3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Druckenwell, BlassTech factory

Našiel som si cestu až do akéhosi hangára.Bol to rozsiahly priestor. Droidi údržby sa presúvali tak a späť. Odrazu ma droidi zastavili. Mohol by som ich oklamať jediskym trikom so slovami "môžem tadiaľto prejsť", lenže opodiaľ situácia zaujala Neimodiana. Takže som musel skúsiť niečo iné. Musel som si teda vymyslieť nejakú historku. Využijem svoje mechanické schopnosti a identifikujem sa ako mechanik. Použil som teda Silu. Mávnúc rukou som povedal...
"Zabudol som si v hangári náradie a idem si po to." povedal som a sledoval, ako droidi zareagujú. Mávol som ale nenápadne, keďže Neimodian sa na nás stále pozeral.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Druckenwell, BlassTech factory
Droidi ťa pustili dnu a Nemoidian prešiel okolo teba. Bol si už vnútri, keď si znova začul krik.
"...tam! Tam išiel! Nejako oklamal droidov!" kričal nemoidian ktorého si pred chvílou stretol. O chvílu do hangáru vbehli štyria droidi B-1 a dvaja B-2, sprevádzaní postavou v čiernom plášti s kapucňou na hlave. Bol to Rogash. Zložil si kapucňu a natiahol pravú ruku. Opäť sa zapol ten hrozivý červený meč, ktorý si videl predtým. Mohol si si z diaľky všimnúť že na opasku mu visia dva svetelné meče. Jeden patril predtým tebe a druhý majstrovi Roshinovi. Droidi sa rozbehli smerom k tebe a pálili z blasterov.
"Vzdaj sa a doprajem ti rýchly odchod! Kam chceš utekať? Na Coruscant? K starým a bezvýznamným majstrom dávno nepotrebného rádu? Čoskoro... čoskoro aj tak všetci zomriete!" Zakričal Rogash a vyzeral naozaj hrozivo.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Druckenwell, BlassTech factory

Podarilo sa mi síce dostať do hangáru, ale teraz som v pasci. Síce mám jeden blaster, ale potrebujem sa dostať k svojmu svetelnému meču. Lode mi poskytujú kryt, zatiaľ čo sa posúvam bližšie k Rogashovi. Rýchlo sa presuniem do druhého krytu a snažím sa čo najrýchlejšie zamerať droida a zneskodniť ho. Ak sa dostanem dostatočne blízko, mohol by som Silou odstrčiť droidov a bojovať proti Rogashovi jeden na jedného.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Druckenwell, BlassTech factory
Tvoj plán z časti vyšiel. Podarilo sa ti odhodiť a zneškodniť droidov, no Rogash bol stále rovnako silný. Zapol obidva svoje svetelné meče, tentokrát mal dva jednočepelové červené meče. Zakrútil nimi a okamžite Silou lokalizoval tvoju polohu. Hodil obidva meče a tie presekli loď, za ktorou si sa skrýval na tri kusy a tie spadli neškodne na zem. Rogashovi sa vrátili jeho meče a hrozivo sa blížil k tebe.
"Predomnou sa neschováš.... prídem si pre tvoj život aj na koniec sveta" povedal Rogash a vyzeral ako šialenec, so svetložltými očami.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Druckenwell, BlassTech factory

Zbavil som sa droidov, avšak Rogash tam stále bol. Akoby mi poslal darček v podobe svetelných mečov, keď nimi presekol loď. Bol naozaj silný. Temná strana je v ňom silná. Vyzerá to, že sa súboju nevyhnem. Blížil sa ku mne. Zasunul som blaster za opasok a Silou som pritiahol svoj svetelný meč a bol som pripravený na boj. Bol som pripravený ho zastaviť. Nie však zabiť.
"Pred tebou utekať nebudem." vzápätí som aktivoval svoj svetelný meč. "Ja nie som bezzbranný ako majster Roshin. Bude tažšie ma zabiť keď už nie som v okovoch." povedal som. V skutočnosti som však bol pripravený ho aspoň omráčiť, prípadne znemožniť mu, aby ma nasledoval a utiecť odtiaľto na Coruscant.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Druckenwell, BlassTech factory
Tvoj meč úspešne skočil do tvojej ruky, no ten ktorý predtým používal majster Roshin, zostal na Rogashovom opasku, keďže nebol dosť silno spätý s tebou.
"Tak potom zomrieš..." povedal chladne Rogash a s vytasenými mečmi podnikol agresívny výpad vpred. Jedným skokom prekonal vzdialenosť medzi vami a prudkými údermi oboma mečmi ťa chcel zatlačiť až do kúta. Keď sa mu to podarilo, rozpažil rukami a akoby ti chcel odseknúť polovicu tela, zahnal sa mečmi, každým z inej strany po tebe.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Druckenwell, BlassTech factory

