Mise pro Revana

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Aha, takže nic přesného neexistuje. No .. tak vám teda děkuju za .. informace.
Znovu jsem se porozhlédl kolem dokola ale nic jsem neviděl. Tudíž jsem vyrazil směrem nikam. Spíše jakoby mě vedla intuice a síla, která mi říkala "Jdi přímo za svým ztopořeným pinďourem".
Les byl vcelku zajímavý, dlouho jsem tak pěkný neviděl, byl barevný a překvapivě plný života. Bylo zde mnoho stromů různého druhů, i některé, které jsem nikdy neviděl.
Ale což, nebyl jsem zde na výletě, ale hledat vchod do podzemí. Snažil jsem se pomocí síly odhazovat listí a zkusit najít třeba tu svatyni, kde je údajně vchod do podzemí.
Sakra, ať už mám tuhle nudu za sebou a splním konečně tenhle úkol.
Povzdychl jsem nad nudným hledáním. Připadal jsem si jako nějaký učedník co slouží svému mistrovi, jako kdybych byl první rok na akademii a dostal za úkol sklidit listí.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Šel jsi přímo za svým pinďourem, takže jsi obešel kolečko a penetroval si starce přes trikod zezadu.
Naštěstí látka sloužila jako šprcka, takže nebudeš mít děti.
Toto byla špatná metoda, a tak jsi se udělal, zastčil pinďoura a raději šel za Sílou, která ti říkala "Di za zdravým rozumem omg".
Ta na tom byla lépe, neboť vysílala seismické signály pod zem, lokalizovala síť chodeb a dovedla tě až k jeho vstupu do nich.
Odfoukl jsi listí, a tam se skrýval nepatrný průlez s nenápadným zvonkem.
Zmáčkl jsi tlačítko, a zezadu vyletěl klacek a praštil tě přímo mezi nohy.
Zařval jsi a zmáčkl jsi tlačítko znovu. Pro jistotu jsi si zakryl přirození, by tě klacek zas netreifl. To vyletěl klacek zepředu a trefil tě do hlavy. Sebral jsi všechny síly, a řekl jsi si "Do třetice všeho dobrého!" a zazvonil znovu. Ozval se hlas.
Prošel jsi testem, přeješ si něco?
Hromovým hlasem. V této části lesa to vypadalo spíš jak v Rusku!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Jako bývalý hokejista jsem měl naštěstí suspík a helmu, ale i tak jsem cejtil pošimrání. Otočil jsem se na tyč a řekl.
Dobrý den, 2x Big Mac, střední hranolky, 4x cheese a velkou coca colu prosím. A kečup. Díky
Mezitím jsem si hladil břišáky a čekal na jídlo. Jinak na to, že to bylo v Rusku, zde bylo docela příjemně, až na pobíhající nácky patřící k 2. SS společně s nějakýma ušmudlanýma komoušema.
Že by Kursk?
Řekl jsem si, ale nějak jsem si toho nevšímal a čekal jsem na své jídlo.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Hej, vole, dobře ty! Heslo znáš, poď dovnitř...
Ozvalo se a otevřel se poklop. Ty jsi tam sklouzl jak myška po tobogánu, a vyhýbal jsi se žiletkám jak schumachr.
Nakonec jsi přitál na nohách, a kolem tebe se seběhlo několik mužů s mečem.
Kdo jsi? 4 cheese byli včera, dneska jsou jenom 2! Máš starý heslo, takže se ptám ještě jednou, kdo jsi?
Zařval na tebe takovej velkej chlápek, a pleskl tě bigdickem přes hubu.
Bylo jich tam tak deset a všichni taseni zbraně, čekajíc na každou tvojí chybu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Byl jsem celý nadšený z toho, že jsem uhodl heslo. Ale mé nadšení netrvalo dlouho. Skupinka nějakých pobodů mě moc nerozhodila, ale rozkuchat jsem je nechtěl, neměl jsem důvod. A navíc byla možnost, že oni jsou můj cíl úkolu.
Klid pánové, nepřišel jsem bojovat.
Řekl jsem, ale provizorně jsem měl jednu ruku nataženou na světelným meči.
Jsem zde ve jménu Lorda Peara. Jde mu o vaše .. dejme tomu, znalosti či tajmeství. Ovšem, je jasné, že za to budete asi požadovat nějaké .. peníze.
