Veřejná část bojové kantýny - !!!BAR!!!

Místo, kde se budou konat nesčetné souboje kohokoliv proti komukoliv ...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Měl jsem co dělat abych se při pohledu na další vývoje souboje jediho a nalitého vojáka nezačal smát.
Tak takhle končí další Jedi. Uvnitř svého vzteku na Temné straně.
Prohodím polohlasem sám k sobě. Je mi jedno jestli mě někdo slyší.
Stačí jeden opilý voják a z Jediho je zuřící Temný Jedi.
Skoro jsem nad tím začal tleskat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Zase si ten blb sebral meč, MŮJ meč, leč bychom si už mohli říkat, že ten meč je nás obou, ale to že mě chtěl zabít Vadera sem nemohl přejít jen tak.
Sekl po mě a když se jeho čepel dotkla mého brnění, nejdřív jím pronikla, ale pak narazila na část z cortisisu a deaktivovala se.Jen tak tak, málem se jeho čepel střetla s Vaderem.
Ten blbec byl tak zabraný do ničení, že si toho vůbec nevšiml a dál sekal, teda spíš snažil se sekat. Rukojeť držel jakoby stále měl čepel, takže jí jen tak máchal do vzduchu. Kdyby mě s ní aspoň mlátil.
Něvěřícně zavrtím hlavou a zatímco on seká já aktivuji komlink a řeknu
Haló, tam policie? Chtěl bych ohlásit pokus o vraždu Ysalamira, jsem ...
a říkal jsem jim kde se nacházím. Sotva jsem skončil, přiletělo policejní vznášedlo a z něho vyskákali čtyři policajti
Tady ten, padlý Jedi chtěl zabít tohoto Ysalamira, který se shoval ke mě do zbroje. Nemít ji z cortosisu jistě by nás oba zabil. Podívejte se co udělal s tou kantýnou
a ukázal jsem jim zdemolovanou kantýnu. Poklesla jim čelist, stějně jako tomu s mečem a takřka okamžitě dostal omračujícím výboji od všech policajtů. Spoutali jej a odváděli do vznášedla
Teď
řekl jsem Vaderovi a on vystrčil hlavu a kousl jej mezi nohy. Spoutaný zaskučel a policajti se zasmáli
Vydíte, i on jej označil jako původce všeho zla. Prosím, zamkněte jej někam a zahoďte klíč
řekl jsem jim a pozoroval jak vznášedlo i sním odlétá.
Povzdechl jsem si, protože policajti zabavili i jeho meč, ale co se dalo dělat. Bylo to v zájmu spravedlnosti.
I s Vaderem ve zbroji jsem potom pokračoval dál, asi půjdu tak dlouho dokud nenarazím na nějaký pěkný vykřičený hotel s červenou lucerničkou.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

TY h***le!!!

ÚÚÚÚÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!
zařvu a vytvořím tak velkou vlnu že všichni odletí.

Pak jednoho magora chytnu a říznu s ním o zem a zabiji ho tak.

TAK SÁM SI NA MĚ NETROUFNEŠ CO???? RADĚJI SI ZAVOLAL FÍZLY CO?!?! JSI SLABŠÍ NEŽ JSEM SI MYSLEL!!! S TEBOU NEMÁ CENU SE ZAHAZOVAT!!!!!!!

Světelnej meč si dám za opasek a odcházím pryč. Vrhl se na mě další fízl. Tentokrát jsem s ním řízl o zeď a hned taky zaklepal bačkorama.
Vcházím zpátky do baru. Obědnám si vodu. S třesoucíma se rukama mi ji barman dal. Prásknu mu na stůl 5 kreditů a kopnu do sebe vodu.

