Nie Ancta - VIP

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, doky:

Cestou k výtahu tě minulo několik pracovníků doků v identických uniformách. Vypadalo to na technické pracovníky. Všichni tě velice zdvořile pozdravili, ale žádný z nich si tě nijak zvlášť nevšímal. Na podobné návštěvníky byli nejspíše zvyklí.
U výtahů jsi chvíli čekala, než dorazil Laurent oděn ve zdobeném ponču. Přivolal jeden z výtahů a rychle ještě kontroloval pracovníky, jestli náhodou nejdou do vašeho hangáru, který byl nyní uzavřen a zabezpečen kódem.

Když kabina dorazila, ladne jste vpluli dovnitř a vydali se do patra, které se nacházelo pod hlavním podlažím a fungovalo jako technické zázemí údržby stanice.
"Takže teď jde do tuhého." spustil Laurent a vytáhl datapad s nahranou mapou.
"Víme kudy se dostat dovnitř a máme příslušná hesla. Jak navrhuješ abychom postupovali?" využil této příležitosti aby otestoval tvé schopnosti rychlého plánování.
Dostat se do místnosti údržby je poměrně přímočarý úkol, stejně tak najít výtah. Problém by mohli dělat případní zaměstnanci v tomto patře, kteří by mohli pojmout podezření.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, doky:

Zatímco jsem si to vykračovala k výtahům, potkala jsem pár zaměstnanců stanice. Na jejich pozdravy jsem odpovídala pouze náležitě arogantním pokynutím hlavy. Jako pravá namyšlená komtesa. Nebo přinejmenším jak jsem si ji představovala. Proti všem předpokladům mi role bohaté dcerky už začala pomalu, ale jistě přecházet do krve.
Když si jenom představím, jak mě z téhle chůze budou večer bolet záda… Hlavně ať mi to nezůstane.
Dorazila jsem na určené místo a tam čekala na mentora. Ještě štěstí, že mu to nijak dlouho netrvalo. Nečinnost je největší možné zlo, pokud nepočítám poplatky za přistání. A hamižné správce doků.
Nastoupili jsme do výtahu, který Kanre přivolal. Teď už s námi nebyl Plechovka, takže mi kabina připadala děsně… prázdná. Neumím si představit, jak by bez toho malého drzouna vypadal opuštěně Stalker.
Nad Mandalorianovou otázkou jsem se zamyslela. Jak postupovat?
„Hmh… No, nejprve bych zkontrolovala z rozpisu, kdo všechno má teď službu v údržbářské sekci. Nebylo by totiž dobré, aby nás tam načapali. Dál už je to celkem jasné- proplížit se do údržbárny, najít výtah a dostat se do VIP sekce. Pak se uvidí.“
To rozhodně uvidí. I když bych to radši viděla v těch lepších barvách. Tak jsem vyčkávala na schválení, případně na Kanreho oblíbenou kritiku.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Phate »

Rorak 5:

Lovec vytáhl datapad, ve kterém byly nahrány potřebné informace. Rychle vyvolal mapu a k ní i rozpis služeb na několik dalších dní. Bonusem byl pak aktivační kód výtahu platící pro dalších sedm hodin.
Podle rozpisu služeb bylo na patře nepřeberné množství droidů, kteří tvořili většinu pracovní síly údržbářů a pouze tři živé bytosti. K dispozici jste měli pouze jejich jména bez dalších užitečných informací. Nebylo tedy možné přizpůsobit strategii pro případ střetu. V tomto, a v mnoha dalších ohledech budete muset improvizovat.

