Veřejná část bojové kantýny - !!!BAR!!!

Místo, kde se budou konat nesčetné souboje kohokoliv proti komukoliv ...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Elyon udělala rychle krok stranou a souběžně do rány nastavila čepel svého meče. Vzápětí se stáhla, zaujala základní postoj makashi a z něj vedla úder - po stejné linii, jakou předtím "vyklidila" a vpodstatě i proti čepeli mistrova světelného meče, patrně s úmyslem nechat se odrazit s určitou energií a tu pak použít na útok ze strany, na niž bude její zbraň vychýlena.
Neznámý mistr si dost dobře nemohl nevšimnout, že jak moc se padawanka soustředí na formu - možná až příliš na úkor celkové strategie souboje, jak už to často u těch, kdo si oblíbili makashi, bývá. Rozhodně mu připadalo, jako by příliš nevnímala "širší okolí" a koncentrovala se výhradně na sebe a na svůj světelný meč.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Zatímco se Elyon pokusila překvapit mého starého známého, tak kantýnou ventilovali hosté ven a dovnitř, jak v nějakým obchodě s výprodejem. Mou pozornost však upoutal jeden značně nalitý voják, kterému se někde povedlo ukrást ysalamiriho. Moc dobře jsem cítil vakuum v Síle, které ysalamiri způsoboval a které naštěstí nedosáhlo ke mě. Ne, že by mi to nyní stejnak moc vadilo. Ale postřehl jsem, že dosahovalo jedné části bitevní plochy.
Jestlipak se toho jeden z nich pokusí využít ?
problesklo mi hlavou, protože bylo nadevše jasné, že oba o tom ysalamirim musí vědět. Elyon určitě a kdyby si on nepamatoval na ysalamiriho, tak bych se pak dalo jednoduše tvrdit, že ho konečně někdo pořádně praštil do hlavy.
Kdy se to vůbec naposledy povedlo mě ? Lepší otázka je spíš, kdy jsme my dva spolu naposled bojovali ?
zamyslel jsem se a gestem ruky jsem si přivolal servírku, aby mi donesla další drink, protože souboj nejspíš jen tak neskončí a i kdyby, tak tu stejnak ještě nejspíš nějakou dobu zůstanu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dívka celkem aktivně odrazila mistrův útok a s jejím dalším postavením bylo jisté, že si potrpí na krásu.

Jo holka, tak můj styl sice není tak působivý jako ten tvůj, ale právě díky tomu obvykle přežiji, když potkám někoho, kdo si zakládá na svém "tenečku"

Pomyslel si Neznámý a do dráhy jejího meče pouze klidně vložil svůj a skřížil ho tak s jejím. Neměl zájem na tom, aby úder odrážel, stačilo mu meče skřížit a zblokovat, aby mohl pokračovat poměrně silným kopem pravou nohou do břicha padawanky zrychleným Silou, který měl dívku skolit k zemi, popřípadě dostat ven z plácku pro tanečnice, jenž byl právě přejmenován na soubojový.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Přemýšlel jsem komu bych měl raději fandit. Těžká volba. Neznámý má velkou šanci, že vyhraje, navíc několik let praxe. Ale ta mladá padawanka by mohla mít určitě šanci kdyby zatalčila Neznámého do oblasti, kde bylo vakuum způsobené Ysalamiriem klidně by ho mohla zničit pouhými údery meče. Kéž by toho dokázala využít.
Barem luftovalo spousty lidí. By jich tu taky nemuselo tolik probíhat. Kdyby to alespoň byl nějakej jedi sem kterým by se dalo pořádně zabojovat. Aspoň bych se protáhl. I když pochybuji, že by se našel někdo, kdo by se mnou chtěl bojovat. Takže zase budu třít bídu.
Prohlédl jsem bar jestli by tu nebyl někdo, s kým by se dalo bojovat. S vědomím, že tu nikdo nový zajímavý člověk nepřibyl, opět jsem se začal věnovat souboji.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Přestože poklidné zkřížení čepele Elyoniny plány nijak zásadně nerozhodilo, o nakopnutí se to již říct nedalo - naopak, vyvedlo ji to z rovnováhy, a to jak v přeneseném, tak i doslovném významu. Odmrštilo ji to asi o metr zpátky a při dopadu se patrně ošklivě praštila do zad, jak naznačovalo její překvapené vyjeknutí.
Přesto při pádu instinktivně nastavila čepel do obranné polohy, aby mohla zachytit případné další údery.
Bolest z naražených zad však pro ni nebyla jediným nemilým překvapením soubojového zvratu, protože se - těžko říci, zda víc strategií Neznámého mistra či vedením Síly - ocitla v ysalamirim vyvolaném vakuu.

