Mise pro Gwendolin Wanderer

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Mise pro Gwendolin Wanderer

Příspěvek od Pear »

Coruscant, tajná základna

Když se ukážeš se svojí výbavou v garáži, hned si tě všimně Patrick a Lucy, kteří pomáhaj připravovat výzbroj ostatním. Vidíš, že všichni mají podobné oblečení. Tvůj nápad vzít si na sebe černou se ukázal být správným předpokladem, protože všechny zdobilo stejně zbarvené oblečení. I Patrick měl na sobě černou. Dalo se očekávat, že si nasadí i kapuci, zatím měl ale na hlavě shrnutou kuklu jako čepici, stejně jako ostatní.
"Jsme tady všichni, dobře. Takže si to projedem ještě jednou. Nejdřív ty Gwen. Umíš s tímhle?"
Hodí ti blasterovou pušku a ty jí naučeně chytíš přesně do náruče. Všichni kolem tebe mají pušku připravenou, volně pověšenou na popruhu. Dál u každého vidíš meč na zádech, dýku u pasu a nějáké granáty a pouzdra na opasku. Patrick ti podá další vybavení. Je to právě opasek s granáty, máš tam tři černé válečky se stříbrným proužkem, vedle toho je pouzdro s neznámým obsahem, pásek však není nijak těžký. Také před tebe hodí kuklu a sluchátko s krátkým mikrofonem.
"To je zábleskový granát. Tady tohle vyndáš, tohle zmáčkneš a až to hodíš, vršek odpadne. Za tři sekundy detonuje. Doporučuju ti být od něj co nejdál, nejlépe na druhé straně dveří. Vydá oslňující záblesk a ohlušující zvuk. Jestli tě to zasáhne, tak budeš na několik sekund oslepená a dezorientovaná. V tom pouzdře je lékárnička a svazek pout."
Patrick na chvilku odskočil upevnit a zkontrolovat, jak si ostatní členové nasadili výstroj a nechal si zkontrolovat i svojí. V tu chvíli se otevřely vrata garáže a venku přistáli dvě lodě. Vypadali něco jako LAAT, o kterých ti Patrick vyprávěl při jeho vyučování. Pouze nebyly tak ozbrojené a nepočítaje dvou blasterových kanonů po stranách stroje byl bezbranný. Narozdíl od LAAT byl také nižší a velkově menší, pilotní kabina byla pouze pro jednoho a dovnitř se vešli čtyři pasažéři. Dveře po stranách byly otevřené a mohla jsi věřit, že zvádnou pohltit i zuřivější palbu.
"Kolem cílového domu je asi třista metrů volného prostoru. Jednou obkroužíme prostor a sniperkama se zbavíme všech hlídačů. Pak přistane Jake, Taurik a Gwen a zajistí vchod, my vás budem krýt zvrchu. Chci jasný signál, až budeš u vchodových dveří Gwen. Loď mně s Lucy vyhodí u vás a vtrhnem dovnitř. Prell počká na střeše dokuď nezajistíme první místnost v druhém patře, a vrazí tam oknem. Použiješ tři nálože A3. Zajmem Neila, extrakce proběhne na střeše budovy. Nezapomeňte, střílejte jen když na vás někdo míří nebo střílí, akce musí proběhnout maximálně čistě. Náš balíček je Neil, o nikoho jiného nám nejde."
Všichni se rozběhli do lodě a ty jsi nezůstala daleko za nima. Rozdělení týmu zůstalo stejně a tobě bylo hned oznámeno označení. Už jsi nebyla gwen, ale Dva-Jedna, první číslo z tříčlenného týmu. Patrick byl naopak pouze Jednička, protože byl první v prvním týmu. Bylo to důležité pro dorozumívání, i když jste všichni dostali jmenovku, která se připínala na záda. Čísla určovali i pořadí. Patrick byl ve všem první. První v domě, první v druhém patře a nejspíše i první kdo zajme váš cíl. Ty jsi byla naopak první z tvého týmu a jediná, kdo se dostane dovnitř.
Když se lodě konečně zvedli ze země, čekal tě podle informací asi dvacetiminutový let. Jake a Taurik si krátili chvilku hraním pazaaku, do kterého jsi byla samozřejmě pozvaná. I když herní měnou byly antibakteriální náplasti, brzo po začátku hry jsi se našla v situaci, kdy ti nebezpečně rychle mizeli. Štěstí se obrátilo na tvojí stranu až na konci a když ti konečně chodili výherní karty a tvoje zásoba náplastí se zvětšovala, zazněl z kokpitu jasný signál.
"Jedna minuta, připravte se!"
Pilotův hlas, dokreslený šumem z vysílačky vám nenechal jinou možnost než si rychle přerozdělit náplasti zpět a připravit se na akci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Mise pro Gwendolin Wanderer