"Dva z nich budou mít za deset minut přestávku. Je možné, že se nebudou pochybovat po tomhle patře. Takže teoreticky si budeme muset poradit s tím zbylým. Buď ho přesvědčíme, nebo někam dočasně uklidíme." ukázal ti rozpis a vysvětlil jak se věci mají.
Pro jistotu si překontroloval všechny kapsy a ujistil se, že má všechno své vybavení pro nenásilné odstranění nepotřebných komplikací.
"Tady, nastuduj si zatím VIP sekci, tak jak jsem tě to učil." podal ti datapad a jal se ještě překontrolovat zbraně. Na tobě bylo, aby jsi se během několika minut naučila rozmístění VIP sekce, která nebyla tak velká a odhadla, kde by se teoreticky mohla nacházet vaše zakázka.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Albina »

Rorak 5:

Nahlédla jsem do rozpisu na datapadu- horda plecháčů, ale jen tři zaměstnanci. Navíc dva z nich mají brzy jít na sváču. To ujde.
„Dočasně odklidit zní dobře. Stejně by to tak nakonec skončilo.“
Vyjádřila jsem svůj osobní názor na situaci. Ne že bych nevěřila, že bychom si nějakou výmluvu našli, ale prostě mi to přišlo snazší.
Mandalorian mi následně předal datapad s nařízením, abych se v rychlosti naučila, kde co ve VIP sekci je. Nejprve jsem pohledem celý plánek jen zběžně přelétla očima.
Není zase tak velká, jak jsem si myslela. Pět nebo šest minut na zapamatování by mělo stačit.
Při nácvicích jsem se musela biflovat mnohem složitější plány, takže tohle nebyla skoro vůbec žádná výzva. Začala jsem odshora, ve snaze vtisknout si každé zákoutí co nejlépe do paměti. Jakmile jsem se dostala dolů, začala jsem znovu, dokud jsem nemohla s jistotou říct, že si všechno pamatuju. Pokoušela jsem se také udělat odhad, kde by tak mohla být zašitá Veum, ale příliš jsem nevěřila, že bych typovala správně. Bylo tu docela hodně možností…
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Phate »

Rorak 5:

Při pohledu na datapad jsi spatřila mapu VIP sekce, která vypadala zhruba takto (nejsem architekt a "rýsoval" jsem něco po x letech, nejužší chodba je široká 4 metry, aby jsi si udělala představu o rozloze patra):

Obrázek

Umístění vaší zakázky jsi mohla opravdu pouze odhadnou, protože z náhledu bylo možností několik. Pokud prodejce důvěřoval místnímu personálu a dalším otrokářům, mohl Veum umístit do prostoru zadržovacích cel. V horším případě jí držel v jednom z pokojů a úplně nejhorší varianta byla, že je Veum vystavená v jedné z prodejních ploch a chystá se na cestu k novému majiteli.

Při zapamatování malé mapy jsi musela brát v potaz, že ve VIP sekci bude poměrně narváno a to zejména všelijakými bodyguardy a ochrankou samotné stanice. Stejně tak otrokáři nebyli zrovna důvěřivá rasa a muselo se počítat se vším.
Laurent překontroloval všechno své vybavení, což mu opravdu chvíli zabralo. Mezitím dosrazila kabina turbovýtahu do patra údržby.

"Jsme na místě, jsi připravena? Mapa zapamatována? Nahoře nebude čas jí vytahovat. Až se dostaneme k dalšímu výtahu, promyslíme podrobnější strategii." nečekal na odpověď a vyrazil do přítmí dlouhé chodby, která se ukázala po otevření dveří výtahu. Před vámi bylo několik desítek metrů chodby, tři odbočky a několik kanceláří, které bylo nutné nenápadně projít.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Albina »

Rorak 5:

Po zapamatování mapy jsem potřásla hlavou a vrátila datapad Kanremu.
Tak jo. Pokud vím, do Veuminy aukce je ještě času dost, takže na molu asi nebude. Nicméně to je možnost. Pak jsou tu ty cely a pokoje... tak nějak nevím, co z toho by pro nás bylo „výhodnější“. Jenže pochybuju, že by zrovna ten náš otrokář byl tak naivní, aby strčil Veum do cel. Takže zbývají pokoje. Paráda. Proč jich tu musí být tolik...
Zase jsem ucítila slabé drcnutí, jak se výtah zastavil. Jsme tu. Zhluboka jsem se nadechla a vydechla. Neměla jsem strach, rozhodně ne takový, který by stál za řeč. Byla jsem spíš nadšená, jako vždycky, když se k něčemu schylovalo.
Mentor na mě, těsně předtím, než opustil kabinu, promluvil. Tajně jsem za jeho zády protočila oči. Odvaha mi sice neschází, přesto jsem si dala dobrý pozor, aby si toho neuctivého gesta nevšiml. To by byl rambajz.
Ty o mě snad pochybuješ? Samozřejmě, že si to pamatuju. Nejsem nějaké béčko.
„Žádný strach,“
houkla jsem polohlasně, i když byl Mandalorian už napřed. Neztrácela jsem čas a okamžitě vyrazila za ním chabě osvětlenou chodbou. Čekala nás zkouška nenápadnosti.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, údržbářské podlaží:

Dohnala jsi lovce, který si to štrádoval dlouhou chodbou a pozorně sledoval okolí. Podle rozpisu by dvojice strážných měla být na svačině a na patře by se tedy měli nacházet pouze droidi a jedna živá bytost. Došli jste až na rozcestí několika chodeb, z nichž každá vedla do jiné části s výtahy, pouze ta úplně vlevo vedla do místnosti, která fungovala jako zázemí pro údržbu a jako tajný vchod do VIP sekce.

"Čisto." řekl potichu Laurent, když se letmo nahnul do chodby, aby zkontroloval přítomnost zdejšího obyvatelstva. Rázným krokem jste se vydali k místnosti schované za těžkými zasouvacími dveřmi opatřenými kódovým zámkem.
Laurent rychle našel první ze sady dnešních kódů a odemkl dveře. Vytáhl svůj omračovací blaster a připravil se ke vstupu do místnosti.
Potěšilo ho, že ti nemusel ani říkat aby jsi se postavila ke druhé straně dveří. Kanre vpadl do rychle se otevírajících dveří, když v tom zjistil, že jeho blaster selhal. Lidský muž, který se právě zvedal od stole s konzolemi už sahal po blasteru ve snaze vás zastavit. Měla jsi nyní pouze několik krátkých úderů srdce aby jsi celou situaci vyřešila.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, údržbářské podlaží:

Kráčela jsem opatrně a dávala pozor, jestli náhodou nezaslechnu kroky. Pro jistotu. Kdo ví, kde se teď může flákat ten třetí údržbář. O plecháčích nemluvě. Vrazit přímo do patroly by bylo… nemilé.
Takto jsme dorazili na rozcestí. Mentor rychle překontroloval, jestli máme volnou cestu. Nikde nikdo nebyl, tak jsme postoupili dál. Ke dveřím, které vyžadovaly kód. Jakmile ho Mandalorian zadal, postavil se s blasterem vedle dveří. Mě už nemusel nic říkat, postup jsem znala dobře. Honem jsem vytasila vlastní blaster a zaujala místo naproti němu.
Tři… dva… jedna…!
Dveře se se zasyčením otevřely a my tam vrazili. Okamžitě jsem postřehla zaskočeného chlápka, sedícího za stolem. Čekala jsem na výstřel Kanreho blasteru, žádný se však neozval. Nevím proč. Vždyť výbavu ve výtahu ještě kontroloval. V tu chvíli na tom ale stejně nezáleželo. Čas jako by se nachvíli zpomalil, když jsem bez přemýšlení, čistě instinktivně, namířila na toho člověka a zmáčkla spoušť. Určitě ne jen jednou, nejméně třikrát, snažíc zasáhnout různá místa. Především paži, kterou muž hrabal po zbrani. O tom, že mé zbrklé počínání může mít nepěkné následky jsem vůbec neuvažovala. Jediný, na čem mi momentálně záleželo, bylo ochránit svou kůži. A taky, pro jednou, tu Mandalorianovu.