Prostě kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Což jednoho neskonale potěší, že.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Po úspěšném, ne příliš férovém, leč akceptovatelném skopnutí dívky k zemi a navíc do prostoru vakua v Síle způsobeného ysalamirim, což Neznámý ani neplánoval, se hbitým úkrokem bez útoku přemístil na samou hranici Silového vakua, kde měl skvělý výchozí bod a zároveň obrovskou výhodu. Mistr se postavil opět do obraného postavení a trochu se ušklíbl čekajíc na svou protivnici, zda bude mít ještě chuť dál pokračovat v boji.

Uznávám, nebylo to moc fér, ale účel světí prostředky, že?

Prohodil mistr směrem ke své, stále ještě pololežící, sokyni. Následně se jen na letmý okamžik kouknul do míst, kde seděl jiný Jedi, který mu byl podle cítění v Síle velice povědomí, a tak trochu rušil jeho koncentraci.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Zpozorněl jsem, když dědula svého protivníka dostal kopnutím na zem, jsem očekával že souboj skončí jedním seknutím mečem, ale on se z nějakého důvodu zastavil někde mezi svojí výchozí pozicí a svým protivníkem.
Protivník určitě ležel v oblasti bez síly a to jak se dědula zastavil mi řeklo, že on stál na hranici. Zřejmě se nechtěl zbavit své výhody.
To je teda hrdina, na neforceusery si dovolí vždycky
Zvedl jsem se a šel jsem co nejblíž k tomu dědulovi. Protivník bude nadále bez síly a teď i ten dědula, teda pokud se nerozhodne utéct z vaderova dosahu.
Tak jako před lety je Vader tím, koho se forceuseří obávají a před kým budou utíkat.
hehe
pohladil jsem Vadera a Repeaterem v druhé ruce jsem praštil jednoho čumila k zemi. Důvod jsem ani neměl, jen mi to přišlo jako dobrý nápad. Zatímco se host svíjel na zemi a jeho krev barvila na podlahu, postavil jsem se k jistému stolu bez ubrusu, kde měl sedící zákazník drink v ruce. Přišlo mi divné proč ne na stole, ale tady bili všeci nějací divní.
Výjmečně jsem ho nezastřelil, nechtělo se mi totiž obtěžovat s manipulací se zbraní a tak jsem si jen přisedl. Místa u stolu spoustu a tak jsem se uvelebil a pohledem zhodnotil spolustovníkův nápoj.
Podle barvy nic moc
Koukal jsem po baru, koho tak zastřelit a přitom jsem si změřil "bitevní pole". Jestli ne celé, tak určitě drtivá většina pole byla ve Vaderově moci. A ti uvnitř pole nepoznají kde končí.
Usmál jsem se a s připraveným repeaterem jsem pozoroval všechny okolo, ale hlavně ty dva přede mnou se světelnými meči.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Elyon se opatrně, s čepelí stále připravenou k zachycení případného úderu, vyškrábala na nohy.
Na poznámku Neznámého mistra se lehce poušklíbla a snad chtěla něco dodat, když si voják i s ysalamirem přisedl ke stolu bez ubrusu. Vakuum se totiž začalo pomalu rozprskávat a rozšiřovat po celém soubojovém plácku.
No, alespoň tu máme někoho, kdo si potrpí na vyrovnané síly... poznamenala a kývla hlavou k imperiální uniformě.
Počítala s tím, že příchod nového faktoru do hry by mohl Neznámému narušit koncentraci, takže v tu samou chvíli zaútočila s plánem zatlačit mistra do defenzivy a sérií rychlých výpadů jej vytlačit ven z plácku. Plán měl sice to riziko, že na druhé straně nemusela být Síla tak narušená, ale střídání vakua a normálního prostředí k soustředěnosti zrovna nepomáhá - zvlášť když se na to nedokážete předem připravit.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Mistrův starý známý "oblibený" voják se přiblížil i se svým novým mazlíčkem blíž a tak se i Neznámý ocitl ve vakuu.