Jen ať se sem ten Imperiální vožrala vrátí. JEstli bude zse dělat tlaky tak už ho vážně zabiju.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vojákovo ubohý pokus mě upálit v mém vlastním plášťi byl natolik směšný, že jsem jej úmyslně nechal chvíli hořet. To trochu vyděsilo pmoji padawanku, která se mě pokusila hasit, ale jedním gestem ruky jsem jí naznačil, že není pořteba. Teď když je se mnou Síla, tak určitě není potřeba. Díky soustředění jsme si udržela od těla, jak žár, tak plameny, takže jsme chvilku vypadal jako plamenný muž. Chvilku jsem úmyslně vyčkával, aby mi imperiál spokojený svou arogancí přestal věnovat pozornost a když se tak stalo, tak jedním elegantním hodem, k němuž jsem ani nepotřeboval Sílu jsem mu daroval svůj plamenný plášť.
Chceš si hrát na Jediho, tak se podle toho oblékni.
pronesu jenom nahlas, usměju se a sednu si zpět ke stolu, tentokrát připraven vytasit světelný meč, kdyby se ten imperiál dál pokoušet dělat problémy.
Bylo tu už docela vedro, není na to si trochu odložit. A co se těch klacků týká, tak po svých předchozích zkšuenostech s ysalamiri jsem se rozhodl, že jeden nebo dva se nikdy neztratí. Jenom ten ysalamiri tomu šaškovi moc dloouho nevydrží, protože jak zapálil tu větev, tak ta začne hodně rychle odumírat a pokud se nebude mít ysalamiri čím živit, tak umře. Ale dost toho šaška ... no v radě ještě nejsem, protože moc poletuju po galaxii a nikdo z ní dlouho neodešel.
podotknu s tak trochu žertovným tónem, přičemž při zmínění poletování po galaxii vrhnu usměvavý pohled směrem k Elyon, jíž vybídnu gestem, aby se posadila zpět k nám.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

To by jeden nevěřil jak je pracné najít jeden vykřičenej podnik na této blbé planetě. Vešel jsem tam a koukal jsem na ty orgie.
Jejda, tato planeta má něco do sebe
usmál jsem se pro sebe a vyhlížel jsem nějakou se kterou bych se připojil. Ve středu dění byla jedna dívčina. Mladá, pěkná, ohebná, dosti zvrhlá a taky byla moje dcera.
Tak tady nic. Zas budu sušit hubu
i když spíše něco jiného a šel jsem ven si trochu zdřímnout, páč než bych narazil na další takový podnik, zajisté tam už dcera byla a vymlátila to tam a unavila personál.
Čert aby ji spral!
zanadávám si a lehnu si na lavičce, kde usnu.

O chvíli později mě vzbudí dcera na ohořelé laviččce
Čus fotr jak je, nějakej zmlácenej a ohořelej, ne?
zhodnotila mě jako vždy
Co to máš za potvoru?
Vadere pozdrav

řekl jsem a Vader vycenil zuby
Vadere!
To nic

řekla Mamt a vycenila zuby taky. Vader to nevydržel a kousl ji. Mamt to nemohla nechat jen tak a kousla jeho. Kdybych jim oběma nedal pohlavek, tak by se kousali ještě hodně dlouho.
Dost už
a oba se na mě ublíženě podívali a pak mi mamt dala pohlavek a Vader mě kousnul
Skvělý, příště každé zvířátko hned zastřelím
a oba jsem zpražil zlým pohledem. Oba se začali smát a já je pak zpražil pohledem do hlavní mých E-11. To byl dosti pádný argument a oba ztichly.
Potřebuju trošku opravit brnění
dcera se zdráhala, ale spojeným silám mě a Vadera neodolala a tak se s otiskem ruky na tváři a s pokousanou rukou vydala k lodi s námi.
V lodi jsem potkal nějakého týpka, chtěl utéct ale salvě z Repateru neutekl
To je ... to byl můj manžel.
Sorry děvče, ale asi za moc nestál, když jsem jej dostal tak lehce

