A tak mám v zadku tyč a v hlavě meč 2.

Příběhy a povídky uživatelů fóra zaměřené na tématiku Star Wars, předveďte svou fantazii i vy !

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

A tak mám v zadku tyč a v hlavě meč 2.

Příspěvek od Bastila Shan »

A tak mám v zadku tyč a v hlavě meč 2. část aneb jak sith k Jaffům přišel

..."Radostná zpráva..." řekl jsem, když jsem zjistil, že sithi dostali přezdívku syslové. "Anebo taky ne..." dodal jsem a odešel z místnosti rady, když tu mě dohnala Aayla... "Ahoj..." odpovídám "Čau..." "vypadáš jako by ti na palici hořelo..." řekla Aayla a začla se smát... "já to věděl... to ten zmetek Yoda... já ho zmlátim!!!" Aayla se smála tolik, že když šli kolem padawani, tak ona je s úsměvem na rtech povalila... Sedm z nich bylo odvezeno na pohotovost ostatní jenom poblili zdi a Aaylu... když kolem procházel mistr Yoda, jen se rozhlédl a řekl: "Chudáci uklízečky..." a šel dále...
Další den
Předstupuju před radu: "Mistře Fisto, budete odvezen na Naboo, kde prý řádí ňákej sith" řekl Windu a přidal se mistr Yoda: "A jestli nepřežiješ to, pak slavit my bez tebe fotbalové vítězství nad Kashyyykem budeme." Určitě chtěl říct: "...,pak slavit my i Kashyyyk budeme..." Tak jsem šel... Mechanickej droid na flotile ukazoval a řikal stále "tudy, tudy, tudy", ale když jsem prošla Aayla, která jela se mnou jako doprovod ozvalo se: "dudy, dudy, dudy", což samozřejmě milá Ayla nevydržela a vytáhla meč, ale protože byla tak naštvaná, tak ho vytáhla aniž by koukala na své okolí... takže se po zemi váleli ruce, nohy, hlavy a tela... a já jsem si z toho udelal človíčky... "aby si shořel a přitom aby tě jebala bantha do nohy!!!" zařvala Aayla a majzla robota do hlavy... Vlezli jsme do lodi a mačkali jsme se tam jak nakládaný šneci...
Po chvíli