Ach tihle vypatlaní vojáci, měl jsem ho odstranit už předtím a mohl jsem mít teď pokoj. Sakra.

Zapřemýšlel a zaklel v duchu. Byl však rozhozen a nepříliš koncentrován, že pro mladou padawanku nebylo těžké zvednout se ze své pozice a sérií rychlých ran zatlačit mistra, jenž se stačil jen tak tak krýt, o několik kroků zpět až ke kraji plácku. Byl si ale vědom, že pokud bude vytlačen, bude to znamenat potupnou porážku a tudíž se snažil znovu se zkoncentrovat, což při jeho zkušenostech nebyl zas tak velký problém. Stále se nacházel v prostředí vakua v Síle a tudíž se musel spolehnout pouze na svůj meč. Dívka na mistra stále dotírala, jeden z jejích útoků však nebyl příliš zdařilý, a tak měl Neznámý šanci dostat se do protiútoku. Tak trochu se zdálo, že narušil svůj klid a vrhl se útočit silně a nekompromisně i přes to, že to nezapadalo do jeho taktiky vyčkávání. Dost možná se chtěl pouze vymanit z tlaku, ale po prvním protiútoku přišel i druhý a třetí s fingovaným útokem na pravou nohu následně zvednutým někam k pravému rameni.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Moje předtucha, že vakuum v Síle naruší, nebo spíše okoření celý souboj byla vyplněna, když se do něho jako první dostala Elyon. Už tehdy jsem se musel pousmát, protože jediné Síly, které můj starý přítel mohl použít bylo vhození předmětu do vakuu, jinak mu bylo vše k ničemu. Člověk, který sem ysalamiriho přivedl se rozhodl souboj zpestřit ještě více a přisedl si k mému stolu.
Proč si všichni furt musí sedat ke mě, když dávám jasně najevo, že nemám o společnost zájem, dokud si o ni neřeknu sám.
probleskne mi hlavou a z vlastních zkušeností odhadnu, jaký rozsah má nyní ysalamiri a kde jsou hranice vakua. S jistotou byli mimo plácek a ode mne pět metrů na každou stranu, nic co by se jedním šikovným skokem nedalo překonat. Štěstí, že sám jsem měl zkušenosti se souboji v blízkosti ysalamiriů a opět jsem zavzpomínal a uvědomil si, že se to stalo krátce potom, co jsem svého dávného přítele viděl naposledy. Myšlenky na minulost jsem ale rychle zapudil a soustředil se znova souboj, ale taky na neznámého přísedícího, který se doposud jevil až nepříjemně agresivně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Buzerant jeden imperialní, bo jakej von to je!!!! Zrovna když se to začalo tak dobře vyvýjet, tak on začne s tou svoji mašinou a Ysalamiriem ohrožovat všechny!! Já mu asi trochu půjdu spravit fasádu. Aspoň se pobavím. Usměju se a ohlédnu se po nějakém placu, kde bych ho mohl pořádně domlátit. Našel jsem velký kuloví ..... No nic takže mu fasádu nespravím. Jaká toť škoda.Najednou se měl udělalo docela špatně, cítil jsem se slabí. Sakra co to je?!?! Ten dežo se vůbec nikam nepohnul jen tam furt čeká. Pytle, co to může být??? Vypotácím se na ven na vzduch a hned je mě líp. Citíl jsem se však jinak. Co to sakra může být??? Cítil jsem vábení Temné strany, ale odlolával jsem mu. Tohle se nemůže znova stát. Snažil jsem se tomu vzdorovat, ale pak to najednou zmizelo. Vrátil jsem se do baru a sedl jsem si hned k prvnímu stolu blízko dveří. Stále mě ještě bylo divně, ale pomalu to odeznívalo. Boj mezitím pokračoval.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Přechod neznámého do iniciativy Elyon spíš překvapil, a to pozitivně. Přece jenom, tohle znamenalo - alespoň z jejího pohledu - výraznější možnost si procvičit své bojové dovednosti a odkoukat nové triky z oblasti, která ji zajímala.
V konečném výsledku tak ze samého nadšení přehlídla jeden trik starý, ba přímo vousatý. Když vám něco takového docvakne přesně ve chvíli, kdy vám na rameno směřuje útok, máte kryt nastavený někde úplně jinde a ještě ke všemu se nacházíte ve vakuu Síly, moc možností vám nezbývá.
Ve skutečném souboji by byla na místě vlastně jenom jedna reakce, a tu Elinor také provedla - s jedním drobným upravením (přestože čepele byly nastavené na nejnižší výcvikovou úroveň, nechtěla, aby se Neznámému mistrovi něco stalo). Bez ohledu na zranění se vrhla proti mistrovi, s naznačením bodu směřovaného na jeho břicho - a deaktivovala svůj meč.