___________________________________________________________________
Omlouvám se, že to tak trvalo, ale internet u nás si vždycky umí vybrat nejlepší chvíli, kdy exnout.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, údržbářské podlaží:

Všechno se semlelo neskutečně rychle, ale přesto ti to připadalo jako věčnost. Strážný natahující se po zbrani, mandalorian sahající po záložním blasterů a otevírající ústak nějaké peprné nadávce v rodném jazyce a do toho všeho několik údržbářských droidů, kteří vás němě pozorovali.

Byla jsi docela slušná střelkyně, ale většina tvých výstřelů minula cíl. Až na tu prakticky nejdůležitější. Když se všechno vrátilo do normálu, strážný si držel střelnou ránu, která byla až k vám cítit spáleninou, na pravé ruce. Kanre už mířil muži na hlavu jiným blasterem a rychle se k němu blížil aby mu odebral zbraň.

"Skvělá práce." pochválil tě Laurent, když spolkl poslední nadávku. Z těch jsi znala snad pouze dvě, zbytek jsi slyšela poprvé a všechny zněly dost vulgárně i bez překladu.
"Zajisti okolí, zatímco se postarám o našeho přítele." vydal rychle další povel a začal zajišťovat strážného, který na vás vyjeveně koukal a snažil se vás nějak víc nerozčílit.
____
Nic se neděje, tohle se může stát komukoliv :)
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, údržbářské podlaží:

Nemám tušení, jestli se mi tak hrozně třásly ruce, každopádně můj první výstřel cíl minul. A to o pořádný kus. Stát se to při nácviku, Kanre by si asi rval vlasy.
Ale no tak!
Rychle po první následovala rána druhá. A zase vedle. Sice ne tak příšerně jako předtím, ale to byla jen chabá útěcha. Cítila jsem, jak mi po čele začíná stékat pot. Tohle není dobré. V hlavě se mi vybavily Kanreho oblíbené poučky ze střelnice.
Uklidni se a nadechni. Zběsilé pálení do prázdna ničemu nepomůže. Obě oči otevřený, levá ruka pod pravou… a miř!
Třetí výstřel. Bolestné zaskučení napovědělo, že jsem se trefila. Taky bylo načase.
JO! Mám tě! Mám tě!
Musela jsem se hodně přemáhat, abych to nevykřikla nahlas. Místo toho jsem jenom sklonila blaster a pohrdavě se podívala na své dílo. Muž si svíral zraněnou paži a kňoural úplně jako... no, postřelenej chlápek. Mandalorian nezaváhal a fofrem mu, za série nadávek, zabavil blaster.
Kdo by to byl řek´, že je v Mandalorianštině tolik sprostých slov… Jestli to takhle bude pokračovat, tak je budu mít do konce dne naučený všechny.
Pak mě pochválil za mou záchranu situace. Nepovedla se sice tak, jak jsem si to představovala, ale z chvály jsem měla právem radost. Dodalo mi to sebevědomí.
„Díky. Já ti to někdy připomenu,“
slíbila jsem poněkud jízlivě, frajersky schovala zbraň a pak se pustila do zajišťování místnosti.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, údržbářské podlaží:

Prvním krokem bylo zajištění zásuvných dveří, kterými jste se dostali dovnitř. Ty se chvíli tvářily, že se zavřít nehodlají, ale nakonec se umoudřily a za nepříjemného kovového zvuku se zasunuly až se nakonec ozvaly zápatky, oznamující, že je tento vchod uzamčen. Následovalo rychlé přepsání kódu v ložení vlastního hesla pro případ rychlého úniku. Ani to ti nedělalo sebevětší problémy.

Strážný tě nenávistně pozoroval a očima stíhal kmitat mezi tebou a hlavní, která mu mířila na hlavu. Kanre neponechal nic náhodě a pro jistotu mířil další zbraní i na droidy, kteří se zdá se ještě nevzpamatovali z celé akce a tupě na vás zírali.
Nebylo nic jednoduššího, než je na chvíli vyřadit z provozu. Po stanici se takových pohybovalo pár desítek, takže dva chybějící droidi nikoho nerozhází.