Příspěvek od Gwendolin »

Coruscant, tajná základna

Přestože mám ještě několik minut k dobru, do garáže dorazím jako poslední. Patrick i zbytek skupiny už zde jsou a dolaďují poslední detaily. Svižným krokem zdolávám vzdálenost mezi námi, abych se vzápětí postavila před svého mentora.

Jistěže.
Odpovím a zkontroluji blasterovou pušku, tak jak mě to Patrick učil. Neshledám žádnou vadu. Po vzoru ostatních si popruh zbraně pověsím na rameno. Následuje další vybavení. Během instruktáže si připnu opasek a nasadím sluchátko s mikrofónem. Jakmile skončím Patrick mě sjede kritickým pohledem. K mé radosti nenajde žádnou chybu a beze slova odejde zkontrolovat ostatní.

Uff! Zatím se mi daří. Jen, aby to tak zůstalo i nadále.
Vydechnu úlevou. Na rozdíl od ostatních bojuji s nervozitou. Poprvé se účastním mise s více lidmi a navíc takového významu. O mém kariérním postupu zde rozhodne její výsledek, proto nesmím nechat nic náhodě! Vrata garáže se otevřou a mě se naskytne pohled na náš dopravní prostředek. Dvě lodě připomínající starorepublikové LAAT. Patrick rozdá poslední pokyny, načež se rozdělíme do dvou týmů a nalodíme. Dvaceti minutovou cestu bych pravděpodobně strávila zahloubaná ve vlastních myšlenkách a ve snaze koncentrovat se. Naštěstí mě od této činnosti zachrání Jake s Taurikem a jejich pozvánka zahrát si pazzak. S vděčností přijímám a myšlenky na úkol házím za hlavu. Hru jejíž cílem je dosáhnout součtem hodnot karet čísla 21 nevidím poprvé. Stejně jako její novější verzi sabacc. Přesto se mi velkou část cesty nedaří. Buď mi padají pouze nízké hodnoty nebo naopak během tří tahů vysoce přesáhnu vytoužených 21. Zásoba náplastí se povážlivě tenčí. Rozhodnu se zariskovat a vsadit vše. Oba muži dorovnávají a ukáží své karty. Jake má 19, Taurik pouze 17. Mých 20 stačí k výhře. S dětskou radostí shrábnu náplasti a s novou dávkou sebedůvěry začnu další kolo. Sérii vítězství přeruší hlas pilota. Z banku bleskově odeberu množství balíčků, se kterým jsem začínala, uklidím je a pevně uchopím zbraň. Srdce se mi divoce rozbuší. Dýchám zhluboka. Na okamžik zavřu oči a snažím se uklidnit. Vyčistit si hlavu. Soustředit se pouze na svůj úkol, vše ostatní vypustit. Podívám se na chronometr na ruce. Zbývá 10 vteřin.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Mise pro Gwendolin Wanderer

Příspěvek od Pear »

Coruscant.