A předohdím pět tisíc kreditů, které jsem nastřádal prodáním asi 10% mé, resp. Malakovo sbírky světelňáků.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Ty vole slušný, pán je pracháš, makléř se světelňákama vole, intelektuál!
Prohlásil krutě bigdick master a uznale pokýval hlavou.
No, tajemství ti ale nedáme úplně zadarmo. Tyhle love si jako beru, viď, a pak se dáme do testu tvého ducha, těla i mysli!
Řekl ti týpek, a všichni sklonili zbraně. Šel jsi za nima hlouběji chodbama, a pomalu jsi se už začal ztrácet a přestal orientovat.
Došel jsi až kamenýma chodbama do větší místnosti, jakoby arény.
První test bude souboj! Budeš vystaven nepřátelům, a budeš je muset porazit. Boj se, budou to hrůzné výjevy!!
Vichni odešli na tribunu a tebe nechali stát uprostřed, Bigdickman se opět postavil a zvedl se.
Teďka pravidla. Proti tobě se postupně postaví několik nepřátel. Mezi každým bude pět minut přestávka s pivsonem. Pak se dává pivson na začátku kola, v time-outu a na konci kola. Pivson si dáme my, když zakřičíš, když vyhraješ do minuty, dáš dva pivsony, když vyhraješ po dvouch minutách, dáš dva pivsony. Je ti to jasný?
Zapnuli se reflektory a dovnitř ti přes cestu přeběhlo černé koťátko. Pak se postavilo před tebe, dalo si klobouk, vyndalo světelný kord a ty jsi zjistil, že je v botách. Rozběhl se proti tobě sedmimílovou rychlostí a chtěl ti vyškrábat oči. Čas od času vychrhl chrchel.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Wow, mrdáme boj, dem kalit!
Řekl jsem a vytáhl svůj světelňák. A jako obvykle, opět jsem porušoval, jelikož v jedné ruce jsem držel svetelňák a v druhé jsem kalil pivsona.
Máchal jsem rukou sem tam a lil do sebe pívo, že jsem je ani nestačil penisem otvírat, a to jsem v první třídě vyhrál turnaj v tomhle oboru!
Konec srandy ale.
Zvolal jsem a vytáhl svůj druhý světelný meč a bránil jsem se. Jelikož útočit na kočku, která je sice nemotorná jak nůžky na vítr, ale přesto velmi rychlá, tudíž jsem se snažil zjisti její "taktiku".
Jestli je tohle sranda, tak pěkně blbá.
Řekl jsem a narážel na souboj s kočkou, která furt odflusávala nějaké chuchvalce hoven.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Kočička se uchrchlala až na horu, takže nad tebou měla výškovou výhodu a čůrala na tebe z věže.
Ty jsi celej rudej, nasranej, a pocintal jsi se pivounem jak malej parchant mlíkem.
To je proti pravidlům!!!
Zařvali na tebe, ale ty jsi na ně dvacetkrát zařval a tak si museli dát dvacet piv podle pravidel, do konce zápasu tedy leželi pod stolem nakalení jak nasračkovanej mrak! Kočičák se ale nedal a stále na tebe krutě doráže. Byla to velice divoká taktika, kterou jsi nikdy neviděl. Nejenomže okolo sebe máchal kordem, ale taky tě škrábal, nebo si hrál s klubíčkem vlny, což bylo tak cute, že jsi na něj prostě nemohl zaútočit a škádlil jsi ho větví.
CHlapi se zatím skládali ze země, ale stejně měli holotropy, pač pod stolem si dali brko, brzo bude následovat blinkání teda.
Kočičák najednou odběhl a otočil se na tebe.
Tak, konec zahřívacího kola, teďka dem bojovat!
Dal pivsona podle pravidel, a s mega chicken twistem lepším než z mekáče odejde kočička do zákulisí, a vystřídá jí dva metry deset vysokej borec, vážicí stopadesát kil, s obrovským obouručním světelným mečem. Byl obouruční a navíc ještě oboustranný.
Nechť začne první kolo!
Prohlásili na tribuně a týpek se ti vydal vstříc, připraven rozdrtit tě svými obrovskými svaly a tvrdými dopady mečem!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Zahodil jsem pivsona a vytáhl svůj druhý světelný meč.
