1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Lereia se lehce bránila tvým úderům, pravděpodobně i díky tomu že tvé útoky nebyly tak soustředěné,
část svého vnímání jsi musel věnovat poletujícímu nábytku stejně jako ona.
Nesnažil jsi se ani tak ji porazit jako spíše zbavit ji její zbraně, což si brzy uvědomila vzhledem k tomu že
většina tvých úderů byla směřována na nejlépe branitelné místo jakým je tělo.
Na chvíli jen několika vteřin se ti zdálo že tvá taktika zabere, že snad jí už vyrážíš zbraň z ruky. Byla to ovšem jen její taktika.
Poslední úder na její zbraň který si vedl se už nesetkal s žádným odporem její meč šel lehce odstrčit do strany,
až příliš lehce. Ztratil jsi rovnováhu díky tomu že jsi se zapřel do úderu příliš.
Lehce jsi klopýtnul kupředu ale rána která by tě dorazila nepřišla. Lereia musela rychle uskočit stranou kvůli
právě prolétávající pohovce která se ocitla nad tvou hlavou a lehce rotovala kolem své osy.
Tak tohle je už i na mě moc.
Zavrčí a Jediným skokem přeskočí pohovku i tebe aby se konečně dostala ke svému cíli. Ocitne se ti za zády a
rozhodnuta tě dorazit zaůtočí na tvá záda padajícím listím.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Sice se mi nepodařilo vyrazit Lereiin meč, místo toho jsem však zaklopýtal a málem mě to přišlo draho. Létající pohovka, nebo spíše Madurrin, mě naštěstí zachránly.
Hned mi došlo, že jestli se takto Mistr pokouší otestovat soupeřčiny schopnosti, bylo jasné že v příštím kole přijdu na řadu já.
Udělal jsem kotoul od předpokládaného dopadu Lereii, právě ve chvíly, kdy se odlepila od země a přeskočila mě, takže když jsem rychle vstal, byl jsem v bezpečné vzdálenosti.
Postavil jsem se do postoje Soresu, nebo spíše jen takového jeho náznaku, tak aby ho poznala. Koneckonců roztahovat se v plném postoji by bylo vzhledem k chaosu okolo nebezpečné. Chtěl jsem Mon Calamarijku trochu oklamat. Když si bude myslet, že se snažím nabrat síly a že chci zůstat v defenzivní pozici, udělá chybu. Bude jí nachystáno překvapení.
Jako první krok fingované obrany jsem rotující pohovku mezi námi uchopil silou a strčil ji směrem k Lereie jako bariéru.
Druhým krokem se dalo označit to, že jsem stále naznačoval postoj typický pro Soresu.
V případě že Lereia pohovku přeskočí uhnu na stranu a stylem Ataru za využití rychlosti jedním až třemi seky podle situace zaútočím na bod kontaktu Sai Tok.
Jestli pohovku odrazí na mě, skrčím se a seknu tentokrát na Mou Kei.
Jestli ji odrazí bokem udělám první útok, tedy opět na Sai Tok.
Všechny útoky jsou stále s využitím rychlosti za pomoci síly.
_______________________
Když tak použij Wookieepedii. Ty Mou kei a Sai Tok myslím místa seku, ne tryky. Doufam tedy že to tak mohu napsat.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Připravený na veškerý následný postup po odstrčení pohovky jsi ovšem nepočítal s jednou malou drobností.
Pohovka nebyla jen kus něčeho vysícího ve vzduchu díky úchytům nebo čehokoli jiného. Ve vzduchu ji držela Madurrinova
koncentrovaná vůle. A v momentě kdy jsi proti ní poslal svou sílu která měla mít za následek vybočení
z její trasy směrem na Lereiu se setkala s Mistrovou vůlí a následky byly příšerné.
Pohovka zůstala na své původní trase odmítaje tvou snahu o změnu její dráhy, místo toho začala rotovat rychleji než doposud,
před ránou do hlavy se Lereia zachránila jen rychlou rybičkou přímo pod pohovku načež se překulila pryč ze strachu aby na ni
nespadla zatímco tebe zachránili tvé reflexy posílené rychlostí.
Hlavní problém byl v tom co se dělo při Lereině zachraňování vlastního života jak tak padala na zem chránila si rukama hlavu,
ale opoměla vypnout svůj meč. I přesto že byl nastavený na minimum, povrchem pohovky se prořízl jako by to byla papírová.
Madurrin teď s vytřeštěnýma očima sledoval obrovskou kruhovou díru vyříznutou vespod pohovky zatímco Lereia nadávala
a nevěděla jestli se má stavět do bojového postoje nebo vymýšlet co teď.
_________________________________________________________________________________________________________
wiki nepotřebuji, nějak se s tím vším poperu :D a chválím tě, během dvou příspěvků jsi své odpovídání na souboj dostal do
takové úrovně jakou bych chtěl :)