omluvil jsem se jí a ona s klením zmizela v útrobách lodi. Já si zatím opravil zbroj a přidal více cortosisu, čistě pro případ náhody. Přitom jsem jí řekl co novýhov impériu a v kantýně.
Vskutku se divila, jak nějakej blb může chtít zabít Vadera.
Dokud ji opět nekousl a já ji jen taktak nevyrval zbraň z ruky. Opět zaklela a zmizela v útrobách. Já si při odchodu všiml sbírky světelných mečů
Hej, můžu si nějaký vzít?
na to mi hodila na hlavu dva světelné meče. Hnusné podotýkám s klasickou délkou, ale oba šli spojit do jednoho obouručního a u jednoho zkrátit čepel.
Díky
řekl jsem a opusil jsem loď
za chvíli tam příjdu!
zavolala na mě
Jo, bude sranda
zařval jsem na ni do lodi a šel do kantýny. Mamt musela přistát lodí blízko kantýny, když jsem si opravoval loď, ale ty mrchy ji zabetonovali vchody.
Tak to teda ne
zařval jsem a mečem jsem vyřezal další dveře, spíše vrata a vešel dovnitř. Metal vyřvávavl a vypadalo to tu furt stejně, jen ty dveře a zřícené stěny byly na druhé straně. holt mě vysadila na opčné straně, než jsem vyšel.
ooops
vyjekl jsem a šel za tím pakoněm. Stál u baru a něco slopal. Asi něco hodně ostrého, páč si nevšiml, že těsně za ním vykopali ti dva přeživší policajti díru.
Hehe
zasmál jsem se a řekl mu
Já vím, že po tom co jsme teď zažili je další boj šílenství
a odmlčel jsem se
ale to není šílenství
dodal jsem mírně
THIS IS SPARTAAAAA!
zařval jsem a skopl jej do té díry, snad bude hloboká a než spadl do té díry, vyškubl jsem mu meč z opasku

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámý dál uskrkával svůj džus a přitom se bavil pohledem na zdemolovanou kantýnu, chvíli hořícího svého přítele a lidi kolem, kteří si evidentně stále ještě nevyřídily všechny své spory. Byl dostatečně daleko od mazlíčka imperiála, tudíž byl stále spojen se Silou a tak se mohl v klidu bavit s Dragem Linxem a jeho mladou divokou padawankou, která však ještě potřebovala hodně zestárnout, aby pobrala trochu rozumu.

To v radě sedí stále ti staří, zkonstnatělí, zabehnění, arogantní a neschopní mistři jako tehdy, když jsem odešel? Nebo se snad udály pouze nějaké bezvýznamné změny? V tom případě se divím, že řád ještě existuje.

Pustil se do nečekaně ostré kritiky, kterou doprovodil znechuceným tónem a významným odplivnutím. Následně ještě dodal:

Možná by se hodil někdo, kdo by již některého z těch staříků odpravil.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

KUR*A!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dopadnu na zem a naštěstí se mě nic nestalo. Zjistil jsem, že nemám meč.

No tak konečně. Vzal sis ho, takže teď mě dáš pokoj co??

Odešel někam pryč. Dostal jsem se z vakua a vyskočil jsem ven. Vyběhl jsem nahoru do pokoje takovou rychlostí, že i to nejrychlejší zvíře by bylo pořádně daleko za mnou.

Tak on na to skočil. Teda ten je blbší než jsem si myslel. Vzal si ten falešněj meč jako nic.

Teď jsem si vzal svůj pravý meč a odešel jsem zpět dolů. Zde jsem přišel k baru a objednal jsem si další vodu. Kopl jsem ji do sebe a podíval jsem se na něj.

Však on teď uvidí. Předtím než jsem spadl jsem aktivoval detonátor. Ve svým falešným meči jsem ho měl pro případ, že by mě ho někdo vzal.
Počítal jsem vteřiny a najednou rána jak hovado. Tomu Imperálovi to nic neutrhlo, ale tlaková vlna ho odhodila do tý díry kam mě prvně zhodil. Ti kteří byly okolo byly oslepeni a omráčeni.

Tak co?? teď jsme si s dírama kvit. JAk se ti líbí být tam dole??? Slyšel jsem, že máš dcerku. Tak s tou s ní si to půjdu vyřídit brzo.

S úsměvem jsem odcházel a tentokrát jsem si objednal jednoho panáka.