"Svaž tady našeho přítele, musíme sebou hodit." rozkázal Laurent, když viděl, že jsi s většinou standardní procedury hotová. Stále na muže mířil, nechtěl nic ponechat náhodě.
"Tohodle budete litovat, v žáddnym případě se vodsud nedostane živý! Ty nahoře vás roztrhaj na sračky až se tam objevíte!" vykřikl muž, než mu Kanre uštědřil nepříjemnou ránu do spánku.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, údržbářské podlaží:

Nejprve jsem se vydala zavřít dveře. S vědomím, že sebou musím mrsknout, protože otevřená vrata vždycky představují riziko, jsem nešetrně stiskla ovládání. Nic. Zkusila jsem to znovu, tentokrát větší silou. Zdálo se, že dveře nehodlají další pokus riskovat a radši se s odpudivým zasyčením uzavřely.
Vidíš, že to jde, když se chce. Tak jo, ještě nahradit heslo...
Při datlování jsem koutkem oka postřehla zaměstnancův nevraživý výraz. Tvářil se, jako by mi nejradši ve vteřině ustřelil hlavu. Což by taky určitě udělal, kdyby dostal možnost.
Ale já ti žádnou nedám. Ani teď, ani nikdy jindy.
„Hotovo. Teď už by nás neměl nikdo rušit,“
oznámila jsem okamžitě po dodatlování hesla a otočila se směrem k mentorovi a našemu novému zajatci. Ti plecháči mě tam ale docela dost znervózňovali. Sice se nezdálo, že by něco dělali, stáli tam jak přirezlí, ale co když někoho přivolají? Deaktivovat je, alespoň nachvíli, bylo nejlepším řešením.
Kanre mi nakonec nařídil, abych pokračovala v tradici a toho muže spoutala.
Což mi tak připomíná, že jsem si zapomněla obměnit výbavu. Až budeme zpátky na Stalkeru, budu si muset sehnat nějaký provaz. Nebo ještě líp, pouta.
Nebyl však problém znovu zainprovizovat. Obezřetně jsem přistoupila k zajatci zezadu, drapla ho za pazoury a fofrem mu je svázala provizorními pouty. Stejně jako předtím jsem se ujistila, že drží pořádně a nesklouznou, jakmile se chlápek pohne.
Strážnému se to evidentně nelíbilo. Štěkal jako vzteklý pes salky, až ho musel Kanre trochu ukáznit.
Kde už jsem to jenom slyšela. Neříkal něco podobného náhodou ten vydřiduch Jun? Vždycky je to stejné. Vždycky.
„Měl by sis radši dávat bacha, abys neskončil na sračky ty. Máš k tomu docela slušně nakročíno,“
zavrčela jsem stejně agresivně.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, údržbářské podlaží:

Po chvíli přemlouvání a několika dobře mířených ranách, strážny konečně zmlknul. Laurent ho pro jistotu znehybnil takovým stylem, že bude muž rád, když se potom normálně narovná. Když jste opouštěli místnost s monitory, ještě něco brblal, ale přes roubík ho stejně nebylo slyšet.

Zbytek údržbářské sekce jste prošli celkem pomalu. Několik málo navazujících kanceláří bylo trochu více rozvětvených a důkladný proces hledání potencionálních problémů vás stál zbytečně moc drahoceného času.
Nakonec se ukázalo, že kromě několika málo droidů, zde nebyl vůbec nikdo kdo by vás mohl později kompromitovat. Konečně jste tedy dorazili k turbovýtahu, který vedl přímo do VIP zóny a byl opatřen kódovým zámkem, jenž zabraňoval neoprávněnému vstupu.

