Koribanský pád a znovuzrození (pro uživatele Darth Revan)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Orbit Onderonu - Sithská loď - Morzanův pokoj:



Spali jste, když najednou se ozvalo po celé lodi hlášení autopilota.
Autopilot: Jsme blízko Onderonu! Autopilot se za dvě minuty vypne! Prosím převezměte řízení! Konec zprávy!
Sithka ti dala rychlou pusu a pak vystartovala ke kokpitu. Když si dorazil ještě polonahý do kokpitu, zjistil jsi že jste již blízko u Onderonu. Pak jsi ale uviděl asi 20 Onderonských stíhaček, které lěteli přímo na vás.
Sithka: Rychle, jdi do střílny. Musíš je všechny sestřelit! Hned!
Zakřičela na tebe, a ty jsi se vydal do střílny. Jenže na půli cesty do střílny ti někdo šáhl na nohy a zatáhnul za ní a ty jsi se zhroutil na podlahu. Rychle jsi se otočil a on už měl zapnutý červený světelný meč. Byl to sith! A byl to jeden z sithů, které jsi vyděl v akademii. Tenhle vám ale asi nechtěl pomoc.
Sith: Zdravím sithský padawane! Zabil jsi mi mistra a za to zaplatíš. A to svojí smrtí!
Řekl ti a seknul po tobě světelným mečem.
.............................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Constantin

Příspěvek od Darth Constantin »

Orbit Onderonu - Sithská loď

Tak tohle mi tak ještě scházelo! Další pitomec, který neví co je pro něj dobré!
Okamžitě jsem vyskočil na nohy a aktivoval svůj světelný meč. Vyhrál jsem s ním už bezpočet soubojů proč by to teď mělo být jinak? Ovšem teď jsme se nacházeli v úzké a nízké chodbě na lodi takže není žádný prostor pro nějaké skoky či salta. Jen on a já a naše bojové umění. Věděl jsem že ho musím vyřídit rychle jinak nás sestřelí ty stíhačky. Začal ve mne stoupat hněv. Už jsem měl podobných keců a překvapení plný zuby. Bylo to pořád dokola jedno a to samé. Vzdej se, zemřeš, přidej se ke mě. Byl jsem pořádně dopálený a všechen hněv jsem si hodlal vybít na tom ignorantovi, který mi skřížil cestu.
Drž hubu ty meč držící baletko! Tvoje keci mě nezajímají! Mluv svojí zbraní a ne hubou! Stejně ti z ní děsně táhne!
Neodpustil sem si tu malou urážku. Vztyčil jsem na svého oponenta prostředníček a pak jsem bleskově vyrazil proti němu.
Už nikdy nechci bojovat v takovém uzavřeném prostoru!
V chodbě se bojovalo opravdu velice špatně. Nemohl jsem se rozmáchnout k pořádné ráně a tak sem začal radši bodat než sekat.
Musím si pospíšit jinak jsme všichni mrtví.
Boj pokračoval.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbit Onderonu - Sithská loď

Sithský padawan na tebe zlostně hleděl a když jsi ho svým prostředníčkem poslal do *****, rozzuřil se. Okamžitě vyběhl do útoku a snažil se tě probodnout, to mu ale nevyšlo, nebyl příliš dobrý bojovník, to šlo poznat, a šlo poznat, že se jeho moc a schopnosti odráží ve schopnostech jeho mistra, které na to, jak se uměl chvástat, nebyl zrovna valné. Sám padawan se pohyboval tak nešikovně, že zakopl o nějaký drát a, nemohl jsi tušit, jestli to bylo štěstí nebo šikovnost, vyhodil meč z ruky a ten tě škrábnul, ne hluboce, ale štípalo to slušně.
Tvá Sithská přítelkyně si bitvu, nebo-li Aqualishskou férovku, docela užívala, začínala však být lehce nervózní z toho, že jste ztratili skoro polovinu všech štítů.

Sakra Morzane!! To v té věži spíš?! Sestřel už SAKRA NĚCO!!!

Křikla po tobě z kokpitu netušíc, že si to zrovna rozdáváš jeden na jednoho s padawanem otravy většího, než byli Republikáni.
Padawan se nyní nějak nemohl dostat ke svému meči, holt si vybral skutečně úzký prostor. Marně se tě pokusil odstrčit, ale to taky nešlo, pak ale loď udělala vývrtku a tys přes milého zlatého přeletěl, takže ten se rychle došplhal k meči a znovu se ti postavil.

Tak pojď ty zmetku!!!