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Věděl jsem že přetlačovat se s Madurrinem není nejlepší nápad ale v zápalu boje jsem musel něco zkusit. Tento pokus mi však ve výsledku přinesl nečekanou výhodu, kterou bych mohl co nejlépe využít ve svůj prospěch. Lereia ležela na zemi.
Byl jsem připravený pomocí rychlosti na protivníka zaůtočit a tak mi teď nahromaděná síla pomohla vyhnout se té šílené pohovce ovládané Mistrem.
Teď jsem si právě uvědomil, že Lereia je zaskočena a nadále leží na zemi a neví co má dělat.
Využil jsem toho a uchopil meč obráceně, čepelí dozadu. Skočil jsem rychle na padawanku a kolenem jí přirazil k zemi aby se nemohla tak rychle zvednout. Krátce jsem meč vypnul abych mohl svou ruku protáhnout pod Lareiinou z venkovní strany a opět jsem jej zapnul na ochranu. Ruku jsem položil na její a tlačil jí zápěstím k zemi. Zevnitř jsem svůj meč tlačil z vnitřní strany na její čepel aby mě nemohla zasáhnout. Snažil jsem se, abych vše udělal rychleji než se zmatená Lereia vzpamatuje.
Tím vším jsem tedy vytvořil jakousi páku, která ztěžovala, nebo spíše znemožňovala pohyb její ruky. Oba meče jsem teď vší silou tlačil k její hlavě za jasným účelem.
Meč držený opačně mi umožňoval větší prostor k manipulaci a snadnějšímu ohlídání padawančiny čepele. Ovšem toto držení bylo na úkor síly, která se nedala využít naplno jako u normálně drženého meče. Nedostatek jsem ale byl připraven v případě nutnosti eliminovat silovým odražením její čepele (Force Push), nebo popřípadě tlačením druhou rukou (na svoji ruku s mečem), která stejně jako koleno přitlačovala její tělo k zemi.
V případě nezdaru bych se ochránil překulením na stranu, rychlím vyproštěním ruky a odskočením do bezpečí. Musel jsem však aspoň částečně dávat pozor na zrádný nábytek.
Na Jediho byl možná tento útok příliš brutální, ale bylo to jistější než jenom skok a sek. Lereia byla moc silná na to, abych si mohl dovolit nechat ji vstát.
________________________________
Huf, to byla fuška. Proč se najednou ty moje příspěvky tak protahujou? :D
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Zoufalá Lereia se Pod tvým sevřením kroutila Jako žížala než si uvědomila že se z tohohle sevření neuvolní.
Po chvíli která jí musela připadat jako věčnost se uklidnila, uvolnila své tělo a zavřela oči aby se mohla lépe soustředit
na svou obranu a odtahování obou mečů od svého obličeje.
Na okamžik se dokonce zdálo že by se ti snad mohla ubránit, pak se v ní ale něco zlomilo a ona otevřela oči plné hněvu
a provedla nejbrutálnější protiútok jakého je žena schopna.
Kopla kolenem přímo do tvých slabin což jsi velice silně pocítil a musel jsi uvolnit sevření.
Načež Lereia vstala a začala láteřit.
Fuj Luko. Fuj. Jedna věc je pokusit se mi v zápalu boje urazit hlavu pohovkou,
ale tohle bylo už moc
.
Na patě se otočí a odkráčí uraženě do svého pokoje.
Mezitím Madurrin s téměř uličnickým úsměvem položil nábytek na své původní místo a zvláštní péči věnoval poškozené
pohovce ve které byla díra která nebyla nyní vidět.
Moc hezký Luko. Moc, zdá se že vítězství by bylo tvé, kdyby jsi nezapoměl chránit citlivá místa.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Zdálo se, že Lereia podlehne a vzdá to, ale vzchopila se. Nakopla mě pořádně a já to musel pomocí síly trochu vyvážit.
Vztek v jejich očích mě trochu překvapil, ale dalo se to čekat vzhledem k mému útoku.
No jo mohlo to bejt horši. usmál jsem se slabě na mistra a zasunul meč zpět na své místo za opaskem.
Asi to budu muset napravit co? zeptal jsem se spíše řečnickou otázkou.
Vykročil jsem vpřed ke dveřím za kterými se Lereia zavřela a zmáčkl tlačítko na ohlášení svého příchodu.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Madurrin se už už chystal tě zarazit, ale nakonec nad tebou mávl rukou v gestu je ještě mladej
a s úsměvem se raději odporoučel z dosahu do svého pokoje.

