Veřejná část bojové kantýny - !!!BAR!!!

Místo, kde se budou konat nesčetné souboje kohokoliv proti komukoliv ...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Si třeba polib, krávo, když nevíš jaká je moc Temné strany.

Ti dva mistři a ta ,, padawanka´´ se začali zajímat pozorněji o své pití.

Ti ho naštěstí nemají otrávený. Pro jejich dobro, mám na nich svůj zájem. Alespoň na té padawance. Z ní by mohla být báječná Sithka. Jenže jak ji přemluvit, aby se dala na Temnou stranu. To se ještě vymyslí.

Ožrala s dceruškou, se pořád váleli na zemi v křečích. Někteří se po nich dívali a divili se, co se s nima děje. Přinutil jsem barmany aby tam dali silnější jed. Další lidé si přišli vzít pití a sedli si ke svým přátelům. Za chvilu se váleli a za minutu byli tuzí. Dalších několik lidí se válelo v křečích a zemřelo. Nikdo nevěděl co se děje , ale stále si chodili pro pití aby zapili ten šok.

Takhle bude brzo celá kantýna pozabíjená, jestli to bide pokračovat.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Už mě to nebaví
řekl jsem dceři
To je nuda, kdyby si aspoň přišel pro ránu mečem
posteskla si. Oba sme se zvedli a zamávali traviči
Příště kup něco lepšího
zařval jsem a odešli sme
Je jak osina v zadku
řekl jsem dceři
Je, kam teď?
Zůstal na této planetě nějakej tebou nenavštívený podnik
Celá řada

odpověděla a začal je vyjmenovávat
Hmm, nějakej vyber a napijem se tam

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

To co vykřikl novopečený Temný jedi mne donutilo vyprsknout smíchy.
Pohybuje se temnou stranou ani ne půl hodiny a už si myslí že je mistr nad mistry.
Hlavně že vy v ní máte dlouhý a důkladný trénink.
Přistoupil jsem k němu blíže a opřel se o bar.
S takovýmhle přístupem skončíte špatně. Nebo je to vlastnost vás lidí? Mít přehnanou sebedůvěru a velkou hubu?
Zeptám se ho s úsměvem na rtech.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Sith si libují v krutostech. Vy byste to mohl vědět, když jste Sithský lord ne?? Líbí se mi působit násilí. Je to docela sranda. Ale když už jsme u toho, nevíte, kde je nějkaká akademie sithů??? Co já vím, tak na Korribanu nikdo není, nebo tam snad někdo je???

Teď se cítím mnohem líp, když se bavím s tím Sithem. To bude určitě způsobené Temnou stranou. Když jsem s ním mluvil předtím, připadal jsem si v jeho blízkosti divně, nyní ne.

Mezitím donutím jednoho člověka se zabít, dalšího aby zabil svého bližního. Bylo to tak jednoduché. Stále jsem přemýšlel nad tou padawankou. Chtěl jsem ji cvičit.

Ale já sám potřebuji nutný výcvik, na nějaké té akademii. Jenže kde, kdy a jak se tam mám dostat. To se musí taky vymyslet.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Libují? V krutostech si libují psychopaté. Pletete si hvězdy s jejich obrazem na rybníce.
Odpovím mu.
Řekně te mi, to vás to tak baví? Jen tak nutit ostatní zabíjet?
Zavrtím hlavou.
Příliš mnoho smrtí upoutává pozornost. Pozornost přitáhne spoustu Jediů. A mnoho psů - Zajícova smrt.
Pokárám ho.
Sithové jednají tak jak to vyžadují okolnosti. Neohlížíme se na ty co stojí v cestě, ale to co zde předvátíte je zbytečné. Nebylo by lepší, když už jste měl jeho mysl ve své moci, z něj udělat svého špeha? Po této vraždě se o něj začne zabývat policie a je pro další použití nevhodný.
Trpělivě jsem vysvětloval.
I kdyby Korriban byl zcela bez života stále tam je mnoho čemu se učit. Duchové mrtvých Lordů se stále procházejí hrobkami. A budet-li vhodný kanditát...
Nechám odpověď na jeho otázku nedopovězenou a ohlédnu se na mladou Jedijku o kterou se zajímal.
Tu nechte zatím být. Není pravý čas.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Souhlasně přikývnu Elyon, že je vše v pořádku a všimnu si, že kdysi Jedi nyní padlý k temné straně se začal vybavovat s jedním z již déle přísedících sithů. Rozhodl jsem se tomu nevěnovat hlavní pozornost, přesto jsem vycítil, že čerstvý odpadlík od Světlé strany má zájem o Elyon, takže jsem byl připravený a neutuchal na opatrnosti.
Ah příteli, tvá neúcta k radě tě pořád ještě neopustila ? Občas přemýšlím, jestli právě tohleto nebyl důvod tvého odchodu. Ani si nepamatuji, proč jsi odešel ? Jaksi jsi se nikdy nedostal k tomu, aby jsi mi to řekl. Alespoň ze slušnosti.

