeca!!
Chtěl jsem na ní promluvit, ale bolest čelisti mi to prozatím znemožnila.
A kde je pro všechno na světě zas ten Seech? Doufám, že číhá někde v záloze a čeká na příležitost k seberealizaci... říkal jsem si v duchu optimistické vyhlídky.

Zkusmo jsem Silou prozkoumal moje pouta, nebo čím jsem to byl uvázán a přišlo mi, že by nebyla velká námaha se osvobodit. Nicméně můj věznitel by to asi nenechal jen tak být...
_____________________
Nevím, za co, ale dobrý... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cela Rebecy Theran

Velký East Wood. Novodobá ikona Jedijského Řádu a jedna z důležitých částí téhle nevyřešené rovnice… Pobočník si zřejmě svou úlohu vychutnával a doslova se pásl nad tvou nevědomostí.
Jsou lidé, kteří tě pro tvůj potenciál Síla ví proč ochraňují. Ať jsou však jejich důvody jakékoli, já mezi ně bohužel patřím rovněž, ač tak trochu proti své vůli.
Tak co po nás tedy chcete?
Rebeca stěží potlačovala slzy v očích.
Pobočník se jen smutně pousmál. Buď proto, protože si chtěl vychutnat její utrpení anebo prostě proto, že se na nic jiného v tu chvíli nezmohl.

….Existují jistá svědectví, která potvrzují přítomnost Návštěvníků mimo Galaxii. Náš kult byl založen jen kvůli jedinému: Poznání a ochraně obyvatel. Už roky sledujeme skupinu podezřelých osob. Jenomže pak jsi vstoupil do hry ty. Svým neochvějným spojením s lordem Maulem sis sám předepsal divokou kartu…
Pobočník se odmlčel, aby vzápětí pokračoval: Tohle není bitva dělená na dobro a zlo, světlo, či temno. Proroctví se naplňují a ty jsi testy prošel…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cela Rebecy Theran

Pokud bych měl být upřímný, tak chvála se mi zamlouvá, pokud je ovšem oprávněná.
Tady jsem si nebyl zcela jist, neboť Pobočník mne zval chloubou a novou ikonou řádu Jedi, což mi rozum zcela nebral...
Čím jsem si vysloužil takovéto označení? Rád se jej na to zeptám při vhodnější příležitosti, než je tato...

Teď jsem se spíše věnoval celkové rekognoskaci terénu a hodnocení situace - a ta byla stejně tak pro mne, tak i pro Rebecu, mírně řečeno nedobrá!

Snažil jsem se z nastálého monologu pochopit co nejvíce, ale Síla mne zrazovala přesně v té části mého těla, kde jí bylo právě zapotřebí - mozku. Doufal jsem, že se mi to všechno pokusí objasnit i Rebeca...
Podíval jsem se na ní a ztěžka promluvil: "Neboj, dostaneme se z toho, to Ti slibuji..." stačil jsem říct, než se ozval Pobočník a já jen poslouchal a snažil se utřídit si myšlenky.

"Mýlíte se, příteli! Nejsem vůbec důležitý, to jen hra osudu mi do cesty postavila překážky, které jsem musel překonat! To jen vy a vaši přisluhovači tomu říkáte 'test'..." odpověděl jsem.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cela Rebecy Theran

Rytířka pouze mírně pokývla hlavou, zato Pobočníkovi se na tváři vykouzlil úsměv.
Nějak se vtom ztrácím, poznamenal. Tvrdíš, že překážky ti postavil „osud,“ ale v hloubi duše přemýšlíš nad tím, jestli to vše má nějaký význam.
Pobočník si odněkud přitáhl židli a posadil se před vás, takže jste teď vypadali jako skupinka na nějakém zasedání.
Tři, dva, jedna… Slyšels ho tiše počítat a vzápětí ses mohl také dozvědět důvod.

Bylo slyšet řinčení skla a o pár vteřin na to i výbuch dveří.
PUSŤ JE NEBO TI PROVRTÁM KOLENA!!! Dovnitř vtrhl Seech s vlčím výrazem a za ním poručík Thran spolu s Ulrinem Wolwem, a ještě třemi dalšími příslušníky N.F.O.H.
Postavu máš malou, ale zuby ostré… Odfrkl si Pobočník.

Dlouho jsme se neviděli Sorone… neodpustil si Thran a přičapl si k pobočníkovi tak, že byli přibližně na stejné oční úrovni.
Czlic se mezitím staral o tvá pouta a jedním máchnutím ruky z nich udělal květinovou výzdobu. O chvíli později to samé provedl u Rebecy, ovšem jeho bonusové mrknutí nepřineslo kýžený efekt, k Seechově zklamání se začala rytířka věnovat věcem aktuálním.