[/i]

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Stařík zasáhl svou žlutou čepelí, jejíž výkon byl nastaven na téninkovou úroveň, a tak způsobila jen bolest a malé zranění, pravé rameno mladé padawanky a zároveň k tomuto seku připojil hbitý úkrok stranou do leva za svým mečem, protože díky svým zkušenostem čekal výpadat své soupeřky. Ale zřejmě ji drobně podcenil, nýbrž čekal, že se nezkušeně bude pokoušet při zapomenutém krytu na rameno rychle svou chybu napravit. Překvapení spočívalo v tom, že si počínala velice zušeně a šla přímo do výpadu. Deaktivovala meč kousek před břichem uhýbajícího mistra, kterého by jistě alespoň trochu zasáhla pokud by nedeaktivovala meč. Zřejmě by to však nebyl smrtící úder a mezitím by se Neznámý pravděpodobně zmohl k dalšímu útoku, který by již dost možná v pravém souboji zasadil dívce smrtící ránu, avšak žádným takovým dalším útokem nepokračoval, nýbrž odstoupil, deaktivoval meč, přičem upravil jeho nastavení a dal ho na pravé místo. Následně se mírně uklonil, což bylo spíše takové kývnutí a docela uznale řekl:

Myslím si, že tohle by mohlo stačit. Děkuji vám za zajímavý a překvapivě vyrovnaný souboj. Je vidět, že váš mistr odvedl při výcviku opravdu dobrou práci a že své schopnosti dokážete uplatnit.

Při těchto slovech bezděčně mrkl směrem k muži sedícímu u stolu bez ubrusu, ke kterému se také posléze vydal, když si ze slušnosti vyslechl i svou soupeřku, která mu jistě též něco odpověděla.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Taktéž vám děkuji za souboj, bylo mi ctí, pouklonila se tvá soupeřka, a co se týká mého mistra... myslím, že mě považuje za jednoho z nejnatvrdlejších padawanů, jací mu kdy byli svěřeni. Ale předpokládám, že k tomu se ještě vyjádří i on osobně...
Při těch slovech se s lehkým povzdechnutím člověka čekajícího kázání odebrala ke stolu bez ubrusu a pro jistotu nasadila poněkud kajícný výraz.
Cestou se obrátila k vojákovi v imperiální uniformě: Mimochodem, hezký ysalamir.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámý měl tedy s dívkou evidentně společnou cestu, a tak ještě odpověděl s lehkým úšklebkem:

Podle osobní zkušenosti vím, že takoví studenti bývají nakonec ti nejlepší a proto jim mistři musí srážet sebevědomí.

Neodpustil si ani drobnou poznámky sám pro sebe, když dívka pochválila vojákovi jeho zvířátko.

To tedy, zajiímalo by mě, kde ho ukradl.

S těmi slovy jsem došel až ke stolu a slušně se zeptal sedícího mistra, který mi byl velice povědomí, zda si mohu přisednout.

Zdravím vás, máte tady volno?

Otázka měla však spíše řečnický charakter, a tak se Neznámý posadil na jedno z volných míst mávnouc na barmana, aby mu přinesl jahodový džus.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Odpovědět

Zpět na „Bojová Aréna“