Diskuze k příběhům

Příběhy a povídky uživatelů fóra zaměřené na tématiku Star Wars, předveďte svou fantazii i vy !

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže nejprve se vyjádřím k Xavierovi sérii o AFO-GOOW! kterou on zahájil umístěním v období Legacy - druhým dílem určitě navázal na ten první, takže má opět dobrou kvalitu a zajímavou zápletku, hlavně tím nechává trochu otevřenou zápletku, protože mám dojem, že to nebyla taková smůla, jak si Kaidan myslel :D Ale to je čistě na Xavovi ;)

... zároveň se zeptám jak by se zdejší obyvatelé a autoři tvářili na další literární soutěž, aneb druhý pokus o literární soutěž zdejší Akademie, když se ten první jednoznačně nezdařil (omlouvám se všem, kteří se zúčastnili, ale s takto nízkým počtem účastníků prostě nebylo možné vyhlásit vítěze). A pokud by byl zájem o druhý pokus - jestli se vám líbila forma navržená předtím, či jakou by jste si představovali ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Přestože jsem minule říkal, že se zúčastním, tak jsem tak neučinil a to z jediného důvodu - témat, která mi nesedla.
Podle mě by bylo lepší zvolit trochu jiný formát.
Např.: období Legacy, Galaktická Aliance
Nebo něco podobného, prostě víc volnější téma.
Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Tak vidím, že lit. soutěž bude pro mne ten pravý impuls k dalším autorským činnostem... A forma by mi vyhovovala asi stejná, ovšem nebráním se novotám!

Za mě říkám jednznačně ANO :D
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Literární soutěž?Už se těšim.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

tak dneska začnu psát mou první povídku: o zlodějovi co šlohnul jediskej cvičnej měč a koupil světelnej fleret nějaký ty blastery a jde drancovat galaxii :D
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Takže právě jsem si přečetl Jordiho nový komiks a musím říct, že to vůbec nevypadá špatně ;) Jen Jordi, malá rada k příští části o mě a Dashovi: Dej si pozor, aby jsi tím neprobudil spícího obra 3)

(...tím myslím sebe, pokud vám to nedošlo)
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Hmm, tak to tu ještě nebylo - příběh hozený do obrázků!

Každopádně milé, úsměvné a bravurně vtipné, Jordi! ;)

(Teď jen zbývá natočit na srazu krátký dokumentární film... :-))
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jordi:ad. Dash - to chceš zachytit rozhovor jistá Jedi, jisté ARC na téma "rozkaz 66!" "na to ti kašlu!"... ? :D :D :D :D :D

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Eli: ... nepamatuju si každou diskuzi vedenou na SB, a už vůbec pokud nebyla něčím důležitá, navíc jsem řekl Dash, ne Dash vs. Eli apod. ...
... další věc, zápletku nebudu prozrazovat, protože vím, jak hrozně tě bude zajímat, s čím nakonec přijdu a budeš se to snažit dozvědět 3)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Už se na další díl všichni netrpělivě těšíme.. :D Teda aspoň já...
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

v FF som už zbehlý, avšak na SW som sa o to pokúsil prvýkrát...tak...no...ak nechcete, tak nemisíte čítať:D
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Zběhlost ve FF na tom je vidět; celá povídka působí hladce, dobře, vzbuzuje skvělý dojem a... a. :)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... tak jsem se konečně dostal ke čtení :D Aneb krátké komentáře k zveřejněným dílům, jež autoři určitě očekávají :) (Jakožto autor také, vím, že odezva je nám více než odměnou)

Joemandel: Hezké, poutavé, zajímavé, určitě nelze popřít zkušenost. Jenom mám dojem, že to bylo celé trochu moc zrychlené :) Aneb dovedu si to představit více rozepsané, užít si souboj, myšlenky Wenta během cesty nebo to uvědomění si světla u nyní již opět Kopina. Tady bych viděl obsahovou rezervu, prostor, který se dá nádherně vyplnit vnitřním bojem, poznáním, uvědoměním si. Každopádně se rozhodně těším na další pokračování.

Elinor: Hmm, zaměřeno především na citovou stránku věci a na kamarádské vztahy plus s nějakým představením situace. Možná tu trochu škodí, že postavy už neznáme víc, především jejich vzájemné vztahy - takhle by to mohlo některé trochu zmást, nebo držet v nejistotě. Navíc některé, očividně důležité, charaktery nebyly vůbec představeny a lze si jen domýšlet, kdo či co doopravdy jsou, což dojem z povídky snižuje ... tudíž mi tu dost věcí ještě chybí ..

Esme: Vtipné a úsměvné :D Sice bojuju s pocitem jistého znevážení mého oblíbeného mistra Jedi(a že ta historie byla opravdu trochu jinak), ale když tyto pocity potlačím, tak je to celé opravdu vedené a zajímavé. Možná by bylo zajímavé se i trochu více věnovat tomu jak vznikl název Sith, nebo nějakému prvopočátku tam, ale to už je taková drobnůstka. Shrnuto na povedený odpočinkový příběh.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Esme du Feu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 64
Registrován: 24.6.2010 12:41:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esme du Feu »

Tak jo, tak já se taky přidám k hodnocení :)

Jordi:

Tak nejprv děkuju. Těší mě, že se ti to líbilo --> A co se týče Yody, tak aby ses nemýlil, já ho mám taky ráda :), takže to znevážení ber jen v rámci příběhu...A s těmi Sithy souhlasím, mohla jsem to víc rozebrat, víc nad tím popřemýšlet, a to byl právě ten problém :D...v tu chvíli už jsem byla unavená, tak jsem to nechala být --> ale to mě neomlouvá, takže souhlasím :)

Taaak a co se týče tvýho NE Vaderovi, tak jsem se opravdu pobavila. :) Bylo to vtipný a povedený. Dokonce jsem si u toho představovala, jak by to vypadalo, jako scénka ve filmu. :-) Nic mi tam nechybělo a těším se na další tvoje povídky tohohle typu (stejně jako se těším na tvůj komiks :) )

Eli:

Tak postav si tam měla hodně, to měl Jordi pravdu, ale mě to nevadilo. Líbilo se mi to a hrozně se těším na další pokračování, kde jsem si jista, že ty charaktery poznáme líp a tudíž v tom problém nevidím. Také se mi líbil otevřený konec, kde se těžko odhaduje, co bude dál. :) (Já jsem třeba dost napjatá :) ) No nemusím říkat, že píšeš moc pěkně a nadání ti v tomhle oboru nechybí :) :) --> Pěkný :)

Joe:

Ty si začal rovnou akcí, tedy rozehraným dějem, což pokladám za dost zajímavé. :) Představil si nám postavy už rozhodnuté s jasnýma názorama. Nebyl problém pochopit hlavní pointu. Psáno to bylo hezky a já musím říct, že se docela netrpělivě těším na další pokračování. :) Určitě mě zajímá osud Kopina :) Takže piš takhle dál, ať ti to vydrží.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Esmi: tvoju poklonu si cením :D tvoje dielka sú skvostné :D a postava Kopina tam bude mať asi takú úlohu, ako Ob-Van Kenobi v SW3: Nová nádej :D
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Odpovědět

Zpět na „StarWars příběhy a povídky“