Rayn Mart (Mandalorian)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Rayn Mart (Mandalorian)

Příspěvek od Funny »

Jméno: Rayn Mart

Věk:
20 let

Titul: -

Rasa: Člověk

Planeta narození: Ord Sabaok

Životopis: Rayn se narodil během druhého roku Klonových Válek kapitánovi Útočné lodi třídy Acclamator a poradkyni Republikové senátorky jako jejich druhý syn na planetě Jádra Ord Sabaok. Na konci Klonových Válek jeho otec zemřel a matka je od té doby vychovávala. Té se nelíbil pád Republiky a vznik Impéria, protože věřila v demokracii. Ve svých sedmnácti letech Rayn nastoupil na Imperiální Akademii na Caridě, aby uctil odkaz svého otce a šel v jeho stopách i svého staršího bratra, který v té době již sloužil v Imperiální Flotile. Matka byla zklamaná, že se oba její synové přidali k Impériu. Na Akademii měl Rayn několik potíží kvůli kázni a neúctě k autoritám. Přestože byl nadaný a talentovaný taktik, tak byl několikrát potrestán, a hrozilo mu i vyloučení z akademie. Po třech letech strávených na Caridě dostal zprávu, že její matku zajali Povstalci. Ve skutečnosti ji zajali piráti a žádali po Impériu výkupné, to ho odmítlo zaplatit, než však byla popravena, zachránilo ji komando Povstalecké Aliance, a proto se k ní poté přidala. Tajně se ji podařilo přemluvit ke spolupráci svého staršího syna, aby pro Alianci pracoval jako skrytý špion. O pouhé tří měsíce později dostal zprávu o smrti svého bratra, který údajně zahynul během služby. Raynovi se ale podařilo vypátrat, že byl popraven, nýbrž byl odhalen jako špion. Znal svého bratra a věděl, že musel mít dobrý důvod, proč to dělal, a tak uprchl z Caridské Akademie a rozhodl se pomstít jeho smrt tím, že se přidá na stranu Povstalecké Aliance.

Zbraň: Modifikovaná blasterová pistole DL-18

Styl boje: Moc rád nebojuje, přesto když musel během výcviku na Imperiální Akademii, tak se skrýval za překážkami a snažil se protivníka vyřadit z boje co nejmenším počtem vystřelených ran.

Schopnosti: Prošel výcvikem budoucího kapitána hvězdné lodi, a jako takový ji dokáže velet. Zná některé Imperiální taktiky z doby, kdy byl na akademii.

Poznámky:
Vzhled: 180 cm vysoký, hubený, kratší světle hnědé vlasy a hnědé oči.
Charakter: Neuctívá autority a nemá rád předpisové vojenské chování, nenávidí Impérium a dává své matce za vinu smrt svého bratra.

Zamčeno

Zpět na „Impérium“