podotknu značně vytýkavým tónem k Anazielovi s tím, že by mi to mohl vysvětlit alespoň tentokrát. Zároveň k tomu neopomenu připojit žadostivý úsměv, který jsem snad naposledy použil, když jsme byli společně jako mladí padawani žadonit kuchařku v chrámu o nějaké ty dobroty.
Copak si o schopnostech členů radů vůbec myslíš ty ? Má mladá padawanko ?
pousměju se na Elyon, která se stihla dost ošklivě zatvářit na onoho odpadlíka a to jsem u ní viděl už hodně nepřejících výrazů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Máte pravdu, ale to se ještě dá napravit.

Okamžitě ho pošlu zpátky a donutím ho špehovat, ale nenápadně.Vše ať mi řekne, ale mě osobně, a jedině blízko mě, ať to neřve na celej bar.

Zřejmě bych měl, navštívit Korriban, možná i Yavin 4, neboť tam přeci zemřel Exar Kun. Slyšel jste o něm ne??

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámý na svém novém džusu neshledal žádné známky travidla a tudíž se klidně a spokojeně napil. Vycítil též lehkou nervozitu Draga směrem k padlému Jedi a okomentoval jsem to pouze slovy:

Někdo by mu měl dát lekci, ale já se s hlupáky nezahazuju.

Potom reagoval na slova svého přítele.

Odešel jsem, protože se mi nezamlouvaly pokrytecké postupy a ideologie rady Jedi, v níž byl každý druhý mistr zasažen nějakou špatnou vlastností, z většiny případů arogancí. Alespoň tak jsem to vnímal. A to, že jsem ti nic neřekl bylo způsobeno tím, že jsme se dlouho neviděli, což byl můj záměr, aby rada nevyužila našeho přátelství a nedala ti za úkol mě.. no dejme tomu eliminovat.

Chvilku se odmlčel jako by zvažoval, zda ještě něco dodat. Brzy přišel na to, že opravdu něco dodá a nenávistně pronesl:

A já bych tě nerad zabil Drago. Narozdíl od většiny z nich.

Pak mávne rukou na zmanení, že by měli nechat minulost minulostí a otočil se na mladou dívku, která se stejně tak lehko mohla skončit na temné straně Síly jako rytířkou Jedi a probodával ji svým zkoumavým pohledem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Zamyslel jsem se nad jménem Exar Kun.
Nic mi to neříká. Možná nějaký z těch mladíků.
Pohrdavě jsem pokrčil rameny. Podíval jsem se na "špeha" co si můj společník vytvořil.
Do zítřka nad ním ztratíte kontrolu. Trvalejší pouto je nutno si pěstovat. Jakmile se od vás více vzdálí vzpamatuje se.
Ohodnotil jsem jeho kontrolu.
Využívejte příležitost, ale neplýtvejte silami pro zbytečnosti. Mnozí jsou ochotni za vás bojovat aniž byste je musel ovládat. Dejte jim co si myslí že chtějí. Řekně te jim že to co chtějí jim můžete dát. Donuťte je aby se báli u vás upadnout v nemilost. Každý po něčem touží, nokdo toho zcela nedosáhne, ale mohou věřit že ve vašich službách toho dosáhnou. Zamyslete se nad tím.
Poradil jsem mu. Sjel sem ho pohledem.
Nic nepochopil.
Došlo mi ihned. V duchu jsem povzdechl a dal si raději další drink.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Nejraději bych ho zapíchl hned tady, přede všema, Jestli si myslí, že jsem to nepchopil.