Poslední zkouška výstroje, odjištění zbraně, kontrola jestli všechno sedí jak má. Tobě byla výstroj zkontrolována jako první, poté jsi byla poslána udělat totéž poslednímu v řadě. Obličeje tvých kolegů už kryla kukla a ten tvůj brzo také. Otevřeli se dveře na jedné straně a ty jsi konečně uviděla cílový dom. Letěli jste hned za lodí s Patrickem a to pomalu, aby jste mohli střílet. Výškově jste byli na úrovni imaginárního třetího patra. Kolem údajných třista metrů pozemků byla krásná zahrada s upraveným trávnike, obrovským bazénem a pergolou ve které mohlo slavit s klidem dvacet lidí. Všimla jsi si asi šesti cílů na zemi. Tři chodili na rovné střeše kvádrového domu. Ozvala se jedná rána, ale tvé cvičené ucho rozeznalo tři výstřely. Všichni strážci na střeše spadli ve stejný čas jak na rozkaz. Další tři výstřely se postarali o hlídky bloudící po zahradě. Zatímco těch na střeše si nikdo určitě nevšiml, ty na zahradě byli celému domu na očích. Obkroužili jste dům, a vaše loď to vzala ostrým úhlem k zemi. Byli jste odhadem osmdesát metrů od hlavního vchodu do domu, loď s Patrickem stále kroužila nahoře a kryla váš postup. Jake seskočil dolů, když byla loď asi metr a půl nad zemí. Stále však klesala a zastavila se asi třicet čísel ve vzduchu.
"Jdem, Gwen, ke vchodu, Tauri, levá strana, já pravá, pohyb!"
Jen co nohy všech dopadnou na měkký trávník, chvilku jen tak dřepíte na místě. Vzduch je zatím čistý. Poté co Jake mávne rukou, oba vystřelí kupředu k domu. Tobě dělá potíž je doběhnout, ale srovnáš s nimi hned krok. Jakmile se vaše záda dotknou zdi, Hned u vás přistává transport s Patrickem, který z něj hned vyskočí.
"Změna, ze střechy útočí Prell i Lucy, všichni flash!"
Rozdá rozkaz a vytáhne granát z pouzdra. Ostatní ho hned následují. Ty sleduješ, jak ostatní odjistí granát a drží ho pevně pohromadě. Napodobíš to, aby ti nic neuteklo, stejně tě ale musí Patrickova ruka zatáhnout na správnou stranu dveří. Na té druhé byl ovládací panel dveří, kam Patrick umístil nálož. Formace byla následující, Patrick stál první, za ním Jake, poté ty a nakonec Taurik. Poté už dostal velitel akce a první u dveří zprávu do komlinku a zvedl ruku se třemi nataženými prsty na úroveň hlavy. Všichni jste stáli praktiky kolmo ke dveřím. To vám propůjčovalo dokonalý výhled dovnitř, stejně jako volný prostor pro hod granátem.
Tři, dva jedna, výbuch. Prsty odpočítali začátek akce a jak elektromagnetická výbušnina zkratovala obvody, dveře se otevřeli a dovnitř ihned vletěli tři granáty, o setinu sekundy později i ten tvůj. Nyní jste se rozdělili a po dvou jste stáli přimáčknuti ke stěně na každé straně dveří. Silný zvukový efekt jsi slyšela až ven, stála jsi hned za Patrickem.
Po výbuchu všichni vlítli dovnitř, všimla jsi si obří místnosti, která byla celé spodní patro. Hned nalevo od dveří byl malý obývací pokoj, obří holovize a gauč, na kterém seděla starší žena se stejně starším mužem, v dojemném objetí plném strachu. Kolem ní byli dva, asi sedmnáctiletí kluci a tři o hodně mladší, odhadem pět až osm let. Ve vzdálenějším levém rohu byla kuchyňě, oddělená poloviční zdí. Hned naproti stála prostorná jídelná, stůl se šestnácti židlemi a jednou v čele. Po tvé pravé straně mířili nahoru schody do druhého patra a místo za nimi bylo využíto jako menší místnosti, asi koupelna, toalety, komora a podobně.
Patrick se ihned vydal nahoru a ty, se svým tříčlenným týmem jste ovládali spodní místnost. Předpoklad, že se budou starší synové bránit, byl správný. Přesto tě jeden z nich dostal nepřipravenou, chvilku jsi se musela vyrovnat se šokem v obličejích starších i dětí, kteří dostali přímý zásah flashbangem a nyní na ně mířili neznámí lidé zbraněmi. Psychologii jsi se učila s Patrickem často a bylo ti jasné, že tenhle zážitek je bude ze spánku budit ještě hodně dlouho. Proto když po tobě skočil ten větší z kluků, nezvládna jsi získat zpět rovnováhu a oba jste po nemotorném vystoupení na pohovku přepadli přes poloviční zeď a skončili na zemi.
"Gwen! Vyřiď to s ním a prohledej ty místnosti naproti tobě..."
Jakeův hlas se dal poznat kvůli jeho chraptivosti. Oba mířili puškou na pohovku, kde seděli už všichni a mohla jsi slyšet pouze plastové cvakání pout, když jim svazovali ruce.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“