Stál jsi v očekávámí před dveřmi za kterými se ozývalo vzteklé dupání a tlumené nadávky.
Vypadalo to jako by se nechystala vůbec otevřít.
Nakonec se však dveře otevřely.
To si zase ty? Myslela jsem že mě jde madurrin poučit o mých chybách.
Vypadni Luko, nemám na tebe teď náladu.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Chvíli jsem čekal a poslouchal Lereiny nadávky, které si mumlala v pokoji.
Byl jsem připraven raději odejít dřív než otevře. Bylo však pozdě. Mon Calamarijka nakonec dveře otevřela s tím, že jde Madurrin a asi vůbec nečekala, že bych to mohl být já.
Madurrin je momentálně spíš pobavenej a chyb by tam moc nenašel. usmál jsem se a ignoroval můj vyhazov.
Omlouvám se, bylo to moc tvrdý a... odmlčel jsem se ..no povíme si to jindy. Dobře se vyspi zítra nás čeká pernej den. Dobrou noc. uklonil jsem se v jediiském stylu a odešel do svého pokoje.
Zavřel jsem za sebou dveře. Sundal jsem opasek a vytáhl z něj světelný meč, abych ho měl po ruce, kdyby přišla nečekané návštěva. Opasek jsem pohodil na zem meč si položil k hlavě, lehl si a zavřel oči.
Nejspíš šel spát i Mistr. Bylo pozdě už při cestě na hotel, tak jsem ani nekontroloval čas.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Lereia beze slov prudce zavřela dveře a ty jsi se mohl v klidu a míru odporoučet do svého pokoje.
Uložil jsi se k ničím nerušenému spánku ze kterého jsi se probudil až ráno.
Madurrina jsi našel sedět ve společné místnosti nad papíry které pravděpodobně doručili ještě v noci.
Dobré ráno Luko.
Procházel jsem si ty doklady od poručíka Trema.
Chtěl jsi se podívat do kosmodromu, takže by jsem tě tam mohl poslat, nenašel jsem v dokladech
nic přímo ohrožujícího takže půjdeš sám, Lereiu jsem už poslal na nádraží a já prověřím něco jiného.
Ty i Lereia hledáte ty samé lidi protože víte jak vypadají. Já se podívám po nějakých dalších.
Nic nedělej, jen je sleduj jestli tě nedovedou k nějakému úkrytu nebo přímo k Hokkovi.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Ráno jsem se probudil. Noc byla klidná, nic mě nerušilo. Naposledy jsem se cítil tak uvolněný na Yavinu, což bylo překvapujíce vzhledem k tomu, že zde byla energizující příroda trochu z ruky.
Vytáhl jsem malý hřeben, trochu si přečísnul ten zamotanec co mi trčel na hlavě a umyl si tvář. Upnul jsem si opasek s blasterem DL-22, který nám nedávno dal Mistr, kolem pasu. Světelný meč, který původně vysel na sponě, jsem zasunul do pozdlouhlé kapsy, takže nešel vidět. Vypadal spíše jako velká visící výživná tyčinka, připravená k poslední záchraně. Za okamžik jsem byl ve společenské místnosti.
Rozhlédl jsem se a uviděl jen Madurrina nad dokladama. Nejspíš od poručíka Trema. Vám taky. uklonil jsem se a poslouchal co si pro mě Mistr připravil.
Nebo klientovi. doplnil jsem.
Už jsem se chystal k odchodu ale zarazil jsem se: A co můj nový šatník?
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Madurrin si tě kriticky prohlédne.
Jo málem by jsem zapoměl. V tomhle se producírovat nemůžeš. I když dneska by to poznali už jen velmi staří vojáci.
No nic, nové oblečení najdeš v támhleté komodě.