"Teď příde ta složitější část." spustil Kanre, zatímco v datapadu, který vám opatřil správce doku, hledal dvanáctimístný kód, který vám otevře výtah.
"Musíme vymyslet, jak rychle zjistit, kde se náš cíl nachází. To bude první část. Tohle prohledávání nás stálo dost času, takže tuhle fázi musíme zvládnout co nejrychleji. Potom už zbyde jen vymyslet, jak jí co nejtišejí dostat na naší loď. Nějaké nápady, jak začít?" pokračoval a neodpustil si proverku tvých dedukčních schopností. Jak často a rád říkával, člověk se stále učí. Ve vašem případě to byla více než pravda. Pomalu zadal kód až se konečně dveře otevřely.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, údržbářské podlaží:

Muž si dobrou radu k srdci pochopitelně nevzal. Nechtěl se uklidnit, dokud nedostal namláceno. A to pořádně. Nemám úplně jasnou představu o tom, jak moc křehcí můžou lidé být. Normální lidé, ne někdo jako Kanre, samozřejmě. Tohle však vypadalo hodně škaredě. Strážný nakonec ještě dostal roubík a mohli jsme se vydat na průzkum ostatních místností.
Nikoho dalšího organického jsme ale neobjevili.
Takže to byla jenom ztráta času,
pomyslela jsem si zachmuřeně, zatímco jsme se blížili k poslednímu výtahu. Pokud mě paměť neklamala, tenhle by měl vést přímo do VIP sekce. Stále blíž a blíž našemu cíli.
Kanre vytáhl datapad a začal pátrat po heslu. Byla jsem si vědoma, že doteď to byla jenom taková procházka proti tomu, co nás teprve čeká. Ale my to zvládneme. Osvobodíme Veum a přivedeme ji zpátky domů, tam, kam patří.
Hluboce jsem se zamyslela. Jak ji jenom najít, když je tu tolik možností? A ještě navíc rychle? Pár návrhů bych měla, ale nevěděla jsem, jak moc dobré jsou. Nebo proveditelné.
„Podle všeho tam bude moc nacpáno, abychom se mohli někam prosmýknout a pátrat. Navíc mi dělá trochu vrásky ochranka. Ale musí existovat nějaké záznamy, kde je který otrok umístěný, zvlášť u takového luxusního zboží. A když se budeme nenápadně ptát, mohli bychom se dozvědět, na čem jsme.“
Jenže to byly jenom spekulace, nic víc. Kdo ví, jak to dopadne, až budeme na místě.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Nie Ancta - VIP

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, údržbářské podlaží:

Cestou výtahem o několik pater výš jste měli ještě chvíli čas promyslet plán. Na místě samotném bude taktizování nanejvýš riskantní a domluva jakbysmet. Laurent kontroloval rozloření VIP sekce a poslouchal tvé připomínky, které doprovázel souhlasným kýváním hlavy.

"To zní jako plán, půjdeme pomalu do jedné z aukčních místností a uvidíme jestli tam není nějaký seznam toho, co se momentálně draží. To by nám ušetřilo spoustu času. Rozhodně se nesmíme rozdělit. Sama by jsi byla na takovém místě moc nápadná. Nejlepší bude, když se budeš tvářit dostatečně nadřazeně všem, které cestou potkáme."

To už jste byli na místě a dveře turbovýtahu, vedoucího z údržbářské sekce, se otevřely. Před vámi se rozprostřela velice luxusně vypadající chodba. K vašemu štěstí byla úplně prázdná. Rychle jste vyrazili doprava, jako by jste přišli z opačné strany, kdyby náhodou někdo přišel. Někdo jako vy by rozhodně neměl být viděn jak vychází z výtahu pro údržbu.

"Tohle šlo hladce. Drž se u mě a koukej pořádně kolem sebe, možná natrefíme na nějaké info cestou." řekl potichu a pomalým krokem vyrazil směrem k první místnosti, kde se dražilo vzácné zboží. Chodba byla pokryta bledě modrým kobercem z té nejjemnější vlny, stěny měly ornamentální výzobu s jemným světlem vycházejícím ze vznášejících se světelných koulí. Cestou jste potkali patrolu hlídačí, kteří se pomalu ani neodvážili na vás pohledět, ale přesto si neodpustili rychlý pohled a vyhodnocení situace. Oba to byli vysocí zabrakové s těžkými opakovacími blastery na zádech a dvojicí příručních blasterů u pasu.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“