Star Wars - Nultá Epizoda

Všechno možné.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Putingrad, tajná základna uprostřed města:
Darth Virus vešel do tréninkové místnosti, kde právě Darth Axe bojoval s jedním ze svých deseti učedníků, jež by jednou mohli usilovat o post temného lorda.
Takový cucáci, sundal bych je všechny jednou ranou.
pomyslí si Darth Virus a sleduje, jak Darth Axe usekne jednomu z učedníků ruku svoji světelnou sekerou a znechucen tím proudem krve se odvrátí a počká, než k němu Darth Axe dojde se zvrhlým úsměvem.
Sakra, Axi musíš jim pokaždý něco useknout ?
rozčílí se Virus a pocítí jisté vzrušení, když zjistí, že v něm začíná pulzovat hněv.
Už jsi viděl schopného Sitha, kterej by neměl žádné fyzické poškození ? Vsadím se, že sith budoucnosti bude skoro mechanickej a bude mít rudou uniformu.
odpoví Axe a olizuje si prsty na nichž mu utkvěla krev soupeře.
Dokud bude v čele Hole, tak černej, ale stejnak je to blbost. Jinak koukám, že jste ve výcviku pokročili, ale musš snížit náklady na mechanické končetiny, kdo to má pořád platit. A ještě jedna věc ...
vztyčí děsivě svůj růžový prostředníček Virus.
Ten návrh na umělé hlavy se zakazuje, takže žádné sekání hlav učedníkům.
podotkne Virus a otočí se k odchodu, ale znova se otočí nazpět a znovu vztyčí varovně prostředníček.
... a ještě, radši jim sekej mechanické, nemusíšjim pokaždé utnout ty zdravé končetiny.
doporučí Virus, aby se znova chystal k odchodu, ale zase se znovu otočil, jak jinak s varovně vztyčeným růžovým prostedníčkem.
... a najdi nějakého nejcelejšího a nejschopnějšího a pošli ho večer ke mě. Mám pro něj ... něco speciálního.
dodá s nádechem temna ve svém hlase, aby zněl co nejpodobněji Darthu Holovi, ale spíš zněl jako chráptící umírající dědek, než se konečně otočil a opustil tajnou základnu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Stále v malé místnost všemocné poroty

,,To jsem zvědav co jsem přijde za lemru tentokrát." Sykl nasupeně Hejma. Následně na to dovnitř vstoupila lidská mladá dívka. Dívka byla blonďatá a měla míry dokonale tvarované. Hejma se podíval na nově příchozí a začal si jí prohlíže. ,,Dobrý den slečno," Hejma začal slyntat na štos papírů před nim. Konečně se vzpamatoval a vyhledal jméno té bohyně před ním.
,,A tady to je slečna Atnemová. Takže slečno Atnemová pověstemi jste svobodná?" Zeptal se Hejma.
,,Ano to jsem, ale co to s tím má společného." Zeptala se dívka.
,,Naprosto vše slečno tuto otázku pokládáme všem soutěžícím." Ubezpečoval jí Hejma.
,,To neni pravda kolego na tohle jste se ptal jenom jí." Neodpustil si poznámku Kuliočko.
,,Se vší úctou kolego, ale zavřete zobák a počkejte až na vás přijde řada." Rozčílil se Hejma.
,,Omluvte slečno Atnemová mého přihlouplého kolegu. Další otázka slečno. Proč si myslíte že by jste se zrovna vy hodila na tuhle funkci." Zeptal se Hejma.
,,No protože mám jeden takový sen." Spustila dívka.
,,A jaký? Nestyďte se a pověste nám ho." Pobýzel jí Hejma a přitom se jí díval do "očí".
,,Přeji si galaktický mír." Při těchto slověch se dívka zahleděla poresebně do stropu.
,,O to je tak krásné. Za mě jednoznačně ano. Vy se proto vyloženě hodíte máte mojí plnou podporu." Usmál se na ní a vycenil své zažloutlé zuby. ,,Kolego teď se můžete vyjádřit." Předal slovo.
,,Bylo na čase kolego vaše chování si probereme později jako rovnocení soupeři, ale nyní proč jsme tady. Výtám vás slečno Atnemová nemohu si pomoct a musím vám pochválit váš účes. Mám rád odvážlivé ženy i přesto že mě lidské ženy nepřitahují. Tak žena která se ostříhá do hola a pak se tak odvážně prezentuje no to mě přímo fascinuje. Dovolíte já si šáhnu." Kuliočko natáhl ruku a začal ošahávat plešku a řádně jí přejíždět rukou.
,,Kolego?" Ozval se Hejma.
,,Ano kolego? Proč mě rušítě, když už jste své řekl." Zeptal se Kuliočko.
,,Možná proto že mi hrabete na hlavu jak nějaký úchyl. Tak dívka má nádherné blonďaté vlasy." Odpověděl naštvaně Hejma.
,,A sakra." Kuliočko rychle stáhl ruku zpátky.
,,Ehm ehm. Takže slečno Atnemová, pověstě jak hodláte splňovat danou funkci?" Zakecal co nejrychleji předešlou trapnou situaci.
,,Přeji si galaktický mír." Odpověděla dívka.
,,Na to jsem se ale neptal já se ptal na to jak danou funkci chcete splňovat ." Naježil se Kuliočko.
,,Hmm tak třeba hezky." Odpověděla dívka.
,,Je mi líto, ale za mě rozhodně ne. A to je mé poslední slovo kolego Compjuterosi je to na vás." Otočil se na stranu kde si myslel že je Compjuteros, ale ten se nacházel na druhé straně. Dlouho se nic nedělo.
,,Kolego Compjuterosi čekáme na váš názor." Pobýdl ho Hejma. Stále se nic nedělo. Compjuteros zrovna něco křečovitě zapisoval na počítači.
,,TAK SAKRA CHCEME ZNÁT VÁŠ NÁZOR COMPJUTEROSI!!!!" Zařval rozčíleně Hejma.
,,Dobrý." Zazněla odpověď.
,,Tak myslím, že je to jasné postupujete můžete jít." Rozzářil se Hejma. Dívka se uklonila a odešla.
,,Další." Zařval Hejma.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Neznámá planeta:

Darth Hole stál vedle pilota a pozoroval planetu, jejíž hyperprostorové souřadnice byly obsaženy v holocromu samotného Datha Stalina a snažil se nedát najevo svůj otřesný zážitek ze spánku.
,,Takže tady to ukryl... Přistaň na těchto souřadnicích." Dal pilotovy, který se divil, že ještě nikde nenaboural, datapad s hromadou čísel.
Hole se pak otočil směrem ke Gardistům. ,,Jeden z vás půjde se mnou a druhý zůstane hlídat loď a pilota, aby se ničemu a nikomu z nich nic nestalo, je to jasný?"
Následovalo přikývnutí obou ,,gardistů". Darth Hole přes oba přejel pohledem a nakonec se zastavil u staříka.
,,TY vypadáš schopně, ty půjdeš se mnou... A ty" ukázal na ženskou, ,,Ty tu zůstaneš a pohlídáš to tady."
Loď mezitím za nebývalé zručnosti pilota přistála na planetě jen s kilometrovou odchylkou, což byla vzácnost.
Darth Hole vyšel ven a vydal se, následován starcem, na cestu k místu o kterém se dozvěděl z holocromu. Po čase došel až k podivnému černému chrámu, před kterým stál nějaký starý muž, který vypadal, jakoby tam už stál věky. Z části byl zarostlý květinami a z části houbami. Jeho šedý a špinavý plnovous sahal až k zemi.
,,Kdo jsi starče?"
,,Já jsem strážce. Temný strážce chrámu Temné moci. Nikdo nesmí vejít dovnitř, jen on, můj Temný pán!!"
Darth Hole se zamračil. ,,Jasně, jasně, ale já chci dovnitř!"
,,Jen přes mou mrtvolu." řekl strážce a zažehl světelný meč černé barvy.
,,To lze snadno zaří..." řekne Dath hole a hmátne po svém meči, když v tom se zatváří jako by něco uviděl. ,,HELE TEMNÝ PÁN!!!!!!" Zařve zničeho nic a ukáže za strážce. Strážce se otočí a snaží se ho zahlídnout.
,,Kdeee?!"
Darth Hole ho v tu chvíli nemilosrdně uškvařil temnými blesky. Pak se začal temně smát.
,,Jsem ten NEJTEMNĚJŠÍ!!!! HA HA HA HA!!"
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Putingrad, tajná základna uprostřed města:
Darth Axe by Dartha Viruse nejradaši přetrhl, stejnak byl temnější než on, ale Darth Hole ne a ne to pochopit. Podíval se na svoji stěnu trofejí slavných lidí galaxie. Na pátém místě momentálně byla hlava, kterou usekl gamorreanovi pod jménem Pa'oubek, bylo to sice jednoduchý, ale tadyjde o známost, ne o náročnost. Na čtvrtém místě byla hlavanějakého Lucase, prýchtěl celý vesmír přetvořit úplně jinak, tak na to poslali Axe s jeho sekerou. Třetí místo obsadila hlava vůdce mandalorianů Hubba Fetta, který byl i trohu výzva. Na druhém místě se skvěla hlava hnusného pašeráka, který Axe pomlouval, kde se dalo - Pohana Sola. A na prvním místě jeho největší triumf, kdy po náročné bitvě získal hlavu Nike Tysona, vraha, násilníka, který byl známý, že by po svých obětech zanechal jen kus ucha. Když se pokochal svoji sbírkou, tak si nechal zanechat jediného učedníka, kterému se mu nepodařilo ještě nic useknout - Troikylliana von Strudelberga zkráceně Štrůdla, jehož dělilo už jen několik zkouška od titulu Darth.
Darth Štrůdl - to bude skvělý jméno, z toho se každej nepřítel po**** ... smíchy.
pomyslí si Axe a hrubě se zasměje, temněji než by byl kdy schopen Virus, tedy alespoň si to Axe myslel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Neznámá planeta, temný Chrám Temné Moci:

Darth Hole bez jediné (vnější) známky emoci překročil uškvařeného strážce a došel až k masivním vratům chrámu, která pomocí Síly začal otevírat, starý gardista ho belhavě následoval. Jakmile se vrata otevřeli, vešli dovnitř. ovanul je zatuchlý vzduch a prach, který tam musel být izolovaný několik desítek let. Vevnitř to nevypadala nijak zvlášť vábně, poněvadž všude byly pavučiny a špína. Jednalo se o obrovskou místnost s oltářem uprostřed, které dominovala obrovská socha Dartha Stalina úplně vzadu. Darth Hole pomalu přešel až k oltáři, na kterém ležel podivný zaprášený přistroj tvaru náramku.
Darth Hole, nevšímajíce si starého gardisty, který se překvapeně civěl na sochu Stalina, vykouzlil na tváři temný úsměv. ,,Konečně." Opatrně přístrojek zvedl a navlékl si ho na pravou ruku. ,,Náramek Temné Moci nad Temnou stranou Síly. S ním se stanu nejstrašlivějším a nejtemnějším sithem v historii! S ním Budu moct oblbovat davy! S ním budu moct ničit planety! S ním budu mo..." Svůj temně euforický výstup už nedokončil, poněvadž ho přerušil starý gardista, který pořád pozoroval sochu a nevěřícně kroutil hlavou. ,,Tak todle bych do Josífka nikdy nelekl."
,,Prosím?"
Stařík se vystrašeně otočil na Hola. ,,Se podívejde na jeho plavou luku."
Darth Hole totiž předtím nevěnoval soše velkou pozornost, veškerou svou pozornost věnoval oltáři a náramku. Teď toho litoval. Kamenný Darth Stalin měl totiž zvedlou pravou ruku v typickém nacistickém pozdravu.
,,Darth Stalin byl nacista?!"
,,Jak uš sem lekl - To bych do Josifka nikdy nelekl."
,,Počkat. Vy jste žil za jeho éry? Vždyť to bylo před sto lety!" Darth Hole překvapením doslova překypoval.
,,Dělal šem mu osobního stlášce do jeho deseti led, pak si vzal ten zmetek tlustá ňákyho mlaďouše a mě šoupnul do gald."
Dath Hole vyvalil oči. ,,U všech sithů, kolik vám je sakra už let?"
,,Nějaká štovka to uš bude..."
Darth Hole se zhluboka nadechl. ,,Dobrá dobrá, radši už mlčte, teď budeme muset něco udělat z tou sochou, páč jesli se to provalí tak je stabilita SSSR v háji."
,,Co tagle ju lozbít, já bych to udelal, uš dlohou jšem mu chtěl lozbít tu jeho dlžku." rozzářil se stařík.
,,Prozatím mi stačí když si to, co jste tu viděl necháte pro sebe. kdoví kolik těch soch na planetě ještě je, raději ji nechám časem zničit celou."
,,Dobla, ale bu..."
,,...budete chtít povýšit, chápu-li to dobře..."
,,Tak šem to ne..
,,Ale jděte, každý něco chce, když má něco zatajit. Udělám vás svým osobním strážcem a poradcem."
,,Ale já..."
Darth Hole se zatvářil temně, jak to vždycky uměl.,,Nějaké námitky?"
,,Né to bych ši nedovolil."
Darth Hole se temně usmál. ,,Vidíte, a oba budeme spokojeni... Vracime se na loď!"
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Putingrad, tajná základna uprostřed města:
Darth Axe se při čekání na povolaného učedníka nudil, tak se rozhodl pročíst(spíše prohlédnout obrázky, protože číst moc neuměl) nejnovější vydání TwiLea, kde si prohlížel spoře a téměř vůbec oděná twi'leckých otrokyň z Rylothu. V dnešním čísle byla i speciální příloha, kde bylo možné shlédnout náročně získané fotografie známé twi'lecké Jedi, když se převlékala, samozřejmě se jednalo o Maylu Sekuru. Při pohledu na její snímky Darha Axe vzrušila představa, jak ji ladně a zlehka odtíná jednu končetinu za druhou a vše zakončí nádherným odseknutím hlavy, když ho v tom vyruší klepání na dveře.
Učedník Troikyllian von Strudelberg se hlasí dle rozkazů lorde Axi.
pozdraví čerstvě příchozí, položí si pravou ruku na levé rameno a pak ji předpaží kolmo před sebe, aby ji nakonec položil na hrudník, jak velí tradiční sithský pozdrav, který Hole zavedl, i když Axe napadlo, že to vymyslel jen pro to, aby se bavil, když to před ním někdo prováděl.
Jo, štrůdl, bylo na čase.
odvětí Axe a máchne ledabyle rukou.
Ehm, je to von Strudelberg.
podotkne uraženým tónem Troikyllian a začne v něm kypit hněv.
Jasně, štrůdle, hele chtěl s tebou mluvit lord Virus, tak padej za ním a neruš.
mávne opět rukou Axe a nespouští oči ze svého magazínu, zatímco Troikyllian jenom něco arogantně zavrčí a opustí místnost.
Stejnak by mě zajímalo, kde ty fotky Peep Fortune bere.
zasměje se pro sebe Axe, jakoby tu před chvíli vůbec nikdo nebyl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Putingrad, tajná základna uprostřed města:
Dalším z takových ambiciózních temných učedníků byl Guma De'Žemle. Ten sám měl vlastní plány na to jak získat titul Darth. Chtěl se sám vrhnout na Chrám Jediů a infiltrovat ho. Předpokládal že se snadno smísí s davem, čož asi nebude snadné se vzhledem Banthy. V plánu měl ještě určité nedostatky jako je vlastní loď kterou by se na Cukrkant dostal. Jedinou možností bylo ukrást loď Darth Viruse jménem Inkubátor. Inkubátor byla nejdokonalejší a nejtemnější komunistická loď ve vesmíru, s ní bude dostat se na Cukrkant hračka.
Guma se tedy vydal do tajných temných a strašlivých hangárů hledat Inkubátor. Najít ho vedle všech těch moderních praček nevylo snadné, dokonce se jednou do jedné snažil nasoukat když na něj zapípala, poté co se mu to nepovedlo protože byl moc tlustý usoudil že to Virusova loď nebude. Náhle ucítil hromadění Síly, byla to síla v zadní části těla, svaly se natáhly a jako by mu řekly otoč se a smrádek který z něj vycházel rozběhni se. Ano tam stál v celé své temnotě Inkubátor, nejobávanější loď galaxie. Guma se rozběhl, v tu chvíli už ho sledovala ostraha. Je jedno kolik jich bylo a jak vypadali, dostal je jedním prdem...