Moment, jakto že vy dva se znáte? Podivila se upřímně a očividně čekala vysvětlení.
Jste hrozně naivní, rozchechtal se Pobočník. Copak si vážně myslíte, že by jste si sem jen tak s grácií přivandrovali aniž bych to dovolil?
Jsme naivní, a právě to z nás dělá myslící bytosti. Upozornil ho jemně jeho zřejmý známý.
Blázne! Soron se vyšvihl na židli a ve stejném okamžiku už se Walter Thran válel u protější zdi.
Vojáci znejistěli a pozvedli zbraně.

V dnešním světě se nepočítá myšlenka, ani cíl, jen důsledky. Většinou ta nepopulární rozhodnutí odvrátí zkázu… Ozval se znovu ten důvěrně známý hlas.
Tak tohle se mi stalo podruhé v životě… Podotkl poručík když se zvedal ze země.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

cela Rebecy Theran

Už jsem si myslel, že nepříjdeš, brachu... napadlo mě, když se za neskutečného humbuku přiřítil Seech a přivedl s sebou posily v podobě Thrana a Ulrina, které doprovázela ozbrojená jednotka N.F.O.H.
Když mě můj přítel zbavil pout, nečekal jsem dlouho a hmatal po svém meči, avšak marně... Byl mi zcela pochopitelně zabaven při zajetí!
Trpce jsem se pousmál, zatímco se naši spojenci chopili iniciativy.

Rebeca byla také volná a zdálo se, že máme navrch nad naším věznitelem, tajemným pobočníkem. Teď už se ovšem ten chlap i nějak jmenoval - Thran jej nazval Soronem. No, Ti dva spolu rozhodně už někdy mluvili... pomyslel jsem si krátce.

Jenže nebyl čas přemýšlet, protože vzduchem letělo tělo a ne ledajaké - poručík Thran se po chvíli jen těžce zvedal ze země a já musel něco udělat. Postoupil jsem o krok k Pobočníkovi a vší silou vrhnul proti zřejmému nepříteli vlnu Síly. Zároveň jsem vnímal, zda se Rebeca a ostatní nahcázejí v uctivé vzdálenosti, protože Soron zřejmě byl nadán nějakou mocí, či přímo Silou...
Dle mých prognóz jsem jej měl ochromit, než budou Ulrin a vojáci schopni zajistit prostor a případný odpor zabavit střelbou.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cela Rebecy Theran

Tak tohle bylo pěkný… Konstatoval Thran, když se zmátožil.
Dobře roháč, dobře… Uznal Seech.
Vůči osobě věru účinné. Poznamenal Pobočník.
Vzápětí se rozlétly dveře podruhé. Do místnosti trhla Soronova garda.
Tomu se říká vyrovnat síly nemyslíte? Vyplivl velitel krev, zatímco Ulrin Seech a N.F.O.H pozvedli zbraně.

Naučil jsem se nemyslet. Poznamenal Thran.
Možná by ti to párkrát neuškodilo.
Rebeca mírně pozvedla obočí.
On nás jsem dostal, ale proč? Vytáhl poručík svého ex-přítele na nohy.
Protože se tu formuje něco co nezvládnem ty ignorante!
A co jako?
To co Maul předvídal.
Promluvil Czlic.
A co? Otočil se Thran na něj a potom tebe.
Návštěvu z jiného kouta Galaxie… Potvrdili oba zainteresovaní.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cela Rebecy Theran

Za tu dobu, co jsem znal mé přátele Ulrina a Seeche z Akademie, jsem byl zvyklý na ledacos - únosy, terorismum, levitace, mizení... Popravdě do mého života vnesly vzrušení, které jsem na Yavinu IV neznal. Ale ne vždy to vzrušení bylo vzrušující... Tedy někdy bych je rád oželel!

Ovšem jedno se muselo našemu Seechovi nechat: Ať byl v klidu, či pod nepřátelskou palbou, neztrácel svou upovídanost a společně s Thranem momentálně probírali stav situace.
"Hej vy dva, raději se kryjte, ať neschytáte blasterový výboj tam, kde to bolí..." zakřičel jsem.

A najednou jsem zaregistroval jméno, které jsem za poslední dny a týdny slyšel, či vnímal více, než často...
Dobře, lorde Maule! Když jsi mne vtahoval do svých spárů v jiné dimenzi, třeba se teď budeš chtít projevit naplno! Nebo k tomu, co se zde děje, nemáš co říct?!

Napadla mě skutečně troufalá myšlenka a strhl jsem si z krku medailon. S nataženou rukou, v níž jsem třímal pevně mou "ozdobu", jsem postoupil o pár kroků vpřed a se stále aktivovaným mečem čekal, co bude...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“