Ukáže směrem na jednu z včerejších lítajících skříněk.
Také jsem ti nechal vytisknout spoje přímo ke kosmodromu aby jsi nebloudil, takže cesta by ti měla utéct rychle když nebudeš bloudit.
První spoj ti jede za deset minut tak si pospěš prosím.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Dobře. kývnul jsem na Madurrina.
Zamířil jsem tedy ke skříňce na kterou mi mistr ukázal, otevřel ji a vabral to nejlepší, co jsem našel.
Po rychlém obléknutí jsem zamířil ven chodbou k výtahu a nastoupil do něj.
Cestou jsem si prohlédl údaje o spojích ke kosmodromu.
Za několik minut jsem se dostal k místu odkud měl každou chvílí odjíždět první spoj.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, hotel Zlatá Elinin

Trochu udýchaně jsi doběhl až k transportu který tě měl dovézt přímo ke kosmodromu a rychle jsi nastoupil.
Během sotva půl minuty se znovu rozjel na svou další zastávku. Posadil jsi se na sedadlo a prohlížel si cestující,
nepoznal jsi v davu nikoho koho by jsi dříve viděl a proto jsi se od lidí otočil aby jsi si mohl prohlížet
krásnou všemi barvami hrající Corellii. Kolem se prohnal druhý transport směřující na opačnou stranu.

Corellie Kosmodrom

Vystoupil jsi z transportu ihned jak zastavil a bylo možné se protlačit davem který se hrnul ke dveřím.
Konečně jsi tedy stál před svým prvním ,,oficiálním´´ úkolem který bylo nutné nezvorat.
Před tebou se rozprostíral velký komplex kosmodromu který čítal desítky přistávacíchl ploch ohraničených budovou.
vše bylo důmyslně zakomponované do víru velkoměsta aby ničemu nepřekáželo a zároveň tu byl prostor k manévrování.
Kolem byly vysoké i nízké budovy s plochými střechami vhodnými ke sledování toho i onoho.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, Kosmodrom

Zamířil jsem ke dveřím a dral se nedočkavým davem, který chtěl vystoupit. Nebylo to však tak jednoduché. Jen co jsem udělal první krok na povrch, převalila se přeze mě další vlna. Tentokrát těch nastupujících. I bez slov bylo jasné, že si každý z nich chce zabrat to nejlepší místo. Není se čemu divit. Nových cestujících bylo dost. Dveře se uzavřely a nacpaný transport vyjel směrem k další zastávce.
Nyní jsem se mohl konečně rozhlédnout. Velký kosmodrom byl rušný a lidé, kteří vystoupili se mnou, se rozutekly a ztratily v davu.
Věděl jsem, že dnes mě čeká náročný den, který ani nemusí přinést nic důležitého. Na druhou stranu by bylo skvělé, kdyby Lereia byla ta, která bude jen lamentovat nad zbytečností své cesty. Bylo na čase najít Hokka a doufal jsem, že dnes najdu někoho, kdo nás k němu dřív nebo později dovede.
S nastraženými smysli jsem si to namířil, k jedné z vyšších budov, která by mohla mít vyhlídkovou terasu a dobré jídlo. Napřed jsem se chtěl najíst a konec konců, někde se začít musí.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, Kosmodrom

Hledaje nějakou snídani jsi vyrazil směrem k vyšším budovám doufaje že snad najdeš nějakou střešní restauraci.
Ovšem v okolí kosmordomu se zřejmě obchodníci řídili heslem kvantita je lepší nežli kvalita, po ztrátě času jsi se nakonec musel smířit
se stánkem nabízejícím něčeho na způsob hotdogu nebo se pokusit vlézt do restaurace kolem které se pohybovali ty nejnebezpečnější
humanoidi které jsi kde mohl potkat.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“