Inkubátor:
Guma naskočil do lidi a zavřel za sebou.
Tady je tma jak v prde... Už vim proč se jí řiká nejtemnější loď ve vesmíru.
Po pár nárazech do stěn se dostal do kokpitu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Putingrad, přistávací plocha:
Darth Virus byl vzteky bez sebe a všichni mu radši už z dálky uhýbali z cesty.
Kde je můj Inkubátor ! Kdo švihl moji supertemnou loď !
křičel okolo sebe vztekle a počet obětí za dnešní den na jeho kontě nebezpečně narůstal, momentálně měl na krku správu hangáru, vedení letové kontroly, dva tucty mechaniků, kompletní směnu ochranky a asi čtyřicet osm náhodných kolemjdoucích a rozhodně neměl v úmyslu se svým dnešním skóre končit. Konečně dorazil k veliteli flotily, jež byl i jedním z muffinů, kteří kontrolovali jednotlivé sektory Ňufu Tatarkinovi.
Tatarkine připravte flotilu, za tu krádež si to někdo schytá.
rozkáže basovým temným hlasem Virus.
A kam poletíme ? Do republiky ?
pronese vzrušeně Tatarkin, který se nemůže dočkat bitvy.
Ne, temná strana mi říká, že za tím byli určitě Romiani, ty jejich hnědé mimozemské xichty už stejnak nesnesu.
vysloví Virus další cíl jejich cesty, jímž byla sousední planeta v systému.
Ale pane, to je jedna z našich planet.
zkouší protestovat Tatarkin, ale Virusův temný pohled domínující jeho růžové pleťi ho donutí couvnout a opět si připomene, proč je Virus druhý nejmocnější po Holovi.
To nikoho nezajímá, stejnak nám je k ničemu. Nic důležitého na ní není a musím udělat ukázkový případ, co se stane, když mi někdo čorkne loď, přípravy nechám na vás. Jdu se podívat po svém bratrovi Bakteriovi, tak to zatím připravte.
mávne rukou Virus a Tatarkin se ukloní a přijde k němu nižší důstojník, kterého poslal pro párek v housce.
Jak jsi si přál velký muffine Tatarkine, jeden párek v housce s tatarkou.
Tatarkin neváhal a svého poddaného pořádne praštil do hlavy paličkou, která se mu až doposud houpala u boku.
Hovado, víš moc dobře že nesnáším tatarku.
seřve jej a párek v housce mu rozplácne o hlavu, aby si ten párek pak vzal, umyl jej v nedaleké kašně a snědl.

Jinde v přístavu.
Aspirin trochu nejistě hleděl na oficíra s růžovou kůží, který stál před ním a čekal co se bude dít.
To je tvoje loď ?
zeptá se oficír a Aspirin jenom přikývnul.
Skvělý, jménem Bakteriuse, bratra všemocného Dartha Viruse, sloužícího ještě všemocnějšímu Darthu Holovi, ji zabavuji pro potřeby SSSR. Běžte si dále po svých, sbohem.
pronese Bakterius, odstrčí Aspirina a s několika dalšími vojáky se nahrne do loďi a vyhodí z ní ještě Aspirinův batoh, aby se loď o chvíli později vznesla do vzduchu a zamířila pryč, zatímco Aspirina si už nikdo nevšímal a všichni odešli.