No tak uvídíme jestli se z toho dostane.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

To je de*il
muset se jít ujistit nahoru zda tam má pravý meč či nikoliv
To je takový ichtyl, že to snad není možné
Ubozí policisté
a polituju toho policajta co sem mu dal ten meč jako důkaz. Ten jeden je v díře a ten druhý bůhví kde.
Co se dá dělat. Otočím se a kývnu na dceru
Udělalas to?
"Ano, je zvláštní, že vás oba dva napadl stejný nápad"
Ano to je, je to nápad je tak fousatý a starý jak ten dědula tam u toho stolu s tou padawankou

Mamt se zasmála a podala mi detonátor
Bye Bye
řekl jsem potichu a zmáčkl tlačítko. Mamt totiž té trubce, zatímco si objednával pití a chlamal se tomu policajtovi v díře, vyměnila jeho meč za atrapu s detonátorem
Je mi to trošku trapné, ale bude to fungovat
pomyslím sí a kantýnou zazní druhá exploze a trubka skončila na policajto v té díře. Přišel jsem k okraji a ukázal si na něj prstem
Tupá lama
zařval jsem a Mamt přivedla druhého poldu
Tady máš ten meč
podal jsem mu trubkův meč a policajt s křikem utekl. Pokrčil jsem rameny a odešel jsem i s dcerou od té jámy
No jo, co s tím mečem? Mám dvě ruce a už tři meče
neřešil jsem to a hodil trubkův meč za hlavu. Dopadl přímo do jámy a z ní se ozvalo trubkovo
AU
zasmál jsem se a nechal jej být

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

No tak to je křivák. Aspoň, že už odešel.

Vezmu si svůj meč a vyskočím. Ujistím se, že je to můj pravý meč. Byl to on.

Tak co, už odcházíš??? škoda já se začal dobře bavit.

A nadzvednu židly. Slyšel jsem zaúpění a tak jsem tu židly poslal tím směrem. Toho pakyna to srazilo. Zvedl jsem další a poslal jí na ožralu. Trefila mamt, nebo jak se jmenovala, a ta sebou řízla na zem.

Vidím, že s tebou to nemá cenu, ale s tvojí dcerkou by to šlo!!!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Podíval jsem se na Mamt, která udělal elegantní rozštěp na zemi a židle jí tak neškodně minula
Kdybys nosila zbroj nemusela bys uhýbat
řeknu jí
Mě to nevádí, já se ráda předvádím
Já vím, já ty orgie viděl

střelila po mě pohledem a vzdálila se pár metrů zdosahu Vadera. Vzala židle a hodile je nazpátek po tom lamákovi. Všem jim výjmečně uhnul a já se podivil jak mizerně má dcera míří. Potom na tu trubku použila odstrčení a ten vyjekl a skončil zpátky v jámě, kde na něj shodila pár střešních panelů
Sakra, já nemám AT-ST, abych jej ušlapal!
zanadávám a Mamt se na mě usměje
Už toho nechej a zaplať škody
řeunu tomu pad panelama a jdu s Mamt na drink

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Elyon si napřed skočila ke zbytku výčepního pultu pro pití a pak se znova posadila ke stolu bez ubrusu (který měl narozdíl od ostatních stolů alespoň všechny čtyři nohy a desku).

No, zas až TAK zlé to není... ale že rada funguje jako muzeum, na to jsme si už všichni zvykli, pousmála se.
A u některých mistrů je to navíc způsob, jak jim poměrně spolehlivě a zdvořilou cestou zabránit v potloukání se po galaxii, což u mistra Linxe doufám nehrozí.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

S tím si to vyřídím v aréně. Já ho zabiju, i kdybych měl sám zemřít.

Ty panely nadzvednu a odhodím pryč, vyskočím s tý díry a dojdu si pro pití. Viděl jsem tam toho křiváka a jeho povedenou dcerku, ignoroval jsem je. Vysoli jsem jim další tácek, vzal svý pití, přitáhl jsem s k jednomu stolu židli, sedl si a upíjel si svou vodu.

Tohle už nemá cenu. Já si ho podám v aréně.