Rozeběhl jsem se rychle, svižně jako bych byl pírko proti němu. Bylo to dvou metrové stopadesáti kilové hovado, takže v přímém souboji bych neměl šanci, ještě s oboustranným obourušním svetelným mečem už vůbec ne.
Má taktika měla spočívat v rychlosti a zákeřných lehkých úderů na krytická místa. Sice je velký a silný, ale očekával jsem že bude pomalý, nemotorný a rychle se unaví.
Myslím, že když budu běhat kolem dokola tak vyhraju i bez boje.
Řekl jsem si a běžel přímo na něj. Běhal jsem kolem něho a snažil se vyhnout jeho útokům, takže jsem si držel odstup a snažil se délkou své čepele útočit na nekrytá a nejvíce ohrožená místa, která se blbě kryjí.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

I když jsi si myslel, že muž bude pomalý, byl pouze o trochu pomalejší než ty. I přes svojí váhu a svaly byl stále dost mrštný, aby vykrýval tvoje útoky a občas ti je vrátil zpět. Každý jeden jeho úder byl silný, že jsi měl problém jej vykrýt a tak jsi po chvilce objevil lepší taktiku, a to uhýbat. I když to potom byl pro něj větší problém, stále dokázal jedné půlce útoku uhnout a zbytek vykrýt. Jeho meč byl dlouhý, s opravdu velkým dosahem. Mohl teda nastavit meč do jedné polohy a vykrýt jím klidně několik tvých útoků, kde udělal minimální pohyb či náklon meče.
Hlasitě si odfrkával, neboť ho to opravdu unavovalo, jeho kondička však nebyla nejhorší a i když byl spocený o trošku víc než ty, stále to nestačilo, aby prohrál zápas.
Pravdou ale bylo, že díky tvé rychlosti se dostal k minimu útoků. Mohl jsi tedy děkovat Síle, že nebyl rychlejší, protože po okusení několika jeho úderů jsi poznal, že několik takových ran za sebou by jsi určitě nedokázal ustát.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Snažil jsem se všechnu sílu narvat do výdrže, abych ho utahal, přece jen byl pomalejší a rychleji se unavuje, než já.
Občas jsem se snažil i udělat nějaký zásah na kritická místa. Nesnažil jsem se mít co nejtvrdší sek, spíše jsem se snažil je mít co nejrychlejší a nejzákeřnější.
Vím, že kdybych se bránil tak skončím velmi rychle, jelikož jeho obrovská síla by mou obranu rozdrtila během pár vteřin.
Sakra, tyhle uháněný mě nebaví.
Řekl jsem si a snažil se útočit víc a víc a přitom si držet odstup. Poté jsem se rozeběhl proti němu a hodil po něm oba světelné meče. Jeden zprava a druhý z leva. Do toho jsem se snažil použít sílu odstrčení, tak velkou jak to jen půjde.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Poznal jsi, že i když je muž první v pořadí, není to nejslabší článek. Rozhodně dobře vzdoroval tvým pokusům o útoky. Sám si také čas od času bouchnul, nicméně obvykle spíše vykrýval tvoje pokusy.
Překvapil ho až hod mečem. Čekal pouze jeden, a ten taky odrazil celkem dobrým způsobem, takže spadl daleko ke stěně arény, nicméně ten druhý už nevychytal. K tomu jsi ho navíc odstrčil a on tak musel rezignovat. Viděl jsi na něm, že se snaží, jak může, nicméně sám věděl, jak dopadne. Tvůj druhý meč projel jeho tělem. Na zem spadl mrtvý, až zadunělo. Vítězoslavně jsi pohlédl na muže v hledišti a ti se jen trpce usmáli.
Proč, to jsi poznal o chvilku, když jsi ucítil výkyv Síly a naposlední chvíli uhnul doprava. Sice jsi spadl na bok, zvednout se však byla otázka okamžiku. Na místě, kde jsi stál, přistála čepel úzkého meče, katany. Jejím držitelem byla pohledná žena s ladnými křivkami a téměř žádným poprsím, avšak velice ohebná. Pár salt dozadu a opět si od tebe udělala odstup. Nejspíše používala i Sílu, v jednu chvíli totiž přímo bleskově překonala vzdálenost v aréně, že jsi měl co dělat, aby jsi se zorientoval a našel jí.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“