Ječel na tebe Sith a pilotka zase nadávala do komlinku nadávky na ty Onderonské z******syny.
Sith zase zaútočil a bylo poznat, že jeho hněv jej posílil.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Constantin

Příspěvek od Darth Constantin »

Orbit Onderonu - Sithská loď

Po tomto úvodním kole jsme se zase postavili proti sobě. Nemohl jsem si pomoci a rozesmál jsem se. Bylo to tak absurdní. Půlka štítů lodi v pr**** a já tu ztrácím čas s nějakým póvlem kterej sotva drží ten meč rovně. Kdyby jsme byli někde kde by bylo dost místa už by byl mrtvej, ale takhle na něho budu muset vyzrát. Docházel mi čas.
Sakra! A zrovna když sem si našel holku.
Už sem se chystal jít znovu do útoku a zkusit pár triků když tu jsem zahlédl kus drátu o který před chvilkou zakopl. On si ho očividně nevšiml byl celý rudý a očvidně zuřil, ale celkově byl spíš k smíchu. Dostal jsem perfektní nápad ten musí zabrat.
Tak teď uvidíme jak velkej blb jsi.
Popošel jsem trošku blíž k němu a teď jsme měli ten drát tak přesně mezi sebou. Potřeboval jsem aby zaútočil první. Byl značně nasr**** takže by nemělo být těžké ho vyprovokovat. Podíval jsem se přímo na něj a zařval jsem.
Pojď si pro mě ty chcíplá spermie! Nebo ti s tím mečem odlétly i koule?
Musel jsem se zasmát nemohl jsem říct nic lepšího ani kdybych přemýšlel sto let. Kdyby někdo zařval tohle na mě tak bych se na sto procent neudržel. A myslím že u toho smrada támhle to bude úplně stejné. Bude stačit když jenom malinko pomocí Síly nadzvednu ten drát a je konec.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbit Onderonu

Souboj pokračoval. Tvůj protivník byl pěkně naštvaný a když jsi na něj vypustli tyhle urážky, už se neudržel. Teda, to je slabé slovo, skoro vyletěl z kůže a vyběhl přesně, jak jsi to čekal, jenže vaše loď dostala takový zásah, že se roztočila ve vývrtce. Při tom jste se oba zamotali do toho samého drátu a byli pověšení jako v kukle na stropě lodi. Neschopni pohybu. Drát byl asi dost dlouhý. Ve tvé vysílačce ječel hlas tvé krásné přítelkyně, který proklínal Onderonské lodě. Ta zatím vyrovnala loď, ale vyletělo z ní znepokojující hlášení.

Nevím, který syn Murglaka tě zdržuje či jestli tě mory berou, ale musíme skočit do hyperprostoru... ty děvky nám zrušily štíty!! Dostala jsem královskou ránu přímo od dělového člunu!!!

Hned na to se loď otřásla a skočila do hyperprostoru. Potom přišla do kabiny a vykřikla, aha, tak tenhle odula nám tu překáží jo?

Přišla k němu a probodla ho. Potom tě políbila a sundala tě dolů.

Letíme na Yavin, tam by nás neměli hledat.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Constantin

Příspěvek od Darth Constantin »

Hyperprostor - Sithská loď

Seděl jsem na zemi a snažil jsem se zbavit posledních kousků drátů, které na mne zůstaly. Celou dobu co jsem tam tak seděl jsem měl pořád ten samý výraz. Pěkně směšný výraz.
No tak to je teda hezké. Já tu s ním bojuju takovou dobu a pak to takhle dopadne. Takovej trapas. Teď navíc letíme na Yavin to je opravdu skvělé. Dal bych přednost Onderonským lesům než těm Yavinským bažinám. Onderon rovná se sucho, Yavin rovná se mokro, vlhko, a spousta všelijaké havěti.
Hodil jsem smutný pohled na Talion a neubránil jsem se jedné velmi důležité otázce.
Doufám, že tady máme pláštěnky nebo spíš skafandry?
Zasmál jsem se a rychle jsem proklouznul do svého pokoje než stačila něco namítnout. Měl jsem v úmyslu se převléct jenže jsem zapomněl, že jsme z Korribanu jaksi uprchli narychlo takže s sebou nemám žádné náhradní šaty.
Oh skvělé to je prostě bombastický!
Chvilku jsem tam stál a nadával, když tu můj pohled upoutala vestavěná rohová skříň. S nadějí jsme k ní přistoupil a otevřel ji.
Díky Síle!
Vyselo tam několik temně černých a čistých rouch. Vypadali, že mi i dobře padnou. Shodil jsem ze sebe své staré roucho a natáhl si jedno z těch čistých. To byl pocit. Vylezl jsem z kajuty a vydal se najít Talion. Cesta na Yavin je dlouhá a já měl v úmyslu si tu cestu užít, popřípadě se trochu víc dozvědět o minulosti mojí krásné společnice.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor - Sithská loď

Oblékl ses do nějakých uhlově černých rouch a vydal ses hledat Talion. Našel jsi ji zrovna, když se taky převlékala ve své kajutě, zrovna když si nasazovala poslední část roucha a potom plášť. Když si tě všimla, jen prohodila:

Hmm, koukám, že tvá skříň byla taky vybavená, už bylo na čase...

Řekla ti s úsměvem a potom se posadila. Podívala se na tebe vážně a promluvila:

Cítila jsem z tebe, že by ses o mě rád něco dověděl, ale myslím, že na to je ještě čas, zatím mi nepřipadá zavhodno ti něco říkat, promiň, ale ještě tě neznám dost dobře a navíc, jsme Sithové...

Potom vztala a políbila tě na tvář, hned na to odešla...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“