Mezitím jsem šířil atmosféru strachu po celém baru. Dostal jsem se do myslí barmanů a donutil jsem je aby do všech pití daly jed. Pak jsem vystoupil, ale zase jsem vpadl do mysli padawanům na nedaleké Enklávě a posal jsem je aby zaútočili na Radu. Těch padawanů bylo 40-50. Jejich myslí jsem vuděl jak jich 30 zemřelo než zabily 5 členů rady a několik dalších jich zranili. Potěšen vlastním úspěchem, jsem na poslední chvíli vystoupil z jejich myslí.

No tak tohle je zaměstna na hodně dlouho.

Hleděl jsem na toho ožralu jak si dává další chlast a s vědomím, že se otráví, jsem se usmíval.

Konečně se mu pomstím. Tohle je velmi rychlá pomsta.

Za chvíli sebou začal klátit a za chvíli se on a jeho dcerka váleli na zemi v křečích. Ignoroval jsem je a dál se usmíval. A vyčkával za jak dlouho se zvednou a budou hledat příčinu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Při Anazielovo komentáři o současné radě Jedi jsem se musel trochu pousmát, protože někteří členové opravdu vypadali kostrbatě, i když o jejich schopnostech nebylo pochyb. Netušil jsem, jak by dopadl můj přímý souboj s každým z nich, ale jistě by to bylo zajímavé měření sil.
No nejsem si jistý, jak daleko by se nějaký vrah dostal, protože většina z těch staříků i něco umí. Nějakou dobu jsem je sice neviděl v akci, ale v Síle jsou znát pořád dost silně.
podotknu k přítelovo komentáři ohledně možného pročištění rady a věnuju pozornost padawance, která si právě přinesla pití. Napadlo mě, že by ještě jedna sklenka neuškodila, ale ... ale něco nebylo v pořádku, barmani se započali chovat poněkud divně.
A s tím potloukáním máš i trochu pravdu. Mým předkům často vytýkali, že místo starostí rady furt někde poletovali po galaxii. Fakt, že to co vykonali bylo vždy k užitku nejedné rase, místo nějakého handrkování v radě. Když o tom tak přemýšlím, tak by se tam vlastně ani moc nechtělo. Ale tebe Anazieli, tebe by brali všemi deseti.
zasměju se nahlas a nenápadným gestem a žduchnutím v Síle svým přísedícím naznačím, že s barmany není v pořádku a jejich drinky nejsou úplně košér.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Jsi si jist, že některý z nich by jistě splynul se Silou, kdyby se do toho pustil ten pravý člověk.

Odvětil tvrdě s lehkou dávkou nenávisti a pohrdání v hlase Neznámý, který už vlastně ani nebyl příliš neznámý a vyslechl si další část řeči svého dávného přítele, na kterou měl jen krátkou odpověď s lehkým úsměvem.

To jistě.

Následně pocítil lehké žďuchnutí Silou od svého přítele a z gestikulace pochopil, že se mu nelíbí něco na chování barmanl, respektive pití, které začali nalévat. Nachvilku se podíval na svou poloprázdnou sklenku jahodového džusu jako by ji snad "skenoval" a následně z ní klidně upil několik dalších loků, čímž ji vyprázdnil. Následně mávnu na barmana, aby mu donesl další džus. Bylo snažší zkoumat podivné dění nenápadně, klidně a přímo před sebou než unáhleně a hloupě. Když barman rychle přinesl další džus, tak na něj mistr pohlédl, následně svůj pohled přesunul přes padawanku na druhého mistra, kde chvíli spočinul s otázkou jasně visící v Síle.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Tak moje pití je ještě v pořádku,
vyjádřila se k situaci padawanka.
Narozdíl od toho postaršího gentlemana, co rozmlátil bar a teď se zahazuje s temnou stranou.

Trochu upila ze své skleničky.
...jenom doufám, že jsem ve svém pátrání udělala nějakou zásadní chybu a doopravdy to nebude ten ztracený dědeček...
Při této myšlence vrhne na milého temného Jediho poněkud naštvaný a hodně znechucený pohled.

Odpovědět

Zpět na „Bojová Aréna“