A'lbrag Hett

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
TheEmperor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 54
Registrován: 05.3.2009 14:56:14
Bydliště: Tatooine
Kontaktovat uživatele:

A'lbrag Hett

Příspěvek od TheEmperor »

Jméno: A'lbrag Hett

Titul: Inkvizitor

Rasa: Tusken

Planeta narození: Tatooine

Životopis postavy: Žil jsem na planetě Tatooine, často jsme sledovali z povzdálí závody kluzáků a dokonce jsme i napadli několik zdejších farem. A však můj velý příběh začal při napadení našeho tábora mužem, jenž měl u sebe něco, co bylo velmi zajímavé. Světelný meč.... Všechny Tuskeny z tábora vyvraždil. Já jsem však utekl. Dlouho po této události jsem žil ve svém stanu na Tatooine, dokud nepřišli imperiální vojáci. Imperium zřejmě někoho hledalo. Tajně jsem se vplížil na jejich transport v přístavišti Mos Espa. Při prohlídce lodě mě však, již na křižníku, našli. Měl jsem být popraven, ale Darth Vader vycítil, že je ve mě skrytá síla. Místo popravy mě poslal k výuce a přípravě na život Inkvizitora...
Barva čepele: Zelená

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje světelným mečem: Forma II Makashi

Schopnosti: Hod mečem, začátek výuky sithského blesku

Schopnosti jako Inkvizitor: Sithský blesk, škrcení pomocí síly

Poznámky: Středně vysoká postava, zelené oči, rychlý a tichý.
Cíle do budouctnosti - Osobní setkání s Císařem Impéria, případně od něho dostat úkol a velet útočné lodi třídy Acclamator-II.

Kontakt: e-mail: mistr-yoda@seznam.cz
Naposledy upravil(a) TheEmperor dne 31.1.2010 12:33:38, celkem upraveno 2 x.
Síla s vámi.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

takže začni edit tím, že si přečti pravidla, tím zjistíš takovou věc, jako že nemůžeš použít existující postavu, a světe div se: A'sharad Hett je již existující canonická postava, dále se tam dozvíš že maximální povolená velikost avataru je 141x80 pixelů
životopis má taky několik nepříliš jasných míst, tak se na něj prosím taky podívej
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

tak k živoťáku mam několik výhrad: napsal jsi že jste žili v klidu a míru, a v další větě jsi napsal že jste útočili na farmy, to mi moc dohromady nejde. Přeformulování by bylo vhodné.
dále Vader sám inkvizitory necvičil, na to byli jiní lidé, většinou starší inkvizitoři a imperiální trenéři
potom k tvým cílům: inkvizitoři byli tajní agenti, tudíž velení křižníku nepatří mezi jejich náplň práce, nicméně můžeš to mít za cíl, jen počítej s tím, že ti asi moc nevyjde
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

fajn, dejme tomu, takže testík:

1. Jaké jsou podmínky k vytvoření druhé postavy
2. Můžeš přispívat do archívů?
3. Která planeta je označována jako domovská Sithů?
4. uprav do správného tvaru (odřádkování, styly písma,...):
Imperiální destruktor, vesmír
Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon.
Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct. Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou. To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM. Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?! Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
TheEmperor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 54
Registrován: 05.3.2009 14:56:14
Bydliště: Tatooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TheEmperor »

1. Hráč nesmí mít v jednom období více jak jednu postavu a v jiných obdobích si ji smí založit, až po dokončení výcviku nebo souhlasu moderátora, který ho vede v prvním výcviku s tím, že je natolik způsobilý, aby mohl mít více charakterů.

2. Uživatelé nesmějí doplňovat zdejší archívy bez souhlasu administrátora.

3. Planeta Korriban

Imperiální destruktor, vesmír
Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon.
Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct. Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou. To nám scházelo, hyeny se na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM. Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?! Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.
Síla s vámi.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

no, ač jsem doufal že text i nějak odřádkuješ, tak to uznám, výcvik máš tady:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=40496#40496
jinak z živoťáku předpokládám, že jsi přišel mezi inkvizitory v 0ABY, je tomu tak?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
TheEmperor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 54
Registrován: 05.3.2009 14:56:14
Bydliště: Tatooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TheEmperor »

Máš pravdu, je to 0 ABY
Síla s vámi.

Zamčeno

Zpět na „Impérium“