Rogash bol naozaj silný, navyše mal dva svetelné meče. Zahnal ma do kúta. Zabiť som ho nechcel, ale zbaviť ho oboch svetelných mečov by bol tvrdý oriešok. V prvom rade sa musím dostať z planéty.
"To uvidíme." odvetil som. Následne Rogash rozpažil ruky a tak sa mi vyskytla príležitosť kopnúť ho do brucha a získať tak viac priestoru. To som aj urobil.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Druckenwell, BlassTech factory
Kopol si ho, Rogash sa zastavil a zavrčal od zlosti. Prerušil svoj manéver a miesto toho sa ťa rozhodol prepichnúť len jedným mečom, zatiaľ čo druhý mal v druhej ruke nepoužitý. Nebol to veľmi dobrý manéver, keďže tým že sa otočil a urobil výpad jednou rukou vpred, dal ti v rohu dosť miesta na to aby si sa mu vyhol, dokonca si ho mohol pripraviť o ruku, ktorá by mu tým pádom zostala nechránená a nepomohol by si ani druhým mečom.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Druckenwell, BlassTech factory

Podarilo sa mi vykĺznuť z prekérnej situácie, následne som použil Silu, aby som Rogasha odhodil stranou. Snažil som sa to urobiť tak, že by ho to mohlo na nejaký čas omráčiť a tým pádom sa mne podarilo dostať do lode a preč. Misia splnená nebude a keď sem príde niekto ďalší, aby to tu prešetril, pravdepodobne tu už nič nebude. Musím sa ale dostať na Coruscant nech to stojí, čo to stojí.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Druckenwell, BlassTech factory
Tvoj plán vyšiel. Rogash pod náporom Sily odletel ďaleko z tvojho dosahu až do rohu miestnosti a silno narazil o stenu. Zostal ležať na zemi a vyzeralo to že upadol do bezvedomia. Ty si mal teraz voľnú cestu a podarilo sa ti dostať až do blízkosti raketoplánu. Bol to klasický malý nemoidiánsky raketoplán. Rogash sa však pomaly začal zviechať a vstával.
"Nikdy sa predo mnou neschováš!" zakričal plný nenávisti smerom k tebe a pomaly vstával, zjavne bol zranený. Vonku si počul hluk - posily boli zrejme na ceste.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Druckenwell, BlassTech factory

Dostal som sa do raketoplánu. Nechcená spoločnosť však už bola na ceste. Lietal som už na kadečom a tak som s ovládaním nemal problém. Nakoľko patril bohatým Neimodianom, bol v skvelom stave. Naštartoval som motory a vydal som sa smerom k východu. Rogash pomaly vstával zo zeme.
"Prepáč mi to.." prehnalo sa mi hlavou a vyrútil som sa von dúfajúc, že sa nejako dostanem z dosahu Druckenwellu. Loď bola dosť rýchla, a tak som sa dostal mimo dosah turboblasterov, ktoré už začali po mne strieľať, nič, čo by nevyriešilo pár úhybných manévrov. Okamžite som skontroloval hyperpohon a pripravil som sa na skok len čo opustím atmosféru planéty. Bolo mi jasné, že ak sa nedostanem na Coruscant okamžite, tak ma budú hľadať. Aj keď, kto vie, či Rada bude veriť tomu, čo som tu videl. Krátko na to som mal za sebou dve stíhačky, tie ma ale dobehli až keď som bol von z atmosféry. Hyperpohon zahučal a ja som už bol v hyperpriestore na ceste na Coruscant. Bolo to dosť hrozné. Zabili majstra Roshina, navyše sa z priateľa vykľul lovec odmien. A na Druckenwelle sa niečo deje. Vôbec sa mi to nepáči.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Druckenwell, BlassTech factory