Když jsme vylezli z lodi, Aayla si musela na WC sundat triko... bylo propocený... ještě že tu mám to svoje nádobíčko... vyřízl jsem díru do dveří... To co sem viděl, mi poté nedalo spát... a jak se tam koukám, nenápadně za mnou běží ňákej skrček... se otočim a on to je ňákej pablb v čekný kápi... "jejda" řekl jsem si a vytáhl meč... Aayla slyšela jenom typický "klap pczzzzzzzzzzzz" a to z obou stran... muž v kápi se mnou střetl meč, ale ulomil se mu... "co to sakra je???" a sundal jsem sithovi kápi... byly to asi tři malý haranti, kteří stáli na sobě a dělali sitha... tak jsem se rozeřval: "Vypadněte vy blbý vypatlanci!!! Tohle je důležitá mise!!!" a haranti zdrhali... "Debilové..." ale to se najednou otevřeli dveře pánského WC a tam si zavíral poklopec ňákej magor oblečenej do černa... jediný co mě napadlo, bylo: "Ahooj... jak se máš???" sith jen vydal rozkaz "Juffa Krenol!!!" a z pánských WC vyběhla hromada Jaffů... Stihl jsem utéct ale Aayla ne... holila si na WC nohy... jak jsem utíkal, všiml si, že se někdo chce dostat ven z WC... byla to Aayla... před záchodmam se děli věci... tak jsem se pomalu vracel a když byl u Aayly trhnul s ní tak, že hrozně zařvala... Na to sith zařval "Juffa Krenol!!!" a Juffové začli útočit... tak jsme a Aaylou utekli do nedalekého lesa... byly jsme ztraceni.. najednou uviděli kouř a když přišli, byli to naši dobří známí z SGC...přiblížil jsem se a řekl "Dobrý den... jsem Kit Fisto..." a vylítl na mě ňákej Windu s něčim na hlavě a přiložil mi ke krku Zak'nik'tel a sebral mi všechny zbraně.... "kdo jste???" zeptal se člověk který měl na uniformě napsáno Jack O'Neill a vzal si do ruky můj světelný meč... "tohle odněkud znám... tak jsem jen řekl: "jsme přátelé..." a naznačil tomu Winduovi aby odložil zbraň když ale "Windu" tak nekonal, musel jsem mu to říct jinak: "JAFFA KEL'MEK!!!" Načež "Windu" na minutu ohluchl, Zakt'nik'tel složil a sedl si... strčil jsem zlomyslně silou do O'Neilla tak, aby mu vypadl meč z ruky... a silou si meč přitáhl k sobě... Aayla se také odvážila a přistoupila... "Jsem Aayla Secura a jsem v radě jedi..." O'Neill který právě vstával, řekl: "Jedi??? to fakt odněkad znám..." Do debaty se vložil také Daniel a Carterová... "Ano, ale Jaffové tu hledají nějakou Amidalu nebo co, prý čeká dítě s Apofisem..." řekl Daniel a Carterová dodala: "A Apofis prý řekl, že je zadaná nějakym jediem, a aby ho prý zabili..." Mno tak jsem si řekl že by mohla bejt prča... tak jsem jim dal povel, aby se oblékli a vystrojili a že jdeme po nich... "Windu" se později představil jako Ti'elk a tak jsme vyšli... Jak jsme vyběhli proti Jaffský stráži, tak po nás šli všichni..."No tak střílejte!!! já jdu na Sitha... řekl jsem a ponechal jsem Aaylu na pospas... Aayla zatim bojovala s dost velkou vervou... ja jsem to zatim oběhl a vběhl do senátorského chrámu zadem... když jsem doběhl do místnosti, kde jsou normálně ložnice bral mě ďas z toho co sem tam viděl... sith ležel na Padmé a pohyboval se nahoru a dolu... bylo mi jasné, že to je určitě nějaký lidský rituál, kdy se připravujou lidi na odvoz přes chaapa'ai... mimochodem zajímalo mě, kde ta shapa'ai tady je??? To bylo jedno... vlítl jsem dovnitř a usekal jsem Jaffským strážím hlavy... Mno a pak si toho všiml sith, spadnul na zem, na opačnou stranu postele, než jsem se díval, oblékl se a vylít po mě... Začal jsem mávat světelným mečem a sekal do něj, že byl najednou udýchaný a tak si řekl o pauzu... já jsem mu jí jako největší blb dal... potom na mě vylít znova a to sem zas nestíhal já... tak jsem si na chvíli sedl a mezitím sith zdrhnul... tak jsem vylítl na chodbu a přemýšlel čím po něm hodím... našel jsem v kapse starou Snickersku a tak jsem jí po něm hodil... padla mu na palici a když se otáčel, shodil jsem na nim dlažební kostky... dostal kostkama a tvrdě usnul... Zatím Aayla bojovala a já se jí nepřestával divit, jak to zvládá... Když jsem se vracel a vláčel za sebou toho sitha, napadlko mě, že si pokecáme... vyskočil jsem na střechu jednoho domu a zařval... "Hej mám vašeho sitha!!! jestli se nevzdáte budu nucen useknout mu hlavu...!!!" Na to Jaffové namířili svoje zbraně na mě... já rozsvítil meč a řekl jsem: "Já vás varoval..." a na to jsem naznačil useknutí hlavy... a Jaffové hned přiběhli pod dům a chtěli chytit hlavu... tak jsem řekl: "mno tak jo..." a začal jsem sekat sitha na hromadu kousků se slovy "nebojte na každého se dostane..." a poručil jsem jim aby: "JAFFA A'LADA SPRYNG " a jeden po druhym odcházeli s kusem svého sitha... mno a mise byla úspěšná... pro vsechny strany... teda az na toho rozkrajenyho sitha no... SG 1 jsme dali komunikační přístroj, se kterým se s námi můžou spojit, a my jsme odešli a když jsme nastupovali do transportní lodě, Aayla nedala robotovi ani šanc něco říct.... tak si říkám, jak je to programování někdy lehký...
________________________________
Tenhle díl neni tolik vtipnej, jelikož jsem ho vymýšlel v noci
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „StarWars příběhy a povídky“