V sanitě:
A teď ti dokáže bratře, že můžu být taky temnej, protože najdu tvoji loď.
zasměje se mocně Bakterius, aby poté místo hyperpohonu zapnul sirénu.
Blbej zastaralej krám.
naštve se a po chvilce mlácení do ovládání sanita přecejenom skoší do hyperprostoru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Orbita hlavní planety SSSR:

Darth Holova temná jachta vyskočila z hyperprostoru a hned si to zamířila do Putingradu, když v tom kolem nich proletěla nějaká houkající sanita a zmizela v hyperprostoru. Holův pilot se jí lekl a udělal s lodí kosmické hodiny, až z toho zavrzali plechy.
,,Tak tohle to ne!" Zavrčel Darth Hole, když se zvedal ze země. ,,Zařídím, aby v SSSR nelétala už žádná sanitka, protože ty její houkačky můžou vylekat piloty a ohrozit tak bezpečnost vesmírného provozu!"
,,Přistaň s tou kocábkou co nejrychleji, tohle někdo opravdu schytá!" rozkázal pilotovy, který okamžitě zahájil sestup, aniž by se podíval, jestli letí správným směrem, takže sejmul několik ptáků, cestou i s celou lodí proletěl domovem důchodců, který byl hned vedle hřbitova, aby to ty fosilie neměli daleko a nakonec se rozplácl na přistávací ploše.


Putingrad, přistávací plocha:

Darth Hole beze slov vylezl z trosek jeho donedávna nové lodi, přešel až ke zdi, kde bylo pod nápisem ZNIČENO LODÍ dvacet šest čar a mečem udělal sedmadvacátou.
,,Lepší se... ještě dvě a překoná svého předchůdce." okomentuje to a vydá se směrem k místu, kde by měl sedět za pultem přistávací důstojník, jenže ten tam nebyl. Darth Hole okamžitě přejde k jeho konzole a podívá se, kdo měl mít dnes službu.
,,Bakterius! Já věděl, že na všechny z Virusovy rodiny kromě Viruse není spole..." zasekne se, když si všimne, že celá přistávací plocha i hangáry jsou, až na jeho loď, naprosto prázdné, nikde ani živáčka.
,,Kde sou u stithu všichni, vypadá to tu jako po útoku mimozemšťanů ve Válce světů, jen prach a nic víc!"
Najednou za sebou zaregistruje malý pohyb. Byl to Aspirine, jež jak ve smrtelné křeči držel svůj batoh a truchlil nad ztrátou sanitky.
,,Hej ty! Pojď sem!" zařve na něj Hole.
Aspirine ukáže na sebe. ,,Já?"
,,Ne ty, ale ten za tebou!" začne Darth Hole ztrácet trpělivost.
Aspirin se otočí. ,,Kdo? Zeď?"
Darth Hole si povzdechne a pak vybuchne. ,,Jak může být někdo tak blbej... POJĎ SEM NEŽ Z TEBE NADĚLÁM ASYRSKÝ KRYCHLIČKY!!!
V tu ránu u něj hned stál Aspirin.
,,No vidíš že to jde... Můžeš mi říct, kde jsou všichni a všechno?"
,,Já nevím, když jsem sem přiletěl, už to tu tak vypadalo."
Darth Hole se zachmuřil. ,,Opravdu? A kde máš svou loď?"
,,Ten oficír co byl tady mi ji zabavil a odletěl s ní pry..." Aspirin si v tu chvíli uvědomil kdo před ním stál a úplně se strachem zasekl. ,,Vy vy vy vy vy vy vy vy vy vy vy vy vy vy vy..."
Hole si založil ruce. ,,Pán se zasek?"
,,...vy jste D-Darth H-Hole!"
,,Ne já jsem gumová kachnička! Stráž!" Hned se k němu dobelhá jeho novopečený osobní strážce. ,,Okamžitě ho dej zavřít do temných vězení mého temného paláce, to ho naučí nepoznávat mě hned!"
Stařík okamžitě chňapne Aspirina za rukáv a odtáhne ho pryč a Darth Hole osaměl.
,,A já teď půjdu zjistit, kde je celá má velká temná flotila a armáda, protože ze mě si nikdo světlého blbce dělat nebude!
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita Romiani, flotila Sithů:
Flotila je na pozicích, pane. Sevřeli jsme kosočtvercovou formaci s hlavní liní uprostřed, přesně jak jste nařídil pane.
pronese velící důstojník k velko muffinovi Tatarkinovi, který stáll po boku Dartha Viruse.
Výborně, připravte mi červené tlačítko.
pronese temným tónem Darth Virus až všemne přeběhne mráz po zádech, načež se dostavý nechápavý výraz velícího důstojníka.
Červené tlačítko, pane ?
pronese zaraženě důstojník.
No samozřejmě, jak jinak mám asi spustit palbu na tu planetu !
zakřičí nahlas Darth Virus a Tatarkin a varovně důstojníkovi naznačí, aby něco vymyslel. Ten rychle odběhl k nejblížšímu panelu, laserovým řezákem, který se tam čistě náhodou válel s cedulkou na níž stálo
Majetek opráváře Cir Kulariho, vykrojil nejbližší červené tlačítko a donesl jej k Virusovi.
Promiňte pane, zapoměl jsem.
omlouval se a nastavil jej na zmáčknutí.
Dobře, dobře. Jdeme na to !
promáchne rukou Virus a zmáčkne tlačítko.
Palte !
vykřikne důstojník a z děl loďí flotily vyšlehnou záblesky turbolaserové palby na povrch Romiani.
Co to mělo znamenat ?
rozčílí se Virus na důstojníka.
Promiňte pane, myslel jsem, že patřičný zvukový doprovod to udělá ... víc napínavější.
vykoktal ze sebe důstojník a už čekal, že jej Virus uchopí za kotník, ale nestalo se tak.
Hmm, ale musíte zapracovat na temnotě vašeho hlasu. A to tlačítko seřiďte, má hrozně pomalou odezvu.
dodá ještě Virus, než se otočí a odejde z můstku, kde se velící důstojník málem sesype.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Holův temný palác:

Dath Hole se obořil na jednoho ze svých nohsledů. ,,Kde je má temná flotila!? Každej, koho se zeptám, kecá furt o tom, že to není jeho vina, že nic neudělal, ale nikdy mi neřekne, co se s ní stalo... Víš tedy kde je, nebo ne?!"
Nohsled vystrašeně vykloktal. ,,A-a d-díval j-jste s-se p-pod p-postel?"
,,Hmm, to tedy ne, hned se tam půjdu podívat, ale jestli tam nebude , tak si mě nepřej!"
Pohrozil Darth Hole a odešel do svých soukromých komnat.



Před mnoha temnými lety, místnost Rady:

V místnosti Rady Řádu Jedi bylo rušno. Mistr Yoda a Mistr Macek Pindů se bavili mezi sebou o počasí, další tři stařičcí mistři si ukazovali fotky svých vnoučat, další čtyři hráli karty, další mistr si četl Corusant Times, další marastil hry na PSPčku a poslední se znuděně šťáral v nose. Mistr Yoda se podíval na hodinky a pak hlubokým a zvučným hlasem zavolal.
,,Táák deset minut už uběhlo, konec přestávky! Teď je na programu přijímaní novách členů Řádu, pusťte prvního!"
Dovnitř vešel vystrašený chlapec a postavil se doprostřed místnosti. Yoda po chvilce promluvil.
,,Proč si myslíš, že by z tebe mohl být Jedi?"
Mistr Pindů potichu zašeptal. ,,Tss, zapoměls na tu tvou divnou mluvu."
,, Jo aha. Díky." Yoda si odkašlal a skřítkovským hláskem řekl: ,,Proč ty myslíš, že Jedi by mohl z tebe být?"
,,J-já n-nevím." vykloktal ze sebe chlapec.
Mistr Pindů se zamračil. ,,Takže ty nevíš? Řekni mi co všechno víš."
,,No já vím, že se jmenuji Bóďa Hole a že se bojím tmy." odpoví chlapec.
Pindů se otočí na Yodu. ,,Ten kluk se mí líbí, já bych ho vzal, co myslíš?"
,,Já nevím." Yoda zavře oči. ,,Jeho budoucnost se mi nejasná jeví."
,,Nejasná?"
,,Je v ní tolik tmy, že přes ni nic nevidím." vysvětlil Yoda.
,,Tak to není čeho se bát, vždiť si ho slyšel, bojí se tmy a takového strachu se ještě nikdo nikdy nezbavil."
,,Když myslíš." Yoda se otočil zpátky na chlapce. ,,Z tebe Jedi tedy bude. Další!"



Holův temný palác:

Darth Hole se znovu obořil na svého nohsleda. ,,Pod postelí žádná flotila nebyla!!"
Nohsled opět začal kloktat. ,,T-tak v-vtom p-případě s-si j-ji v-vzal D-darth V-virus."
,,COŽE?! JAK SI TO TEN RŮŽOVEJ BASTARD MOHL DOVOLIT?!" zařval Hole.
,,J-já nevím, říkal jen něco o tom, že jde zničit Romiani."
Darth Hole znovu zařval. ,,COŽE?! A K TOMU POTŘEBOVAL CELOU MOU FLOTILU?!" Pak se ale uklidnil a zeptal se: ,,Doufám, že tu alespoň nechal můj Exetractor!"
Nohsled odpověděl. ,,Ten tu myslím zůstal, můj Pane, Virus by si nikdy nedovili sebrat vám vaši vlajkovou loď."
,,Výborně, tak ať je do třiceti minut připravená k odletu!"
Usmál se vítězoslavně Hole a odešel směrem k záchodkům.
Naposledy upravil(a) R.O.F.L dne 03.12.2009 17:31:21, celkem upraveno 1 x.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita Gulagu, hlavní planety SSSR:
Běž mu to říct ty, já mám dvě ženy a čtyři děti.
brání se jeden ze dvou důstojníků, kteří mají službu na můstku temné loďi, jež veze Dartha Viruse.
Proč já ? Já se budu brzo vdávat, ještě jsem si ani pořádně neužil.
kroutí hlavou druhý muž, když jim oběma přeběhne mráz po zadech.
Co mi máte říct ?
pronesee s čistě temným přízvukem Darth Virus a přestane oba šimrat po zádech ledovým stylem, jak to umí jenom on.
Že budeme přistávat pane.
vykoktá první z důstojníků a Darth Virus jen pokrčí rameny a přejde k hlavnímu průzoru, aby sledoval přistání.
Stejnak by jsme mu měli říct, že to červené tlačítko bylo od přistávacích trysek.
šeptne ten druhý a po temném Virusově pohledu se oba radši vrátí na pracovní pozice.