Pokud o něm chcete něco vědět, klidně vám to řeknu, neboť to byl velice mocný Sith, mocnější než Triumvirát Sithu, nebo Revan a Malak.

Teda rozpovídal jsem se pěkně, aletoho maníkam si rád podžím. Dám mu pořádnou zásobu kreditů a pošlu ho na Corruscant, tam ho někam zašij, nanějaké významné místo, ale pouze dočasně, než se sám vyccvičím a vezmu si svého učedníka.
Sith se vrátil se svým drinekm a já zvoa zopakoval otázku:

Chtěl byste něco vědět o Exaru Kunovi??

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Ne. Nezajímá mě.
Odpověděl jsem mu a šel jsem jsem si sednout někam do rohu.
Nadutost a jlavně dutost mého společníka mi začínala vadit.
Stejně nic nechápe, ať si myslí co chce. A mě rozhodně schovávat nikam nebude.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

No, aspoň, že už odešel, stejně mě začínal štvát.

Donutil jsem barmany aby všechny jedy vyházeli, a pití, kde byl jed, někam vylili. Pak jsem si šel obědnat dalšího panáka. Sedl jsem si ke dveřím a začal přemýšlet. Pohledem z okna jsem zjistil, že brzy bude svítat. Slunce líně vylezlo za obzorem. Přemýšlel jsem o Síle.

Temná strana je sice, mocnější, ale způsobuje vážná zranění. Světlá je sice slabší, ale nikdo z tebe nemá strach. Jenže co se dá dělat. Jednou už jsem se vydal po cestě Temné strany a vrátil se, tak proč bych top nemohl udělat znova? Tohle bylo snad nějaké pobláznění, nebo co. Asi už bych toho měl nechat, na Enklávu se asi zpět nedostanu, nezbývá mi nic jiného, než čekat dokud si mě nevezme Síla. S tímhle jsem měl počítat. Jestli, že v tomto turnaji proghraji, odejdu cestovat po galaxii. Kreditů mám dost a můžu si klidně procestovat celou galaxii, ale už nikdy se nevrátím na Dantooine. Tohle místo má pro mě bolestivé vzpomínky.
Vracím se zpět ke Světlu.


Nyní jsem vše pochopil. Meč jsem měl stále při sobě a Sílu též, tak proč si někam nevyrazit, po skončení turnaje. Cítil jsem se mnohem líp.

Jsem už příliš stár, budu muset odejít co nejdřív, ať si stihnu užít i ten zbytek života. Ať se na mně dívají jak chtějí, já odsud odejdu, pro celé osazenstvo baru tom bude jistě úleva a pro mě taky.

Stále jsem seděl a rozjímal, zatímco slunce už vystoupilo nad obzor. A čekal jsem, co se bude dít dál.