Keď si odlietal, Rogash kričal zlovestné proroctvá o pomste a smrti, ktoré si už nepočul. Stíhačky ťa prenasledovali až kým sa ti nepodarilo opustiť atmosféru a prejsť do hyperpriestoru. Loď bola relatívne v poriadku - dostal si dva menšie zásahy, no nič zásadné. Všetky systémy fungovali bez problémov a mal si dosť paliva na cestu na Coruscant. Teraz si si mohol trochu vydýchnuť a možno aj preskúmať loď, ktorú si si požičal.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Loď, hyperpriestor

Bol to dosť zbesilý útek. Navyše sa všetko obrátilo proti mne. Dokonca aj Rogash. Začínam sa vzdávať nádeje, že by mohol precitnúť a vrátiť sa na svetlo. Ale teraz som mal čas rozhliadnuť po lodi, kým som uháňal hyperpriestorom. Nebola veľmi veľká. Dokonca menšia ako corelliansky krížnik. Kokpit je dvojmiestny. Ale pochybujem, že by sem sadol nejaký zámožný Neimodiansky obchodník. Vybral som teda do zadu. A možno má táto loď aj sklad. Možno tu nájdem niečo zaujímavé. Vybral som sa teda dozadu.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Loď, hyperpriestor

Hneď za kokpitom bola miestnosť pre pasažierov. Boli tu štyri sedadlá pre pasažierov, zjavne dosť luxusná trieda a takisto dvere von z lode s vysúvacou platformou. Boli tam aj nenápadné schodíky do podpalubia, menšieho skladu v spodnej časti trupu lode. Bolo tu pár debien, väčšinou v nich boli len zásoby a nejaké šaty, zjavne bol niekto zbalený na cestu preč. Šaty nevyzerali ako nemoidianské, no bolo to ťažko poznať. Potom si však našiel zaujímavejšiu vec. Malý kovový kufrík celkom vzadu tohto priestoru bol zamknutý. Boli na ňom iniciálky A.K. a pod nimi vygravírované číslo 07055. Pomocou svetelného meča a tvojich schopností sa ti podarilo tvoriť kufrík. Bol takmer plný kreditov. Odhadol ich tam mohlo byť okolo dvesto tisíc. Takisto tam bol maličký počítač s holoprojektorom, ktorý obsahoval akúsi správu či záznam. Keď si ho zapol, bol tam akýsi odkaz.
Ďakujeme vám za spoluprácu, lord Kurst. Malá pozornosť od našich priateľov z Obchodnej Federácie. povedala holografická hlava nemoidiana. Potom sa objavil záznam.

Kód: Vybrat vše

Operácia 07055
lord Agamar Kurst

Cieľ: cisár Noticius Tiberius 
Miesto: Thalia
Popis misie: Infiltrácia prebehla úspešne, nariaďuje sa okamžitá likvidácia cieľa aj všetkých dostupných svedkov. Agent za žiadnych okolností neodhalí svoje krytie. 

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Loď, hyperpriestor

Loď vyzerala celkom luxusne vybavená. Poskytujúca to najväčšie pohodlie. Avšak čo som našiel v sklade ma prekvapilo. Nikdy som sa nestaral do cudzích vecí, ale moja zvedavosť bola väčšia ako moje ideály. Výbava nevyzerala na Neimodiana. Vedel som, že ich druh nie je taký nízky. Každopádne som ešte našiel kufrík, ktorý sa mi s istým úsilím podarilo otvoriť. Čo som tam našiel ma prekvapilo. Bolo tam toľko kreditov, že by sa za to dala kúpiť rýchla luxusná loď. Len neviem, čo znamenajú iniciály A.K. a číslo pod nimi. Následne som ale našiel správu s rovnakým číslom a menom "Agamar Kurst". Meno zodpovedalo iniciálom. Zo správy som sa dozvedel nemilú vec. Zrejme som ukradol loď nájomnému vrahovi. Rozmýšľal som, čo teraz? Mám pokračovať na Coruscant s vedomím, že ma pravdepodobne stopuje nájomný vrah, ktorý určite chce naspäť svoju loď. Držal som teda kurz na Coruscant. Odparkujem loď niekde mimo verejnej zóny a pôjdem do Chrámu. Lenže kto bol jeho cieľ? Loď musí mať nejaké stopovacie zariadenie. Takže ma napadlo odparkovať loď a sledovať ju, či si po ňu niekto príde. Každopádne aspoň zistil, že jeho loď je preč.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“