Pod orbitou,Putingrad,Temná věznice v Holově paláci:
Aspirin se rozhlížel po svém vězení a nic neviděl, vůbec nic neviděl. Prostě jakoby tu nebylo světlo. Zkusil použít Sílu, ale pořád nic nemohl vidět. Začal šmátrat rukama a chodit po svém vězení, takže po chvíli nahmatal zeď. Obešel místnost dokola a zjistil, že místnost má šest zdí, než se zastavil u nějakého otvoru ven. Prošel jím a stál v temně osvětlené chodbě, ale už viděl.
Počkat, to jsem nebyl zamčený ?
podíví se sám sobě a všimne si nápisu nad vězením.

Kód: Vybrat vše

Tvým vězením budiž temnota.
Usměje se nad svým štěstím a začne utíkat chodbou. Narazí na schody, po niž vyjde čtyřiadvacet pater(ve skutečnosti vedou jenom nahoru, ale na každém 'patře' je odpočívadlo se sedačkou, kdyby byl ten kdo jde po schodech unaven), než dorazí nahoru. Nalevosi všimne nápisu Výtah do vězení a vydýchaný zakleje, aby se poté podíval z okna. Připadalo mu, že vidí z oblohy padat nějakou kometu nebo co a to přímo doprostřed města, kde je nějaká tržnice nebo co. Jeho výhled vyruší hlasy příchozích. Rychle se rozhlédne a vběhne do první místnosti, kterou najde, aniž by si všiml nápisu nad ní:

Kód: Vybrat vše

Nevstupovat pod trestem tmy ! Osobní hračkárna Darth Holea !
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Osobní hračkárna Darth Holea:

Aspirin se rychle opřel o zeď a hned začal odposlouchávat rozhovor těch příchozích, kteří mezitím došli k místu, kde ještě před chvíli byl. Byli to dva z Holových poskoků.
,,...ž vážně není možný! Kdo ho má furt toho blbce snášet!" Stěžuje si první.
Druhy přikývne. ,,Hm."
,,Pořad jen: Udělej tamto, udělej vono; za chvíli bude chtít, abych mu i utíral nudle z nosu!" pokračuje první.
,,Hm."
,,A to jeho věčný jasně jasně, z toho by každý hned spáchal sebevraždu!"
Druhý ,,nečekaně" odpoví: ,,Hm."
,,Nejhorší ale je fakt, že si myslí kdovíjak je temnej, ale přitom je i bíla temnější než on!"
,,Hm."
,,Alespoň že ten blbec zase někam letí, už se těším, jak si zas budu hrát s jeho hračkami."
,,Hm."
V tom okamžiku oba vejdou do místnosti ve které se Aspirin schovával. Ten se jich lekne a spadne do hromady panenek v životní velikosti a strachy ztuhne. První poskok se na něj podívá a povídá druhému:
,,Ten šílenec vážně nemá vkus. No fuj!"
Druhý zareaguje: ,,Hm?"
,,Jen se podívej, jak je ta panenka hnusná, vypadá jako nějakej chlap, nebo nedej sithe doktor."
,,Hm."
První se zarazí. ,,Ty toho asi moc nenamluvíš co?"
Druhý pokrčí rameny. ,,Hm. Hm."
První obrátí oči v sloup a začne se přehrabovat v hračkách.


Mezitím, v hangáru u Exetractoru:

James Bond udělal trojité salto a přistál u rampy Exetractoru, kde pomocí chvatu 214 (vypíchnutí oka propiskou) zpacifikuje oba strážné. Vevnitř poté pomocí chvatu 289 (kopnutí do k[CENZORED]í) pošle jednoho důstojníka do limbu a oblékne si jeho uniformu. Omráčeného důstojníka pak zavře do nedaleké skříně na skafandry a vydá se směrem k můstku. Cestou stihne zafiltrovat hned s několika důstojnicemi, ale pak ho zničeho nic po chvilce padající poklop od větrací šachty pošle tam, kde voní jabloně. Z větrací šachty pak vypadne jakýsi maník s červenými kříži místo zorniček a podívá se na mrtvého Bonda v důstojnické uniformě.
,,Helemese, důstojník, ta jeho uniforma se na mě bude krásně vyjímat..."
Ten maník, abych byl přesnější, se jmenoval Penicilin a byl to starší bratr Aspirina, ale narozdíl od něj, se nedal k Jedium, ale do Republikové tajné služby. Momentálně dělal na své první velké misi, a tou nebylo nic jiného, než zabránit Darthu Holovi vykonat svůj ďábelský plán. Ovšem co ale nevěděl, bylo to, že byl ve skutečnosti jenom nemehlo, co mělo odpoutat pozornost Sithské kontrarozvědky od skutečného agenta, který byl vyslán na tuto misi, a tím agentem nebyl nikdo jiný než právě zesnulý James Bond.
Penicilin si konečně zapnul poslední knoflík uniformy, Bonda strčil do větrací šachty a nemotorně odešel na můstek.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tržnice v Putingradu, trosky loďi:
Darth Virus konečně najde pilota loďi, který je šťastný, že se konečně dostal ven, jen aby byl uchopen za nohu pomocí Síly Virusem.
Takhle se přistává ?!
zařval na něj Virus a postupně pilota zvedal nahoru a zase spouštěl, s tím že ho vždyky nechal hlavou narazit na zem. Po chvilce přestane a podívá se svýma černýma očima na pilota.
Co mi k tomu řekneš ?
pronese hrozivě Virus a kouká na pilota.
Já, já ... už to neudělám pane. Slibuju, že se naučím lítat ! Už nikdy nezapomenu vypnout světla, vždycky se připoutám, budu dodržovat rychlost a vždycky pustím staré rezavé lodě přes přelet !
kaje se pilot, až ho Virus znechuceně pustí a otočí se k loďi z níž však zůstal jenom skelet, pod nímž leželo několik obyvatel z planety Hai Chong, kteří obvykle tvořili devadesát procent prodávajících.
Kde je zbytek loďi ?
podíví se Virus ve stejný moment, kdy se k němu dodrápe velko muffin Tatarkin.
Rozkradli ho romiani pane, předpokládám, že je vše ve sběru.
odpoví Tatarkin a Viruse popadne děsný vztek. Namíří palec na kostru loďi, aby z něj začali sršet blesky. ovová kostra loďi, která byla na romiany příliš těžká teď absorbovala veškerou elektrickou energii, která ukončila život všech tří trhovců, jež mohli doposud přežít.
Tatarkine, tohle už mě vyloženě osvětluje. Pošli svého nejlepšího muže pro temnou ocel na planetu Trchinec a začni stavět novou vlajkovou loď, plány ti pošlu později. Bude to třída Imperial GigaExtraHyperSuperStar Destroyer a bude se jmenovat po jedné z nejděsivějších sithek vesmíru, Britney. A potom zničíme další romianskou planetu Rom Chanovari, a vyhladíme je, jasné ?!
rozkáže zlostně Virus a Tatarkine jenom zasalutuje.
Je mi to jasné, nechcete žadný exetractor, zetor nebo jiný temně blískavý křižník, prostě velkou krávu na níž se nedoplatíme na povinným ručení. Velká spotřeba, luxusní vybavení, dálkové ovladání hangáru a nejnovější přitahovací paprsek na hezké pilotky.
vylíčí Tatarkin základní charakteristiky, aby se Virus temně zákeřně usmál a spokojen mohl jít do své kanceláře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Exetractoru:

Velkoadmirál Throzn, činssský (=žlutokožec) (ve skutečnosti to byl ale obyčejný člověk co měl žloutenku, ale protože by pak nemohl sloužit ve flotile taks e vymluvil na to, že je činss) genialní stratég a velitel, čekal na můstku Exetractoru na příchod své pravé ruky, kapitána Gelleona. Jaké ale bylo jeho překvapení, když místo něj vešel dovnitř nějaký maník s červenými kříži místo zorniček v uniformě kapitána. Throzn svraštil obočí, ale nic neřekl, pouze se podivil nad tím, jak nemotorně si tento neznámý kapitán počítal - dveřmi prošel až na druhý pokus, přitom zakopl o práh a následně, když se snažil udržet rovnováhu, tak s sebou strhl i nějakého vojáka. To Throznovi ale také moc nevadilo, každý máme přeci někdy trochu smůly, teprve až když tento ,,kapitán" došel k němu a pozdravil ho typickým Republikovým pozdravem, tak Throzn konečně pochopil, že něco není v pořádku.
,,Vy jste kapitán... kdo?"
,,Kapitán Penicilleon, pane!" zazněla předem připravená odpověď.
Throzn se poškrábal na své žluté bradě. ,,Penicilleon? Řekněte mi, co se stalo s Kapitánem Gelleonem?"
Penicilin zkusil rychle něco vymyslet. ,,Eee... Kapitán Gelleon před dvěmy hodinami zemřel, jsem to jako jeho záskok, pane!"
Throzn se znovu podrbal na své žluté bradě. ,,Hmm to je zajímavé, ještě před hodinou jsem s ním mluvil a nic na něm nebylo poznat..."
Peniclin hned nadhodil první věc, co ho napadla. ,,No.. víte, on se vám to bál přiznat."
Throzn se zamyslel. ,,Tomu se říká oddaný voják, ani nepřizná svému veliteli, že už zemřel. Zajímavé..." Poté se otočí na jiného důstojníka. ,,Vzkažte Darthu Holovy, že už je loď připravená k odletu."
Důstojník srazil podpatky. ,,Ano pane!! Nebo... nebo vlastně ne!"
Throzn se do třetice všeho temného podrbal na své nažloutlé bradě. ,,Ne? Proč ta náhlá změna?"
,,Protože dnes je na řadě Tony, pane!" Odpoví důstojník a ukáže na jednoho němého důstojníka.
Throzn svraštil obočí. ,,Ale vždyť je němý, jak má tedy vzkázat Holovy, že je loď už připravená. Běžte vy! To je rozkaz!"
,,Taková diskriminace..." špitne důstojník a odběhne pryč.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Projekty“