_____________________________________________________________
Tak to jste nečekali viďte!!! :D :lol: 3)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Elyon nasadila poněkud rozpačitý výraz - téma hovoru jí rozhodně nebylo příjemné a další rozvíjení svých názorů na radu považovala za vpodstatě zbytečné.
Myslím, že u velké části rady bychom mohli být rádi, že zasedají v radě a nevěnují svou pozornost... akčnějšímu dění v galaxii.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Procházel jsem s dcerou Dantooine a divil se co je to vlastně za díru. Samý planiny a k pořádnou hospodu aby člověk dohledal. Zastavili jsme se před jedním ze dvou větších sídel, spíše domem a chtěli dovnitř popít a tak podobně. Kupodivu nás tam nechěli pustit, doslova nás odmítli a já se strašně naštval. o emocích mé dcery je zbytečné mluvit a navíc se v ní nevyznám. Ukradl jsem jeden speeder a i s dcerou dojel na přístaviště, kde jsme se vloupali do jedné lodi a naprogramovali autopilota. Opustili jsme ji a nechali ji odletět a s plynem na podlaze dojeli k enklávě, kde jsme ukončili svoji cestu.
Vystoupil jsem a slušně rozstřílel Jediům dveře raketometem. Trpělivě jsem počkal, než mě vezmou na vědomí. Vylezl jeden stařík a se zažehnutým oranžovým mečem si mě měřil. Za ním bylo pár dalších. Kývl jsem na dceru a ta na budovu enklávy namířila laserový značkovač a autopilot na lodi začal navádět loď k místu, které označoval značkovač. Když Mamt kývla na mě, jen tak ledabile jsem vystřelil jednu raketu po tom dědulovi ve dveřích a ten ji s ušlíbnutím odvrátil a ona letěla někam do kopců.
Jeho úsměs se změnil ve výsměšný a já se jen usmál a ukázal nahoru. Podíval se a úsměv mu zmizel ze rtů, když zjistil že se na enklávu řítí nákladní loď. Chtěl něco říct, něco udělat, ale nevěděl co a tak jsem jej naposledy uviděl jen jako siluetu při výbuchu, který rozmetal většinu enklávy po okolí.
Vstal jsem ze země, na kterou mě srazil výbuch a podíval se po dceří, která se prozíravě schovala a tlemila se na mě. Vader se taky ozval. Ti dva mě občas štvou. Ale nicméně jsme všichni byli v pořádku a vyrazili na průzkum enklávy.
Se zbraněmi připravenými jsme prolezli celou stojící enklávu i sutiny, ale nikoho živého jsme nenašli. takže první neřátele vyřízeni a odjeli jsme k tomu domu, kam nás nechtěli pustit.
Tam jsme šli tvrdě za svým. Nálož na dveře a frontální útok. Místní vyzbrojení vibromeči a pistolkama by pár jediů vyřídili, ale ne mě s kamarádem Repeaterem. Bitvu bych vystihnul jedním slovem, jatka. Jak jsem tak procházel a čistil areál od jeho obyvatel, říkal jsem si, že zde bydlet nebudu. Né, že by ten dům byl špatný, ale nechtělo se mi uklízet ten bordel po střelbě a ta těla. Když jsme dům vyčistili, zapálili jsme jej a vyrazili k poslednímu.
Do něj nás ihned pustili a začali vyjednávat, ale cítil jsem, že na mě něco kují. Ne v síle, ale tak nějak v jejich gestech a pohledech. Když byla naše debata v plném proudu , vtrhnul dovnitř jeden Jedii
Prosím pomoc, nějaký šílenec vyvraždil celou enklávu, nejdřv šílení padawani a teď on
skoro kvílel zoufalstvím a potom si šimnul mě. Já ve své zbroji a s vou zbrojí potřísněnou krví jaksi v jediích vzbuzuji negativní pocity a bojovou náladu.
Ty zmetku!
zařval na mě a v ruce třímal obouruční meč. Přemýšlšl jak na mě, ale v tom jej probodla má dcera zezadu
Blbej Ysalamir ...
byla jeho poslední slova a já přenesl svůj pohled z jeho těla na domorodce. Jejich pasivní odpor byl rázem ta tam a najednou byli všichni úslužní a dychtiví žít mě prohlásit za krále a mou dceru. Nemohl jsme je odmítnout a tak jsem přijal díky od svých nových poddaných.
Tímto zabírám tuto planetu ve jménu Svobodných Jaffů!
zvolal jsem na shromážděné a ti začali rozpačitě tleskat. Zanechla jsme shromážděné v přítomnosti Mamt a odešel s vybranými konstruktéry a zadal jim aby začali vyrábět Smrtící kluzáky a Hataky, že se budou hodit. Když jsme probrali otázku zbrojní výroby, vrátil jsem se za dcerou, která vedla debatu s domorodci ohledně královny. Že prej král musí mít královnu a že ji chcou mít co nejdřív. Mamt tento požaavek nadchnul a začal do mě hustit, že taky chce mít královnu.
Tebe si vzít nemůžu a tvá matka by mě zastřelila ...
Jo, to Gunganky dělaj

odvětila na půl tlamy
Gunganka? Tvá matka byla Gunganka?
vyvalil jsem na ní oči
Nikdy jsem si nevšim a že jsme dělali věci ...
Dost!

okřikla mě
Dělám si srandu ...
a zanechala mě mým myšlenkám. Zřejmě se šla sbližovat s domordci mužského pohlaví
Kde já takovou královnu seženu...
ptal jsme se sám sebe a najednou mě napadla spásná myšlenka. Začal jsem si čistit zbroj a ládovat do sebe věci proti ožralosti. Né že bych byl už moc ožralej, ale přece jen nechci ponechat nic náhodě. Něco na svěží dech a koupit prsten. bylo mi trapné nějaký ukrást a tak jsem koupil ten co mi padl jako první do oka.
No dobře, to byla kobliha, ale ten druhý byl pomerně elegantní. Ne že bych se v tom vyznal, ale dalo se na něj koukat. Zaplatil jsem a strčil jej do černé krabičky a vydal se do baru. Cestou jsem Vadera trošku učesal, ale že bych jej trápil nějakým zkrášlováním, třeba mašlí či oblekem, to ne.
Barem jsem procházel důstojným tempem a vypnul metal a místo toho nechal zpívat jednoho zajatce mé dcery. Říkal jsi Božský Kája a byl prej zpěvák a sotva se ocitl na pódiu už spustil Když muž se ženou snídá. Když všem dívčinám zvlhly oči, musel jsem uznat že na tom, že je zpěvák bude něco pravdy. Zastavil jsem se u určitého stolu bez ubrusu u kterých bylo několik lidí, starší muži a přímo na proti mě jedna mladá slečna. Nevěděl jsem jak začít a tak jsem se na koukal a koukal, koukal a koukal a nemohl se vynadívat. A pak ze mě vypadlo
Jsem tvůj manžel, Elyon
řekl jsem a ztuhl jsem. z toho jak na mě koukala nechápavě jsem pohopil (já), že jsem ji ještě nepožádal o ruku (ji)
My se ještě nevzali a ani jsem ji nepožádal o ruku, to je zas trapas.
I Vader cosi pobaveně zašvitořil. Udělal jsem to první co mě napadlo
Sklenky do ruk!
sykl jsem na ty u stolu a pevně jsem stůl uchopil a odhodil jej za sebe, aniž by ji zranil. Když mezi námi nebyl stůl, udělal jsem pár kroků které nás dělilo a poklekl před ní
ona je teprvé druhý člověk před kterým jsme kdy klečel
počítal jsem si v duchu a to už jsem vytáhl krabičku a rozevřel ji, zkontroloval jsem zda je v ní prsten a když byl natáhl jsem ji i s prstenem k ní a nějak nevěděl kde začít. vader však ano a vylstčil hlavu z helmy i s několika kvítky v tlamě. Já se usmál nad jeho způsoby a zeptal jsem se jí.
staneš se moji ženou hned aby každá další rána byly jenom naše?

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Když do baru vtrhl opět ožralý imperiál, který nebyl snad ani ožralý a navíc se zdál umytý, respektive aspoň jeho zbroj byla vyčištěna, a přitáhl si sebou i jakéhosi zpěváka, bylo Neznámému hned jasné, že opět něco kuje. Proto vůbec nebyl zaskočen, když došel až k jejich stolu a začal nesmyslně žvatlat. Stejně tak radši poslechl výzvu o sklenkách a dřív, než stačil imperiál stůl zlikvidovat, džusík již byl v bezpečí ve své skleničce v ruce neznámého, který se docela pobavině usmíval, když viděl nepochopitelné snažení vojáka získat ruku mladé padawanky svého přítele. Samozřejmě, že neznámý moc nepobíral souvislosti, avšak toto nebyl jeho problém, tudíž neměl potřebu se jakkoli vyjadřovat a jen dál sledoval, co šíleného se před jeho zraky ještě stane a co s tím dívka provede.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Odpovědět

Zpět na „Bojová Aréna“